رفتن به مطلب

فروش هیولای گیمینگ کارت گرافیک Gigabyte RTX 2080 Gaming OC 8GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 ساعت قبل، amin_eshgh گفته است :

کارت پلپ هستش . شما و خیلی های دیگه به این نکته اشاره میکنند اما فراموش میکنند کیفیت محصولاتی که در ایران به فروش میرسند جنس درجه چند هستند از گوشی که میخری بگیر تا پاور بانکش تا کابل HDMI 

من خودم یک کابل اینجا خریدم وصل کردم به لپتاپ سورفیس بوک باطری را به شدت میخورد، یک کابل سفارش دادم از آلمان آوردن الان قطر کابل خیلی زیاد تره و مصرف باطریشم هم یک پنجم هستش ! یا گرافیک PNY من خریدم گارانتی مادام العمر داره مثل رم شما میتوانید تصورش را بکنید :)

برای کسی که بخواد از کارت نرمال استفاده کنه نه ماینینگ به نظرم با خیال راحت میتونه خرید کنه، مخصوصا که های اند هستش، با همه این اوصاف باز هم کارت من بیش از یک میلیون ارزان تر از مدل های موجود تو بازار (من 12650 میتوانم تقدیم کنم) الان دو فنشو میدن 13400 -13700، در حد این الان بین 13900 - 14500 میفروشن 

میخوای چون گارانتی داخلی نداره ،بدیم 6 تومان، نه به قول دوستمون یه 1070 بدید با 2500 خوبه ؟

شما تشرریف ببرید گارانتی دارشو بخرید

عذر میخوام بابت اسپم

ولی دوست عزیز حرف شما اصلا درست نیست و اگه کسی این متن شمارو بخونه به اگاهی شما شک خواهد کرد

کارت گرافیکی که دست شماست میگید که بهتر از کارت های داخل ایران هست !!! همه کارت های گرافیک با کیفیت در فلان مدل و در فلان شرکت تولید میشه و از این تولیدات یه مقدارش به امریکا و کانادا و ... میره  وهیچ فرقی در کیفیت اینها نیست

ویرایش شده توسط bl4ck
لینک به دیدگاه

دوست عزیز کار شما کاملا درست هست و حرف شما متین گارانتی دوستان واقعا هیچ معنی نداره درایران پس بخاطر گارانتی توسر مال اونم همچین مدلی نزنید من خودم بشخصه اگه داشتم بی تردید می خریدم این مورد عالی هست ...وصد درصد مشتری واقعی برا همچین گرافی خواهد پیدا شد

لینک به دیدگاه

دوستان خواهشا انقد بحث نکنید بر سر کیفیت منظور فروشنده از اینکه کیفیت این کارت فرق داره با کارت ای اخل ایران این نیستش که شما فکر میکنید خیلی گیر ندید قیمتی که گذاشتن عالی هستش و السلام

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

سلام فروش اگر نرفته بنده خریدارم 1070گیگابایت دارم سر هم 10 پرداخت میکنم چطور باید اقدام کنم

لینک به دیدگاه

سلام

با GTX 1080 تعویض دارید؟ مابقی سر داده میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...