رفتن به مطلب

تبدیل پول یا سرمایه اندک به دلار ؟خوب یا بد؟

silvermanHHH
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید

یه مقدار پول اندکی دارم و مقداری هم جنس و اینا که نیازی ندارم به پولشونم احتیاجی ندارم ،کلا رقم قابل توجهی نمیشه نهایت در حد ۵۰۰هزار ،بنظر شما خوبه که بفروشمشون و همه رو بکنم دلار ؟یا همینی که هستن خوبه ۲۰۰ت پول و بقیشم جنس الکترونیکی(روتر و مودم و اینا)چون نمیخام ارزششون بیاد پایین،نظرتون چیه؟

بعد سوال دیگه هم که جدا هست ،کلا روند خرید دلار چطوره؟کسایی که دلار خرید و فروش کردن تجربشونو بگن فرض کنید خودتون میخاید دلار بخرید چه نکاتی رو باید بدونید و...صرفا برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید و صرافیا و دلالا و...

ممنون از نظراتتون شاید کس دیگه ای هم براش جالب باشه تجربیاتتونو بدونه دریغ نکنید از پاسخ☺️

لینک به دیدگاه

سلام ، کلا جنس باشه بهتر هست ، یا نهایت طلا ، این سکه های گرمی هم بد نیست ، ولی کلا جلدشون نباید باز بشه ، جنس باشه بهتره اولویت طلا سکه گرمی بهتر هست ، راحت تر هم فروش می ره ، یا طلا یا پلاک کم وزن بخرید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام ، کلا جنس باشه بهتر هست ، یا نهایت طلا ، این سکه های گرمی هم بد نیست ، ولی کلا جلدشون نباید باز بشه ، جنس باشه بهتره اولویت طلا سکه گرمی بهتر هست ، راحت تر هم فروش می ره ، یا طلا یا پلاک کم وزن بخرید

دستت درد نکنه،با ۵۰۰ از طلا چی بگیرم،بعد دلار خوب نیست؟

لینک به دیدگاه

این سکه های گرمی رو یه امار بگیردقیق قیمت ندارم چند هست ، یه مدت بانکها هم سکه می زدن کوچیک بچد ،همین حدود 80 تا 100 تومن بود ، وزنشون رو یادم نیست دقیق .

نهایت پلاک گردنبند طلا بگیر ،

الانم جدیدا طلا فروشی ها وزن کارهاشون رو اوردن پایین ، که بتونن فروش داشته باشن

فاکتور یادت نره حتماً بگیر

اینترنتی طلا نگیری که همین دیروز بود پلیس هشدار داد ، همون حضوری بهتره

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

این سکه های گرمی رو یه امار بگیردقیق قیمت ندارم چند هست ، یه مدت بانکها هم سکه می زدن کوچیک بچد ،همین حدود 80 تا 100 تومن بود ، وزنشون رو یادم نیست دقیق .

نهایت پلاک گردنبند طلا بگیر ،

الانم جدیدا طلا فروشی ها وزن کارهاشون رو اوردن پایین ، که بتونن فروش داشته باشن

فاکتور یادت نره حتماً بگیر

اینترنتی طلا نگیری که همین دیروز بود پلیس هشدار داد ، همون حضوری بهتره

اره یه زمانی تمام بهار ۱۲۰۰بود همین اول سال،ربع خریدیم ۴۰۰اینا،الان با ۵۰۰ت چهار کیلو گوشت بخری خخخخ مسخره نیست،میرم یه قیمتی میکنم با این پول چیزی گیر میاد یا نه،،،اینترنتی که اصلا و ابدا

لینک به دیدگاه

بانک پارسیان فکر کنم موجود دارن ، وزنشون اگه اشتباه نکونم انس هست ، دیگه چاپ بی رویه پول و خلق نقدینگی از هیچی  ، این چیزها رو هم داره ، چی بگم والا

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

بانک پارسیان فکر کنم موجود دارن ، وزنشون اگه اشتباه نکونم انس هست ، دیگه چاپ بی رویه پول و خلق نقدینگی از هیچی  ، این چیزها رو هم داره ، چی بگم والا

دستت درد نکنه داداش

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دستت درد نکنه داداش

قربانت ، عزیزی

لینک به دیدگاه

اگه حالا حالاها کاری به پولش نداری دلار بخر بذار کنار.... هم نقد نیستش خورد خورد خرج کنی .هم ارزش مادی پولت نمیوفته ...طلا هم خوبه ... 

ولی جنس الکترونیکی مثل گوشی و اینا اصلا نگیر . 

لینک به دیدگاه

بقول دوستان فقط طلا و دلار.یا بده یه حرفه ای که تو کار سهامه واست پول بگردونه 

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون بابت پاسخ،فقط نحوه خرید دلار چطوریه،من کاملا تو این قسمت به قولی نوب هستم و هیچ اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دوستان ممنون بابت پاسخ،فقط نحوه خرید دلار چطوریه،من کاملا تو این قسمت به قولی نوب هستم و هیچ اطلاعی ندارم

https://pay98.cash/خرید-و-فروش-وب-مانی-Webmoney

لینک به دیدگاه

سال پیش دقیقا همین زمان ، با یه بنده خدایی کار میکردم توی حسابش 70 میلیون داشت ، هرچی بهش گفتم برو یا دلار کن یا طلا گوش نکرد ، اون زمان دلار 4700 بود

چند وقت پیش دیدمش میگفت چه غلطی کردم

به زمانش پولت رو تغیر بدی خوبه ولی الان نه دیگه دیره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...