رفتن به مطلب

راه حل برای خرید از راه دور در دیوار

Pooria3000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

میخاستم بدونم راهی هست بشه از دیوار سایر شهر های دیگه خرید کرد ؟

چون نمیشه همینجوری به طرف اعتماد کرد و بهشون پول داد 

چون کسی رو توی شهر دیگه ندارم که حضورا بتونه بره جنس رو ببینه

اگه دوستان راهی دارن که بشه انجام داد ممنون میشم درمیون بزارن 

ویرایش شده توسط Pooria3000
لینک به دیدگاه

سلام

کلا بیخیال دیوار شو.چون هیچ حساب و کتابی نداره

خرید از دیوار یه شهر دیگه و اعتماد کردن برای خرید=حماقت

اینجوری پول بی زبون به فنا میره

یا خودت باید برای خرید بری یا هیچی

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

با سلام خدمت دوستان عزیز

میخاستم بدونم راهی هست بشه از دیوار سایر شهر های دیگه خرید کرد ؟

چون نمیشه همینجوری به طرف اعتماد کرد و بهشون پول داد 

چون کسی رو توی شهر دیگه ندارم که حضورا بتونه بره جنس رو ببینه

اگه دوستان راهی دارن که بشه انجام داد ممنون میشم درمیون بزارن 

درود. داداش سرت درد میکنه برای دردسر؟ بیخیال هیچ راهی نداره.

در 3 دقیقه قبل، omidvar777 گفته است :

سلام

حاجی حضوری هم باز سر ادم کلاه میره نمیشه اعتماد کرد.

لینک به دیدگاه

من خرید کردم به کارت طرف بیعانه واریز کردم  جای هارد یدونه سی دی رام برام فرستاد خودش قبول کرد اشتباه فرستاده اگر میگفت من درست ارسال کردم خودت عوضش کردی پولم به فنا میرفت شکایتم میکردم نمیتونستم ثابت کنم

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

من خرید کردم به کارت طرف بیعانه واریز کردم  جای هارد یدونه سی دی رام برام فرستاد خودش قبول کرد اشتباه فرستاده اگر میگفت من درست ارسال کردم خودت عوضش کردی پولم به فنا میرفت شکایتم میکردم نمیتونستم ثابت کنم

سلام ، باز دمش گرم قبول کرده

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

از هر ده میلیون نفر شاید ۱۰ نفر اینجوری پیدا بشه که اینکارو بکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بگو بزاره ایسام

درسته سودش زیاده ولی بهتر از اینکه دلهره داشته باشی و پولت هم دود بشه

حداقل یک حساب کتابی داره اونجا

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، omidvar777 گفته است :

سلام

خب متاسفانه 2 هفته اس دارم میگردم توی مشهد پیدا نمیکنم

در 46 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

درود. داداش سرت درد میکنه برای دردسر؟ بیخیال هیچ راهی نداره.

حاجی حضوری هم باز سر ادم کلاه میره نمیشه اعتماد کرد.

نه سرم درد نمیکنه توی مشهد پیدا نمیکنم

در 43 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

بله یادمه تاپیکشو دیدم 

خوب شد که تونستید حقتونو بگیرید

در 8 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

بگو بزاره ایسام

درسته سودش زیاده ولی بهتر از اینکه دلهره داشته باشی و پولت هم دود بشه

حداقل یک حساب کتابی داره اونجا

متاسفانه به خیلی هاشون گفتم بزارن ایسام ولی هیچ کس قبول نمیکنه نمیدونم چرا 

لینک به دیدگاه

اینکه بعضیا قبول نمیکنن یا به دلیل اینه که حالشو ندارن و دلیل دوم اینکه و احتمال بیشتر اینکه اصلا قرار نیست جنس رو ارسال کنن

البته تا گفته نماند خودم یه بار از تهران یه هدست 400 هزار تومنی از یزد خریدم و هیچ مشکلی پیش نیومد

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

اینکه بعضیا قبول نمیکنن یا به دلیل اینه که حالشو ندارن و دلیل دوم اینکه و احتمال بیشتر اینکه اصلا قرار نیست جنس رو ارسال کنن

البته تا گفته نماند خودم یه بار از تهران یه هدست 400 هزار تومنی از یزد خریدم و هیچ مشکلی پیش نیومد

خب من نمیخام ریسک بکنم که اگه پول دادم جنس درست دستم برسه اصن برسه یا نرسه 

برا همین دنبال یک راه ام 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

برا همین دنبال یک راه ام 

یکی از دوستان داخل تایپیک که داخل همون شهر هست پیدا کنید ، بره جنس رو ببینه و تست کنه ، به شما اوکی بده ، شما هم مبلغ رو واریز کنید ، دوستمون هم براتون بگیرن و ارسال کنید

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

برا همین دنبال یک راه ام 

سلام 

همونطور که خودتون هم میدونید  راه های موجود وبا ضریب اطمینان بالا مشخص هستن که یکیش ایسام هست.

اما اگر به هر دلیلی استفاده ازشون ممکن نبود بسته به فرد وشهر وکالایی که میخاید کالا رو ازشو بگیرید میتونید خودتون با یسری سوال وجواب وتکنیک از حسن نیت فرد مقابل  مطمعن بشید.

مثلا در وهله وتماس اول اشاره ای به این نکنید که یه شهر دیگه هستید و از ویژگی های ظاهری وفنی قطعه وچک وچونه زدن ها بر سر قیمت  شروع کنید وبرید برای مشخص کردن محل خرید که کجا وچه روزی واز چه طریقی حضوری خرید میتونید بکنید.اینجای کار خیلی مهمه که دیگه باید خودتون بتونید متوجه بشید طرف مقابل قصدش چیه وخب بنظرم خیلی هم سخت نمیتونه باشه.بعد که مطمعن شدید که کارش درسته و حرفی توش نیست وبیعانه واینا هم تو کارش نیست(خیلی هاشون که کلاهبردارن اشاره میکنن که مشتری دومی هم هست وبیعانه واریز کنید هر چند اندک تا کالا رو نگه داره براتون)اونوقت مطمعن خرید میتونید بکنید(البته همیشه یه درصدی از ریسک تو اینجور معاملات وجود داره)

من سعی کردم یکی از  تجربه های هر چند اندک خودم رو درباره خرید از سایت دیوار وشیپور در خدمتتون قرار بدم.در کل دوبار خرید کردم یکی در حد100هزارتومان بود از تبریز حدود 4سال پیش ویکی هم همین چند وقت پیش  کیبرد بود نزدیک 2میلیون  از تهران وخب هردو کالایی هایی بودن که حداقل در اون زمان در اصفهان کسی آگهی نکرده بود و اجبارا سراغ دیوار وشیپور رفتم.از اونجایی که تا حدود زیادی هم به تهران آشنا هستم آدرسی که برا خرید حضوری میداد رو بررسی کردم پرت وپلا نبود وحتی گفتم میتونید بیاید جایی که من میگم؟ وباز قبول کردن ودر آخر هم اشاره کردم که من ممکن بود سفری داشته باشم به تهران(واقعا هم همینطور بود)برای همین قرار ملاقات حضوری گزاشتم ولی امکانش فراهم نشد ومن مبلغو واریز میکنم وشما ارسال کنید که خب خداروشکر به خوبی وخوشی انجام شد. یک سری مسائل اعتقادی  دیگه هم موثره به طوریکه اگر آدم نیت  ودل خودش خوب باشه و اصطلاحا خوش قلب باشه خدا هم آدمای خوب  و درست سر راهش قرار میده.

بازم مجدد اشاره میکنم همیشه یه درصدی از ریسک توی اینجور معاملات وجود داره وشاید با این چنین کارهایی بشه کمترش کرد ولی در کل بهتره دوری کنید از معاملات این چنینی.

موفق باشید

ویرایش شده توسط alimogharehabed
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

یکی از دوستان داخل تایپیک که داخل همون شهر هست پیدا کنید ، بره جنس رو ببینه و تست کنه ، به شما اوکی بده ، شما هم مبلغ رو واریز کنید ، دوستمون هم براتون بگیرن و ارسال کنید

من مشکلی ندارم یکی از دوستان که اعتبارشون بالا باشه و تهران باشه میتونم بگم که زحمتشو بکشن و هزینه رفت و امدشونم میدم بهشون 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام 

همونطور که خودتون هم میدونید  راه های موجود وبا ضریب اطمینان بالا مشخص هستن که یکیش ایسام هست.

اما اگر به هر دلیلی استفاده ازشون ممکن نبود بسته به فرد وشهر وکالایی که میخاید کالا رو ازشو بگیرید میتونید خودتون با یسری سوال وجواب وتکنیک از حسن نیت فرد مقابل  مطمعن بشید.

مثلا در وهله وتماس اول اشاره ای به این نکنید که یه شهر دیگه هستید و از ویژگی های ظاهری وفنی قطعه وچک وچونه زدن ها بر سر قیمت  شروع کنید وبرید برای مشخص کردن محل خرید که کجا وچه روزی واز چه طریقی حضوری خرید میتونید بکنید.اینجای کار خیلی مهمه که دیگه باید خودتون بتونید متوجه بشید طرف مقابل قصدش چیه وخب بنظرم خیلی هم سخت نمیتونه باشه.بعد که مطمعن شدید که کارش درسته و حرفی توش نیست وبیعانه واینا هم تو کارش نیست(خیلی هاشون که کلاهبردارن اشاره میکنن که مشتری دومی هم هست وبیعانه واریز کنید هر چند اندک تا کالا رو نگه داره براتون)اونوقت مطمعن خرید میتونید بکنید(البته همیشه یه درصدی از ریسک تو اینجور معاملات وجود داره)

من سعی کردم یکی از  تجربه های هر چند اندک خودم رو درباره خرید از سایت دیوار وشیپور در خدمتتون قرار بدم.در کل دوبار خرید کردم یکی در حد100هزارتومان بود از تبریز حدود 4سال پیش ویکی هم همین چند وقت پیش  کیبرد بود نزدیک 2میلیون  از تهران وخب هردو کالایی هایی بودن که حداقل در اون زمان در اصفهان کسی آگهی نکرده بود و اجبارا سراغ دیوار وشیپور رفتم.از اونجایی که تا حدود زیادی هم به تهران آشنا هستم آدرسی که برا خرید حضوری میداد رو بررسی کردم پرت وپلا نبود وحتی گفتم میتونید بیاید جایی که من میگم؟ وباز قبول کردن ودر آخر هم اشاره کردم که من ممکن بود سفری داشته باشم به تهران(واقعا هم همینطور بود)برای همین قرار ملاقات حضوری گزاشتم ولی امکانش فراهم نشد ومن مبلغو واریز میکنم وشما ارسال کنید که خب خداروشکر به خوبی وخوشی انجام شد. یک سری مسائل اعتقادی  دیگه هم موثره به طوریکه اگر آدم نیت  ودل خودش خوب باشه و اصطلاحا خوش قلب باشه خدا هم آدمای خوب  و درست سر راهش قرار میده.

بازم مجدد اشاره میکنم همیشه یه درصدی از ریسک توی اینجور معاملات وجود داره وشاید با این چنین کارهایی بشه کمترش کرد ولی در کل بهتره دوری کنید از معاملات این چنینی.

موفق باشید

تشکر از توضیحات کامل شما که لطف کردید از تجربه خودتون برای من گفتید تا بتونم اینکار رو انجام بدم 

واقعا خیلی خیلی لطف کردید ممنونم از شما 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

من مشکلی ندارم یکی از دوستان که اعتبارشون بالا باشه و تهران باشه میتونم بگم که زحمتشو بکشن و هزینه رفت و امدشونم میدم بهشون 

سلام
دوست عزیز به نظر من هم همین بهترین راهه ، یکی از دوستان برن به جای شما خرید کنن
ولی فکر کنم  بهتر باشه درصدی حساب کنید ، تا هزینه رفت و آمد رو بدین

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

سلام
دوست عزیز به نظر من هم همین بهترین راهه ، یکی از دوستان برن به جای شما خرید کنن
ولی فکر کنم  بهتر باشه درصدی حساب کنید ، تا هزینه رفت و آمد رو بدین

سلام 

بله همینکارو میکنم 

ممنون از راهنمایتون

لینک به دیدگاه

سلام

هر موقع اراک خواستی چیزی بخری بگو من میگیرم واست پول رفت و آمد هم نمیخوام 10 تا صلوات برام بفرستی راضیم ?

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام

هر موقع اراک خواستی چیزی بخری بگو من میگیرم واست پول رفت و آمد هم نمیخوام 10 تا صلوات برام بفرستی راضیم 1f60a.png

سلام ممنونم عزیز دل چشم حتما 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Pooria3000 گفته است :

برا همین دنبال یک راه ام 

میدونم واقعا ریسک سخته 

راه وجود نداره به نظر من تنها راه ممکن اینه که یه کاربر معتبر و البته خیرخواه پیدا کنید و ازش بخواید براتون خرید رو انجام بده و مبلغی بهش بدید راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

میدونم واقعا ریسک سخته 

راه وجود نداره به نظر من تنها راه ممکن اینه که یه کاربر معتبر و البته خیرخواه پیدا کنید و ازش بخواید براتون خرید رو انجام بده و مبلغی بهش بدید راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه

اره باید یک تاپیک باز کنم ببینم کسی این لطف رو میکنه یا نه 

لینک به دیدگاه

یک نفر واسط با امتیاز بالا از تهران نیازمندم 

لینک به دیدگاه

به فروشنده بگین یه کاغذ بنویسه که اینجانب ... بابت فروش این کالا این کالا درخواست واریز این مبلغ رو به این شماره کارت دارم و امضا کنه و نوشته رو در کنار کارت ملی اش و کارت بانکی اش که همگی به یک نام هستند قرار بده و چند عکس با کیفیت بفرسته

از تمام مراحل چت عکس بگیرید و مکالماتتون رو ذخیره کنین

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، OmidArash گفته است :

به فروشنده بگین یه کاغذ بنویسه که اینجانب ... بابت فروش این کالا این کالا درخواست واریز این مبلغ رو به این شماره کارت دارم و امضا کنه و نوشته رو در کنار کارت ملی اش و کارت بانکی اش که همگی به یک نام هستند قرار بده و چند عکس با کیفیت بفرسته

بعد از تحویل کالا جلوی مامور پست یا تیپاکس یا هر شاهد قابل قبولی بسته رو باز کنین و فیلمبرداری کنین که اگر چیز دیگه ای فرستاده بود ادعایی نتونه بکنه

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، omidvar777 گفته است :

از هر ده میلیون نفر شاید ۱۰ نفر اینجوری پیدا بشه که اینکارو بکنه

10.000.000/10=1.000.000

ینی میشه گفت از هر 1 ملیون نفر 1 نفر.?

===-=====

به صورت کلی خرید از دیوار ینی قبول 50درصد ریسک.

خرید از دیوار شهر دیگه ینی 25درصد بیشتر از اون 50 درصد.

شخصی تو پلیس فتا اشنا هست میگفت روزانه بالای 100 شکایت از دیوار ب دست ما میرسه خسته شدیم ما هم از این سایت.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، OmidArash گفته است :

در 5 ساعت قبل، OmidArash گفته است :

بعد از تحویل کالا جلوی مامور پست یا تیپاکس یا هر شاهد قابل قبولی بسته رو باز کنین و فیلمبرداری کنین که اگر چیز دیگه ای فرستاده بود ادعایی نتونه بکنه

تشکر از لطفتون خیلی ممنونم همینکارو میکنم ممنونم بازم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...