رفتن به مطلب

فروش 4 عدد کیف پول سخت افزاری Ledger Nano S

Recommended Posts

فروش چهار عدد کیف پول سخت افزاری  Ledger Nano S

مناسب برای نگهداری امن ارزهای رمزگذاری شده (Cryptocurrency) و مصون ماندن از تحریمهای آمریکا

و هک شدن و ...

پشتیبانی بیشتر از 20 ارز مختلف مثل بیت کوین، اتریوم و توکنهایش، ریپل، ترون، بیت کوین کش، استلار، مونرو،...

دسترسی امن و مطمئن به دارایی ها

اریجینال و اصل فرانسه

-دو عدد از این لجرها آکبند و پلمب کارخانه میباشد، به قیمت هر یک 1050ت , فروش هر دو باهم قیمت هر یک 1000ت وارداتی از استرالیا فروخته شد

-یک عدد کاملا آکبند، بدون پلمب هست با متعلقات کامل، به قیمت 1000ت. وارداتی از آلمان. پلمب(نایلون روی جعبه) توسط خود بنده باز شده فلذا 100% تضمینی. هزینه ارسال با مشتری

-یک عدد شبه آکبند، بدون پلمب، فاقد ریکاوری شیت، الباقی متعلقات کامل،  950 ت تقدیم میشود. متعلق به دوست استرالیایی بنده ست که از کشورش آورده، ادعا میکنه آک هست ولی بنده به قیمت دست دوم برای فروش گذاشتم. هزینه ارسال رایگان

photo_2019-02-14_15-33-17.thumb.jpg.901b3d9fef16a3ae14d10a88245e1fcb.jpgphoto_2019-02-14_15-33-13.thumb.jpg.695afd2d37375491a452badaf3b71ccb.jpg

شماره تلگرام:

09190277132

photo_2019-02-14_16-57-46.jpg

ویرایش شده توسط KoenigTiger
درج توضیحات دقیقتر
لینک به دیدگاه

موجودی بروز شده:
یک عدد اکبند و پلمب
دو عدد آکبند و بدون پلمب

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای نگه داری ارزهای دیجیتال و بیت کوین لدجر سخت افزاری هست ... توصیه می کنم کسانی که قصد نگه داری بلندمدت کوین ها و توکن هاشون رو دارن از این کیف پول استفاده کنن حتما .....

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، coin extend گفته است :

یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها برای نگه داری ارزهای دیجیتال و بیت کوین لدجر سخت افزاری هست ... توصیه می کنم کسانی که قصد نگه داری بلندمدت کوین ها و توکن هاشون رو دارن از این کیف پول استفاده کنن حتما .....

قطعا همینطور هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، rostam2142 گفته است :

سه تا رو چند میزنی برا من داداش

درود

عرض شد خدمت شریف شما

لینک به دیدگاه

تو پی تی هم پیام دادم دو روز بود لیون برام باز نمیشد الن فقط با اکسپلورر باز میشه خریدارم هر دو رو یه تخفیف ریز بدین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است :

تو پی تی هم پیام دادم دو روز بود لیون برام باز نمیشد الن فقط با اکسپلورر باز میشه خریدارم هر دو رو یه تخفیف ریز بدین ممنون میشم

درود

یک عدد رزرو هست فعلا و یک عدد باقیست

اگه یک عدد میخواین در خدمت هستم اگه بیشتر بایستی صبر بفرمایید تا تکلیف اون مورد مشخص بشه

ولی خب ممکنه همین یدونه هم فروش بره

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، KoenigTiger گفته است :

درود

یک عدد رزرو هست فعلا و یک عدد باقیست

اگه یک عدد میخواین در خدمت هستم اگه بیشتر بایستی صبر بفرمایید تا تکلیف اون مورد مشخص بشه

ولی خب ممکنه همین یدونه هم فروش بره

والا یدونه که اصلا کارم راه نمیافته اگه دو تاش موجوده اطلاعات پرداخت ارسال کنید

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، KoenigTiger گفته است :

رزرو کنسل شد

دو تا رو میخوام در پخ هماهنگ کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...