رفتن به مطلب

فروش هیولای گیمینگ کارت گرافیک Gigabyte RTX 2080 Gaming OC 8GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

هیولاهای گیمینگ ، با سه فن خنک کننده و ماکزیمم سرعت حافظه و پردازنده، کارت گرافیک 2080 گیگابات ( Gigabyte Geforce RTX 2080 Gaming OC 8GB ) همراه با قابلیت RGB Fusion مخصوص نورپردازی و هرچه زیباتر دیده شدن کیس شما

12650000

IMG_20190216_220705_resize.jpg

IMG_20190216_072859_resize.jpg

لینک به دیدگاه

wow عجب کارتی

مبارک خریدارش باشه

فکر نمیکردم این کارت به این زودی تو لیون پیداش بشه (انجمن)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

شرایط گارانتی ؟

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر، اینترنشنال هستش ، از شیطان بزرگ خریداری شده، کیفیتش قطعات از این کارت های داخلی بالاتره، کسی که خریده باشه میداند!

لینک به دیدگاه

همچنان موجوده با این قیمت دلار واقعا خوب گذاشتم، کیفیتشم از اجناس داخلی خیلی بالاتر هستش، دوال فن این گرافیک الان در بازار 13700 هستش

قیمت 12850000

ویرایش شده توسط amin_eshgh
لینک به دیدگاه

☘️بازی با نهایتا رزولیشن و فریم در ایام عید با 5th گرافیک قدرتمند دنیا☘️

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، mohsen01 گفته است :

سلام  با کارت 1080ti پاسایدون تعویض میکنی

سلام

با 1070 خوب +  2500 سر تعویض میشه

میتوانید بگذاریدش برای فروش و بعدش 2080 را خریداری بفرمایید

لینک به دیدگاه

سلام تعویض با gigabyte gtx 1080 g1 oc 

چقدر سر میگیرید؟

لینک به دیدگاه

سلام داداش گلم تعویض با Gigabyte GTX 1080Ti Aours 11GB -گارانتی آواژنگ تمیز و فول باکس

https://www.gigabyte.com/us/Graphics-Card/GV-N108TAORUS-11GD#kf

ویرایش شده توسط Engineer Pro
لینک به دیدگاه

با زوتک 1080ti چند سر میگیری؟ شرط تست هم بهت میدم 

تمیز و با کارکردپایین 

لینک به دیدگاه

وقتی با 1070 تعویض میکنی پس  با 1080ti زوتک هم  تعویض میکنی فقط بگو چند بالا میگیری؟

لینک به دیدگاه

سلام قیمت مد نظر من 10 میلیون نقد + کارت گرافیک تا 1070 هستش

شما حالا خودتان تصمیم بگیرید :) ما که از 1080 بدمان نمیایید خخخ 

لینک به دیدگاه

در در 13 اسفند 1397 در 10:04، amin_eshgh گفته است :

سلام

با 1070 خوب +  2500 سر تعویض میشه

میتوانید بگذاریدش برای فروش و بعدش 2080 را خریداری بفرمایید

دوست عزیز یعنی من بهت یه 1070 بدم تر تمیز یه 2500 هم بدم این کارت رو میدی به من ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Game World گفته است :

دوست عزیز یعنی من بهت یه 1070 بدم تر تمیز یه 2500 هم بدم این کارت رو میدی به من ؟؟؟؟؟؟

سلام

شما که کاربر ویژه هستید، شما که تبریزی هستی چرا ؟!دوست عزیز بیراز سال چیخ جور نجور دی

شما خودتان با این شرایط به کسی 2080 میدی من به شما بدم ؟!

کارت 1070 شما + 00010 - 10300 تومان وجه نقد .یعنی کارت 1070 شما تقریبا 2500-2850 برداشته میشه، 1080 هم داشته باشید همینه ، با 1080 هم نمیزنم مگه اینکه شما بخواید 10 تومان سر بدید!

کارت قیمتش حرف نداره،این کارت پنجمین گرافیک سریع دنیا فعلا، و گویا تو کل فروشگاه های اینترنتی ایران هم دو تا ازش هست.یکی ایسوز یکی گیگا. گیگاشم همینجاست که میبینید مشکل اینجاست که گویا مشتری خاص خودش هنوز سراغش نیامده. مشتریش پیدا شه خودش رو هوا میبرتش.

ترجیح هم برای فروش هست نه تعویض این پیشنهاد را دادم برای فروش سریعتر کارت.مطمئنن چند روز دیگه همچین وضعی نخواهد بود!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Game World گفته است :

در 20 دقیقه قبل، amin_eshgh گفته است :

سلام

شما که کاربر ویژه هستید، شما که تبریزی هستی چرا ؟!دوست عزیز بیراز سال چیخ جور نجور دی

کارت 1070 شما + 00010 - 10300 تومان وجه نقد .یعنی کارت 1070 شما تقریبا 2500-2850 برداشته میشه، 1080 هم داشته باشید همینه ، با 1080 هم نمیزنم مگه اینکه شما بخواید 10 تومان سر بدید!

کارت قیمتش حرف نداره،این کارت پنجمین گرافیک سریع دنیا فعلا، و گویا تو کل فروشگاه های اینترنتی ایران هم دو تا ازش هست.یکی ایسوز یکی گیگا. گیگاشم همینجاست که میبینید مشکل اینجاست که گویا مشتری خاص خودش هنوز سراغش نیامده. مشتریش پیدا شه خودش رو هوا میبرتش.

ترجیح هم برای فروش هست نه تعویض این پیشنهاد را دادم برای فروش سریعتر کارت.مطمئنن چند روز دیگه همچین وضعی نخواهد بود!

ای وای 😂

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amin_eshgh گفته است :

سلام

میدونم دیگه خودت گفتی منم تعجب کردم 

🤣🤣🤣 

قوربان الوم سنه

لینک به دیدگاه

ااگه این کارت پلمپ باشه قیمتش با توجه به نداشتن گارانتی داخلی  یه کم زیاد نیست البته اگه پلمپ باشه 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، mohsen01 گفته است :

ااگه این کارت پلمپ باشه قیمتش با توجه به نداشتن گارانتی داخلی  یه کم زیاد نیست البته اگه پلمپ باشه 

کارت پلپ هستش . شما و خیلی های دیگه به این نکته اشاره میکنند اما فراموش میکنند کیفیت محصولاتی که در ایران به فروش میرسند جنس درجه چند هستند از گوشی که میخری بگیر تا پاور بانکش تا کابل HDMI 

من خودم یک کابل اینجا خریدم وصل کردم به لپتاپ سورفیس بوک باطری را به شدت میخورد، یک کابل سفارش دادم از آلمان آوردن الان قطر کابل خیلی زیاد تره و مصرف باطریشم هم یک پنجم هستش ! یا گرافیک PNY من خریدم گارانتی مادام العمر داره مثل رم شما میتوانید تصورش را بکنید :)

برای کسی که بخواد از کارت نرمال استفاده کنه نه ماینینگ به نظرم با خیال راحت میتونه خرید کنه، مخصوصا که های اند هستش، با همه این اوصاف باز هم کارت من بیش از یک میلیون ارزان تر از مدل های موجود تو بازار (من 12650 میتوانم تقدیم کنم) الان دو فنشو میدن 13400 -13700، در حد این الان بین 13900 - 14500 میفروشن 

میخوای چون گارانتی داخلی نداره ،بدیم 6 تومان، نه به قول دوستمون یه 1070 بدید با 2500 خوبه ؟

شما تشرریف ببرید گارانتی دارشو بخرید

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، amin_eshgh گفته است :

کارت پلپ هستش . شما و خیلی های دیگه به این نکته اشاره میکنند اما فراموش میکنند کیفیت محصولاتی که در ایران به فروش میرسند جنس درجه چند هستند از گوشی که میخری بگیر تا پاور بانکش تا کابل HDMI 

من خودم یک کابل اینجا خریدم وصل کردم به لپتاپ سورفیس بوک باطری را به شدت میخورد، یک کابل سفارش دادم از آلمان آوردن الان قطر کابل خیلی زیاد تره و مصرف باطریشم هم یک پنجم هستش ! یا گرافیک PNY من خریدم گارانتی مادام العمر داره مثل رم شما میتوانید تصورش را بکنید :)

برای کسی که بخواد از کارت نرمال استفاده کنه نه ماینینگ به نظرم با خیال راحت میتونه خرید کنه، مخصوصا که های اند هستش، با همه این اوصاف باز هم کارت من بیش از یک میلیون ارزان تر از مدل های موجود تو بازار (من 12650 میتوانم تقدیم کنم) الان دو فنشو میدن 13400 -13700، در حد این الان بین 13900 - 14500 میفروشن 

میخوای چون گارانتی داخلی نداره ،بدیم 6 تومان، نه به قول دوستمون یه 1070 بدید با 2500 خوبه ؟

شما تشرریف ببرید گارانتی دارشو بخرید

دوست عزیز سلام کابل با قطعات مقایسه نکنید چیزی مثل گرافیک و مادر برد یک برند چند مدل تولید نمیشه کیفیت خو کیفیت بد هزینه راه اندازی خط تولید کیفت بدم کم نیست مثلا خازن ها رو مدل دیگه کارکنه نمیشه اصلا  تست ایا جواب بده یا نه در مورد گوشی اطلاع ندارم  بعدم قیمتی هم گذاشتی عالیه واقعا تو ایران گارانتی نرفتن دوستان که بفهمن چیکارشون میکنن

لینک به دیدگاه

برادر گل شما کابل شارژر رو مقایسه میکنید با کارت گرافیک؟ نمیدونم کی بهتون گفته کیفیت کارت گرافیک هایی که میره امریکا بیشتر از جاهای دیگه یه دنیاست اولا که خیالتون راحت یه برند با این اسم و رسم 10 تا خط تولید با درجه اشغال و درجه خوب نداره که بخاد اعتبارشو زیر سوال ببره مورد دوم اینکه همون گرافیکی که شما الان داری و کیفیتش رو بهتر از نمونه های داخلی میدونی در جریان باش که تاجر و به اصطلاح نمایندگی اون محصول هم از همونجایی  میخره که شما میخری و میاد یه لیبل روش میچسبونه و به اسم گارانتی داخلی میفروشه تو ایران کارخونه ندارند که خودشون تولید کنند که کیفیتش کمتر از نمونه کارخانه اصلی باشه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، MOHAMMAD.REZA گفته است :

دوست عزیز سلام کابل با قطعات مقایسه نکنید چیزی مثل گرافیک و مادر برد یک برند چند مدل تولید نمیشه کیفیت خو کیفیت بد هزینه راه اندازی خط تولید کیفت بدم کم نیست مثلا خازن ها رو مدل دیگه کارکنه نمیشه اصلا  تست ایا جواب بده یا نه در مورد گوشی اطلاع ندارم  بعدم قیمتی هم گذاشتی عالیه واقعا تو ایران گارانتی نرفتن دوستان که بفهمن چیکارشون میکنن

در 11 دقیقه قبل، ArmaeeL گفته است :

برادر گل شما کابل شارژر رو مقایسه میکنید با کارت گرافیک؟ نمیدونم کی بهتون گفته کیفیت کارت گرافیک هایی که میره امریکا بیشتر از جاهای دیگه یه دنیاست اولا که خیالتون راحت یه برند با این اسم و رسم 10 تا خط تولید با درجه اشغال و درجه خوب نداره که بخاد اعتبارشو زیر سوال ببره مورد دوم اینکه همون گرافیکی که شما الان داری و کیفیتش رو بهتر از نمونه های داخلی میدونی در جریان باش که تاجر و به اصطلاح نمایندگی اون محصول هم از همونجایی  میخره که شما میخری و میاد یه لیبل روش میچسبونه و به اسم گارانتی داخلی میفروشه تو ایران کارخونه ندارند که خودشون تولید کنند که کیفیتش کمتر از نمونه کارخانه اصلی باشه.

شما ببخشید من خودم چند بار چین بودم عزیزم خط تولید را هم دیدم، فرق داره قربونت، فرق داره.شما از گوشی بگیر (شما گوشی هوآوی مدل میت 20 ایکس هیچ جای دنیا غیر خود چین پیدا نمیکنی با 8 گیگ رم و اون کیفیت! سامسونگ ....) تا پاور بانک (پاور بانک برند hoco من خودم کارخانه اش بودم، عزیز بهترین پاوربنکشو رو قیمت عمده تو چین از کارخانه میخریدم دم در کارخانه از ایران گرونتر بود میدونی چرا چون همونجا فقط جلوی خود ما از همون مدل 2 تا داشت، طرف رفته یه مدل سوم سفارش داده آشغال فقط پوسته داره برداشته آورده ایران چرا چون موقع ورود این وسایل هیچ استانداری رعایت نمیشه طرف میاره اینجا یه کارتن میزنه براش یا علی ...) تا گرافیک فرق داره، (در هر حال ممکنه بله جنس وارداتی همون جنس با همون کیفیت خارجی هم باشه بر منکرش لعنت، من نگفتم همشان متفاوت، گفتم اکثرا متفاوت هستند)  یه چیزی مثل سی پی یو فرقی نداره! شما فکر میکنید چرا در کشور های پیشرفتهدنیا الان 2080 میفروشند تو ایران تازه داره میاد ؟! شما تا حالا فکر کردی طرف لپ تاپ های اند میخره یا آی فون میخره چک میکنه ببینه برای کجاست دیونه اس یا یه چیزی میدونه شاید ؟  

بهتره زیاد به حاشیه نبریم بحثشو کلا  لطفا فقط در مورد خرید اگه کسی خریدار هست پیام بده .اونی که بدونه خودش میدونه چی داره میخره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...