رفتن به مطلب

فروش گرافیک‌ Sapphire Tri-X R9 290X

اشتراک گذاری

Recommended Posts

قیمت شما عالیه 

من قبلا داشتم از این از980 هم قویتریه 

ولی جیب مردم خالیه. بخدا دستم تنگه وگرنه همینو ازت میخریدم یه سیستم جمع میکردم

خوب بفروشید 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

قیمت شما عالیه 

من قبلا داشتم از این از980 هم قویتریه 

ولی جیب مردم خالیه. بخدا دستم تنگه وگرنه همینو ازت میخریدم یه سیستم جمع میکردم

خوب بفروشید 

ممنون داداش.

دست همه خالی هستش با این وضعیت.

آره گرافیک قوی و خنکی هستش و از 980 بهتر فریم میده ولی بعضی از دوستان دنبال مال مفت هستن قیمت هایی میدن که آدم واقعا نمیدونه چی بگه.

امیدوارم سیستمت رو جمع کنی داداش.

لینک به دیدگاه

سلام منم r9 290 tri x  دارم خدایی گرافیک بی صدا و قدرتمندیه 512 بیتی بودنش به همه چی می ارزه .... البته دوستمون هم بالا راس میگه اونقد گرافیک ماین تو بازار ریخته ها دیگه اشباع شده بازار

دیوار هم پر شده شیپور هم پر شده ایسام هم پر شده اینجا هم خیلی هست ... انصافا گرافیک خوبی هست قیمتش هم منصفانه هست دوستان اگه نیاز داشتن بخرن خیلی راضی کننده هست بتلفیلد وی رو در اخرین تنظیمات باز ی میکنم فشار هم نمیاد بهش... داداش ان شاالله زود بفروشی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mryszh1370 گفته است :

سلام منم r9 290 tri x  دارم خدایی گرافیک بی صدا و قدرتمندیه 512 بیتی بودنش به همه چی می ارزه .... البته دوستمون هم بالا راس میگه اونقد گرافیک ماین تو بازار ریخته ها دیگه اشباع شده بازار

دیوار هم پر شده شیپور هم پر شده ایسام هم پر شده اینجا هم خیلی هست ... انصافا گرافیک خوبی هست قیمتش هم منصفانه هست دوستان اگه نیاز داشتن بخرن خیلی راضی کننده هست بتلفیلد وی رو در اخرین تنظیمات باز ی میکنم فشار هم نمیاد بهش... داداش ان شاالله زود بفروشی

ممنون داداش 😘

لینک به دیدگاه

چرا دوستان قیمت گرافیک ماین شده رو با این گرافیک مقایسه میکنند. طرف تا خرخره RX 570 رو باهاش ماین کرده میگه که چون اون 1400 میده تو گرافیکت رو  1 تومان بده. منطق بعضی از دوستان رو درک نمیکنم .

لینک به دیدگاه

حاجی حیفه مگه دستت مونده میخای بدی بره. نگهش دار خدایی یکی همینو بخای بخری باید کلی پول بالاش بدی. نگه دار استفادش کن اینجور اتیش نزن به مالت.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

حاجی حیفه مگه دستت مونده میخای بدی بره. نگهش دار خدایی یکی همینو بخای بخری باید کلی پول بالاش بدی. نگه دار استفادش کن اینجور اتیش نزن به مالت.

نمیدونم چی بگم. یک پیامهاییی میدن واقعا آدم شاخ در میاره. چرا دوستان فکر میکنن فقط مال خودشون مال هستش ولی برای بقیه آشغال هستش که این قیمت ها رو میدن.

من خودم Vega 64 دارم دیگه به این کارت نیاز ندارم برای همین دارم میفروشمش وگرنه که این گرافیک حرف نداره 

ویرایش شده توسط SHINOODA
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SHINOODA گفته است :

نمیدونم چی بگم. یک پیامهاییی میدن واقعا آدم شاخ در میاره. چرا دوستان فکر میکنن فقط مال خودشون مال هستش ولی برای بقیه آشغال هستش که این قیمت ها رو میدن.

من خودم Vega 64 دارم دیگه به این کارت نیاز ندارم برای همین دارم میفروشمش وگرنه که این گرافیک حرف نداره 

من جای شما باشم نگه میدارم به موقش میفروشم عجله نکن.

لینک به دیدگاه

در در 6 اسفند 1397 در 23:04، ho3einsa گفته است :

من جای شما باشم نگه میدارم به موقش میفروشم عجله نکن.

😥

لینک به دیدگاه

در در 12 بهمن 1397 در 17:46، SHINOODA گفته است :

اعجوبه

خریدارم 09123165334

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...