رفتن به مطلب

آیا هارد سیگیت 4 ترابایت برای سیستم مناسبه ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . میخوام برای سیستمم هارد بخرم . ظرفیت الانم 1 ترابایت هارد Toshiba P300 هست ... دارم جا کم میارم . 

یه هارد دست دوم Seagate SkyHawk 4 TB  که خیلی کم کار کرده پیدا کردم قیمت میده حدود 800 . قیمت نو اون هست 1290 . به نظرتون بخرم ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

اگه سلامتش کاملا اوکیه و کارکرد خیلی بالایی هم نداره بنظرم خوبه.

لینک به دیدگاه

دوست من بنده دقیقا ازهمین مدل هارد و با ظرفیت 4 ترابایت یکسالی هست که دارم استفاده میکنم .فوق العاده هارد عالی ای هست درخریدش شک نکنید.

البته زمانی که من خریدم آکبند این هارد 510 بودیادش بخیر.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

دوست من بنده دقیقا ازهمین مدل هارد و با ظرفیت 4 ترابایت یکسالی هست که دارم استفاده میکنم .فوق العاده هارد عالی ای هست درخریدش شک نکنید.

البته زمانی که من خریدم آکبند این هارد 510 بودیادش بخیر.

ببخشید من استفاده کار سه بعدی دارم . نگاه کردم دیدم دور هارد 5900 هست  .یه خورده خورد تو ذوقم. ممکنه از این در زمینه ارشیو استفاده کنم و از اون توشیبا که دور 7200 داره برای پروژه . باز هم پیشنهاد میدید که بخرم ؟ 

میتونم بپرسم استفاده شما از این هارد چی بوده ؟ 

ویرایش شده توسط mkh_animator
لینک به دیدگاه

البته به شما بگویم.بیشترین گزارش خرابی  هارد در سال 2018 مربوط هاردهای 4 ترابایتی است.

index.php?ct=news&action=file&id=31016

https://www.guru3d.com/news-story/2018-hdd-failure-rates-report-from-backblaze.html

یا تو گوگل این موارد با جستجو کنید :

HDD Failure report 2018

حواستان جمع باشد.

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، BehrouzSedigh گفته است :

البته به شما بگویم.بیشترین گزارش خرابی  هارد در سال 2018 مربوط هاردهای 4 ترابایتی است.

index.php?ct=news&action=file&id=31016

https://www.guru3d.com/news-story/2018-hdd-failure-rates-report-from-backblaze.html

یا تو گوگل این موارد با جستجو کنید :

HDD Failure report 2018

حواستان جمع باشد.

جالبه هارد های samsung و WD طبق این گزارش خرابی نداشتن

WD رو نمیدونم ولی SAMSUNG خرابی زیاد داشته و داره...

لینک به دیدگاه

من خودم با افتروادیوس برای میکس و تدوین فیلم کارمیکنم . وتمام کارهام داره روی این هارد انجام میشه درکناریه اس اس دی 128 که ویندوزم و نرم افزارهام روی اون هست باقی کارهام روی هارد انجام میگیره و تابحال هیچ مشکلی با این هارد نداشتم از هیچ نظری.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...