رفتن به مطلب

مشکل در فلش دیسک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان . من یک فلش پاتریوت ریج دارم که تا دیروز مشکلی نداشت . امروز وقتی به سیستم وصلش کردم دیدم داره درایورش رو دوباره نصب میکنه . وقتی نصبش تموم شد به نام 30X شناخت . الان هم هیچ کاری نمیکنه و مثل یک فلش نو که هنوز فرمت نشده می مونه . یعنی باید فرمتش کنم . همیشه هم موقع جدا کردن فلش از سیستم ریموو میکردمش . کسی راه حلی بلده که بشه فلش رو به حالت قبلی برگردوند ؟ اطلاعات زیادی روش داشتم . نمی خوام فرمتش کنم . ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول رو یه سیستم دیگه چک کن که مشکل فلش از ویندوز و درایور و ... نباشه

بعد از نرم افزار های پارتیشن ریکاوری استفاده کن ببین پارتیشن رو برمیگردونه :

ناپیک پارتیشن ریکاوری

اگر باز هم مشکل بودبرو سراغ ریکاوری تو پست های قبلی من هست سرچ کن مثل این:

تاپیک فلش ریکاوری

لینک به دیدگاه

روی 3 تا سیستم چک کردم . هر 3 همین ممشکل رو داشتن . الان از لینکهایی که دادی استفاده میکنم . نتیجه رو میگم . ممنون

لینک به دیدگاه

هیچ کدوم کار نکردن . SoftOrbits Flash Drive Recovery فلش رو میبینه ، ولی تو اسکن خیلی سریع میره و وقتی ریکاوری رو میزنم نرم افزار هنگ میکنه .مثل اینکه چاره ای جر فرمت کردن ندارم . امیدوارم نسوخته باشه .به هر حال ممنون

لینک به دیدگاه

فرمت هم نمیشه . فقط آیکونش میاد . وقتی میزنم فرمت میگه هیچ درایوی نیست . مثل اینکه سوخته .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روی یک کامپیوتر جدید بزار بعد ببین می شناسه یا نه بعد فرمت کن ببین می شه... اگه نشد، یعنی شناخت فرمت نکرد نیم سوز شده بزار چند روز دیگه دوباره امتحان کن.........اگه کلا نشناخت سوخته! بفرست گارانتی اگه داره! :D

(راستی قبل از همه این کارها یه فلش دیگه رو به همون یو اس بی مورد نظر بزن اول اشنایی پیدا کنه سیستم که می خوای چیکار کنی... بعد!)

ویرایش شده توسط nima2007
لینک به دیدگاه

رو 3 تا کامپیوتر امتحان کردم . بار اول که میزارم میخواد درایور نصب کنه . آیکون میاد ، ولی وقتی میخوام فرمتش کنم پیغام میده که درایو خالیه . دیسک رو وارد کنید . گارانتی داره . فرآیند . میفرستمش گارانتی . فقط اطلاعاتم از روش پرید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به فلش هیچ وقت اعتماد نکنید و اطلاعات مهمتون رو روی کامپیوترتون هم داشته باشید یک کپی!!! حتی بهترین نوعشم من دیدم یهو خراب شده و اطلاعات رو از دست داده شخص...

لینک به دیدگاه

من اطلاعات رو دارم . ولی پراکنده و روی 4 تا سیستمه . جمع کردن دوباره اونها دردسره . البته بعضی ها هم اصلا یادم نیست چی بودن . بعدا ممکنه لازمم بشن .

لینک به دیدگاه

جالب اینه که یک فلش ترنسنت معمولی دارم که الان 5-6 ساله داره کار میکنه . ولی این پاتریوت که کیفیت خیلی خوبی هم داره اینطوری شده .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...