رفتن به مطلب

خرید کیس 1200 تا 1400 تومنی برای بازی !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

میتونی این کار رو بکنی . ولی به نظر من بهتره که این کار رو انجام ندی . توازن سیستم خیلی به هم میریزه . ضعف مادربورد برای کارت گرافیک با اون قدرت گلوگاه ایجاد میکنه و باعث میشه که راندمانش کم بشه . مادربورد های تو این رنج معمولا اندازه کوچکتر و اسلات های کمتری دارن . کارت 580 2.5 تا 3 اسلات رو اشغال میکنه . اگر قطعه دیگه ای بخوای بذاری به مشکل بر میخوری . معمولا همه کارتهای گرافیک اینطوری هستن . تا 3 سال میتونی به راحتی ازشون استفاده کنی. بعد از اون بازیهای جدید باعث میشن که نیاز به کارت جدید پیدا کنی . اگر اینطوری نبود که این شرکتها ورشکست میشدن ;)

لینک به دیدگاه

• ارسال 137
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درسته پس نمی صرفه عوض کنم؟! همون 570 رو بگیرم!چون چند جا این پیشنهاد رو دادند اما با توجه به حرفهای شما می بینم درست میگید این کار نیازمند تعویض مادربرد بهتر است که میره بالای 2000 تا خرج کلی!و 2-3 سال دیگه هم باز باید عوض کنم هم کهنه میشند هم فرسوده تر و ...!

با این 570 تا 2-3 سال با نتطیمات بالا میتونم بازیها رو انجام بدم!؟

لینک به دیدگاه

نهایتش 2-3 تا بازی بیان که مجبور بشی تو اونها کمی تنظیمات رو بیاری پایین . مثل الان که BF3 اومده . با چند سال پیش که کرایسس اومد .

لینک به دیدگاه

راستی در مورد سایر قطعات چی پشنهاد میدید؟مثلا مانیتور تا 300-350 دلار قیمت جهانی ش باشه!واسپیکر و موس و کیبورد؟!کلا 500 تا !

ویرایش شده توسط a_2008
لینک به دیدگاه

مانیتور رو Asus ML239H بگیر که حدود 190 دلاره . خیلی عالیه . مواس و کیبورد رو هم به نظر من مایکروسافت یا لاجیتک بردار . سری گیمینگ این برندها خیلی خوب هستن . قیمتشون هم در حدود 130 دلار مدلهای خوبی دارن . اسپیکر هم باید ببینی از چی خوشت میاد . لاجیتک اسپیکر های خوبی داره که یک 7.1 کاناله اون رو میتونی با قیمت 150 دلار بگیری .

لینک به دیدگاه

اصلا از این مدل ایسوز خوشم نمی یاد!در ضمن این 5MS ،واسه بازی بهتره 2 باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا از این مدل ایسوز خوشم نمی یاد!در ضمن این 5MS ،واسه بازی بهتره 2 باشه!

درود دوست عزیز

بنده یه توضیحی بدم در مورد 5 میلی ها و 2 میلی ها در پنل های IPS

البته باید قبول کرد تا این دو مانیتور 5 میلی و 2 میلی رو کنار هم نزاریم اصلا حس نمیشه فقط میمونه بعضی دوستان که مثل بنده حساس هستند اگر از این دسته هستین به شما توصیه میکنم حتما Asus Ml2x9h تهیه کنید!

دلیلش هم اینه که تکنولوژی خاصی در این مانیتور و اکثر مانیتور های IPS بکار رفته اونم اینه که گاها حتی سرعت عملشون از 2 میلی هم پایینتر هست البته الان بنده لینکش رو در دسترس ندارم با چند مورد مانیتور های پنل TN مقایسه شده بود و به وضوح مشخص بود که این مانیتور با اینکه 5 میلی هست از بیشتر 2 ها هم بهتر عمل کرده بود این هست که میگم دوستان اینها تئوریی بیش نیستند اگه بخوایم فقط به تئوری ها مراجعه کنیم فقط میشیم دانش آموز بی تجربه ای که فقط به درس گوش کرده!سر این قضیه مانیتور ها بنده بیش از 2000 پست توی تاپیک های چه ایرانی و چه خارجی گشتم و میانگینی که گرفتم هم توی پنل های TN و IPS

این مانیتور درسته برای رده گیم معرفی نشده ولی میشه به عنوان بهترین ازش استفاده کرد بخاطر قیمتش که گفتین میخواین از خارج از کشور تهیه کنید خوبیش هم قیمتش در میاد که میشه به چیز های دیگه استفاده کرد!

پیروز و سربلند باشید!

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

یعنی می گید ML239H بهترین در مانیتورهای امروزی؟!متاسفانه زیاد از قیافش خوشم نمی یاد!نمیدونم!در برند ایسوز گزینه های بهتر از این هم هست؟! گزینه های دیگه بعد از این در برندهای دیگر چی هست!؟

ویرایش شده توسط a_2008
لینک به دیدگاه

اگر با پنل IPS بخوای بهترین انتخابت همینه . بعد از اون LG IPS226V-PN هست که کمی ارزونتره ، ولی 8 میلیه . LG IPS231P-BN هم هست که 6 میلیه . غیر IPS هم که مانیتور زیاده . مثلا VH238H ایسوس هست که حدود 280 دلاره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

همینطور که حامد عزیز گفتن حتما لازم نیست شما IPS تهیه کنی برای گیم هم بیشتر TN پیشنهاد میدند اگه شما از خارج تهیه میکنی باز هم بهترین ها ASUS هستند خودتون یه سرچی بکنید مدل هایی بس زیبا و قوی رو پیدا میکنید اون هم نه با قیمتی زیاد!

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من اینه :

پردازنده : Intel Core i7 2500K قیمت فعلی در حدود 285 تومان

مادربورد : ASUS P8Z68-V قیمت فعلی در حدود 260 تومان

رم : Corsair 2*4GB 1600MHz قیمت فعلی در حدود 185 تومان

گرافیک : SAPPHIRE HD 6870 1GB DDR5 قیمت فعلی در حدود 250 تومان

هارد : Seagate 1TB قیمت فعلی در حدود 160 تومان

هارد جامد : S511 ADATA 60GB R:550 قیمت فعلی در حدود 190 تومان

درایو نوری : DVD RW Plextor 890 Lightscribe قیمت فعلی در حدود 40 تومان

پاور : XFX power 750W pro coreEdition قیمت فعلی در حدود 150 تومان

کیس : ENERMAX Hoplite قیمت فعلی در حدود 150 تومان

اینها جمعشون شده 1670000 تومان . از قیمتی که خواسته بودی 270 تومان بیشتر شده . ولی اگر اونطرف تهیه کنی ارزونتر در میاد . اگر همین جا میخوای بگیری ، کیس و پاور رو یک مدل مناسب از گرین برداری در حدود 100 تومان کم میشه . یا میتونی SSD رو حذف کنی که 190 تومان کم میشه . اگر رم رو هم یک مدل 1333 خوب برداری حداقل 80 تومان ارزونتر در میاد .

مانیتور رو من پیشنهاد میدم ASUS ML229H بگیری که در حدود 350 تومانه . اگر کیس رو با همون 1400 جمع کنی ، با مانیتور میشه 1750 . 250 تومان میمونه برای بقیه لوازم .

این قطعات بر مبنای قطعات موجود در بازار اینجا پیشنهاد شده . ممکنه بعضی از اونها تو کشورهای دیگه موجود نباشن . مخصوصا تو آمریکا .

موفق باشی . سوالی بود در خدمتم .

اقا منظورت از سی پی یو core i5 2500K هست دیگه؟

core i7 2500k نداریم.!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله همون 2500K i5 هست منظورشون... با اون قیمت البته فکر نکنم i7 اون مدل وجود خارجی داشته باشه! :D

لینک به دیدگاه

اقا منظورت از سی پی یو core i5 2500K هست دیگه؟

core i7 2500k نداریم.!

آره عزیز . اشتباه تایپی بود . شما ببخشید ;)

لینک به دیدگاه

اصلا مانیتور با پنل IPSبه دردم میخوره؟!وبهتره با این پنل انتخاب کنم؟! من دقیق نفهمیدم این IPSچیکار میکنه؟!اینا همشون زمان پاسخگوییشون زیاده!

ویرایش شده توسط a_2008
لینک به دیدگاه

تو صفحه قبل دانیال توضیح داده در مورد IPS . اگر برات اون 2 میلی بودن مهمه IPS نگیر . IPS تصویر شفاف تر ، رنگهای بهتر و زاویه دید بیشتری داره . کنتراستش هم بالاتره . اگر به کار شما نمیاد همون پنل های معمولی رو تهیه کن .

لینک به دیدگاه

2میلی بودن با 5 میلی تفاوت خیلی زیادی داره؟!مثلا واسه بازی میگم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز در یک مانیتور 2 با 5 میلی تفاوت محسوسی نداره اما زاویه دید و شفاف تر بودن و کنتراست بالاتر کاملا احساس میشه... خوددانی!Peace%20Sign.gif

(اگه پولم جور شه اولین چیزی که عوض می کنم مانیتورمه!!!!! :Praying: 420.000)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز هم متاسفانه اکثرا کامپیوتر های خوبی جمع می کنند دوستان اما به تنها چیزی که ارزش قائل نیستند خروجی این کامپیوتر هست... نه یک بلندگوی خوبی دارند و نه یک مانیتور خوب و این دو در آخر کار اولیت بندی میشند ... در صورتی که برای لذت بردن از قابلیت های کامپیوتر این دو خیلی مهم هست اما دیده نمی شوند!

لینک به دیدگاه

بهترین مدل IPS رو که بهت گفتم . اگر IPS نمیخوای تنوع مدل خیلی زیاد میشه . شما بگو چه سایز و چه قیمتی میخوای . اگر برند خاصی هم مدنظر داری بگو . چون میخوای از خارج از ایران تهیه کنی مدلهای زیادی میشه گفت .

لینک به دیدگاه

مدلهای IPS شرکت LG یه مشکل سخت افزاری دارن و اینکه توی تصاویری که زمینه تیره میشه ، کنج های تصویر مانیتور یه حالت زرد خیلی کم رنگ درمیان که یه جورایی هم محسوسه !

دوست عزیز یه دونه SAMSUNG BX2285 Plus بگیر !

قیمتش هم حدود 300 تومن هستش ! مدل 24 اینچی هم داره ولی قیمتشو نمیدونم !

لینک به دیدگاه

دوستان من رفتم بلاخره کیس رو سفارش دادم و الته مجبور شدم یه تغییرات کوچیکی ایجاد کنم چون نداشتند:

مجبور شدم Evga GTX 570 Superclock بگیرم چجوره خوبه؟!

در مورد SSD هم OCZ Vertex 3 گرفتم چون باید 1/5 ماه صبر می کردم تا مدل دلخواهم رو میاوردند! این مدل چجوریاست؟!

بهترین مدل IPS رو که بهت گفتم . اگر IPS نمیخوای تنوع مدل خیلی زیاد میشه . شما بگو چه سایز و چه قیمتی میخوای . اگر برند خاصی هم مدنظر داری بگو . چون میخوای از خارج از ایران تهیه کنی مدلهای زیادی میشه گفت .

اگر IPS باشه که خیلی بهتره اما با اون مدل ایسوز زیاد حال نمیکنم ولی باز تو لیستم میزارم تا از نزدیک ببینم! من سایز 25 اینچ به پایین می خوام (اگر 27 خوب بود 27 می گرفتم ولی مشکل ایجاد میشه در کیفیت و گرافیک و اینا) قسمت هم به صورت قیمت جهانی تا 350-400 تا مشکلی نیست!

مدلهای IPS شرکت LG یه مشکل سخت افزاری دارن و اینکه توی تصاویری که زمینه تیره میشه ، کنج های تصویر مانیتور یه حالت زرد خیلی کم رنگ درمیان که یه جورایی هم محسوسه !

دوست عزیز یه دونه SAMSUNG BX2285 Plus بگیر !

قیمتش هم حدود 300 تومن هستش ! مدل 24 اینچی هم داره ولی قیمتشو نمیدونم !

جدا؟! مشکل دارند! ولی من چیزی تا به حال نشنیده بودم! ممنون به هرحال به خاطر اینه گفتید تا بیشتر در خریدشون دقت کنم!

در مورد بقیه ی سخت افزارها(موس و کیبورد و اینا ) نظر داشتید بگید!

ویرایش شده توسط a_2008
لینک به دیدگاه

Evga GTX 570 Superclock خوبه . ولی باید حواست بهش باشه . چون خنک کننده اون رفرنسه . کارتهای 570 رفرنس مدار تغذیه ضعیفی دارن . البته نه اونطوری که مشکل ایجاد کنن همیشه . اگر فشار بیش از حد بهشون بیاد و اورکلاک شدید انجام بشه روشون ممکنه آسیب ببینن . امیدوارم این اذیت نکنه ، ولی سعی کن اورکلاکش نکنی . خود این کارت اور کارخونه ای داره . دیگه دست کاریش نکن . OCZ Vertex 3 هم خوبه . فقط چون گرونتر بود اون مدل مناسبتر میشد . مبارک باشه .

مدلهای IPS خیلی کم هستن و کارخونه های کمی از این سری تولید کردن . اولین و بهترینشون همین ایسوسه . مطمئنم که از نزدیک ببینی نظرت عوض میشه .

لینک به دیدگاه

ولی باید حواست بهش باشه . چون خنک کننده اون رفرنسه . کارتهای 570 رفرنس مدار تغذیه ضعیفی دارن . البته نه اونطوری که مشکل ایجاد کنن همیشه . اگر فشار بیش از حد بهشون بیاد و اورکلاک شدید انجام بشه روشون ممکنه آسیب ببینن . امیدوارم این اذیت نکنه ، ولی سعی کن اورکلاکش نکنی . خود این کارت اور کارخونه ای داره . دیگه دست کاریش نکن . OCZ Vertex 3 هم خوبه . فقط چون گرونتر بود اون مدل مناسبتر میشد . مبارک باشه .

البته این کارته گارانتی تمام عمر داره! نمیدونم یعنی اذیتم میکنه ؟!بیفتم دنبالش که با MSI عوض کنمش؟!شما بودید عوض می کردید؟! دوست ندارم اذیت کنه! راستی اورکلاکش هم مثل MSI بالا نمیره و در فریمها تفاوتی نیست؟!

ویرایش شده توسط a_2008
لینک به دیدگاه

راستش من بودم MSI مدلی که خنک کننده بهتری داره میگرفتم . مثلا Hawk . ولی اگر گارانتی خوبی داره و میتونی از گارانتیش استفاده کنی ایرادی نداره .فقط اورش نکن که گارانتیش باطل بشه . این کارت خودش اور شده هست و کمی بهتر از کارتهای رفرنس عمل میکنه . تفاوت محسوسی تو فریمها نداره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...