رفتن به مطلب

راهنمایی در چینش فن های کیس

ho3einsa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، ho3einsa گفته است :

1f601.png

دوست عزیز چشم بسته غیب گفتید؟ بالا توضیح دادم. گرافیک بیرون کیس هیچ مشکلی نداره ولی درون کیس تا 83-84 درجه میره بعد 20 دقیقه بازی. حتی ممکنه بیشتر هم بشه دما ازون بیشتر تست نکردم.

به هر صورت کیس روعوض کنید بهتره.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

بابا دم شما گرم،

دقیقا نه ولی فنارو معکوس کردم نتیجه ی مطلوب نگرفتم!

در 3 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

اصولا یه جای کار می لنگه در توصیف شما از مشکل.

کولینگ کیس در حد اینکه تنها یک فن خروجی داشته باشید باید جواب بده، یعنی نیاز به حتی زدن تاپیک نیست.

وقتی تاپیک زدید ، به نظرم مشکل بیش از اینهاست که فقط با دو تا فن حل بشه.

احتمال میدم کولر به درستی رو پردازنده بسته نشده یا گرافیک یه مشکلی داره که اینقدر داغ می کنه که شما رو نگران کرده که تاپیک براش زدید.

مشکل دمای قطعه ی خاصی نیس مشکل دمای کلی داخل کیسه که میترسم قطعاتو با مشکل مواجه کنه. دستمم باز نیس خیلی راحت برم کیس جدید بخرم ولی اگه مطمعن باشم جواب میده و مجبور باشم میرم میخرم. دیگه مشکل نمیدونم شما به چی میگین!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود دوست گرامی

با توجه کیس شما که پاور در بالا قرار میگیره ، شما متاسفانه فقط دو تا خروجی دارید که یکی فن پاور و یکی فن پشتی هست ودر عین حال 3 تا ورودی دارید که در کیس شما فشار هوا به صورت مثبت هست که این خوبه ولی چون که خروجی شما کمه و در واقع 1 فن کم دارید این باعث میشه که هوا درون کیس گیربیفته و دیرتر تخلیه بشه که باعث میشه دمای قطعات هم بالاتر بره و از طرفی فن پاور که در حال تخلیه هواست گرمای دیگر قطعات رو مکش میکنه و به روی قطعات پاور میدمه که این در دراز مدت باعث آسیب به پاور و کاهش راندمانش میشه.

پیشنهاد من به شما اینه که در مرحله اول شما از فن های روی درب کیس اول فن پایینی رو حذف کن و تست کن ببین دما چطوره و بعد فن پایین رو بذار و فن بالا رو حذف کن و دوباره تست کن ببین چطوره و اگه جواب نداد و برات میسره و میتونی ، اینکاری که میگم رو انجام بده : شکاف های مربوط به اسلات های مادربرد رو که روی کیس و زیر محل قرار گیری کارت گرافیک هست رو از روی کیس جدا کن و اونجا یه دونه فن بسته به فضایی که دارید مثلا یا 8 یا 12 نصب کن و اون موقع دوباره فن های روی درب رو 2تاشون رو نصب کن و تست کن ببین دما چطوریه؟ و اگه نشد دوباره راه های قبلی که گفتم رو تو این حالت هم تست کن تا به نتیجه برسی.

اگه بتونی فن پشتی کیس رو از فن های دور بالا ببندی تو تخلیه بهتر و کم کردن دما قطعات میتونه تاثیر گذار باشه. این روش باز گذاشتن درب کیس رو هم سعی کن انجام ندی چون راه خوبی نیست.

موفق باشید واگه سوالی بود بفرمایید.

سلام چرا درب کیس باز نزاره؟ 

چه معایبی داره؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

چه معایبی داره؟

سلام داش سعید. فک کنم بخاطر همون گرد و خاک گرفتن قطعات باشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

سلام داش سعید. فک کنم بخاطر همون گرد و خاک گرفتن قطعات باشه

سلام داداشی خوبی؟

میگم من 2 ماه پیش کیس عوض کردم یه دست دوم deep cool Kingdom کرفتم 2تا فن جلو داره 2تا روی سقف جای دوتا فن هم پشت کیس داره و خیلی خیلی جادار و عالیه 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ultragame888 گفته است :

سلام داداشی خوبی؟

میگم من 2 ماه پیش کیس عوض کردم یه دست دوم deep cool Kingdom کرفتم 2تا فن جلو داره 2تا روی سقف جای دوتا فن هم پشت کیس داره و خیلی خیلی جادار و عالیه 

قوربونت چند؟

یکم واقعیت دستم خالیه وگرنه کیس میخریدم. حالا مودم 4جی دارم میذارم برا فروش فوقش یه کیس بزرگ میخرم. مبارکه

اخه با این قیمتا هم ادم دلش نمیاد کیس بخره!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

چه معایبی داره؟

درود

یکی از معایبش همونطور که دوستان گفتن ورود گرد و خاک و پرز و ... به داخل کیس هستش و یک عیب دیگه که داره اینه که قطعاتی که فن دارند خب هوا رو می مکند و خنک میشن ولی اونایی که ندارن چون در این حالت جریان هوای خاصی در کار نیست گرم میمونند و در گرما کار میکنند و خودتون میدونید که گرما از دشمنای خونی قطعات الکتریکیه؟! درب که باز باشه جریان هوای داخل کیس بدرستی برقرار نمیشه و در واقع به هم میریزه؟!

دوستان گرامی توضیحاتی که  راجع به فن ها ، خنک سازی و اینگونه مسائل میدم ، بر اساس تجربیات خودم در این زمینه و اندازه گیری دما به صورت دیجیتال در حالت ها و شرایط مختلفه و تست روش های گوناگونه!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

قوربونت چند؟

یکم واقعیت دستم خالیه وگرنه کیس میخریدم. حالا مودم 4جی دارم میذارم برا فروش فوقش یه کیس بزرگ میخرم. مبارکه

اخه با این قیمتا هم ادم دلش نمیاد کیس بخره!

یکم جلوی کیس شکستگی داشت که اونم چسب زده بود اصلا معلوم نیست من خریدم 130 

یدونه کیس بسیار عالی جناب فردوسی داره چند وقت پیش بهم قیمت داد 300 اینا یه پیام بهش بده در حد نو بود 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود

یکی از معایبش همونطور که دوستان گفتن ورود گرد و خاک و پرز و ... به داخل کیس هستش و یک عیب دیگه که داره اینه که قطعاتی که فن دارند خب هوا رو می مکند و خنک میشن ولی اونایی که ندارن چون در این حالت جریان هوای خاصی در کار نیست گرم میمونند و در گرما کار میکنند و خودتون میدونید که گرما از دشمنای خونی قطعات الکتریکیه؟! درب که باز باشه جریان هوای داخل کیس بدرستی برقرار نمیشه و در واقع به هم میریزه؟!

دوستان گرامی توضیحاتی که  راجع به فن ها ، خنک سازی و اینگونه مسائل میدم ، بر اساس تجربیات خودم در این زمینه و اندازه گیری دما به صورت دیجیتال در حالت ها و شرایط مختلفه و تست روش های گوناگونه!

ممنونم از توضیحات 

لینک به دیدگاه

الان میرم تلگرام عکس کیس برات میفرستم ببین چطوره 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

دقیقا نه ولی فنارو معکوس کردم نتیجه ی مطلوب نگرفتم!

!BS به این سرعت سه تا فن رو معکوس کردی و تست گرفتی؟!؟ به هر حال این پیشنهاد من بود. ببین چه می کنی دیگه برادر. 

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود

ممنون بابت توضیحاتت اره فکر اونجاشو نکرده بودم ولی وقتی هوای داخل کیس گرمه به هر صورت صدمه میزنه

در 16 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

الان میرم تلگرام عکس کیس برات میفرستم ببین چطوره 

دمت جیز

در 8 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

!BS به این سرعت سه تا فن رو معکوس کردی و تست گرفتی؟!؟ به هر حال این پیشنهاد من بود. ببین چه می کنی دیگه برادر. 

حاجی الان نه که الان 3 روزه با فنا درگیرم! هر مدلی بگی تست کردم ولی این مدل دقیقا نه. اینم تست میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...