رفتن به مطلب

مشکل صفحه ابی

Recommended Posts

سلام دوستان مشکل صفحه ابی تو بازی دارم چیکار کنم قطعات هم تست کردم هیچ مشکلی ندارن این یکی از خطاهاست

INTERRUPT_EXCEPTION_NOT_HANDLED

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام ، سعی کنید سوال می پرسید اطلاعات کامل بدید، اولا که مشخصات کامل سیستم رو بگید ، دوما بگید ویندوزتون چیه،

از کی این مشکل شروع شد ؟ 

چجوری قطعات رو تست کردید ؟

blue screen هزارتا دلیل می تونه داشته باشه شما نرم افزار blue screen view رو دانلود کنید یه اسکرین بدین ازش،

تنظیمات بایوس رو به حالت دDefault  برگردونید،

نرم افزار memtest رو اجرا کنید حداقل 30 دقیقه ببنید ارور می گیره از رمتون یا نه.

ویرایش شده توسط elnino99
لینک به دیدگاه

درود

اگر دیسک ویندوز داری ویندوز رو پاک کن و ویندوز جدید بزن.این احتمالا بخاطر درایورها داخل ویندوز که مشکل پیدا کردنه..ویندوز جدید بزن...

قبل نصب ویندوز سیستمو از برق بکش. یبار رم رو دربیار دوباره جا بزن

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، elnino99 گفته است :

سلام ، سعی کنید سوال می پرسید اطلاعات کامل بدید، اولا که مشخصات کامل سیستم رو بگید ، دوما بگید ویندوزتون چیه،

از کی این مشکل شروع شد ؟ 

چجوری قطعات رو تست کردید ؟

blue screen هزارتا دلیل می تونه داشته باشه شما نرم افزار blue screen view رو دانلود کنید یه اسکرین بدین ازش،

تنظیمات بایوس رو به حالت دDefault  برگردونید،

نرم افزار memtest رو اجرا کنید حداقل 30 دقیقه ببنید ارور می گیره از رمتون یا نه.

با برنامه های مختلف و قسمت تست رم ویندوز تست کردم این مشکل فقط تو بازی بعضی وقتا پیش میاد بایوس رمز داره نمیدونم چیه

asus fx 553 vd

i7 7700hq

ram 16 gb ddr 4

vga gtx 1050 4gb

در 16 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درود

اگر دیسک ویندوز داری ویندوز رو پاک کن و ویندوز جدید بزن.این احتمالا بخاطر درایورها داخل ویندوز که مشکل پیدا کردنه..ویندوز جدید بزن...

قبل نصب ویندوز سیستمو از برق بکش. یبار رم رو دربیار دوباره جا بزن

ویندوز جدید هم ریختم ویندوز 10 پرو  فاییده نداره.

لینک به دیدگاه

درایور گرافیک دیگه نصب کردی امتحان کنی؟

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

درایور گرافیک دیگه نصب کردی امتحان کنی؟

اخرین ورژن نصب کردم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hidden19 گفته است :

با برنامه های مختلف و قسمت تست رم ویندوز تست کردم این مشکل فقط تو بازی بعضی وقتا پیش میاد بایوس رمز داره نمیدونم چیه

asus fx 553 vd

i7 7700hq

ram 16 gb ddr 4

vga gtx 1050 4gb

ویندوز جدید هم ریختم ویندوز 10 پرو  فاییده نداره.

توجه به اسکرین که از ارورتون فرستادید nvlddmkm مربوط به کارت گرافیکتون میشه 

یک بار  باdisplay driver Uninstaller از داخل safe mode درایور رو پاک کنید و مجدد نصب کنید.

دمای کارتتون رو هنگام بازی چک کنید یا 3dmark بریزید ببینید stress test رو pass میکنه یا نه، 

گارانتی داره هنوز لپ تاپتون؟ 

ویرایش شده توسط elnino99
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، elnino99 گفته است :

توجه به اسکرین که از ارورتون فرستادید nvlddmkm مربوط به کارت گرافیکتون میشه 

یک بار  باdisplay driver Uninstaller از داخل safe mode درایور رو پاک کنید و مجدد نصب کنید.

دمای کارتتون رو هنگام بازی چک کنید یا 3dmark بریزید ببینید stress test رو pass میکنه یا نه، 

گارانتی داره هنوز لپ تاپتون؟ 

دمای سی پیو و کارت گرافیک ثابت روی ۸۵ میمونه کول پد باشه یا نباشه فرقی نداره لپ تاپ گارانتی داره 

لینک به دیدگاه

مشکل از درایورها هست همه را با هم بروزرسانی کن و تست کن برنامه اضافه ای هم اگر داری پاک کن جواب تست را هم اینجا اعلام کن 

دقیقا لنگه همین لپ تاپ را دوستم داره با مشکل Blue Screen مدلش FX553 VE هست من براش Windows 10 Enterprise نصب کردم بدتر هم شد 

درایور گرافیک ها را با هم بروز کن من فقط وقت داشتم درایور Nvidia را بروز کردم بدتر شد 

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

این ارور مربوط میشه به چند علت مختلف که باید مرحله به مرحله بررسی کنید

۱_درایور های دستگاه ! یا نصب نشده یا از درایور جدیدی استفاده کرده اید و یا درایور فعلی قدیمی شده و با سیستم عامل فعلی همخوانی نداره. به این ننظور devices managerرا بررسی کنید ببینید درایور نصب نشده یا ناشناس دارید یا خیر؟! همچنین اگر درایور جدیدی نصب کردید به ورژن قبلی بازگردانی کنید. 

یا اگر این نیست و درایور تان ورژن قدیمی هستند آنها را آپدیت کنید ‌
۲_مشکل در رجیستری ویندوز از یک تغییر نرم افزار جدید (نصب یا حذف).برای هنین اگر نرم افزار جدیدی نصب کردید اون را حذف کرده و رجیستری را تعمیر کنید
۳_ویروس یا بد افزار مخرب که فایل سیستم سیستم عامل ویندوز را خراب کرده است .به همین منظور سیستم را با یک آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کرده و رجیستری وینوز تعمیر گردد.
۴_خطای صفحه نمایش آبی 0x3D ناشی از یک سخت افزار آسیب دیده است. برای همین باید سخت افزار ها مرحله به مرحله بررسی شود. 
که معمولا INTERRUPT_EXCEPTION_NOT_HANDLED به دلیل خرابی حافظه (RAM) می باشند. برای همین اگر از رم دو کاناله استفاده میکنید جای رم ها را با هم تعپیض کنید و یا یمی از رم ها را خارج کرده و امتحان کنید
بنابراین خطاهای صفحه نمایش آبی INTERRUPT_EXCEPTION_NOT_HANDLED می تواند توسط انواع سخت افزار، سیستم عامل، درایورها یا مسائل مربوط به نرم افزار ایجاد شود که همه آنها باید تک به تک مورد بررسی قرار گیرد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اول Bios را به آخرین نسخه تغییر بده چون در فریومهای خارجی هم این مشکل با این مدل لپ تاپ وجود داشته که خود ASUS تاکید کرده این کار را انجام بدن و با آخرین درایورها لپ تاپ را استفاده کنن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Royal گفته است :

مشکل از درایورها هست همه را با هم بروزرسانی کن و تست کن برنامه اضافه ای هم اگر داری پاک کن جواب تست را هم اینجا اعلام کن 

دقیقا لنگه همین لپ تاپ را دوستم داره با مشکل Blue Screen مدلش FX553 VE هست من براش Windows 10 Enterprise نصب کردم بدتر هم شد 

درایور گرافیک ها را با هم بروز کن من فقط وقت داشتم درایور Nvidia را بروز کردم بدتر شد 

همه درایو ها بروزه

در 4 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

این ارور مربوط میشه به چند علت مختلف که باید مرحله به مرحله بررسی کنید

۱_درایور های دستگاه ! یا نصب نشده یا از درایور جدیدی استفاده کرده اید و یا درایور فعلی قدیمی شده و با سیستم عامل فعلی همخوانی نداره. به این ننظور devices managerرا بررسی کنید ببینید درایور نصب نشده یا ناشناس دارید یا خیر؟! همچنین اگر درایور جدیدی نصب کردید به ورژن قبلی بازگردانی کنید. 

یا اگر این نیست و درایور تان ورژن قدیمی هستند آنها را آپدیت کنید ‌
۲_مشکل در رجیستری ویندوز از یک تغییر نرم افزار جدید (نصب یا حذف).برای هنین اگر نرم افزار جدیدی نصب کردید اون را حذف کرده و رجیستری را تعمیر کنید
۳_ویروس یا بد افزار مخرب که فایل سیستم سیستم عامل ویندوز را خراب کرده است .به همین منظور سیستم را با یک آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کرده و رجیستری وینوز تعمیر گردد.
۴_خطای صفحه نمایش آبی 0x3D ناشی از یک سخت افزار آسیب دیده است. برای همین باید سخت افزار ها مرحله به مرحله بررسی شود. 
که معمولا INTERRUPT_EXCEPTION_NOT_HANDLED به دلیل خرابی حافظه (RAM) می باشند. برای همین اگر از رم دو کاناله استفاده میکنید جای رم ها را با هم تعپیض کنید و یا یمی از رم ها را خارج کرده و امتحان کنید
بنابراین خطاهای صفحه نمایش آبی INTERRUPT_EXCEPTION_NOT_HANDLED می تواند توسط انواع سخت افزار، سیستم عامل، درایورها یا مسائل مربوط به نرم افزار ایجاد شود که همه آنها باید تک به تک مورد بررسی قرار گیرد

تمام درایو ها بروز کردم مشکل سخت افزاری باشه تو 3dmark یا برنامه های مختلفی تست کردم مثل تست های خیلی سنگین ارور نمیده البته اینم بگم ارور های مختلف میده همش همین نیست.

در 3 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز شما اول Bios را به آخرین نسخه تغییر بده چون در فریومهای خارجی هم این مشکل با این مدل لپ تاپ وجود داشته که خود ASUS تاکید کرده این کار را انجام بدن و با آخرین درایورها لپ تاپ را استفاده کنن

اموزش اپدیتشو داری؟

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، hidden19 گفته است :

اموزش اپدیتشو داری؟

نرمافزارش

https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/nb/Apps_for_Win10/Winflash/Winflash_Win10_64_VER322.zip

خود بایوسش

https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/GamingNB/GL553VD/GL553VDAS307.ZIP

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Royal گفته است :

306 بود کردمش 307 به نظرت درست میشه؟

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، hidden19 گفته است :

306 بود کردمش 307 به نظرت درست میشه؟

به احتمال زیاد درست میشه چون این مشکل در مدلهای سری FX553 مشترک هست و گویا با آپدیت آخرین نسخه ویندوز اینطوری میشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Royal گفته است :

به احتمال زیاد درست میشه چون این مشکل در مدلهای سری FX553 مشترک هست و گویا با آپدیت آخرین نسخه ویندوز اینطوری میشه

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP

الان این دوتا اومد تو بازی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hidden19 گفته است :

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP

الان این دوتا اومد تو بازی

حالا باید windows را آپدیت کنی برای این Error این را پیشنهاد میدن و اگر جواب نده باید از اولین نسخه های Windows 10 استفاده کنی

باید بگم ASUS اینجا دیگه ر...ده بدم  ر...ده خودش هم نمیتونه جمع کنه همه جا این مدل لپ تاپ این مشکل را داره بزودی گندش در میاد

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Royal گفته است :

حالا باید windows را آپدیت کنی برای این Error این را پیشنهاد میدن و اگر جواب نده باید از اولین نسخه های Windows 10 استفاده کنی

باید بگم ASUS اینجا دیگه ر...ده بدم  ر...ده خودش هم نمیتونه جمع کنه همه جا این مدل لپ تاپ این مشکل را داره بزودی گندش در میاد

هرچی بوده از ویندوز اپدیت کردم دیگه  رو اعصابه اخر میکوبمش دیوار  واقعآ بدم ر.ده کلی پولش هم هست ادم زور بهش داره?

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، hidden19 گفته است :

هرچی بوده از ویندوز اپدیت کردم دیگه  رو اعصابه اخر میکوبمش دیوار  واقعآ بدم ر.ده کلی پولش هم هست ادم زور بهش داره?

بله دوست عزیز میدونم 17.000.000 پولشه رفیقم هم خریده مونده چیکارش کنه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Royal گفته است :

بله دوست عزیز میدونم 17.000.000 پولشه رفیقم هم خریده مونده چیکارش کنه

بایوسه اپدیت کردم بدتر شده?

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما یه نسخه دیگه از ویندوز نصب کردی؟ یه امتحانی کن ببین بلخره باید یکم اعصاب خوردی و وقت بزاری تا مشکل حل بشه اگه میشه یه ویندوز هشت بریز امتحان کن ببین نتیجه چی میشه درایور صدا فقط نصب کن با نسخه دیگه کامل از گرافیک و پیشنیازهای بازی و یه بازی اجرا کن ببین چی میشه .

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hidden19 گفته است :

بایوسه اپدیت کردم بدتر شده1f636.png

ویندوز را آپدیت کن اگر باز هم ادامه داشت نسخه قبلی ویندوز را نصبش کن

مثلا ساختار 1607 ویندوز 10 را نصب کن

در فریوم های خارجی گفته شده که بعد از اپدیت کردن به آخرین نسخه این مشکل پیش ا.مده و در نسخه قبلی مشکلی نبوده که باز این ضعف سخت افزاری هست و به سیستم عامل ربطی نداره 

من این 2 روز لپ تاپی را که گفتم از دوستم میگیرم و روشهای مختلفی را روش اجراء میکنم هر کدام که جواب داد اینجا میگم که شما هم مشکلت را حل کنی

امروز میخواستم این کار را انجام بدم که نشد

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Royal گفته است :

ویندوز را آپدیت کن اگر باز هم ادامه داشت نسخه قبلی ویندوز را نصبش کن

مثلا ساختار 1607 ویندوز 10 را نصب کن

در فریوم های خارجی گفته شده که بعد از اپدیت کردن به آخرین نسخه این مشکل پیش ا.مده و در نسخه قبلی مشکلی نبوده که باز این ضعف سخت افزاری هست و به سیستم عامل ربطی نداره 

من این 2 روز لپ تاپی را که گفتم از دوستم میگیرم و روشهای مختلفی را روش اجراء میکنم هر کدام که جواب داد اینجا میگم که شما هم مشکلت را حل کنی

امروز میخواستم این کار را انجام بدم که نشد

امروز این تست هارو گرفتم passed زد

ولی تو تست 2d 3d videoplayback این خطا هارو زد

KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED ntoskrnl.exe

KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED FLTMGR.SYS

SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED dxgmms2.sys

Untitled1.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...