رفتن به مطلب

شارژر مناسب برای غول دستی

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

تقریبا سال پیش گوشی mi max رو خریدم چون میگفتن که بطور مخفی از qc3 یا همون کوییک شارژ ۳ پشتیبانی میکنه،یکم تحقیق کردم و فهمیدم که تکنولوژی فست شارژ تو شارژرای سامسونگ دقیقا همون کوییک شارژ۲ هست،رفتم یه شارژر سامسونگ براش گرفتم،اما برای شارژ خیلی داغ میکرد که البته گوشی اصلن داغ نمیکنه ،خلاصه بعد اینهمه مدت شارژر سر این داغ شدنا ترک برداشت اما درست کار میکرد تا همین دو روز پیش که اختلال پیدا کرد و یدفی فست شارژ میشه یدفه نه،دوستان از بین اینهمه شارژر تو سایتای دیجی،جانبی،و سایتای دیگه زیر ۱۰۰تومن چی پیشنهاد میدید که بعد مدتی شکلش شبیه این نشه؟؟ممنون 

IMG_20190131_140338.jpg

لینک به دیدگاه

درود

گوشی بنده P8 Lite هستش ... شارژرگوشی هواوی رو شدیدا" میپسندم !

واقعا محشره هم واسه گوشی خودمم همم گوشی های سامسونگ رو عینه برق و باد شارژ میکنه !

اگه بتونی شارژر اصلی این گوشی هارو پیدا کنی عالیه و شدیدا پیشنهاد میدم

نمیخواد هم الکی هزینه بابت این شارژر های به قول فست شارژ بدی من خودم یکیش دارم باور کن مفتش گرونه (البته اینم بگم بدون کابل اصلی دارم استفاده میکنم ! ولی با کابل اصلی فک کنم بهتر بشه)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، invoker گفته است :

درود

گوشی بنده P8 Lite هستش ... شارژرگوشی هواوی رو شدیدا" میپسندم !

واقعا محشره هم واسه گوشی خودمم همم گوشی های سامسونگ رو عینه برق و باد شارژ میکنه !

اگه بتونی شارژر اصلی این گوشی هارو پیدا کنی عالیه و شدیدا پیشنهاد میدم

نمیخواد هم الکی هزینه بابت این شارژر های به قول فست شارژ بدی من خودم یکیش دارم باور کن مفتش گرونه (البته اینم بگم بدون کابل اصلی دارم استفاده میکنم ! ولی با کابل اصلی فک کنم بهتر بشه)

سلام 

بدبختی گوشی باتریش 4850mah هست،شارژر اورجینالش که فست نیست یبار امتحانی تست کردم ۵ساعت طول کشید از ۰تا ۱۰۰!!!ولی با سامسونگ نهایت ۲ساعت بود،خدا بکشه باعث بانیشو،این شارژرا اکی و انکرم از ۱۰۰بالاترن پول ندارم براشون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...