رفتن به مطلب

خرید کیس 1200 تا 1400 تومنی برای بازی !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون...

پس اگر اورکلاک کنم گارانتی باطل میشه؟! در حالت عادی که مشکلی پیش نخواه اومد؟!

بعد موقعه ی اورکلاک چند فریم بالاتر میشه؟! این الان قطعی هستش که اگر من اورش کنم میسوزه یا نیم سوز میشه؟!

یه جوری بدبین شدم بهش !نمیدونم چرا!

ویرایش شده توسط a_2008
لینک به دیدگاه

• ارسال 137
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

اگر بر اثر اورکلاک مشکلی براش پیش بیاد گارانتیش باطل میشه . البته تو ایران اینطوریه . جاهای دیگه شاید شرایط به این شکل نباشه . شرایط گارانتی و ابطالش رو بخون . دقیقا نمیدونم چند فریم بیشتر میده . ولی صد در صد اضافه میشه فریمهاش . دلیلی نداره که حتما بسوزه یا نیم سوز بشه .

لینک به دیدگاه

چون گفتید مدار تغدیه ضعیفی دارند گفتم شاید بسوزه!متاسفانه msi رو نداشتند وگرنه اون رو میگرفتم! هر چند فروشنده هم گفت شبیه هم هستش!حالا باید هی نگران باشیم که این فریم کمتر میده ،ای الان میسوزه ، خیلی داغ کرده! :(

می گفتند Vertex 3 مشکل داشتند درست شدند؟!فروشنده که میگفت درست شدند!

لینک به دیدگاه

از کجا خریدید ؟ خارج از کشور ؟

EVGA برند خیلی خوبیه . کیفیت خیلی خوبی هم داره . من خودم هم کارت 450 EVGA دارم . فقط مدلهای 570 تو تمام برندها ، سری رفرنسشون کمی ضعیف هستن . شما برای اینکه مشکلی برات پیش نیاد و خیالت راحت باشه از کیس و سیستم خنک کننده خوبی استفاده کن . فنهای کیس رو کامل و درست نصب کن . فنهای با کیفیت بذار . کیس مناسب بگیر . نترس . مشکلی هم پیش اومد گارانتی داره ;)

در مورد SSD همه سیستمها مشکل پیدا نمیکنن . فریمور جدید اگر اومده باشه ممکنه مشکلاتش حل شده باشه . من ولی چیزی نشنیدم . دوستان دیگه شاید اطلاعات بیشتری داشته باشن .

لینک به دیدگاه

بله از خارج از کشور گرفتم! واسه سی پی یوم که zalman هست! امیدوارم مشکلی پیش نیاد(البته اگر بخوام اور کنمش که دیگه نمیتونم؟!) انقدر همه ام اس ای رو پیشنهاد دادند دید ادم نسبت به بقیه ی برندها شک برانگیز میشه!

لینک به دیدگاه

نگران نباش . اگر اونقدر بد بود که شرکت به این عظمت تولیدش نمیکرد . من نگفتم بده . گفتم کمی باهاش مهربون باش ;)

اور پردازنده با اور گرافیک فرق میکنه . شما میتونی با خیال راحت پردازنده و رم رو اور کنی . کارت شما به خودی خود اور شده هست . اگر هم خواستی باز هم میتونی اورش کنی . ولی زیاد بهش فشار نیار . حواست به ولتاژ و حرارتش باشه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مدار تغذیه 570 معمولی تا زمانی که اور نکنید مشکلی براتون ایجاد نمیکنه. مدار تغذیه هم به برند ربطی نداره و تمام کارتهای رفرنس 570 مدار تغذیشون یکی هست که به صورت 4+1 هست. شما باید دنبال مدل غیر رفرنس مثل gainward phanton یا Msi lightining یا Asus DirectCUII بری که مدار تغذیه تقویت شده دارند ! شما فقط دنبال اور رو اون کارت نباش مکشلی برات پیش نمیاد !

لینک به دیدگاه

درسته اقا حامد متوجه منظورتون شدم! اما من جایی خونده بودم که غیر از اینکه اور زیادی نمیشه داد بهش ، حرارتش هم خیلی بالا میره! یه جور MSI رو بیشتر دوست داشتم از نظر همه چیز !شانس رو ببینید!از این دل سرد شدم و یه جورایی ناامیدم کرده!فکر میکنم دیگه کاری نمیشه کرد! زیاد از سفارش انلاین خوشم نمیاد وگرنه کنسلش می کردم و MSI رو سفارش میدادم!

لینک به دیدگاه

برای همین میگم از کیس مناسبی استفاده کن که تهویه خوبی داشته باشه و فنهای کیس هم با کیفیت باشن .

لینک به دیدگاه

این کیس که گرفتم مثل اینکه تهویه ش خوبه تو ریویو ها که چیز بدی نخوندم ازش!

حالا بخوام یه زمان اورش کنم تا چند MHZ جواب میده؟!الان این 60 مگا هرتز از MSI زیادتره! یا باید کلا بی خیال اور بشم؟!چیزی هم در مورد حرارتش میدونید ه کمتر از ام اس ای هست یا بیشتر؟

معمولا با بالاترین اورکلاک چند فریم زیادتر میدند؟!5؟

ویرایش شده توسط a_2008
لینک به دیدگاه

به نظر کیس خوبی میاد . فقط فنهاش رو کامل کن . از فنهای با کیفیت استفاده کن .

به نظر من اور نکن . خودت میگی 60 هرتز از Msi بالاتره . 570 همینطوری فریم خیلی خوبی میده . کارتت که اورشده هست و فریم بهتری میگیری . پس دیگه نیازی به اور کردنش نداری .

حرارتش باید از msi بیشتر باشه . البته از مدلهای غیر رفرنس . مدلهای رفرنس فرق زیادی با هم ندارن . کلا کارتی که گرفتی بین مدلهای رفرنس از بهترینهاست .

لینک به دیدگاه

دیگه یه نتیجه گیری کنم ، هم شما خسته شدید هم من :)

کرش و اینا که نمیکنه وسط بازی؟

با این دو مشکل ارزش داره کنسلش کنم و انلاین MSI رو سفارش بدم بیاد ؟!

ویرایش شده توسط a_2008
لینک به دیدگاه

همونطور که هم من و هم سالار عزیز گفتیم ، اگر اور نکنی مشکلی برات پیش نمیاد . اگر میتونی کنسل کنی و اینکار بهت ضرر نمیزنه ، انجام بده . چون به اور علاقه داری . ولی اگر ضرر زیادی بابت کنسل کردم میکنی ، بیخیال اور بشی بهتره .

لینک به دیدگاه

فکر نکنم دیگه اور کنمش چون خودش اور شدس !30 تومن هم گرونتر ـه MSI!

راستی تو این فرومها می خوندم که فنهای استوک بهتر هوا رو خارج می کنند! یعنی گرما بهتر از کارت خارج می کنند اما اونهایی که استوک نیستند گرما رو به کیس اضافه می کنند میشه این رو یک ویيگی مثبت تلقی کرد؟

ویرایش شده توسط a_2008
لینک به دیدگاه

این موضوع برای تمام مدلها صدق نمیکنه . یک مدل ممکنه گرما رو از انتهای کارت هم خارج کنه که در این صورت وارد کیس میشه ، یک مدل هم گرما رو فقط از جلوی کارت خارج میکنه . ولی معمولا تو فنهای استوک گرما از جلو خارج میشه . البته خروج گرما از انتهای کارت یک مزیته . چون این کار باعث میشه کارت سریعتر خنک بشه و لازم نیست حرارتی که در قسمت عقب کارت ایجاد میشه روی برد به سمت جلو حرکت کنه تا خارج بشه .

لینک به دیدگاه

دوستان بلاخره شانسی کارت ام اس ای رسید و عوض کردم اگر تغییری صورت نگیره باز!

یه سوال من الان بخوام حالت SLI کنم سیستم رو پاور کم میارم نه؟!نمیشه دو تا پاور گذاشت؟! :D

لینک به دیدگاه

مبارکه . اگر پاور کمتر از 1000 وات داری کم میاره برای SLI . از 2 پاور هم نمیشه استفاده کرد .

لینک به دیدگاه

ممنون!

پس زیاد SLI نمیصرفه!

راستی دوستان برای کیبورد و اسپیکر و یا هدست پیشنهادی دارید ممنون میشم بگید!

لینک به دیدگاه

کیبورد : Microsoft Sidewinder X6

اسپیکر و هدست رو میتونی از برند Logitech برداری . بستگی به سلیقه داره . ولی این کیبورد خیلی خوبه . من خودم مدل X4 رو دارم و خیلی راضی هستم .

لینک به دیدگاه

مثل اینکه سری جدید AMD از شانس ما داره میاد! سری 7900!

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

مثل اینکه ژانویه 9 میاد ،

http://www.techpowerup.com/156641/January-9-Launch-Date-for-AMD-Radeon-HD-7900.html

هر چند تا جا بیفته هم طول میکشه هم اینکه قیمتش احتمالا بالاست! بی خیال ما همین رو که خریدیم استفاده میکنیم!اگر همینطوری هی صبر کنیم باید تا اخر صبر کنیم!

لینک به دیدگاه

کسی میدونه کیبوردهای MEchanical و none mechanical چه فرقی دارند ؟!و کدومشون بهتره؟!

از اسپیکرها کدوم خوبه زیر 100 تا؟C3رو من خارج از ایران پیدا نمیکنم نمیدونم چرا!

لینک به دیدگاه

کسی میدونه کیبوردهای MEchanical و none mechanical چه فرقی دارند ؟!و کدومشون بهتره؟!

از اسپیکرها کدوم خوبه زیر 100 تا؟C3رو من خارج از ایران پیدا نمیکنم نمیدونم چرا!

کیبورد های مکانیکی برای بازی و تایپ کردن بهتر هستن . تفاوتشون تو عکس مشخصه :

کیورد مکانیکی

post-59-0-92271400-1324190669.jpg

دارای کلیدهای بلند هستن که با توجه به نوع پایه مکانیکی به کار رفته ، کارکردشون متفاوته و معمولا با کمی فشار عمل میکنن و لازم نیست تا انتها فشرده بشن .

پایه آبی رنگ با فشار کم و صدا کار میکنه . برای کسانی که دوست دارن تو بازی کلید ها سریع عمل کنه خوبه .

پایه قهوه ای رنگ با فشار کم و بی صدا کار میکنه . برای تایپ خیلی عالیه .

پایه مشکی رنگ نیروی بیشتری نیاز داره و بیصدا کار میکنه . برای بازی کردن و اونهایی که دوست دارن با تمام قدرت کلید رو فشار بدن مناسبه .

کیبورد غیر مکانیکی

post-59-0-90282400-1324190697_thumb.jpg

کیبوردهای غیر مکانیکی بیشتر در لپ تاپ ها و کیبورد های باریک استفاده میشن . کلید های کوتاه که برای اینکه عمل کنن باید تا ته فشار بدید . معمولا هم کم صدا هستن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

یه سیستم تو مایه های 1600-1700 برای گیم...!

2500k

مادربرد رونمی دونم چی بردارم اما از asusباشه؟؟؟

ssdهم نمی خوام!!!

مانیتورم 229 asus خوبه!!!

گرافیک هم ایا این 448 ها اومده؟؟؟ اگه نه 560TI باشه!!!یا6870 یا6950 ؟؟؟ این سری جدید ارزش داره وایسم واسش؟؟؟

هاردم 500بسشه!

پاورم گرین885 فکر کنم بردارم!!!

کیبرد و موس و اسپیکرم داریم نمی خواهد!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...