رفتن به مطلب

موضوع عجیب و نگران کننده : کمبود موجودی کارت RADEON VII به واقعیت پیوست !

Recommended Posts

متاسفانه اون تحولی که AMD در بخش پردازنده هاش داده، در بخش گرافیکش هنوز رخ نداده و متاسفانه با ادامه ی مسیر گذشته، چیز دندونگیری در گرافیک های Radeon یافت نمی شود.

حالا نه اینکه nVidia تخم دو زرده کرده باشه، نه، اون هم با نسل جدید 2000، آنچنان که انتظار می رفت نسبت به تاریخچه تحولات خودش نتونست انتظارات رو برآورده کنه، اما با همه ی این اوصاف، هنوز چندین پله اساسی از AMD جلو هست.

جفتشونم زدن ایرانو تحریم کردن - گور باباشون.

لینک به دیدگاه

کاش میتونستم لیزا سو رو تگ کنم تو این پست تا ببینه چیو با چی مقایسه کرده !

1.thumb.JPG.cc83718b088c849de49222183bf69008.JPG2.thumb.JPG.8ea2aa3efb19fb2e42002cba5e86cdde.JPG3.thumb.JPG.3f0586086db1e1f32a5d47614c07f4ed.JPG4.thumb.JPG.e1f9ebd979cd682a8676c2ae6cbcfbbc.JPG

یکی از هایپ های وحشتناک و بلف های amd در مورد VR بود که تو بوق و کرنا میکردن که VR is not just for 1% و سرمایه گزاری زیادی هم تو این حوزه کردن سر قضیه لانچ پولاریس و اکنون بعد از 2 سال شرح ماجرا :

5.thumb.JPG.817b93e16ed9257d8d50ff52b8062abc.JPG

و یادمونه amd سر DX12 خیلی بلف میزد و ادعای افزایش توان داشت و اینک بعد از 2 سال شرح ماجرا و بازی تایتل خود AMD !!!

کارتی که با 350 وات مصرف و دمای 110 درجه ای و پهنای باند مموری 1 ترابایتی 10 فریم عقبه (احتمالا الان میگن حاجی درایورش مشکل داشته رو سیستم من که 80 فریم داده :دی)

6.thumb.JPG.4012b57492ac0c0eb934f0118141237c.JPG

و اینک بعد از دو سال جهش خیره کننده amd در زمینه مصرف و ثبت دمای فوق العاده برای طرفداران عزیز. فضایی گرم و دلنشین در کنار خانواده با کارت رادئون 7 ! تازه فن هم فول اسپید براتون موسیقی میزنه ! 2950RPM

7.thumb.JPG.28be348cb895a9f9a82cbbc1b679bab0.JPG

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدایی همین الان کارت vll رو بزارن جلوتون با 2080  کدوم رو انتخاب میکنید

بالای 80 درصد کارت 2080 رو برمیدارن

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

دقیقا

ولی استارتر نظرسنجی بذاره بد نیست.

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

صرف نظر از قیمت ها و کارایی ها من خودم دنبال این هستم که طعم فناوری های جدید مثل ray tracing از جمله DLSS رو بچشم. برای من حائز اهمیته که با فعال کردن ی اپشن ساده شاهد افزایش فریم و بدو اون افزایش کیفیت بصری باشم. حالا با ری تریسینگ کاری ندارم اما ری تریسینگ هم با اپدیت انجین بازی ها رفته رفته توان عملیاتیشو بدست میاره. مثل اون اوایل که تو BF V به سختی 30 فریم میداد اما بعد از اپدیت و پچی که EA داد شاهد افزایش 20 تا 30 فریمی بودیم.

اینم حائز اهمیته که DLSS و RTX مکمل همدیگه هستن. مثلا شما با فعال کردن RT میبینی فریمت 50 تا کم شد اما DLSS هم ک کنارش فعال شه شما افزایش 20 تا 30 فریمی رو شاهد خواهید بود که این خودش باعث این میشه که شما بجای 50 فریم 20 فریم ازت کم شه. هرچند معتقدم ری تریسینگ فعلا ب درد بازی انلاین نمیخوره و برای استوری مود و سینگل پلیر بیشتر ب کار میاد تا ادم محو محیط بازی شه.

پس قطعا انتخاب خود من 2080 خواهد بود البته واقعا بخوام نظر بدم میگم 2080Ti حتی TITAN RTX ! چون بی اغراق کم نمیارن تو هیچ تنظیماتی. 2080 برای مایی که 1080Ti داریم ارتقای چشمگیری محسوب نمیشه.

با اینکه خودم اصولا کارت های انویدیا رو میپسندم اما الان در صدد این هستم که یه RX 580 هم بگیرم در کنار 1060 چون میخوام میدرینج amd رو هم تستی زده باشم. اگر بخوام صادق باشم صرفا از هایپ های شرکت amd که تمومی نداره متنفرم و یه چیزی رو از اولش گنده میکنه اخرش یه چیز دیگه تحویل میده بعد به انویدیا میگن سیاست کثیف.

همه چیز تو بازی fps نیست. ادم باید جلب محیط بازی هم بشه یا نه ؟ به عنوان مثال عنوان Division 2 تایتل amd هست . شما اسکرین شات از محیط بازی رو ببینید مخصوصا اون ابی که کف خیابون ریخته شده:

photo_2019-02-09_00-33-40.thumb.jpg.9467a682a05616d35630a2bcb0266e0f.jpg

دوستان دوستدار amd میان میگن این چیزا که مهم نیس بازی باید fps بالا رو بده بهت . کما اینکه اگر تایتل انویدیا بود اون اب ریخته شده کف خیابون با تکنیک HBAO+ و حتی رندر کامل تر ray tracing میشد یه جلوه زیبا از بازی... بعد میگن این dlss و rt و hbao فقط برای بهونس تا انویدیا ملت رو بتیغه !والا من راضیم منو بتیغه ولی از بازی لذت ببرم ! بالاخره باید ی فرقی بین بازی های ند سال پیش با الان باشه یا نه ... بعد هم که میگیم انویدیا بخاطر پردازش الگوریتم های کیفی مثل hbao تو این بازی کمتر فریم گرفته میگن نهههههه فلان معماری amd معماری تازه نفس انویدیا رو به چالش کشیده... یکی نیست بگه چ چالشی اخه برادر من .

نمونه بارزش بازی shadow of the tomb raider بود. بازی تایتل انویدیا هست ولی مثلا rx580 از 1060 بیشتر فریم گرفته دلیلش هم اینه که کارت amd پردازش hbao و یا تکنیک های جلوه کتابخانه gameworks رو انجام نمیده.

در کل این قضیه سر و ته درازی داره ما هرچقدر هم به طرفداران Amd بگیم تهش میگن برای ما قیمت در ازای کارایی مهمه .

ویرایش شده توسط ???????
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ??????? گفته است :

صرف نظر از قیمت ها و کارایی ها من خودم دنبال این هستم که طعم فناوری های جدید مثل ray tracing از جمله DLSS رو بچشم. برای من حائز اهمیته که با فعال کردن ی اپشن ساده شاهد افزایش فریم و بدو اون افزایش کیفیت بصری باشم. حالا با ری تریسینگ کاری ندارم اما ری تریسینگ هم با اپدیت انجین بازی ها رفته رفته توان عملیاتیشو بدست میاره. مثل اون اوایل که تو BF V به سختی 30 فریم میداد اما بعد از اپدیت و پچی که EA داد شاهد افزایش 20 تا 30 فریمی بودیم.

اینم حائز اهمیته که DLSS و RTX مکمل همدیگه هستن. مثلا شما با فعال کردن RT میبینی فریمت 50 تا کم شد اما DLSS هم ک کنارش فعال شه شما افزایش 20 تا 30 فریمی رو شاهد خواهید بود که این خودش باعث این میشه که شما بجای 50 فریم 20 فریم ازت کم شه. هرچند معتقدم ری تریسینگ فعلا ب درد بازی انلاین نمیخوره و برای استوری مود و سینگل پلیر بیشتر ب کار میاد تا ادم محو محیط بازی شه.

پس قطعا انتخاب خود من 2080 خواهد بود البته واقعا بخوام نظر بدم میگم 2080Ti حتی TITAN RTX ! چون بی اغراق کم نمیارن تو هیچ تنظیماتی. 2080 برای مایی که 1080Ti داریم ارتقای چشمگیری محسوب نمیشه.

با اینکه خودم اصولا کارت های انویدیا رو میپسندم اما الان در صدد این هستم که یه RX 580 هم بگیرم در کنار 1060 چون میخوام میدرینج amd رو هم تستی زده باشم. اگر بخوام صادق باشم صرفا از هایپ های شرکت amd که تمومی نداره متنفرم و یه چیزی رو از اولش گنده میکنه اخرش یه چیز دیگه تحویل میده بعد به انویدیا میگن سیاست کثیف.

همه چیز تو بازی fps نیست. ادم باید جلب محیط بازی هم بشه یا نه ؟ به عنوان مثال عنوان Division 2 تایتل amd هست . شما اسکرین شات از محیط بازی رو ببینید مخصوصا اون ابی که کف خیابون ریخته شده:

photo_2019-02-09_00-33-40.thumb.jpg.9467a682a05616d35630a2bcb0266e0f.jpg

دوستان دوستدار amd میان میگن این چیزا که مهم نیس بازی باید fps بالا رو بده بهت . کما اینکه اگر تایتل انویدیا بود اون اب ریخته شده کف خیابون با تکنیک HBAO+ و حتی رندر کامل تر ray tracing میشد یه جلوه زیبا از بازی... بعد میگن این dlss و rt و hbao فقط برای بهونس تا انویدیا ملت رو بتیغه !والا من راضیم منو بتیغه ولی از بازی لذت ببرم ! بالاخره باید ی فرقی بین بازی های ند سال پیش با الان باشه یا نه ... بعد هم که میگیم انویدیا بخاطر پردازش الگوریتم های کیفی مثل hbao تو این بازی کمتر فریم گرفته میگن نهههههه فلان معماری amd معماری تازه نفس انویدیا رو به چالش کشیده... یکی نیست بگه چ چالشی اخه برادر من .

نمونه بارزش بازی shadow of the tomb raider بود. بازی تایتل انویدیا هست ولی مثلا rx580 از 1060 بیشتر فریم گرفته دلیلش هم اینه که کارت amd پردازش hbao و یا تکنیک های جلوه کتابخانه gameworks رو انجام نمیده.

در کل این قضیه سر و ته درازی داره ما هرچقدر هم به طرفداران Amd بگیم تهش میگن برای ما قیمت در ازای کارایی مهمه .

بحث گرافیک که انویدیا حرف اول و آخره

بنظرم  بدی انویدیا اینه که پس از مدتی یا گذشت یک نسل شروع میکنه به افت کارایی نسل قبل با درایور های جدید بر خلاف amd

این بازی the division 2 هم با گرافیک ultra و نهایت ستینگ دارم با Gtx 1070 ti روی رزولوشن 2560*1080 نزدیک 50 تا 75 فریم میگیرم و واقعا بازی با تکنیک های انویدیا محشره 

من شاید اینجور باشم : دوست دارم پیشرفت کنم و با پیشرفت زندگی کنم  و اگر قراره وقت بزارم برای گیم ... پس با نهایت گرافیک بازی کنم و لذت ببرم   :)

لینک به دیدگاه

اییی اقا..تکنولوجی مهمتره یا فریم ریت اگه ریترکشن به درد نمیخوره و اونهمه جلوه و رندر زنده انعکاس نور و تصویر که مهمترین چیزی بود  که خیلی وقت پیش باید معرفی میشد و جلوه بصری در واقع کشکه پس دیگه چه سود از خرید گرافیکای جدید همون تنظیماتو کم کنین فریم بگیرین دیگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، ??????? گفته است :

دوست عزیز یجوری میگی افزایش ترانزیستور انگار از ۱۲.۵ میلیارد شده ۱۳.۳ میلیارد چقدر رکورد جابجا شده ! مصرف به ازای کارایی و مصرف ب ازای دما رو از نسلی یاد بگیرید که از ۱۲ میلیارد ترانزیستور شده ۱۸.۶ میلیارد ترانزیستور ! نه ریبرند اونم با دمای جانکشن ۱۱۰ درجه کوره ادم پزی !

همونطور ک گفتم انویدیا هم میتونه پاسکال رو ببره ۷ نانومتر اونوقت مشخص شه کار که کرد انکه تمام کرد ! 

ضمنا قابلیت DLSS با افزونه یا پچ قابل راه اندازی روی انجین بازی هست و در اینده بیشتر در عناوین تایتل انویدیا ب کار گرفته خواهد شد. شما بمونید و taa با کاهش ۲۰ فریمی تو بازی ها شاید منتل و async ب دادتون برسن تو اون حال...

بعدشم شما نیمه پر لیوان رو میبینی 

چرا نمیگین ی کارت با نود ساخت ۷ نانومتری که تا پس کله فرکانسش رفته بالا و با مموری hbm و پهنای مموری خیلی بیشتر به زور تونسته حریف ی پرچمدار از نسل پیش انویدیا بشه؟ حالا رفتین تو حاشیه سازی و از هیچی نداشتن قابلیت های ویژه ی معماری دیگه رو تمسخر میکنید؟ 

خیلی خوبید شما. ۷۵۰ دلار بدی ب ی کارتی ک از شدت نویز فن هاش و دمای وحشتناکش نمیشه تو اتاق نشست و معلوم نیست اون فری سینک هم کار بکنه یا نه 

دل خوش کردید به اینکه در سال ۲۰۱۹ رادئون تونسته با کلی فشار حریف ۲۰۸۰ ای باشه که رده پرفورمنسه و حتی enthusiast هم نیست. 

کارت رادئون ۷ فلگشیپ رادئون که با اختلاف ۳۰ فریمی از 2080ti عقبه و وقتی dlss فعال شه اختلاف ۶۰ فریم رو هم رد میکنه ! 

حالا بازم ۷۵۰ دلار بدین و لذت ببرین

جهت خنک سازی تو تابستون از الان ب فکر کولرگازی یا چیلر باشین فقط فری سینک خریدن پیشکش

بحث 12.5 میلیارد ترازیستور یا 13.3 میلیارد نیست بحث افزایش چگالی ترانزیستورها در مساحتی بسیار کمتر نسبت به نسل قبل خودشه !!!! تراشه انویدیا از 12 میلیارد شده 18.6 میلیارد سطح تراشه رو دیدی چقدر افزایش پیدا کرده با اینکه حتی نود ساخت از 14 به 12 نانومتر کاهش داشته !!

شما همش چسبیدی انویدیا معماری پاسکال رو ببره روی 7 نانومتر ... معماریهای انویدیا نهایت عمرشون 3 ساله بعد اون دیگه خودش یک کاری میکنه که محو بشه ... نمونش همین مکسول که پشتیبانی از آداپتیو سینک رو روی اون پشتیبانی نکرد... اون وقت نمیاد معماری  که طول عمرش کمه رو باز تغییر نود بده ... تنه کارش اینه بتونه سیلیکن GP104 کارت 1080 رو قفل کنه بزاره روی 1060 با رم GDDR6 و با کلی مسخره بازی بده به کاربراش و جالبت تر اینکه کاراییش از نمونه معمولی 1060 هم کمتر باشه !!!

قابلیت dlss اصلا جالب نیست وگرنه خیلی از بازیهای تایتل انودیدیا هست که میتونستن سازندگانشون میتونستن به بازیهاشون اضافه کنن... مثال اوردم مثل فیزیک که سازندگان اونو کنار گذاشتن... dx12 اونقدر ویژگیهای جالب برای سازنده های بازی داره که احتیاجی به این مسخره بازیها نیست .... میمونه ری تریسینگ که amd واسش برنامه داره خبرشو خودم گذاشتم ....

شما نمیدونم چرا قضیه رو واسه خودت سخت میکنیش .... کارت با نود 7 نانو که تا پس کله فرکانسش رفته بالا اونقدر ظرفیت داشته که بعد از گذشت حدود 5 سال از طراحیش با یه تغییر فرایند فرکانس این قدر بره بالا ....اینکه بزور تونسته اصلا هم اینطور که شما میگی نیست ... تجربه ثابت کرده که با گذشت چند ماه با درایورهای جدید کارایی کارتهای amd تا مقدار محسوسی افزایش پیدا میکنه... این موضوع واسه این کارت هم همینطوریه ...

انویدیا هم توی نسل جدید حافظه جدید برای کارتهاش انتخاب کرده دلیل اینکه از HBM2 استفاده نکرده اینه که قیمت کارتهاش از اینی که هست خیلی بالاتر میره شما در نظر بگیر مثلا کارت 2080TI الان با رم GDDR6 شده 1200 دلاربعد اگه با HBM2 میبود میشد 2000 دلار

شما هم میتونید برد 1200 دلار بدید 2080TI بخری البته اگه شانس بیاری و حافظه هاش از کار نیفته و با پشتیبانی خود انویدیا توی ایران مجبور نشی کارتت رو دور بندازی .... در ضمن مانیتور G-SYNC دار هم میتونی بری 3000 دلار بدی و لذتشو ببری (فری سینک اگه کار نمیکرد انویدیا نمی اومد پشتیبانی از اون رو به کارتهاش اضافه کنه خخخخ)

ما دلخوش نیستیم که این کارت تازه به 2080 فشار اورده ما فقط نگران اینیم که معماری 4 سال پیش AMD این قدر ظرفیت گسترده داشته که به یه معماری تازه نفس با کلی ویژگی رسیده !!!!! حالا فکرو بکن یه معماری جدید بیاد بعد چه بلایی سر انویدیا میاد ...این چند سال تاخیر در معماری گرافیکی AMD دقیقا مثل پردازنده های رایزن هست که حدود 4 یا 5 سالل خبری از پردازنده جدید با معماری بدرد بخور نبود ولی به یکباره روی سر اینتل خراب شد...

گفتم بازم میگم شما هم میتونی بری 1200  یا 850 دلار واسه 2080بدی بعدش از فری سینک AMD لذت ببری ...

خنک سازی هم هیچ مشکلی نداره تامزهاردوار بعد از تست با کیس در بسته نهایت دما رو 79.1 درجه ثبت کرده .... دیگه نمیدونم 110 درجه رو از کجا اوردی

aHR0cDovL21lZGlhLmJlc3RvZm1pY3JvLmNvbS9SL0kvODIxMzU4L29yaWdpbmFsL0Z1cm1hcmstQ2xvc2VkLUNhc2UucG5n.thumb.png.7fa44b28c05bc0b447610b662d213492.png

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، WINNER گفته است :

خدایی VII رو میگیرم .

قیمت مناسب تر + فریم بهتر + مموری بیشتر و سریعتر که در آینده کاربرد داره + ساپورت بهتر DX12 + ساپورت بهتر ای ام دی در طول زمان + دمای پایینتر در فول لود

مقدار فریم :

مقدار دما :

.

لینک به دیدگاه

طبق بعضی اخبار موجودی این کارت تموم شد !!!

این همه بحث شد که بدرد می خوره یا نه آخرش تا اومد روی هوا خریدنش .

..........................

من فکر می کنم ای ام دی برای ساخت پردازنده 7 نانومتری تحت فشار هستش . قرار رایزن های 7 نانومتری + ناوی 7 نانومتری عرضه بشن خیلی واضحه که این دو نسل خیلی مهمتر از یه کارت مثل VII هستند احتمالا ای ام دی ترجیه داده به جای تولید انبوه این کارت سراغ رایزن و ناوی بره و اونها رو به تولید انبوه برسونه . . احتمالا کارت VII در حکم یه دست گرمی بوده تا افزایش بهره وری پردازنده هاش در 7 نانومتر رو در عمل مشخص کنه . امیدوارم نتیجه برای ای ام دی خوب بوده باشه و پردازنده های رایزن و ناوی بتونن عملکرد خوبی داشته باشن . اگر RX 680 یا RX 3080 ( هر اسمی که داشته باشه ) بتونه با 250 دلار قدرتی در حد 2070 یا 2080 رو ممکن کنه عالی میشه .

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

طبق بعضی اخبار موجودی این کارت تموم شد !!!

این همه بحث شد که بدرد می خوره یا نه آخرش تا اومد روی هوا خریدنش .

متن خبری که من خوندم ظاهرا داره میگه اصلا تعداد کم بوده و فکر نمیکنم این رو هوا خریدن محسوب بشه وحید جان.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

متن خبری که من خوندم ظاهرا داره میگه اصلا تعداد کم بوده و فکر نمیکنم این رو هوا خریدن محسوب بشه وحید جان.

اصولا کارتهایی مثل 1060 و همرده هاش رو روی هوا میخرن . چون قیمت مناسبی دارن ، کارتهای که قیمتشون از 400 دلار بالاتر میره رو خیلی کمتر خریدار براش پیدا میشه .

از این جهت گفتن روی هوا بردنش برای یه کارت 700 دلاری چندان درست نیست . من میتونستم این خبر رو توی تاپیک خود AMD VEGA قرار بدم . از عمد اینجا گذاشتم تا دوستان بدونن با توجه به تعداد محدودش فروشش اینقدر سریع بوده و کسی فریب نخوره . درواقع میخواستم بگم این که کارت خوبه یا بده ( با توجه به تعدادش ) در فروشش بی تاثیر بوده !!!

این لینک خرید مدل MSI در سایت آمازون :

https://www.amazon.com/MSI-Radeon-VII-Architecture-16G/dp/B07N8219J3

فعلا موجود نیست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا من رفتم داشت درخواست دادم گفت شماره کارت بده دیدم کارت بانک ملی قبول نکرد اومدم بیرون رفتم تو دیدم زده تموم شد ?

.........................................

هی میگه برادر من amd هم گفت که دوتا فناوری بدرد بخور انویدیا اضافه کرده که با توجه به قدرت کارتهاش همه میدونیم بدرد نخوره در واقع، amd هم قول داد سریعا در این راستا یه پاسخ قاطعانه و بدرد بخور بده نه مثل انویدا نصفه نیمه ، اون واقعیت مجازی هم amd اومد گفت من با کارت های ارزون هم امکان استفاده ش رو میدم که همه بتونن راحت به این امکان دسترسی مناسب داشته باشن که انجام داد این بحث مقایسه ای که شما انجام دادی بر فرض صیحیح بودنش اصلا ربطی به موضوع بحثت نداره... !

دادا اصلا  پاره اجر دیگه از این بدتر amd با یه پاره اجر اومده همه محاسبات انویدیا رو به هم ریخت جوری که صدای سوختگی رمهای گرافیکای انویدیا از دل رییستون در اومد!!!

بعدم رییس شرکت amd  زنه خیلیم چیزی بارشه دمشم گرم amd رو از منجلاب کشیده بیرون بر خلاف رییس شرکت انویدیا که داره همش یه یه گندی میزنه اون اط قضیه بلاکچین اینم از رمهاش اونم از تولید اضافه بر نیاز کلا همش یه گندی میزنن، معلوم نیست فکرش تو کاره یا چیزش  پس درست صحبت کن !

amd فعلا جهت خالی نبودن بازار داره 590 و این کارت جدید رو میده تو بازار همه هم میدونن ریبرندن... اما انویدیا همش میاد یه امکانات بدرد نخوره اجباری به کارت هاش اضافه میکنه که سری های قبلی اجازه استفاده ازش رو نمیده بعدا پول هنگفتی هم بابتش میگیره... در واقع در حال حاضر هم فقط 2080ti بدرد بخوره بقیه یک سری کارت ناقص الخلقه بیشتر نیستن.

پ.ن: من فن ای ام دی نیستم اما  از چندتا شرکت بدم میاد یکیش انویدیاس یکیش اپل، اینتلم رو هم تا حدودی  چون قبلا خیلی حال میکردم باهاش اون زمان عرضه ی سری 900 , 2000 بعدش زد جاده خاکی، میدونی اینکه کاربرا و مشتری تو احمق فرض کنی خیلی بده! ?

لینک به دیدگاه

فقط در اخر برام جالبه بدونم خانم سو یا اقای صاحاب انویدیا که اسمشو نمیدونم ایا شمارا میشناسه؟ اصلا میدونه فرومی بعنوان لیون کامپیوتر وجود داره؟?

لینک به دیدگاه

دوستان تو شرکت انویدیا یا amd کار میکنین دست مام بگیرین وضعمون خوب نیست به یه نون و نوایی برسیم دعاتون هم میکنیم.

والا این دوتا شرکت اصن ایرانو ادم حساب نمیکنن دوتاشون زدن ایرانو تحریمم کردن چندنفر افتادن به جون هم که چی amd اینکارو میکنه انویدیا اینکارو میکنه.

خدایی خودتون چندسال دیگه بیاین حرفای خودتونو ببینین خندتون میگیره البته نمیگم حرف نادرست نزنین ولی اینکه بگین هی این قابلیت برای ع.م.ش اصلا درست نیست چون بلاخره هرکدوم یه کاربردی دارن.

بنظرم اگه صرفا کارتون راهنمایی هست درست و به جا و تا اندازه.

میبخشید انویدیا و amd هردو مارو اونجاشونم حساب نمیکنن انقدر تو سر هم نزنین والا ارزش نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، فرهاد کوهکن گفته است :

فقط در اخر برام جالبه بدونم خانم سو یا اقای صاحاب انویدیا که اسمشو نمیدونم ایا شمارا میشناسه؟ اصلا میدونه فرومی بعنوان لیون کامپیوتر وجود داره؟1f605.png

داداش حرفت مثل اینه بگی فوتبالیا چرا طرفدار رونالدو یا مسی شدن اصلا اینا شمارو میشناسن، یا استقلال پرسپولیسی ها پولشو یکی دیگه میگیره یکی دیگه دعوا شو میکنه ?

کلا تا بوده همینه بحث سر اختلاف نظره که هرکی نظر خودشو داره اما بعضیا می خوان هرجور شده بگن نه نظر ما درست تره حالا این وسط یا قبول می کنی یا به فحش و تیکه انداختن و در نهایت شاید با چک و لگد و چاقو کشی هم بعضا مجبور میشی بفهمی که طرف نظرش درست تر از نظر تو ?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

دوستان تو شرکت انویدیا یا amd کار میکنین دست مام بگیرین وضعمون خوب نیست به یه نون و نوایی برسیم دعاتون هم میکنیم.

والا این دوتا شرکت اصن ایرانو ادم حساب نمیکنن دوتاشون زدن ایرانو تحریمم کردن چندنفر افتادن به جون هم که چی amd اینکارو میکنه انویدیا اینکارو میکنه.

خدایی خودتون چندسال دیگه بیاین حرفای خودتونو ببینین خندتون میگیره البته نمیگم حرف نادرست نزنین ولی اینکه بگین هی این قابلیت برای ع.م.ش اصلا درست نیست چون بلاخره هرکدوم یه کاربردی دارن.

بنظرم اگه صرفا کارتون راهنمایی هست درست و به جا و تا اندازه.

میبخشید انویدیا و amd هردو مارو اونجاشونم حساب نمیکنن انقدر تو سر هم نزنین والا ارزش نداره.

انویدیا سایتشو باز کرده برا ما،

لینک به دیدگاه

ایا می دانید ؟پدربزرگ لیزا سو، (مدیر عامل AMD )عمو جان جانسون هوانگ(مدیر عامل NVIDIA ) است?

https://babeltechreviews.com/nvidias-ceo-is-the-uncle-of-amds-ceo/

image.pngimage.thumb.png.71b8c81653c6181a73c461837aea5a06.png

بعد ملت ما تو چه فکریه ?

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

ایا می دانید ؟پدربزرگ لیزا سو، (مدیر عامل AMD )عمو جان جانسون هوانگ(مدیر عامل NVIDIA ) است?

image.pngimage.thumb.png.71b8c81653c6181a73c461837aea5a06.png

بعد ملت ما تو چه فکریه 1f636.png

پدربزرگ amd میشه عموی انویدیا

چرا من اشتباه خوندم نوشتتو . یه حذف هم نداره ،پاک کنیم

ویرایش شده توسط rahyarpaul
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، milad zabihi گفته است :

بحث گرافیک که انویدیا حرف اول و آخره

بنظرم  بدی انویدیا اینه که پس از مدتی یا گذشت یک نسل شروع میکنه به افت کارایی نسل قبل با درایور های جدید بر خلاف amd

این بازی the division 2 هم با گرافیک ultra و نهایت ستینگ دارم با Gtx 1070 ti روی رزولوشن 2560*1080 نزدیک 50 تا 75 فریم میگیرم و واقعا بازی با تکنیک های انویدیا محشره 

من شاید اینجور باشم : دوست دارم پیشرفت کنم و با پیشرفت زندگی کنم  و اگر قراره وقت بزارم برای گیم ... پس با نهایت گرافیک بازی کنم و لذت ببرم   :)

شما دوسته عزیز نکفته خوبیو اشاره کردی اما از من میشنوی قشنگ لذتات رو ببر ک ی سال دیگ  باید فوت کنی تا فنه گرافیکت بچرخه
مساله اینکه الان گرافیک 390x هنوزم حرف برای گفتن داره (برای دادن درایور امتیمایز شده)اما 970 980 780ti کوجان؟؟؟

زمانی ک ادم یک قطعه میخاد بخره معمولا افراد ب دنبال اینن ک ی چیزی ک میخرن تا مدتی براشون کار کنه شما زمانی ک مثلن نزدیک 5 6 تومن پول 1070ti میدی لااقل میخای تا 2 3 سال دیگ 2k بتونی ب راحتی بازی پلی بدی 

اما این مهم برای شما ممکن نیست چرا چون درایور های ریلیز شده از طرف انویدیا کم کم کارایی رو محو میکنه(همونطور ک خوده شما خاطر نشان شدی) الان ب سال نکشیده گرافیک وگا56 ب 1070ti رسیده و گاها ازش پیشی میگیره و وگا64 1080 رو خورده و ب نزدیکای 1080ti رسیده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود مجدد

راستی یادم رفت بگم ایا میدانستید Amd سه تا بازی داره میده روی کارتهاش که اگه قیمت بازی هارو حساب کنی خیلی بصرفه هست برای اورجینال باز ها! 

(اویل 2 و دویل می کرای 5 و دویژن 2 )

لینک به دیدگاه

در اکثر موارد این شرکتها به خواست خودشون کشوری رو تحریم نمی کنن . دستور دولتهاشون رو اجرا می کنن .

..............

در هر صورت تیکه انداختن  رو طرفداران انویدیا شروع کردن . هرکی تاپیک رو از اول دنبال کرده باشه میدونه .

اصلا من نمی دونم کمبود این کارت چه ربطی به طرفدارهای انویدیا داره ؟؟؟

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...