رفتن به مطلب

شل بودن فن Notus 200 PWM روی سیستم های اینتل

Recommended Posts

با سلام

من  GREEN Notus 200-PWM  داشتم روی سیستم i5 7400 داشتمش رو Ryzen 3  داشتمش اما الان وقتی میخوام رو i7 3770K یا  Q9650 نصبش کنم فن شله و راحت تکون میخوره مثل تاب از جایی که رو برد وصله به تاب وار جلو عقب میره و به عبارتی لنگر میندازه و باعث میشه اصلا خنک نکنه سیستمو

دفترچه راهنما رو خوندم چیز خاصی روش ننوشته بود این فن عالی بود رو اون 2 تا سی پی یو ی دیگه ولی روی این سیستمای جدید اینجوری بازی درمیاره از نظر ظاهری هیچ مشکلی نداره

دست خودم بوده لطفا راه نمایی کنید دوستان نمیدونم چیکار باید کنم

لینک به دیدگاه

فکر میکنم برای شما این خاری که تو تصویر مشخص کردم پیچی باشه و اگه پیچ رو باز کنید احتمالا جا پیچش دوتا باشه که شما به دورترین وصلش کردین و با عوض کردن جای پیچ به نزدیکترین حل بشه اما اگه نبود و نشد.

6486884a-0d7c-4787-9e5b-82e685466b11.thumb.gif.07fe9556753935c2094702b7c8f04654.gif

اینجایی که مشخص کردم دقیقا اون دایره قرمز رنگ رو با چیزی بیارش بالاتر با کاغذی چسبی چیزی پر کن که یکم سطحش بیاد بالاتر و وقتی در نگهدارنده پلاستیکیش قرار میدی رادیات رو بکشه سمت سی پی یو..

یا که باید دوتا خودت بسازی که کار خاصی هم نداره اگه تصمیم گرفتی بگو تا بگم و البته عکسش رو بزار تا ببینم چجوریه و از کدوماست.

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

فکر میکنم برای شما این خاری که تو تصویر مشخص کردم پیچی باشه و اگه پیچ رو باز کنید احتمالا جا پیچش دوتا باشه که شما به دورترین وصلش کردین و با عوض کردن جای پیچ به نزدیکترین حل بشه اما اگه نبود و نشد.

6486884a-0d7c-4787-9e5b-82e685466b11.thumb.gif.07fe9556753935c2094702b7c8f04654.gif

اینجایی که مشخص کردم دقیقا اون دایره قرمز رنگ رو با چیزی بیارش بالاتر با کاغذی چسبی چیزی پر کن که یکم سطحش بیاد بالاتر و وقتی در نگهدارنده پلاستیکیش قرار میدی رادیات رو بکشه سمت سی پی یو..

یا که باید دوتا خودت بسازی که کار خاصی هم نداره اگه تصمیم گرفتی بگو تا بگم و البته عکسش رو بزار تا ببینم چجوریه و از کدوماست.

اره کامل چفت نمیشه بزارید یه امتحانی بکنم

ممنونم از شما

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...