رفتن به مطلب

گارانتی سازگار گرفتن پول جهت خدمات

omidhix
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دو عدد مین ایسوس با گارانتی سازگار خریداری کردم هردو مین بعد از 6 ماه مشکل یو اس بی پیدا کرد دو پورت کارمی کرد به علت ابزار کار بودن امکان ارسال نبود

تا این که یک ماه به پایان گارانتی مونده بود به ناچار مین خریداری کردم و یک مین هم امانت تهیه کردم 

هر دو مین رو به گارانتی ارسال کردم تماس گرفتن گفتند یک عدد h110 تعویض خورده h170 pro هم برسی میکنیم

دوباره خبر گرفتم گفتند هردو تعویض میشه 

بعد دو روز گفتند 250 تومن برای تعویض h110  و 700 تومن هم برای تفاوت مین H170  proکه دیگه موجود نیست و h270 plus جیگزین میدیم

تعجب کردم چرا باید برای h110 تعویض پول بدم گفتند چون مین نو میدیم باید بدید گفتم تماس میگیرم

قیمت h270 plus  رو با گارانتی و h170 pro چک کردم باهم یکی بود دوباره تماس گرفتم گفتند نیست همینه باید بدید یا پس میدیم مین دیگه گارانتی نداره

گفتم پس تعمیر کنید مهم نیست گفتند که ما از تعزیرات نامه داریم که فقط تعویض کنیم گفتم خوب پس نباید پولی بگیرید چون یکی تعویض میشه یکی هم باید پول بدم مدل بالاتر بدید که اونم قیمتش یکیه امکانات pro رو نداره

قبول نکردن گفتم شکایت میکنم گفتند بکنید ما نامه داریم گفتم تصویر نامه رو برای منم ارسال کنید قبول

گفتند نمیشه مین ها دیگه گارانتی ندارن چون 15 روزه الان شرکته دیگه تموم شده میخواین پس میفرستم

سوال من چه کاری از دست من بر میاد حقم ضایع نشه؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

این سازگار واقعا...

تو ایران اصلا سراغ ایسوز نرید

برید شکایت کنید و پیگیر باشید اینا همش حرفه

مجبورن پاسخگو باشن

فقط یکم دوندگی داره

در ضمن ربطی به تعزیرات نداره

اینا مربوط به صنف هست

لینک به دیدگاه

در در 23 بهمن 1397 در 12:41، omidhix گفته است :

سوال من چه کاری از دست من بر میاد حقم ضایع نشه؟

پیشنهاد دوستانه میدم.

به هیچ وجه زیر بار تعمییر نروید. تعویض کنند خیلی بهتر از تعمییره، چون تعمییر مادربرد در ایران یعنی = خرابی مجدد و بسیار وخیم تر از گذشته.

میمونه در مورد هزینه ای که طلب می کنند، اگر تاریخ گارانتی رو از روزی که تعویض میشه بزنن، (به قول خودشون دارن نو میدن) به نظرم ارزش داره، ولی اگر قرار باشه جنس نو رو با مدت گارانتی یک ماهه بدن، به نظرم هزینه معادل نوی اون مادربرد تعمیری رو طلب کنید و اگر ندادن سراغ مراحل قانونی و صنف مربوطه بروید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

این سازگار واقعا...

تو ایران اصلا سراغ ایسوز نرید

برید شکایت کنید و پیگیر باشید اینا همش حرفه

مجبورن پاسخگو باشن

فقط یکم دوندگی داره

در ضمن ربطی به تعزیرات نداره

اینا مربوط به صنف هست

بنده تهران نیستم صنف هم اطلاع ندارم که سایت یا سامانه ای داشته باشه تنها را سامانه 135 باید باشه که انگار کلا سرکاریه

از صنف شهر خودم سوال کردم گفتند اینا گردن کلفتر از این که به شکایتت جواب بدن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

پیشنهاد دوستانه میدم.

به هیچ وجه زیر بار تعمییر نروید. تعویض کنند خیلی بهتر از تعمییره، چون تعمییر مادربرد در ایران یعنی = خرابی مجدد و بسیار وخیم تر از گذشته.

میمونه در مورد هزینه ای که طلب می کنند، اگر تاریخ گارانتی رو از روزی که تعویض میشه بزنن، (به قول خودشون دارن نو میدن) به نظرم ارزش داره، ولی اگر قرار باشه جنس نو رو با مدت گارانتی یک ماهه بدن، به نظرم هزینه معادل نوی اون مادربرد تعمیری رو طلب کنید و اگر ندادن سراغ مراحل قانونی و صنف مربوطه بروید.

میگن مین نو با گارانتی جدید میدیم ولی من نیاز ندارم 3 سال دیگه گارانتی برای پورت یو اس بی  خراب میتونم 200 تومن بدم دوتا اسلات یو اس بی بخرم به جای 700 تومن تعویض گارانتی

در کشور قانونی وجود نداره هرکی پولش بیشتر باشه حق اونه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، omidhix گفته است :

میگن مین نو با گارانتی جدید میدیم ولی من نیاز ندارم 3 سال دیگه گارانتی برای پورت یو اس بی  خراب میتونم 200 تومن بدم دوتا اسلات یو اس بی بخرم به جای 700 تومن تعویض گارانتی

در کشور قانونی وجود نداره هرکی پولش بیشتر باشه حق اونه

حق با شماست داداش ولی تو ایران زندگی می کنیم الان هم شرایط جنگیه، من جای شما بودم حالا که گارانتش از الان حساب میشه پیشنهادم اینه که بگیر حاجی،

اون مادربرد ها عمرشو کرده الان پورتش خراب شده پسفردا تو این گرونی بدبختی یه چیز دیگه اش خراب میشه، کلش به فنا بره دیگه گارانتی هم نداره یه مادربرد معمولی نو هم 1 تومن هزینه داره.

حالا باز تصمیم با شماست.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

حق با شماست داداش ولی تو ایران زندگی می کنیم الان هم شرایط جنگیه، من جای شما بودم حالا که گارانتش از الان حساب میشه پیشنهادم اینه که بگیر حاجی،

اون مادربرد ها عمرشو کرده الان پورتش خراب شده پسفردا تو این گرونی بدبختی یه چیز دیگه اش خراب میشه، کلش به فنا بره دیگه گارانتی هم نداره یه مادربرد معمولی نو هم 1 تومن هزینه داره.

حالا باز تصمیم با شماست.

به نظر شما پول زور نیست؟

اگه قرار به این بود روز اول بدون گارانتی میخریدم با اختلاف قیمتش 20 دلار هم میخریدم الان سود کرده بودم 😂😂

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، omidhix گفته است :

به نظر شما پول زور نیست؟

اگه قرار به این بود روز اول بدون گارانتی میخریدم با اختلاف قیمتش 20 دلار هم میخریدم الان سود کرده بودم 1f602.png1f602.png

تو کشور ایران با این شرایطی که توش هستیم به نظرم شرکت سازگار داره پیشنهاد سخاوتمندانه ای میده.

منطق شما درسته، ولی تو شرایط جنگی هستیم که منطق بردار نیست. سال دیگه کوپون میخوان توزیع کنند.

خرید مادربرد و گرافیک بدون گارانتی خودکشی محضه، مادربرد بدون گارانتی اصلا پیشنهاد نمیدم.

لینک به دیدگاه

درود

طی چند ماه اخیر اینقدر با گارانتیها به مشکل برخورده‌ام که حوصله‌ی نوشتن ندارم.

تا اطلاع بعدی از آواژنگ حذر کنید.

برای تعمیر مادربوردی که خودشان جایگزین گارانتی داده بودند  و تاکید می‌کردند سالم و تعمیر نشده است ۵۵۰ هزار تومان درخواست می‌کنند.

هارددیسکی را که قبلا بی دردسر تعویض می‌کردند باید مدتی طولانی منظر بمانیم تا برسدو ...

خلاصه به قولی سازگار از آواژنگ بدتر، آواژنگ از سازگار بدتر، هر کدام از یکی بدتر و پلیدتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا دیگه چه مرگشونه

قطعاتشون رو حتی بالاتر از قیمت دلار روز حساب میکنن

در واقعه به هیچ مشکل مالیی نمیخورن که دارن اینطور از مصرف کننده بدبخت میکشن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ARMIN گفته است :

تو کشور ایران با این شرایطی که توش هستیم به نظرم شرکت سازگار داره پیشنهاد سخاوتمندانه ای میده.

منطق شما درسته، ولی تو شرایط جنگی هستیم که منطق بردار نیست. سال دیگه کوپون میخوان توزیع کنند.

خرید مادربرد و گرافیک بدون گارانتی خودکشی محضه، مادربرد بدون گارانتی اصلا پیشنهاد نمیدم.

تجربه من تو خرابی مین چیزی حدود 10به 1 بوده ارزش ریسکشو داره

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

اینا دیگه چه مرگشونه

قطعاتشون رو حتی بالاتر از قیمت دلار روز حساب میکنن

در واقعه به هیچ مشکل مالیی نمیخورن که دارن اینطور از مصرف کننده بدبخت میکشن

به احتمال زیاد خرابی هم مرجوع به سازنده میشه ولی شرکت پول چایی می گیره

لینک به دیدگاه

درود

نمیخام روضه بخونم ولی بنظرم هیچکاری نمیتونید بکنید و مثل همیشه حق مشتری کاملا ضایعه.

لینک به دیدگاه

چرا اینجا همه ایه یاس تلاوت میکنن؟؟!!

در 5 ساعت قبل، omidhix گفته است :

بنده تهران نیستم صنف هم اطلاع ندارم که سایت یا سامانه ای داشته باشه تنها را سامانه 135 باید باشه که انگار کلا سرکاریه

از صنف شهر خودم سوال کردم گفتند اینا گردن کلفتر از این که به شکایتت جواب بدن

جناب 135 تعزیراته و ربطی به این مسئله نداره

شما فکر کردی کی تو صنف نشسته؟!

معلومه که  همین حرفو میزنن چون همه همکارن و...

بخوام یه چیزایی رو توضیح بدم بحث طولانی میشه و باز یه سری میخوان جبهه بگیرن

برو همونجا کار نداشته باش با چرندیاتی که میگن

شکایت کن و پیگیر باش

هیچی دستتم نگیره تازه میرسی همینجایی که هستی!

تو همین فروم یه سرچ بزنی میبینی چقدر از کاربرا شکایت کردن و نتیجه گرفتن و یه نمونش رو من خودم از اشنایان بوده دیدم پیگیر شده و جواب داده

ویرایش شده توسط Naughty boy
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Naughty boy گفته است :

چرا اینجا همه ایه یاس تلاوت میکنن؟؟!!

جناب 135 تعزیراته و ربطی به این مسئله نداره

شما فکر کردی کی تو صنف نشسته؟!

معلومه که  همین حرفو میزنن چون همه همکارن و...

بخوام یه چیزایی رو توضیح بدم بحث طولانی میشه و باز یه سری میخوان جبهه بگیرن

برو همونجا کار نداشته باش با چرندیاتی که میگن

شکایت کن و پیگیر باش

هیچی دستتم نگیره تازه میرسی همینجایی که هستی!

تو همین فروم یه سرچ بزنی میبینی چقدر از کاربرا شکایت کردن و نتیجه گرفتن و یه نمونش رو من خودم از اشنایان بوده دیدم پیگیر شده و جواب داده

ممنون ،صنف شهر خودم فک نکنم پیگیری تهران رو انجام بده

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، omidhix گفته است :

شکایت شکایته و روند قانونیشو طی میکنه

حالا شما چه تهران باشی

چه یه شهر کوچک

اتفاقا   اون نمایندگی که تو تهرانه ممکنه پارتیش کلفت تر باشه و به اصطلاح خرش بیشتر بره و بیشار سنگ اندازی کنه

لینک به دیدگاه

در در 12 اسفند 1397 در 09:28، omidhix گفته است :

خیلی ساده میگم

ببینید اول از همه سعی میکنن بگن شما به هیچ جا نمیرسی 

یکم پیگیر باشی ممکنه تهدید هم بشی

پات به دادگاه برسه و ثابت کنی تو تایم گارانتی مین ها رو رسوندی شرکت بمیرن و بالا برن و پایین بیان باید تحت گارانتی تعویض کنن

فقط و فقط باید با دقت و پشت قاون بری جلو و پیگیر شکایتت باشی

کوتاه بیای میبینی پول رو که دادی هیچ مین ها هم به دستت نرسیده!

لینک به دیدگاه

چند روز پیش بابت رم های کینکستون فیوری که کارانتی مادام سریرداشتند به مرکز خدمات پس از فروش مراجعه کردم و البته انتظارشو داشتم  جوابی که به بنده داده شد این بود که دیګه رم هاتون ګارانتی ندارن.

-------------------------------------------------

حدودا یک سالی میشه که شرکت ها به دلیل افزایش قیمت دلار دیګه مثل سابق خدمات نمیدن.

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، masooyan گفته است :

چند روز پیش بابت رم های کینکستون فیوری که کارانتی مادام سریرداشتند به مرکز خدمات پس از فروش مراجعه کردم و البته انتظارشو داشتم  جوابی که به بنده داده شد این بود که دیګه رم هاتون ګارانتی ندارن.

حدودا یک سالی میشه که شرکت ها به دلیل افزایش قیمت دلار دیګه مثل سابق خدمات نمیدن.

هولو گرام داشته؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، masooyan گفته است :

درود

گارانتی مادام العمر یعنی تا زمانی که اون قطعه تولید میشه . الان خیلی وقتی هایپر ایکس فیوری تولید نمیشه و پرداتور به جاش تولید میشه .

بی اطلاع حرف نزنید دوست عزیز 

درود دوست عزیز

دست سازگار کلفت تر از این حرفاست که با شکایت تکون بخوره . اگر اینطوری بود که تا الان رفته بود پی کارش😐 به هر حال من نا امیدتون نمیکنم شکایت بکنید و خوب پیگیری کنید ولی این احتمال که به جایی نرسید و چیزی رو هم که الان میتونید بگیرید نگیرید خیلی زیاده . به هر امیدوارم به  چیزی که میخوایید رو بتونید برسید

ویرایش شده توسط Ratchet Wrench
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

هولو گرام داشته؟

بله . 

در 27 دقیقه قبل، Ratchet Wrench گفته است :

درود

گارانتی مادام العمر یعنی تا زمانی که اون قطعه تولید میشه . الان خیلی وقتی هایپر ایکس فیوری تولید نمیشه و پرداتور به جاش تولید میشه .

تولید نمیشه چرا بایستی تو بازار هنوز با ګارانتی مادام بفروش برسه.

اګر ګارانتی دیګه پوشش داده نمیشه بایستی هزینه ګارانتی رو از قیمت رم کم کنند.

لینک به دیدگاه

اگر

در هم اکنون، masooyan گفته است :

بله . 

تولید نمیشه چرا بایستی تو بازار هنوز با ګارانتی مادام بفروش برسه.

اګر ګارانتی دیګه پوشش داده نمیشه بایستی هزینه ګارانتی رو از قیمت رم کم کنند.

اگر هولوگرام داره موظف هستند اگر نمونه مشابه ندارند وجهش رو به شما پرداخت کنند.

اگر نکنند می توانید از صنف مربوطه پیگیری کنید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ratchet Wrench گفته است :

درود

درود دوست عزیز

دست سازگار کلفت تر از این حرفاست که با شکایت تکون بخوره . اگر اینطوری بود که تا الان رفته بود پی کارش1f610.png به هر حال من نا امیدتون نمیکنم شکایت بکنید و خوب پیگیری کنید ولی این احتمال که به جایی نرسید و چیزی رو هم که الان میتونید بگیرید نگیرید خیلی زیاده . به هر امیدوارم به  چیزی که میخوایید رو بتونید برسید

سلام

خوبه شرکت خصوصی هست اگر دولتی بود بعد از مراجعه زندانی هم برای مشتری داشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...