رفتن به مطلب

گران شدن مضحک مانیتورهای ال جی

Recommended Posts

چرا حرف بیخود میزنید کدوم گرونی؟ بقالی سر کوچمون هنوز گوجه کیلو 2000 تومن میده

این وضعیت همچنان ادامه داره و به حول قوه الهی سال بعد بدتر هم خواهد شد تا درس عبرتی باشد برای کفار!

بعد 40 سال انقلاب شکوهمند افتخاریست که ایران را با تونس و ونزوئلا و عراق مقایسه کردن!

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

بعد 40 سال انقلاب شکوهمند افتخاریست که ایران را با تونس و ونزوئلا و عراق مقایسه کردن!

شما فکر کنم متوجه منظور من نشدی

من خطاب به کسانی گفتم که دوست دارن قیمت دلار همینطور بره بالا و فکر میکنن با این اتفاق یه سری ها میرن و اونی که میاد جاشون ایرانو بهشت میکنه

کجارو مثال بزنم

شوروی سابق رو؟شوروی رو در حد خودمون میبینید؟هم تاریخ داره هم اقتصاد هم قدرت

ببینید امریکا چه بلایی سرشون اورد و با فریب مردمش چکار کرد و اگه زرنگی یه سریشون نبود الان وضعیتش از ایران هم بدتر بود

چین رو مثال بزن؟

ببینید چند صده پیش چه وضعیتی داشت و بعد از استعمار انگلیس و سپس نفوذ امریکا چه بلایی سرش اومد!چینی که شده یه غده سرطانی و بیرونش دنیارو کشته و داخلش چند صد میلیون کارگر به معنای واقعی بدبخت و بیچاره رو

از برزیل بگم؟شیلی؟هند؟

یه سر برید کیش و وضعیت قانون کار و دستمزد هارو ببینید تا بفهمید ایده ال امریکا برای کشورهایی مثل ما چیه

تونس رو از  بابت  سیستم حقوق و پرداخت و نظام کار و سرمایه مثال زدم و بحثم سر منابع طبیعی نبود

شما فکر کردی زمان شاه گل و بلبل بود!نخیر اون موقع عبارت ها و جمله هایی در وصف ایرانی ها  گفته میشد مثل سی میلیون دزد در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی میکنن

بازار همون شیر تو شیری بود که الانه و تا خواستن اصلاحش کنن...

دیگه بحثو باز نکنم که...

چاره کار رفتن یکی و اومدن دیگری نیست

مردم باید بخوان و بفهمن و مطالبه کنن و اول خودشون رو اصلاح کنن و بعد...

همین الان بازار و خورده فروشی رو نگاه کن!دیگه اینا که مردم معمولی هست!ببین سود یه کفش 100تومنی چقدره!ببین طرف از گوشت یخی چقدر سود میکنه!یه دست مبل رو برو ببین چه سود وحشتناکی داره!و و و ...

به همین خیال باشید که این بازاری تن به اصلاح قیمت ها بده و بخواد از فروشش 10 الی 20 درصد سود کنه

یادی هم کنیم از بسته شدن و تکمیل ظرفیت  پیش فروش خودرو ها  در چند دقیقه!!!

ویرایش شده توسط Naughty boy
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

میدونید دوستان،

ایران در طول تاریخ از نظر اقتصادی بی نظم بوده، بحث 40 سال و 100 سال و 150 سال نیست همیشه همین بی نظمی اقتصادی رو داشتیم، حتی دوران طلایی صفویه و هخامنشیان و غیرو. ولخرجی و رفاه طلبی تو ذات اغلب ایرانی جماعت هست. تو جیک جیک مستون فکر زمستونمون نیست. ببخشید جمع می بندم، ولی همه مون همینیم.

الان گیر یک دشمنی افتادیم که دقیقا دست گذاشته روی همین داستان نقطه ضعف بی نظمی اقتصادی ما و دیگه نمیتونیم از جامون بلند بشیم. اینکه دشمنی کور و شخصی ترامپ باعث و بانی از بین رفتن اقتصاد ما و ارزش ریاله درسته، اونهایی هم که به دولت خودمون و سیاست هاش ایراد می گیرن درست می گن، اونهایی هم که به وارد کننده و یکسری دلال ایراد میگیرن اونها هم درست می گن، اونهایی هم که به مردم و رفتار هیجانی شون در خرید ایراد میگیرن اونها هم درست می گن و انتقاد اونها هم وارده. اگر از نظر اقتصادی یک کشور منظمی بودیم (یعنی هم دولت و هم ملت منظم بودند) ممکن بود از دشمنی ترامپ آسیب ببینیم اما دیگه اینطوری توی چاه نمیفتادیم.

واقعیت اینه پول نفت همیشه بی نظمی اقتصادی ایران رو جبران می کرد و مثل یک ماسک زیبا ظاهر خوب رو نشون میداد و پشت صحنه دیده نمیشد. حالا دیگه پولی از نفت در نمیاد که بی نظمی های اقتصادی رو لاپوشونی کنه، اون ماسک کنار رفته و یه دفعه همه اش داره میزنه بیرون.

تا زمانی که ترامپ هست، ارزش ریال دیگه بهتر از این نمیشه، پس باید داخل رو درست کرد و به فکر قدرت خرید مردم بود. اولین قدم قبول و پذیرش اشتباهات گذشته است، و دومین قدم اصلاح ساختاریه درونیه که امیدوارم تصمیمات جدی در آینده نزدیک گرفته بشه تا از این بی نظمی مطلق بیرون بیاییم.

فقط امیدوارم بجنبیم و قبل از اینکه شبیه ونزوئلا بشیم، به یک حدی از ثبات برسیم.

• لایک 10
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان نگران نباشید فکر کنم باز تقصیر من بوده... بعد از 8 ماه تحمل کردن خطی که افتاده وسط مانیتور اولتراوایدم قصد داشتم با دریافت عیدی و حقوق آخر سال مانیتور جدیدی بخرم که اینطوری شد... هر وقت قصد دارم چیزی بخرم قیمت ها میره تو آسمون یا به کل ناموجود میشه ، چیزی رو هم بخوام بفروشم قیمتش میخوره کف زمین :| 

همون مدل اوالتراواید رو زمانی که دلار روی 18 تومن بود میخریدم احتمالا یک سوم الان میشد قیمتش که دلارمون الکی مثلا اطراف 13 تومنه :D

ویرایش شده توسط Farjam
  • لایک 5
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

همون مدل اوالتراواید رو زمانی که دلار روی 18 تومن بود میخریدم احتمالا یک سوم الان میشد قیمتش که دلارمون الکی مثلا اطراف 13 تومنه :D

البته از همون اولم قیمت مانیتور تو ایران یکم عجیب غریب بود و مثلا مانیتور دویست و خورده ای دلار ایسوز اینجا بالای یه تومن!!شاید به دلیل تقاضای بیشتر مانیتور نسبت به قطعات دیگه

ولی الان دیگه خیلی فضایی شده و فکر کنم موقتی باشه(البته امیدوارم😅)

در 41 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

واقعیت اینه پول نفت همیشه بی نظمی اقتصادی ایران رو جبران می کرد و مثل یک ماسک زیبا ظاهر خوب رو نشون میداد و پشت صحنه دیده نمیشد. حالا دیگه پولی از نفت در نمیاد که بی نظمی های اقتصادی رو لاپوشونی کنه، اون ماسک کنار رفته و یه دفعه همه اش داره میزنه بیرون.

البته شما گفتی بی نظمی ولی خب هممون میدونیم در حقیقت چیه😄

امیدوارم فشارها همچنان بیشتر و بیشتر بشه تا مردم و دولت مجبور به اصلاحات ساختاری در نظام اقتصادی کشور بشن

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، sajjadgm گفته است :

با نخریدن اجناس دلال ها دیگه سود نمیبرند و اصلا هم اشکال به مردم نیست که اجناس گران میشوند ولی وقتی اینطور میشود اوضاع آیا باید مثل وحشی ها عمل کنیم و اوضاع رو بدتر کنیم؟  و دلیلمون این باشه تقصیر اوناست صرفا؟!! با این تفکر اوضاع کشور درست نمیشه

متاسفانه به قول دوستی مردم صرفا نگران اجناس نداشته خودشونند 

خدا لعنت کنه افرادی که سطح شعورشون برای انتخاب دیوار نکشیدن و کنسرت رفتن و آستین کوتاه !!!  هست حتی با اینکه پرونده اقتصادی...  اون شخص واضح است  و همین انتخاب مسخرشون باعث خرابی اوضاع کشور میشود بعد همین افراد از نظام  طلبکارند!! در این حد بیشعور

به بعضی دوستان برمیخوره  مرگ به اربابشون میدیم البته عجب ملتی هستیم بی دلیل به کشوری مرگ میگوییم :))  البته امروز اطلاعاتم بیشتر شد که اوضاع فعلی بخاطر این شعار هست! این افراد نیازی به خوندن تاریخ هم ندارند چون تجربه هایی مثل برجام ملموسه!:)

امیدورام این دوستان برای بهتر شدن اوضاع خودشون هم شده تو انتخاباتی شرکت نکنند :))

اینجا هم دست برنمیدارید؟؟؟ حق کاملا با شماست ، پست رو به حاشیه نبرید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

میدونید دوستان،

ایران در طول تاریخ از نظر اقتصادی بی نظم بوده، بحث 40 سال و 100 سال و 150 سال نیست همیشه همین بی نظمی اقتصادی رو داشتیم، حتی دوران طلایی صفویه و هخامنشیان و غیرو. ولخرجی و رفاه طلبی تو ذات اغلب ایرانی جماعت هست. تو جیک جیک مستون فکر زمستونمون نیست. ببخشید جمع می بندم، ولی همه مون همینیم.

الان گیر یک دشمنی افتادیم که دقیقا دست گذاشته روی همین داستان نقطه ضعف بی نظمی اقتصادی ما و دیگه نمیتونیم از جامون بلند بشیم. اینکه دشمنی کور و شخصی ترامپ باعث و بانی از بین رفتن اقتصاد ما و ارزش ریاله درسته، اونهایی هم که به دولت خودمون و سیاست هاش ایراد می گیرن درست می گن، اونهایی هم که به وارد کننده و یکسری دلال ایراد میگیرن اونها هم درست می گن، اونهایی هم که به مردم و رفتار هیجانی شون در خرید ایراد میگیرن اونها هم درست می گن و انتقاد اونها هم وارده. اگر از نظر اقتصادی یک کشور منظمی بودیم (یعنی هم دولت و هم ملت منظم بودند) ممکن بود از دشمنی ترامپ آسیب ببینیم اما دیگه اینطوری توی چاه نمیفتادیم.

تا زمانی که ترامپ هست، ارزش ریال دیگه بهتر از این نمیشه، پس باید داخل رو درست کرد و به فکر قدرت خرید مردم بود. اولین قدم قبول و پذیرش اشتباهات گذشته است، و دومین قدم اصلاح ساختاریه درونیه که امیدوارم تصمیمات جدی در آینده نزدیک گرفته بشه تا از این بی نظمی مطلق بیرون بیاییم.

فقط امیدوارم بجنبیم و قبل از اینکه شبیه ونزوئلا بشیم، به یک حدی از ثبات برسیم.

دقیقا درسته

ملت و دولت هر دو دست به دست هم دادن تا این وضعیت رو پیش اوردن

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، testaccount گفته است :

دلار اومده پایین؟ 13000 تومان پایینه؟ وات د فاز؟

قیمت ها با دلار 23.000 تومنی هست! یه مانیتور 80 دلاری میشه 1800 تا 2200؟؟؟

benq 2270 سرچ کن داداچ!

---------------

edit ببخشید مثل اینکه دیجی کالا 2.550 زد دلارشون از کوچه کی میگیرن؟ بهشون بگین دارن میندازن بهشون (دلاری 30 تومن! )

ویرایش شده توسط Golds
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

البته از همون اولم قیمت مانیتور تو ایران یکم عجیب غریب بود و مثلا مانیتور دویست و خورده ای دلار ایسوز اینجا بالای یه تومن!!شاید به دلیل تقاضای بیشتر مانیتور نسبت به قطعات دیگه

ولی الان دیگه خیلی فضایی شده و فکر کنم موقتی باشه(البته امیدوارم😅)

البته شما گفتی بی نظمی ولی خب هممون میدونیم در حقیقت چیه😄

امیدوارم فشارها همچنان بیشتر و بیشتر بشه تا مردم و دولت مجبور به اصلاحات ساختاری در نظام اقتصادی کشور بشن

درود دوست گرامی

گمان کنم مرادت از اصلاحات ساختاری آن است که در اندیشه ی سیاسی انقلاب نامیده می شود.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

شما فکر کنم متوجه منظور من نشدی

من خطاب به کسانی گفتم که دوست دارن قیمت دلار همینطور بره بالا و فکر میکنن با این اتفاق یه سری ها میرن و اونی که میاد جاشون ایرانو بهشت میکنه

کجارو مثال بزنم

شوروی سابق رو؟شوروی رو در حد خودمون میبینید؟هم تاریخ داره هم اقتصاد هم قدرت

ببینید امریکا چه بلایی سرشون اورد و با فریب مردمش چکار کرد و اگه زرنگی یه سریشون نبود الان وضعیتش از ایران هم بدتر بود

چین رو مثال بزن؟

ببینید چند صده پیش چه وضعیتی داشت و بعد از استعمار انگلیس و سپس نفوذ امریکا چه بلایی سرش اومد!چینی که شده یه غده سرطانی و بیرونش دنیارو کشته و داخلش چند صد میلیون کارگر به معنای واقعی بدبخت و بیچاره رو

از برزیل بگم؟شیلی؟هند؟

یه سر برید کیش و وضعیت قانون کار و دستمزد هارو ببینید تا بفهمید ایده ال امریکا برای کشورهایی مثل ما چیه

تونس رو از  بابت  سیستم حقوق و پرداخت و نظام کار و سرمایه مثال زدم و بحثم سر منابع طبیعی نبود

شما فکر کردی زمان شاه گل و بلبل بود!نخیر اون موقع عبارت ها و جمله هایی در وصف ایرانی ها  گفته میشد مثل سی میلیون دزد در کنار هم به خوبی و خوشی زندگی میکنن

بازار همون شیر تو شیری بود که الانه و تا خواستن اصلاحش کنن...

دیگه بحثو باز نکنم که...

چاره کار رفتن یکی و اومدن دیگری نیست

مردم باید بخوان و بفهمن و مطالبه کنن و اول خودشون رو اصلاح کنن و بعد...

همین الان بازار و خورده فروشی رو نگاه کن!دیگه اینا که مردم معمولی هست!ببین سود یه کفش 100تومنی چقدره!ببین طرف از گوشت یخی چقدر سود میکنه!یه دست مبل رو برو ببین چه سود وحشتناکی داره!و و و ...

به همین خیال باشید که این بازاری تن به اصلاح قیمت ها بده و بخواد از فروشش 10 الی 20 درصد سود کنه

یادی هم کنیم از بسته شدن و تکمیل ظرفیت  پیش فروش خودرو ها  در چند دقیقه!!!

دوست عزیز منظور شما این هست که امریکا باعث مشکلات در کشورهایی که ذکر کردید هست ؟ مثال هایی در رابطه با کشورها چین و شوروی سابق و روسیه فعلی و هند و برزیل و ... بزنید

چین الان اون چینی نیست که 20 سال قبل بود حداقل شهرهایی که در شرق این کشور هستن  سطح درامد و رفاه بشدت بالایی دارن

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ahmad91 گفته است :

چینی نیست که 20 سال قبل بود حداقل شهرهایی که در شرق این کشور هستن  سطح درامد و رفاه بشدت بالایی دارن

اجناس در چین به شدت نسبت به در آمد چینی ارزانه ،که برای  قشر متوسط قدرت خرید بالایی را  مستوجب شده

• لایک 2
لینک به دیدگاه

خب دوستان از موقعی ک تاپیکو زدم حدود یکماه و نیم گذشته و قیمت مانیتور ۵ میلیونی تو این مدت به ده میلیون رسید و معلومم نیست به کجا میخواد بره از همین تریبون جا داره یه تبریکی عرض کنیم به سلطانش مبارکش باشه این سود هنگفت .... میخواستم دیگه چیزی نگم ولی خب دلم به حال مردممون میسوزه ک گیر چه دزدایی افتادن سایت دیجیکالا هم ک سرامد گران فروشها و اماده هست واسه افزایش قیمتها به نظر من فروشگاها وقتی میبینن وضعیت اینطوریه و طرف روزانه داره قیمتهارو میبره بالا نباید این کالاها رو بیارن تا رو دستشون باد کنه ولی افسوس ک مردم ایران تو اینجور مواقع با هم اتحاد ندارن... تو این وضعیت دوستانی ک قصد خرید مانیتور یا هر چیزی دیگه ک قیمتش نجومی بالا رفته دارن بهتره از آمازون خرید کنن با کلی هزینه حمل و نقل و گمرک بازم نصف قیمت در میاد خودم واسه مانیتور ۱۰ میلیونی تو یه سایت زدم شد ۵ تومن

ویرایش شده توسط andromedagalaxy
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، testaccount گفته است :

دلار اومده پایین؟ 13000 تومان پایینه؟ وات د فاز؟

دوست عزیز منظورم اون برهه از زمان بود ک دلار ۱۸ تومن بود و قیمتا کلی رفت بالا ولی وقتی دلار کشید پایین برعکسش مافیای مانیتور قیمتها رو افزایش دادن

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، andromedagalaxy گفته است :

خب دوستان از موقعی ک تاپیکو زدم حدود یکماه و نیم گذشته و قیمت مانیتور ۵ میلیونی تو این مدت به ده میلیون رسید و معلومم نیست به کجا میخواد بره

این نشان از اوج بدبختی و فلاکت هست که 1 ماه پیش بابت 5 میلیون قیمت داشتن این مانیتور تو سرخودمون میزدیم الان که به 10 تومن رسیده دیگه باید چیکار کنیم واقعا این حق ما مردم ایرانه که در 1 ماه قیمتی نامعقول و نامفهوم دوبرابر هم بشه . طرف اومده حرف چین و روسیه و ... میزنه اخه داداش من شما چینی که چند میلیارد جمعیتشه و هیچ منابع و ذخایری رو ندران و مردمش اکثرا در رفاه هستن رو با ایران مقایسه میکنی ؟ حیف و قت و اعصاب بحث کردن ندارم وگرنه جواب تون رو میدادم که الکی نظر ندین در مورد کشورهای دیگه .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز اگه بخاطر بیارین بنده یکی از کسایی بودم که قبلا تایپیک های مختلفی در خصوص نخریدن خودرو تو همین انجمن راه اندازی کردم و کلی توی سایر انجمن ها و اینستاگرام و تلگرام و گروه ها فعالیت کردم در خصوص کمپین نخریدن خودرو! 

اما اگه یادتون باشه وقتی که داشت کمکم جواب میداد چون در سطح کشور کمپین هایی در این خصوص راه اندازی شده بود دولت اومد شروع کرد به پرداخت وام برای خرید خودرو!!!

اونجا بود که کمپین ها شکست خوردن و مردم هجوم بردن برا خرید 

بنده باز نخریدم 

چند وقت پیش در حال پس انداز بودم که خریداری کنم قیمت ها باز دو برابر شد 

بخاطر یه اعتقاد بنده ماشین نخریدم الان دیگه کلا نمیتونم حتی پرایدم بخرم 

این وسط کیا ضرر کردن؟ ماها 

سیستممو چند ساله ارتقا ندادم با همین دیدگاه اما فهمیدم دارم اشتباه میکنم وقتی همه خرید میکنن این وسط فقط امسال بنده ضرر میکنن 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

آن است که در اندیشه ی سیاسی انقلاب نامیده می شود.

سلام بر دوست عزیز

من دقیق متوجه معنی ومفهوم این جمله نشدم

ولی منظورم میشه گفت انقلابی در انقلاب هست

البته نه تشکیل آنتی تز و بعدش بوجود اومدن سنتز بلکه  یجور احیای انقلاب و برگشت به هدف ها و آرمان های اولیه

در 10 ساعت قبل، ahmad91 گفته است :

دوست عزیز منظور شما این هست که امریکا باعث مشکلات در کشورهایی که ذکر کردید هست ؟ مثال هایی در رابطه با کشورها چین و شوروی سابق و روسیه فعلی و هند و برزیل و ... بزنید

چین الان اون چینی نیست که 20 سال قبل بود حداقل شهرهایی که در شرق این کشور هستن  سطح درامد و رفاه بشدت بالایی دارن

بله امریکا این بلا رو سر این کشورها اورده و البته خودشون هم مقصر بودن

https://www.zoomit.ir/2018/6/12/283083/amazon-foxconn-worker-low-wages-chinese/

ببینید وقتی فاکسکان اینطور هست و یک کشاورز با طی مسافتی طولانی میاد و در این شرکت  مشغول به کار میشه یعنی وضعیت بسیار بدی داره

تازه اینا خوبش هستن!وضعیت تقریبا کل قشر کارگری در چین همین هست و بیش از 500 میلیون فقیر واقعی در این کشور وجود دارن و دقت کنید که ساختار تولید و پیشرفت چین بر اساس کاهش قیمت ها و پایین بودن قیمت نهایی کالا و اجناس بنا شده و این کشور مجبوره برای همیشه هزینه های تولید از جمله حقوق و دستمزد کارگر رو پایین نگهداره!با این کار هم مردم خودش رو بدبخت کرده و هم فشار سنگینی بر تولید کنندگان در کشورهایی مثل ایران اورده و هم به  سطح کیفیت جهانی صدمه شدیدی وارد کرده!تا هم بخواد تکونی بده به خودش کشور هایی  مثل امریکا دورش میزنن و میرن سراغ هند با کارگرانی ارزان تر

و اما مثال هایی که گفتید

ببینید اینها بسیار واضح و مشخص هست و هم در رسانه های  خودمون و هم در کتاب ها ذکر و قید شده !اما متاسفانه ما سراغش نمیریم

https://fa.wikipedia.org/wiki/کشتار_میدان_تیان‌آنمن

برید یه تحقیقی در مورد این کشتار انجام بدید به خیلی چیزا می رسید

یه کتابی هست که من بارها اینجا معرفی کردم و خواهش میکنم همه دوستان مطالعه کنن

تمام مثال هایی که شما میخواید و بیشتر رو در این کتاب پیدا می کنید

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=2ahUKEwiOkMX9s4PhAhWKqaQKHapFAJEQFjAAegQICBAC&url=http%3A%2F%2Ffiles.tarikhema.org%2Fpdf%2Fejtemaee%2FDokterean%20sook.pdf&usg=AOvVaw1VebSKIfuWFKZiWj5CpDEB

تحولات تونس و بعد از این ونزوئلا رو دنبال کنید تا بفهمید تمام اونچه نائومی کلاین گفته حقیقت داره

یه نگاهی هم به پادکست هایی بندازید که جناب سعید بهمنیان معرفی کردن و اطلاعات جالب و بسیار خوبی در اختیارتون قرار میدن

(اگر حوصله کتاب خوندن ندارید خواهشا این پادکست هارو گوش کنید)

https://datwfa.blubrry.net

این رو هم خودم پیشنهاد میکنم

http://namlik.me/article/قسمت اول: چرا کارگرا حال ندارن

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

ماینتور تو امضا رو سال پیش همین زمان (20 اسفند)  1900 خریدم

الان دیدم ارزون ترین جا میده 7900 :|:|:|

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

اینجا هم دست برنمیدارید؟؟؟ حق کاملا با شماست ، پست رو به حاشیه نبرید 

جانم اینجا هم دست بر نمیداریم؟!! عده ای بیسواد در همین فروم دارند علت این اتفاقات رو به موارد بی ربط ارتباط میدهند من هم خوشم نمیاد اینجا پاسخ به این حرفا بدهم و طبق قوانین فروم هم اینجا کار درستی نیست ولی مجبوری بعضی جاها جواب میدم امثال شما  پست رو به حاشیه میبرند:)

حاضرم هرکی حرف مفت میزنه رو باهاش مناظره کنم تا سطح سوادشو بهش نشون بدم ولی به قوانین فروم احترام میزارم و زیاد حرفی نمیزنم

امیدوارم ادمین های ناظر پست های خارج از قوانینی که خودشون تعیین کردند را اجازه انتشار ندهند!

ویرایش شده توسط sajjadgm
لینک به دیدگاه

نمیدونم شماها از چی مینالین!

گوشت ارزون میارن براتون میرید تو صف اونم کیلومتری

ثبت نام ماشینهای ارزون داخلی هم که به ساعت نکشیده میخرید

امنیت! هم دارید ..فقط چند تا خش و خاشاک هستن هی مینالن گرونیه و فلان و فلان

آرمان هم بچه خوبیه تا وقتی گازت نگیره!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...