رفتن به مطلب

گران شدن مضحک مانیتورهای ال جی

Recommended Posts

با سلام همینطور ک دوستان متوجه شدن اخیرا مانیتورهای ال جی با افزایش قیمت وحشتناک مواجه شدن به طور مثال مانیتور اولترا واید مدل 29UM69G  ک دو ماه پیش به قیمت 2.100 هزار تومن فروخته میشد با افزایش قیمت روزانه به 5 میلیون تومن رسیده!!!!! اونم در وضعیتی ک قیمت 2.100 ماله زمانی بود ک دلار گرون بود حالا ک دلار اومده پایین واقعا این افزایش شدید قیمت خنده داره معلوم نیست باز چه مافیایی پشت این کار وجود داره دوستان اگه اطلاعی از این وضعیت دارن عنوان کنن?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام

بله من هم دیدم و نمی دونم قضیه چیه ! این مورد خوبه مانیتور 24 اینچش هم تا 5 میلی گرون شده ! دیگه وقتی نظارتی نباشه و نظارت معنی نداشته باشه همینه نظارت فقط تو تلویزیون هست نشون می دن دارن برخورد می کنن با گرون فروشا ولی انگار همه فیلمه xD 

لینک به دیدگاه

سلام

بنظرم دلیلش اینه ک چون فری سینک داره و الان از گرافیک های انویدیا پشتیبانی میکنه خوش قیمت بوده خریدارش هم زیاد دلال ها هم قیمتو میبرن بالا و خب طبیعتا مردم ما هم فعل نخریم نداریم باید بخریم ب هر قیمتی ک شده . این رویه رو مردم ایران خوب جواب میده مثل خودروی لجند پراید

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، ODIIISE گفته است :

سلام

بنظرم دلیلش اینه ک چون فری سینک داره و الان از گرافیک های انویدیا پشتیبانی میکنه خوش قیمت بوده خریدارش هم زیاد دلال ها هم قیمتو میبرن بالا و خب طبیعتا مردم ما هم فعل نخریم نداریم باید بخریم ب هر قیمتی ک شده . این رویه رو مردم ایران خوب جواب میده مثل خودروی لجند پراید

لجند پراید رو خوب اومدی!?

پراید فقط  نام خودرو نیست! درمعنا غرور و مایه فخر ایرانیان هست و بس?

--------------------------------------

گذشته از شوخی منم فکر می کردم بخاطر سینک انویدیا که به واسطه درایور رایگان شد،    اندکی روی قیمت مانیتور هاِ فری سینک بره ولی این دوسه برابر شدن قیمت واقعا جای تعجب داره.

ویرایش شده توسط HeX
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

سلام

مسخره  بازی قیمت دلاریش خیلی پایین تره از 2 میلیون 29UM68 الان شده 5 میلیون 

لعنت به هرچی سودا گر و دلاله رنگ زندگی سیاه کردن برای اقلیت بخاطر یک چلوکباب اضافه بریزن تو شکم شون ...

نخریدددددددددددددددددددددددددددددددددد اراده داشته باشید

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mahdix3 گفته است :

سلام

مسخره  بازی قیمت دلاریش خیلی پایین تره از 2 میلیون 29UM68 الان شده 5 میلیون 

لعنت به هرچی سودا گر و دلاله رنگ زندگی سیاه کردن برای اقلیت بخاطر یک چلوکباب اضافه بریزن تو شکم شون ...

نخریدددددددددددددددددددددددددددددددددد اراده داشته باشید

به کی میگی نخرید داداش؟ من الان دو سه هفتس گوشیم افتاد و شکست و داغون شد رفتم تاچ پرسیدم گفت 600 میگیرم خوبشو میندازم و یسری ایراداتش رفتم یکی بگیرم دیدم گوشیهای زپرتی که من واس این و اون میخریدم شده یک و. نیم میلیون منم گفتم عظلات لق این اندروید و بعضی گوشی فروشا اصلا نمیخرم مگه میمیرم خلاصه نخریدم میخاستم مادربرد عوض کنم نکردم میخاستم یچیزایی بخرم و عوض کنم واقعا نکردم و نخریدم =یچیزی که بقیه جهان با ما ایرانیا فرق داره اینه ما یعنی اونا اکثریت سرمایه دار یا حتی بی سرمایه همه چیزو به جک و شوخی تبدیل میکنن با خنده میگن نمیگیریم فردا میرن مییگیرن ولی سایر جهان رمز موفقیت و ثبات قیمتشون فقط تو این نخریدنهاست که عمرا تو ایران ببینیم و شاهدش باشیم-بلانسبت اقلیتی و دوستان لیونی همین مردم مارو پیر و فرسوده و بدبخت و بیچاره کردن فقط هعمین مردم.

ویرایش شده توسط فرهاد کوهکن
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

https://www.digikala.com/product/dkp-227063/مانیتور-ال-جی-مدل-24mp68vq-سایز-24-اینچ

مانیتور 1500 برج 8  شده 5.5 میلیون! از ماست که بر ماست!!!

اونور آبی ها که بهمون رحم نکردن و نمی کنن! طرف خارجی

اینوری ها هم که منفعت طلب و بی رحم! مسئولین

خودمون هم به خودمون رحم نمی کنیم! مردم

بعد میگیم خدایا رحم کن بهمون!

• لایک 6
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام
دوستان این 2مدل پایین هیچکدوم FreeSync  ندارن ؟
GW2406Z
S24D595P Plus

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
لینک به دیدگاه

کاش فقط مانیتور بود. دیگه این فروشنده ها شورش رو در آوردن مثلا مادربرد ASUS TUF Z370-PLUS   که 5-6 ماه پیش 1/300 بود و همین الانم شما بدی از آمازون برات بیارن ( با هزینه حمل بالا و همه چیز) در میادحدود 2/600 تومن، فروشگاه ها می فروشن 4 میلیون! من نمی فهمم دلیلشون چیه؟ بر چه اساسی این طوری قیمت می دن؟ 

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

حقیقت اینحاست که با نخریدن هیچ چیز هیچ فرقی نخواهد کرد ! کشور های اروپایی دولتهای حافظ منافع ملت داره و اگر این وسط عده ای بخوان دلالی کنن و مردم با اتحاد جلوشون رو میگیرن ، اینجا قضیه خیلی متفاوته ! همیشه هم مقصر مردم میشن ! 

مثال سادش اینه که من رییس سازمان آب تهران باشم ! بعد فشار آب رو نصف کنم ! یا تصفیه آب رو نصف کنم طوری که اب روزی چند ساعت قطع بشه ! بعد هم بگم تقصیر از خودتونه که آب زیاد مصرف میکنید یا تقصیر از خودتونه که ساعت 7 شب میرید حموم که فشار آب کم بشه !!! بعد هم مردم به جون هم بیفتن که مثلا تقصیر اونایی هستش که در ساعت اوج مصرف آّب مصرف میکنن و فلان ! نتیجه چی میشه ؟ 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

جالب تر اینه هر روز داره میره روی قیمتش

https://emalls.ir/مشخصات_LG-29UM68-P-Monitor-~id~443616

LG 29UM68

8 تا 10 میلیون تومان

فردا بزنم تعویض با GTX 1080 TI  

لینک به دیدگاه

الان ارزانترین نمایشگر ips نزدیک سه تومان است.

البته منحصر به سخت افزار نیست. هر کسی دستش برسد کوتاهی نمی کند. مشخص است که کشتیبانان دارند داروندار را به قایقهای نجات می اندازند.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

حکایت اصل ایرانی بودنه.(البته صحبت امروز و دیروز هست وگرنه در گذشته ایرانی با الان زمین تا آسمون فرقش بود)

مردم فقط وقتی ناراحت گرانی یک جنس میشوند که یا خودشان ندارند یا قصد تهیه داشتند و الان دیگه نمیتونند اگه داشته باشه که برات بندری میرقصه.

شما بهشون یه انبار جنس بده بعد اون اقلام رو گرون کن ببین میرقصه یا گریه میکنه.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

خدا لعنت کنه باعث و بانی این گرانی ها که 40 ساله با دروغ هاشون و دشمنی های کورکورانشون با کشورهای دیگه  و مرگ بر گفتن های احمقان شون فقط  مامردم عادی رو روز به روز بیچاره تر و نابودتر میکنن . نمیدونم تا کی این اوضاع اسفناک کشورمون ادامه داره آخه یه همچین مانیتوی 5 میلیون تومن  ؟! الان 6 ماهه بدون ماتیتورم دارم از یه مانیتور قدیمی از اون بشکه ای ها استفاده میکنم چشمامو کور کرده نتونستم نو با این قیمت ها بخرم .  اینا خودشون  که هرکدوم 300 سال عمر میکنن و فقط موعضه و دروغ میگن ما به 30 سال نرسیدیم داریم جون میکنیم با این گرانی ها .

ویرایش شده توسط Existence
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Existence گفته است :

خدا لعنت کنه باعث و بانی این گرانی ها که 40 ساله با دروغ هاشون و دشمنی های کورکورانشون با کشورهای دیگه  و مرگ بر گفتن های احمقان شون فقط  مامردم عادی رو روز به روز بیچاره تر و نابودتر میکنن . نمیدونم تا کی این اوضاع اسفناک کشورمون ادامه داره آخه یه مانیتور 5 میلیون تومن ؟!؟!؟!  اینا خودشون  که هرکدوم 300 سال عمر میکنن و فقط موعضه و دروغ میگن ما به 30 سال نرسیدیم داریم جون میکنیم با این گرانی ها .

خدا لعنتشون هم بکنه تا وقتی با خریدمون از جنس گرئن حمایت میکنیم سرنوشتمون تغییر نمیکنه

هروقت جنسی توی این مملکت 1000 تومن گرون شد فرداش واسش صف نکشیدن میتونی تقصیر رو گردن کس دیگه بندازین

در دزد بودن اونا شکی نیست ولی تا ما عادات بدمون رو ترک نکنیم فرقی نمیکنه چه کسی بهمون حکومت میکنه

لینک به دیدگاه

با نخریدن اجناس دلال ها دیگه سود نمیبرند و اصلا هم اشکال به مردم نیست که اجناس گران میشوند ولی وقتی اینطور میشود اوضاع آیا باید مثل وحشی ها عمل کنیم و اوضاع رو بدتر کنیم؟  و دلیلمون این باشه تقصیر اوناست صرفا؟!! با این تفکر اوضاع کشور درست نمیشه

متاسفانه به قول دوستی مردم صرفا نگران اجناس نداشته خودشونند 

خدا لعنت کنه افرادی که سطح شعورشون برای انتخاب دیوار نکشیدن و کنسرت رفتن و آستین کوتاه !!!  هست حتی با اینکه پرونده اقتصادی...  اون شخص واضح است  و همین انتخاب مسخرشون باعث خرابی اوضاع کشور میشود بعد همین افراد از نظام  طلبکارند!! در این حد بیشعور

به بعضی دوستان برمیخوره  مرگ به اربابشون میدیم البته عجب ملتی هستیم بی دلیل به کشوری مرگ میگوییم :))  البته امروز اطلاعاتم بیشتر شد که اوضاع فعلی بخاطر این شعار هست! این افراد نیازی به خوندن تاریخ هم ندارند چون تجربه هایی مثل برجام ملموسه!:)

امیدورام این دوستان برای بهتر شدن اوضاع خودشون هم شده تو انتخاباتی شرکت نکنند :))

ویرایش شده توسط sajjadgm
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Hosein Amiri گفته است :

خدا لعنتشون هم بکنه تا وقتی با خریدمون از جنس گرئن حمایت میکنیم سرنوشتمون تغییر نمیکنه

هروقت جنسی توی این مملکت 1000 تومن گرون شد فرداش واسش صف نکشیدن میتونی تقصیر رو گردن کس دیگه بندازین

در دزد بودن اونا شکی نیست ولی تا ما عادات بدمون رو ترک نکنیم فرقی نمیکنه چه کسی بهمون حکومت میکنه

حرف شما درسته ولی متاسفانه همین صف بستن جواب می ده.  منو و رفیقم می خواستیم سیستم ارتقا بدیم، حدود های مرداد ماه بود. من همش پشت گوش می انداختم، اون تا قیمت ها شروع به افزایش کرد رفت یه i7 8700k باکس خرید 2/300 و یه مادربرد خفن z370  اونم فکر کنم حدود 2 تومن و 32 گیگ هم رم.  من مسخره اش کردم، حالا اگه خودم بخوام این چیزها رو بخرم باید 3 - 4 برابر پول بدم که ممکن نیست. پس ببین گاهی هم جواب می ده. 

مشکل اینه که به نظر من الان فروشنده ها بی انصاف شدن، دیگه الان قیمت های بالا رفته و بازار اشباع شده. دیگه جا نداره که مانیتور که تازه قیمتش 3-2 برابر شده رو دوباره بیان و بی دلیل 2 برابر کنن. فکر کنم این دفعه ضرر می کنن و این جنس ها رو دستشون می مونه.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

حرف شما درسته ولی متاسفانه همین صف بستن جواب می ده.  منو و رفیقم می خواستیم سیستم ارتقا بدیم، حدود های مرداد ماه بود. من همش پشت گوش می انداختم، اون تا قیمت ها شروع به افزایش کرد رفت یه i7 8700k باکس خرید 2/300 و یه مادربرد خفن z370  اونم فکر کنم حدود 2 تومن و 32 گیگ هم رم.  من مسخره اش کردم، حالا اگه خودم بخوام این چیزها رو بخرم باید 3 - 4 برابر پول بدم که ممکن نیست. پس ببین گاهی هم جواب می ده. 

مشکل اینه که به نظر من الان فروشنده ها بی انصاف شدن، دیگه الان قیمت های بالا رفته و بازار اشباع شده. دیگه جا نداره که مانیتور که تازه قیمتش 3-2 برابر شده رو دوباره بیان و بی دلیل 2 برابر کنن. فکر کنم این دفعه ضرر می کنن و این جنس ها رو دستشون می مونه.

خوب اگه نفر قبل شما و قبلتر از اون مثل شما فکر میکردن مطمعن باش هیچکس جرعت گرون کردن جنس به سرش نمیزد چون میدونست مردم همدلن

ولی وقتی میبینن شل کردیم میگن بذار تا جا داره بدوشیمشون !

دیگه سایپا و ایرانخودرو خز شدن اینقدر مثال زدن ملت

اگه همون روزی که پراید 7900 ی شد 20 تومن کسی نمیخرید امروز روزگار سایپا چه شکلی بود ؟ اصلا وجود داشت ؟

موضوع اینجاست به نالیدن عادت کردیم و فراموش کار شدیم . همین پارسال بود که داشتیم درمورد گرون بودن 1080 بحث میکردیم که چرا 300-400 تومن گرونتره الان 400 تومن اصلا به حساب نمیاریم چون فراموش کردیم اون روزها رو

هر روز جنسی هست که گرون بشه و تنها عکس العملی که در مقابلش نشومن میدیم نالیدنه . نه یکبار نه دوبار دیگه عادتمون شده . رسانه دولت هم دوتا جوک میسازه درمورد گرونی و اختلاس خنده خنده یادمون میره و بی تفاوت میشیم.خبری که شاید به یه شهروند کشور دیگه بگی مطمعنا به خروش میاد ولی ما به یه " هه هه هه " فراموشش میکنیم

همین یه عادت رو بزاریم کنار روزگارمون بهتر میشه .

• لایک 5
لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان این گرانی مختص ال جی نیست . استارتشو ال جی زد الان همه مانیتورها دارن سر به فلک میکشن . و چیز دیگه اینه که با خریدن یا نخریدن افراد این تاپیک اتفاق خاصی نخواهد افتاد . کل افراد این تاپیک 100 نفر اگر باشن شما با 80 میلیون نفر طرف هستید . متاسفانه این خانه از پایه ویران  است . یه نمونه خیلی جالب بهتون میگم دیگه خودتون حساب کنید . تو تلوزیون ملی خودمون و گزارش ورزشی میگن کد *3*8# رو بگیرید برای شرکت در قرعه کشی 20 میلیون تومانی . حالا کدش شاید این نباشه چون یادم نیست . با زدن این کد سیستم رابونا براتون فعال میشه بدون اینکه بهتون بگن که چی هست . برای بنده هر روز یه اس میومد مشترک گرامی امروز 5000 ریال بابت ارزش افزوده ازتون کسر شد . خود گزارش گر هم اعلام کرد که 10 میلیون کاربر دارن . روزی 500 دارن ازت میگیرن میشه به عبارت 

500*10000000 = 5000000000 

هفته ای 3 یا 4 روزم گزارش ورزشی داریم یعنی هفته ای 

5000000000*7= 35000000000

یعنی 35 میلیارد تومن و جایزشون 60 میلیون تومن به 3 نفر 

ماهیانه هم میگن 3 تا 100 میلیون میدن میشه 

ماهی 150 میلیارد میگیرن . 360 میلیون جایزه میدن . دمشون گرم خدایی 😂 این رقم رو من تاحالا ننوشته بودم رکورد زدم 🤣

حالا شما بیا اینو آگاه سازی کن 1/8 کشور دارن این کارو میکنن . من خودم تماس گرفتم  با پشتیبانی ایرانسل و گفتم داداش این روزی 500 تومن ارزش افزوده چیه هی دارید ازم کم میکنید . اتفاقا خیلی هم شاکی گفتم چک کردو گفت سیستم رابونا فعال کردید که گفتم غیر فعالش کرد .

این تلوزیون ملی کشورمونه دنبال چی هستید شما 🤬 

من خودم 1 ساله نتونستم یه اسپیکر بخرم برای موزیک . یه هدفن سونی فیک دارم 3تا آهنگ گوش میدی گوشت میخواد کنده بشه دیگه نمیتونی آهنگ 4رم رو گوش بدی . 😒

Hosein Amiri

حسین جان با این جملت خیلی خیلی حال کردم 

به بهشت نمی روم اگر ، مادرم آنجا نباشد .

ویرایش شده توسط babak_11
  • لایک 3
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

دوستان این گرانی مختص ال جی نیست . استارتشو ال جی زد الان همه مانیتورها دارن سر به فلک میکشن . و چیز دیگه اینه که با خریدن یا نخریدن افراد این تاپیک اتفاق خاصی نخواهد افتاد . کل افراد این تاپیک 100 نفر اگر باشن شما با 80 میلیون نفر طرف هستید . متاسفانه این خانه از پایه ویران  است . یه نمونه خیلی جالب بهتون میگم دیگه خودتون حساب کنید . تو تلوزیون ملی خودمون و گزارش ورزشی میگن کد *3*8# رو بگیرید برای شرکت در قرعه کشی 20 میلیون تومانی . حالا کدش شاید این نباشه چون یادم نیست . با زدن این کد سیستم رابونا براتون فعال میشه بدون اینکه بهتون بگن که چی هست . برای بنده هر روز یه اس میومد مشترک گرامی امروز 5000 ریال بابت ارزش افزوده ازتون کسر شد . خود گزارش گر هم اعلام کرد که 10 میلیون کاربر دارن . روزی 500 دارن ازت میگیرن میشه به عبارت 

ماهی 150 میلیارد میگیرن . 360 میلیون جایزه میدن . دمشون گرم خدایی 1f602.png این رقم رو من تاحالا ننوشته بودم رکورد زدم 🤣

حالا شما بیا اینو آگاه سازی کن 1/8 کشور دارن این کارو میکنن . من خودم تماس گرفتم  با پشتیبانی ایرانسل و گفتم داداش این روزی 500 تومن ارزش افزوده چیه هی دارید ازم کم میکنید . اتفاقا خیلی هم شاکی گفتم چک کردو گفت سیستم رابونا فعال کردید که گفتم غیر فعالش کرد .

به موضوع مهمی اشاره کردی "کلاه برداری ستاره مربعی #توسکا"

میتونید مطالبی در این خصوص رو در کانال تلگرام https://t.me/webamoozir پیگیری کنید.

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

ماهی 150 میلیارد میگیرن . 360 میلیون جایزه میدن . دمشون گرم خدایی 1f602.png این رقم رو من تاحالا ننوشته بودم رکورد زدم 🤣

من خودم 1 ساله نتونستم یه اسپیکر بخرم برای موزیک . یه هدفن سونی فیک دارم 3تا آهنگ گوش میدی گوشت میخواد کنده بشه دیگه نمیتونی آهنگ 4رم رو گوش بدی . 1f612.png

Hosein Amiri

حسین جان با این جملت خیلی خیلی حال کردم 

ممنون بابک جان

در مورد موضوع هم درسته تعداد خیلی محدودی این تاپیک رو میبینن ولی جامعه از جوامع کوچکتر تشکیل شده مثل همین لیون که میشه اسمشو جامعه لیون گذاشت درسته کوچیکه ولی هزاران جامعه کوچیک مثل لیون وجود داره که اگه این بحث ها توی 10% شون هم مطرح بشه در دراز مدت تاثیرشو میزاره.

تلوزیون که بیخیال اگه دست اونا باشه مانیتور هم سرطان زا میشه !

لینک به دیدگاه

دوستان یه نکته رو توجه داشته باشن

نخریدن یک محصول وقتی سبب کاهش قیمت میشه که قیمت اون کالا در منطقه جغرافیایی ای مثل یک کشور خاص بالا رفته ولی در سایر مناطق دیگه به شکل و قیمت همیشگی عرضه بشه

اما امروز در ایران در بسیاری موارد ما خیلی چیزها(بخصوص مواد غذایی)رو ارزون تر از خیلی کشورهای دیگه تهیه میکنیم ولی به دلیل دستمزد و حقوق های بسیار کم توان و قدرت خریدمون کمه

در این شرایط بطور مثال یک کشاورز یا دامدار از خداشه که شما خرید گوشت،گوجه فرنگی،پسته و خیلی چیزهای دیگه رو تحریم کنین چون در این صورت مرزها باز میشه و خیلی راحت و با قیمت بالاتر میتونن صادرش کنن!

اما خب در کالاها و اجناسی مثل خودرو که عملا جز ایرانی جماعت کسی تمایل به خریدش با این قیمت های موجود نداره و یا قطعات کامپیوتری که بالاتر از قیمت دلاریش عرضه میشه کاملا خودمون مقصر هستیم چون در صورت عدم تقاضا به اجبار قیمت واقعی خواهد شد!

این وارد کننده های پست فطرت قطعات کامپیوتر وقتی تقاضا زیاده میگن کم شده تو بازار و گرون شده و وقتی تقاضا کمه میگن تقاضا کم شده و مجبوریم سود رو ببریم بالا تا ضررمون جبران بشه

در ضمن  یه حقیقتی رو باید بپذیریم و اونم اینه که اکثر ماهایی که داریم میگیم نخرید اگه خودمونم ماهی بیش از 10 میلیون درآمد داشتیم دیگه واسمون مهم نبود کی داره کی نداره و چه بلایی سر مردم میاد چون اصلا نمیتونستیم درد و رنج طبقه ضعیف رو حس کنیم(رفیقی دارم که یه زمانی اصلا گوشت نمیتونست بخره ولی حالا که وضع مالیش خوب شده مسخره میکنه جماعتی رو که شاید فقط بتونن گوشت یخی رو اونم با ساعت ها در صف بودن تهیه کنن)

این هایی هم که میگن فلان و فلان، فلان ساله گند زدن ضمن تایید حرفاشون باید بگم خودتون باید به فکر اصلاح اساسی باشید و نه تغییر کلی و قدم اول اگاهی جمعی هست

الان نگاه کنید اطرافتون رو

تونس با صندوق بین المللی پول مشکل داره و اجازه نمیدن دستمزد هارو افزایش بدن و به بهانه خصوصی سازی دارن شیره قشر کارگر جامعه رو میمکن!دلشون خوش بود بعد انقلاب...

ونزوئلا رو نگاه کنید  که این شورشی داره میگه اماده ورود شرکت های خصوصی به صنعت نفته!برید ببینید کمپانی های بزرگ در چنین شرایطی چه بلایی سر کشورها میارن و چطور یک ملت رو چپاول میکنن!

یا همین عراق رو ببینید چه کمپانی هایی عهده دار نوسازی سیستم نیروگاه های برقشون شدن و در نهایت چطور سرمایه عظیمی رو از عراق خارج کرده و کار رو به جایی رسوندن که هنوز هم این کشور نفت خیز محتاج واردات نفته

لینک به دیدگاه

در در 23 بهمن 1397 در 08:28، HeX گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-227063/مانیتور-ال-جی-مدل-24mp68vq-سایز-24-اینچ

مانیتور 1500 برج 8  شده 5.5 میلیون! از ماست که بر ماست!!!

اونور آبی ها که بهمون رحم نکردن و نمی کنن! طرف خارجی

اینوری ها هم که منفعت طلب و بی رحم! مسئولین

خودمون هم به خودمون رحم نمی کنیم! مردم

بعد میگیم خدایا رحم کن بهمون!

بخدا سال پیش 970 تومن بود

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...