رفتن به مطلب

نیاز به مشاوره جهت خرید I5 4460 HASWELL

Recommended Posts

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان متخصص.

در حال حاضر مین بورد من H81M-C - رم 4GB×2(8GB) DDR3 - گرافیک GTX 1050 Ti 2GB - و سی پی یو Pentium G3240 (مسخرم نکنید واسه سی پی یو :) )

همونطور که میدونید سوکت مین بورد من 1150 هستش و برای ارتقاء مجبورم یا I3 4130 بندازم یا I5 4460 و از اونجایی که قیمتاشون نزدیک به همدیگس تصمیم گرفتم یه I5 4460 بخرم.

بنظرتون مشکی برای سیستم پیش نمیاد؟(همه قطعاتی که نام بردم ایسوس هستن)

البته پاور سیستمم هم فیک هستش و قصد دارم بعد از فروش سی پی یو فعلیم یه پاور خوب بگیرم (پس بحث پاور میره کنار)

الان فقط میخوام بدونم این سیستم مچ میشه؟

پیشنهاد بهتری برای سی پی یو دارید؟

دوستان فروشنده ممنون میشم اگر یه رنج قیمت I5 4460 هم لطف کنید.

ویرایش شده توسط aria021
لینک به دیدگاه

عزیز دل شما میتونید تا i7 هم ارتقا بدید😊.رمتون رو هم ارتقا بدید.پاور هم حتما عوض کنید و سعی کنید یه پاور وات بالا بگیرید برای آینده نگری

لینک به دیدگاه

سیستم خوبی دارید و راه برای ارتقاء بازه .

با 4460 هیچ مشکلی وجود نداره و میتونید بدون مشکل  CPU رو عوض کنید .

پاور متفرقه عموما گرافیک رو بیشتر از همه تحت فشار قرار میده ( الته این مورد بیشتر برای گرافیک های پرمصرفی هست که نیاز به 6 یا 8 پین برق دارند ) پس هرچه زودتر بتونید پاور مناسب رو بخرید بهتره .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

دوستان من هر نسل چهار i5 بخرم جواب میده روی این سیستم؟ چون مشخص نیست چه آی فایوی گیرم بیاد ، 4440 - 4430 - 4570 - 4460 - 4590 مثلا.

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، aria021 گفته است :

دوستان من هر نسل چهار i5 بخرم جواب میده روی این سیستم؟ چون مشخص نیست چه آی فایوی گیرم بیاد ، 4440 - 4430 - 4570 - 4460 - 4590 مثلا.

بله جواب میده

لینک به دیدگاه

من با بورد asus h8m-c سی پی یو 4460  و رم 8 و گرافیک 1060   بیشتر از 6 ماه استفاده کردم مشکل پیش نیومد

سی پی یو هم برای گرافیک گلوگاه نشد دقیقا وقتی گرافیک روی لود 100% میرفت سی پی یو  لودش 94-96 درصد میشد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ATER گفته است :

من با بورد asus h8m-c سی پی یو 4460  و رم 8 و گرافیک 1060   بیشتر از 6 ماه استفاده کردم مشکل پیش نیومد

سی پی یو هم برای گرافیک گلوگاه نشد دقیقا وقتی گرافیک روی لود 100% میرفت سی پی یو  لودش 94-96 درصد میشد.

1060 مدل 6 گیگ؟

لینک به دیدگاه

سلام

i5 ارزش داره اصلا شک نکن

i7 گرون هست تو 1150 نمی صرفه برا گیم

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، jetalpha گفته است :

1060 مدل 6 گیگ؟

بله مدل 6 گیگ  Giga Exteme بود

راستی یه چیز دیگه سی پی یو 4460 قدرتش کمی ضعیف تر از  8100 هست  

خواستی تو بازی های جدید ببنی چطور هست میتونی از بنجمارک ها این سی پی یو هم استفاده کنی 

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...