رفتن به مطلب

معرفی موس گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

دوستان عزیز بنده قصد خرید موس و موس پد دارم(بیشتر برای بازی)

لطفا بهترین موس گیمینگ تا150هزارتومان معرفی کنید

واینکه موس پد زیر50تومان ارزش خرید داره یا نه و اگر اره از اونم معرفی کنید .

سپاس از راهنماییتون

01-18.jpg

ویرایش شده توسط Rorschach
لینک به دیدگاه

سلام بنظر من توی این رنج قیمت حتما از A4tech Bloody تهیه کنین

موس های بسیار با کیفیت و خوش دستی هستن قیمتشون هم بسیار مناسب

http://notronic.com/product-category/bloody/

لینک به دیدگاه

یک عدد موس پد msi gaming shield فروشی دارم کاملا نو به همراه جعبه اگر خواستید پیام بدید

لینک به دیدگاه

اگه موس گیمینگ میخوای کمتر از logitech g402 نخر . حتما یکم تحقیق کن در مورد موسش میفهمی چجور موسی هستش

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

اگه موس گیمینگ میخوای کمتر از logitech g402 نخر . حتما یکم تحقیق کن در مورد موسش میفهمی چجور موسی هستش

قیمتش برام یه مقدار زیاده.بله تعریفشو شنیدم

لینک به دیدگاه

من a4tech x7 74h رو پیشنهاد می کنم. واقعا ماوس عالی  و با کیفیته. حدود 2 سال داشتمش و اصلا آخ هم نگفت. البته اون موقع 90 تومن بود الان فکر کنم حدود 200 باشه ولی واقعا ارزش داره چون  کیفیت ساخت و دوام بالایی داره. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

یک عدد موس پد msi gaming shield فروشی دارم کاملا نو به همراه جعبه اگر خواستید پیام بدید

این موس پد از هر نظر عالیه اگه میتونید اینو بخرید زیر ۵۰

لینک به دیدگاه

هرچی میگیری پیشنهاد می کنم A4TECH نگیری . من ۳سال پیش سری Bloody ش رو حدود 80ت گرفتم . الان دکمه هاش گیر میکنه مخصوصا تو بازی های FPS. در حالی که قبل از این حدود 5-6سال farasoo داشتم تا اون لحظه آخر هم که فروختم خرابی نداشت فقط کثیف شده بود و رنگش پریده بود

پیشنهاد من از مارک logitec و asus و بقیه هست.

اگه حرفه ای هم میخوای بگیری ماوس و پد رو razer(یا razor) بگیر . حتی شده ارزون ترینشونو بگیری...

ویرایش شده توسط AlirezaBaghi
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

هرچی میگیری پیشنهاد می کنم A4TECH نگیری . من ۳سال پیش سری Bloody ش رو حدود 80ت گرفتم . الان دکمه هاش گیر میکنه مخصوصا تو بازی های FPS. در حالی که قبل از این حدود 5-6سال farasoo داشتم تا اون لحظه آخر هم که فروختم خرابی نداشت فقط کثیف شده بود و رنگش پریده بود

اگه حرفه ای هم میخوای بگیری ماوس و پد رو razer(یا razor) بگیر . حتی شده ارزون ترینشونو بگیری...

a4 tech x7 دارم n بار خورده زمین 8 ساله استفاده میکنم یه بار هم سیم یو اس بیشو عوض کردم . هنوزم داره کار میکنه 25 تومن خریدم.

اون زمان میشد 25 دلار. اونموقع موس بود 5 تومن.

یه خورده رنگش رفته.

موسهایی خوبین.

گذاشتم عتیقه بشه خود a4tech بیاد یخره ازم .

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، AlirezaBaghi گفته است :

خب داداش 3سال استفادش کردی دیگه موسه خراب میشه

تیرآهن 18 که نخریدی xD

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AlirezaBaghi گفته است :

مال من هم موس هم کیبورد a4tech bloody ،عالین،یه چیزی تو مایه های شیاومی تو گوشی های همراه،ارزون اما با کیفیت،،موسم دیگه پلاستیکش داره تجزیه میشه داره کار میکنه هنوز

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

خب داداش 3سال استفادش کردی دیگه موسه خراب میشه

تیرآهن 18 که نخریدی xD

به نسبت ماوس قبلیم گفتم که کم کار کرده ... دیگه عمر مفید ماوس حداقل 5سال هست ....

لینک به دیدگاه

سلام موس Bloody P93 این رو من خریداری کردم بین موس های بلادی بهترینش همین هست فقط یکم سایزش اگر کوچیکتر بود میتونست با بهترین موس های دنیا رقابت کنه قیمت 200 تمن

لینک به دیدگاه

bloody v7 رو باتوجه به بودجم خریداری کردم .(ممنون از همه دوستان )فقط یک سوال قضیه فعال سازی نرم افزار و هسته ها چیه؟

لینک به دیدگاه

بلادی بخر

من 3 موردش رو استفاده کردم همه خوب بودم

الان al90 دو ساله دستمه بجز اون روکش عرق گیرش که دیگه رفته شده گلاسی/گلسی (دقیق نمیدونم چطور نوشته میشه) هنوز مثل روز اولش هست

و هرچی میخری استیل سریز نخر یه Rival 300 خریدم اول که لاستیک های چپ و راستش نابود شد (مثل این که مشکل رایج این مدل هست) همه چیز خوب بود تا این که توی برنامش پیام امد که firmware آپدیت کن ، آپدیت کردم از همون لحضه به بعد مشکل پیدا کرد ، سنسور فریز میشد ، یعنی داری کار میکنی یهو موس فقل میکنه 2-3 ثاینه بعد دوباره حرکت میکنه

گارنتیش که تموم شده بود ، به  خودشون ایمیل زدم گفتن این firmware مشکل داشته با این که موس گارانتیش تمون شده میتونید به  فروشند پس بدید اونا ازتون پس میگیرن ، منم گفتم  من تو ایران هستیم و همچین چیزی امکان پذیر نیست ، اونا هم گفت مشکل خودت هست.

درکل بخری پشتیبانی نمیشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان یک سوال

البته با اجازه استارتر

توی بازار موس و کیبورد گیمینگ بیسیم وجود داره؟؟؟

که خصوصیاتی همچون بک لایت و حروف فارسی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 29 بهمن 1397 در 15:16، rahmanshahi گفته است :

دوستان یک سوال

البته با اجازه استارتر

توی بازار موس و کیبورد گیمینگ بیسیم وجود داره؟؟؟

که خصوصیاتی همچون بک لایت و حروف فارسی داشته باشه.

موس بیسیم زیاد هست مثلا g403 wireless

ولی کیبورد وایرلس گیمینگ فکر نکنم باشه. کلا هم کیبوردهای زیادی حروف فارسی ندارن. مدل های وارد شده توسط گرین و بیشتر بلادی ها و یه تعداد محدود مدل های دیگه هستن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...