رفتن به مطلب

مشکل اینترنت در ویندوز 7

evenger
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستان من ویندوز 7 نصب کردم روی سیستمم همه چیزش خوب و عالیه و هیچ مشکلی نداره.

اما توی نت که هستم هر 5 مین 1 علامت تعجب زرد رنگ روی کانکشن میاد و باید 1 مین بگذره تا این موضوع حل بشه.

نمی دونم چه کار کنم اینطوری اینترنت اذیتم می کنه.

دوستان خواهشا کمک کنند.

یا حق

لینک به دیدگاه

درود

این مشکل به معنی قطع شدن ارتباط شما با اینترنت هستش .

اگر کارت شبکه و یا کانکشن شما با شبکه مشکل داشته باشه باید دائما علامت ضربدر قرمز دیده بشه و دوباره حذف بشه.

شما از کیفیت اینترنت و قطع و وصلش مطمن هستید یا نه.؟

برای تست دو تا صفحه DOS PROMPT باز کن . در یکیش مودم را پینگ کن و در دیگری سایت یاهو و به اینترتیب دستور را بنویسید

ping www.yahoo.com /t

ping 192.168.1.1 /t

بعد نگاه کنید و ببینید که در مواقعی که علامت تعجب زرد رنگ روی علامت شبکه میاد ، در تست پینگ چه چیزی نمایش داده میشه.

اگر هر دو تا timeout بودند ییعنی یک اشکال در ارتباط کامپیوتر شما با مودم و یا hob وجود داره

اگر 192.168.1.1 اوکی بود و تست یاهو time out بود ، اشکال در اینترنت است.

توضیح بیشتر لازم بود در خدمتم.

post-7143-0-98445300-1321429860_thumb.jpg

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

تا اینجا که معلومه اشکال از خط اینترنته . با isp خودتون تماس بگیرید . زمانی که اون علامت زرد میاد هم یک تست بگیرید . دقیقا تو همون زمان . ببینید نتیجه مشابه در میاد یا نه .

لینک به دیدگاه

این مشکل زمانی هم که time out زیاد بگیرید پیش میاد. کلا فکر نمی کنم به ویندوز ربطی داشته باشه. مواقعی که دائم packet lost داشته باشید یا دائم انتقال دتا قطع و وصل بشه این مشکل پیش میاد !! شما ممکن بتونی پینگ بکنی ولی انتقال دتا صفر باشه که علامت تعجب میاد رو کانکشن !

لینک به دیدگاه

درود

دوستان توی زمانی که اون علامت میاد هم شات گرفتم.

اینطوری میشه

20713515302000801126.jpg

این مشکل هم فقط توی 7 هست و توی اکس پی اصلا مشکلی ندارم.

یا حق

لینک به دیدگاه

دوست عزیز .

اینجوری که در عکس پیداست ، ارتباط شما با هاب یا مودم adsl قطع میشه. اگر میگید در xp بدون مشکل کار میکرده، احتمالا درایور کارت شبکه شما مشکل داره یک بار درایورش را آپگرید کنید.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم قبلا ASUS داشتم هم همین مشکل رو داشت و الان گیگا بستم اینم همین مشکل رو داره.

یعنی واسه چی میتونه باشه.

با حساب که در XP مشکلی نداره.

یاحق

لینک به دیدگاه

شما از کابل شبکه برای اتصال مودم استفاده میکنی یا USB و یا وایرلس ؟ اگر امکان داره برات با یک مودم دیگه امتحان کن .یا همین مودم رو با کابل شبکه امتحان کن . ببین نتیجه چی میشه .

لینک به دیدگاه

پس مشکل از درایور نیست . به احتمال زیاد مودم شما با ویندوز 7 سازگار نیست . با یک مودم دیگه امتحان کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...