رفتن به مطلب

گارانتی سازگار گرفتن پول جهت خدمات

omidhix
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیزان ربطی به خصوصی و دولتیش نداره

شرکت قرارداد بسته(همون گارانتی) شما میتونی مجبورش کنی تعویض کنه

دیگه این سازگار از ایران لگن بزرگتر نیست که!

من ۲ بار دیسک جلوی ماشینمو تحت گارانتی عوض کردم(قیمت جفتش هم نزدیک ۳ تومنی میشه)

لینک به دیدگاه

بلخره صبر ما تموم شد و پول رو ریختیم

بعد از دو روز از سازگار با بنده تماس گرفتن گفتند شما شکایت کردید گفتم بله 
کسی که تماس گرفته بود در جریان هزینه نبود پرسید به چه دلیل بوده توضیح دادم 

گفتند داریم نو میدیم و با گارانتی 3 ساله گفتم درسته ولی مبلغ عادلانه نیست گفتند پس تعمیر میکنیم گفتم باید نو بدید گفتند تماس میگرن

چند دقیقه بعد مامور تعزیرات تماس گرفت گفت رضایت میدی ،من در شرکت هستم به من گفتند مشکل رو حل میکنن و جملاتی در باب از تعریف از شرکت سازگار و دعوت به سازش من با اونا گفتند ،

توضیح مجدد دادم و درصورت عادلانه بودن  مبلغ من رضایت میدم.

20 دقیقه بعد تماس گرفتند گفتند هر دو مین رو نو میدیم با گارانتی به مبلغ 320 تومن  جهت گارانتی بدید ،قبول کردم گفتند ارسال میکنند 

منتظر هستم ارسال بشه و مبلغ هم هنوز عودت ندادن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، omidhix گفته است :

گفتند داریم نو میدیم و با گارانتی 3 ساله گفتم درسته ولی مبلغ عادلانه نیست گفتند پس تعمیر میکنیم گفتم باید نو بدید گفتند تماس میگرن

چند دقیقه بعد مامور تعزیرات تماس گرفت گفت رضایت میدی ،من در شرکت هستم به من گفتند مشکل رو حل میکنن و جملاتی در باب از تعریف از شرکت سازگار و دعوت به سازش من با اونا گفتند ،

20 دقیقه بعد تماس گرفتند گفتند هر دو مین رو نو میدیم با گارانتی به مبلغ 320 تومن  جهت گارانتی بدید ،قبول کردم گفتند ارسال میکنند 

خیلی ممنون بابت پیگیری !

متاسفانه ایسوس تو ایران پشتیبانی خوبی نداره.واقعا خوشحال شدم که تونستید حقتون رو بگیرید

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، omidhix گفته است :

گفتم بهتون دوست عزیز
وقتی شرکت گارانتی میکنه مجبورن تحت شرایط گارانتی عوض کنن
باز خدا رو شکر که هزینه پایینتر شد نسبت به اول

انشاالله که روزگار به کام باشه همیشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 24 اسفند 1397 در 19:04، omidhix گفته است :

سلام مجدد 

27 اسفند دو عدد مین نو از گارانتی برگشت ولی کارت گارانتی همراهش نبود هنوز که گارانتی تعطیل هستش ولی سوال کردم گفتند بعد از گارانتی دیگه کارت روش نیست ولی گارانتی داره

و مبلغ 271 تومن کم کردن و مابغی ر و عودت دادن

1954547280_photo_--_--.thumb.jpg.a56e013402e90fba7eec696659d0ec34.jpg

لینک به دیدگاه

از واژه صحیح گارانتی ناسازگار لطفا استفاده کنید.

من هم با این قماش قبلا جنگ جدل داشتم که شرح آن خارج از حوصله فروم است.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

فقط گرین گارانتیش خوبه،کیبورد خراب خریدم550خراب بود فرستادم گارانتی بعد از سه روز نو تحویل دادن

لینک به دیدگاه

درود دوستان

با توجه به هزینه هایی که این شرکت ها میگیرن ( البته نه همه گارانتی ها؟!) و پول هایی که از این راه و راه های واردات و عرضه و احتکار و ... به جیب میزنن و از طرفی صداقت و درست کار بودن شرکت های تولید کننده این قطعات که کارشون رو بر خلاف تولید کنندگان داخلی به درستی و با کمترین امکان خطا انجام میدن ، اگه این شرکت های گارانتی حتی اگه تمام مرجوعی هاشون رو برای مشتری با نو تعویض کنند باز هم ضرری نمی کنند اما این شرکت ها معمولا دندون هاشون یه مقدار بیش از حد گرده و میخوان اون چند تا مرجوعی رو هم که براشون میره بپیچونند؟!

جای بسی خرسندیست که این دوستمون موفق شدند حقشون رو بگیرند و امیدوارم که همگی همیشه در باز ستاندن حقمون مسر و کوشا باشیم و تا حقمون رو نگرفتیم دست از تلاش بر نداریم.

موفق باشید:x

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 8 فروردین 1398 در 18:16، omidhix گفته است :

ممنون از همه عزیزانی که حوصله کردن و پاسخ دادن

سلام دوست عزیز . میتونید بفرمایید به کجا شکایت کردین و ما که شهرستان هستیم برای شکایت به کجا مراجعه کنیم؟

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، amirs گفته است :

سلام دوست عزیز . میتونید بفرمایید به کجا شکایت کردین و ما که شهرستان هستیم برای شکایت به کجا مراجعه کنیم؟

سلام

تعزیرات سایتی داره میتوند اونجا شکایت رو ثبت کنید

فقط اطلاعات آدرس و شماره ها درست باشه

متن شکایت هم کامل بنویسید مدارک هم مثله فاکتور خرید هم پیوست کنید

http://tazirat135.ir/

حداقل یک ماه طول میکشه پیگری کنن هیچ شماره تماسی هم نیست فقط باید صبر کنید زنگ بزنن

لینک به دیدگاه

خب امروز گذرم به سازگار افتاد فعلا که رفتارشون خوب بوده حالا تا بعد ببینیم چی میشه!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 19 فروردین 1398 در 09:52، omidhix گفته است :

سلام

تعزیرات سایتی داره میتوند اونجا شکایت رو ثبت کنید

فقط اطلاعات آدرس و شماره ها درست باشه

متن شکایت هم کامل بنویسید مدارک هم مثله فاکتور خرید هم پیوست کنید

http://tazirat135.ir/

حداقل یک ماه طول میکشه پیگری کنن هیچ شماره تماسی هم نیست فقط باید صبر کنید زنگ بزنن

سلام منم برای یک کم کاری دیروز تازه در تعزیرات  ثبت شکوایه کردم و قطعه ام حدود 3 هفته در شرکت هست با احتساب اینکه تعزیرات رفت 1 ماه دیگه پیگیر کار من باشه فکر میکنم حدود 60 روز طول میکشه تا قطعه بنده برسه دستم  عملا کار ادم لنگ میمونه  این مطلب شما رو خوندم خیلی نا امید شدم من گفتم اگه ثبت شکوایه کنم تا هفته بعد رفع و رجوع میشه مشکلم 

ویرایش شده توسط mohammadhossein
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، mohammadhossein گفته است :

سلام منم برای یک کم کاری دیروز تازه در تعزیرات  ثبت شکوایه کردم و قطعه ام حدود 3 هفته در شرکت هست با احتساب اینکه تعزیرات رفت 1 ماه دیگه پیگیر کار من باشه فکر میکنم حدود 60 روز طول میکشه تا قطعه بنده برسه دستم  عملا کار ادم لنگ میمونه  این مطلب شما رو خوندم خیلی نا امید شدم من گفتم اگه ثبت شکوایه کنم تا هفته بعد رفع و رجوع میشه مشکلم 

سلام 

بستگی به شانس شما داره ممکنه زودتر انجام بشه ، بنده هم مجبور شدم کیس قرضی بگیرم تا کارم لنگ نمونه

در این کشور باید صبور باشی

لینک به دیدگاه

سلام شاید مربوط به این تاپیک نباشه ولی یک هارد مخصوص dvr خراب شده با ارسال به گارانتی  و یک هارد معمولی تحویل دادند البته ۱۷۰ هزینه تعویض گرفتند البته برای من نبود 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...