رفتن به مطلب

جشنواره‌های اینترنت ADSL, VDSL, LTE, TD-LTE, Wireless, WiMax, FTTH, Point to Point، تانوما و فیبر نوری در مناسبت‌های خاص؛ پیشنهاد، تجربیات راجب isp ها

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

های وب دوتا بسته 8 مگابیت ( یک مگابایت) برای عید گذاشته

adsl-8Mbps-12Month.jpgadsl-8Mbps-03Month.jpg

لینک خرید : کلیک کنید

این بسته ویژه هم تا 5 روز و 10 ساعت دیگه هستش. یعنی تا 28 اسفند.

قبل از هر چیزی من توی مازندران - بابل هستم.

من حدود چهار ساله های وب دارم ازش راضیم سرعت نت من در حال حاضر 8 مگابیت هستش در حالت واقعی حدود 900 کیلوبایت هستش. 

یوتیوب زیاد میرم با سرعت 8 راحت hd و Full hd میتونم ببینم مشکلی نداره. ولی چون حجم بعضی وقتا دانلود میکنم و امکان داره حجم کم بیاد HD نگاه میکنم.

پینگ هم داخل ایران (سرور تیم اسپیک تست کردم) حدود 24 هستش و پینگ از 8.8.8.8 هم به صورت زیر هستش (همین موقع نوشتن این مطلب پینگ گرفتم):

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=103ms TTL=113
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=103ms TTL=113
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=105ms TTL=113
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=104ms TTL=113

اگر خواستید خرید کنید از های وب کد بنده رو به عنوان معرف وارد کنید ممنون میشم :)

کد: 1785664

پشتیبانی خوبی هم دارن بیشتر وقت هایی که زنگ زدم پشتیبانش  اطلاعات خوبی داشت کم پیش میاد نفهمن چی میگی یا اطلاعاتشون کم باشه.

یه نکته برای کسانی که میخوان بخرن و یا هم اکنون های وب دارن:

به های وب زنگ بزنید بگید سرعت نت رو روی 16 مگابیت ببندن. پینگتون هم داخل ایران هم خارج کمتر میشه!

وقتی این کارو بکنید سرعت ننتون افزایش پیدا نمیکنه ولی به دلیلی که نمیدونم پینگ کمتر میشه.

برای من و دوستم که به یک مرکز مخابراتی وصل هستیم پینگ کمتر شدش. من حدود شیش ماهه گفتم سرعت رو روی 16 مگابیت ببندن ولی الان رو نمیدونم شاید حتی بدون اینکه بگین سرعت رو روی 16 مگابیت ببندن پینگتون خوب باشه(بازم میگم سرعتتون افزایش پیدا نمیکنه همون اندازه ای میمونه قبلا بودش) . برای من قبل از اینکه بگم رو 16 ببندن پینگم داخل ایران نسبت به یه سرور تیم اسپیک حدود 30 بودش ولی بعد از اون کار حدود 24 هستش.

ویرایش شده توسط ARMAN - H
افزودن لینک خرید
لینک به دیدگاه

• ارسال 454
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

این سرویس 111 گیگ پیشگامان اومدیم ثبت نام کنیم که توی فرم کدپستی نداره اما موقع ثبت نام میگه کدپستی اجباریه !

شماره تلفن توی سایت هم بدون پیش شماره یا با پیش شماره تهران میزنم میگه در شبکه موجود نیست !

الان چیکار کنیم ؟

آپدیت: بعد از تلاش چند باره خرید انجام شد

نمیدونم معنی نصب و راه اندازی رایگان چیه مگه همون رانژه نیست ؟ که پول همونم گرفتن همراه مالیات !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

25 درصد تخفیف
برای سرویس های
ADSL 
Wireless

photo_2019-03-25_14-38-55.thumb.jpg.0a859ecfa2a61bda27fc5b432f51e60c.jpg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

25 درصد تخفیف
برای سرویس های
ADSL 
Wireless

photo_2019-03-25_14-38-55.thumb.jpg.0a859ecfa2a61bda27fc5b432f51e60c.jpg

سلام

ممنون . جالبه اسمش طرح هاشون نوروزیه بعد تا عید میشه طرح هاشون رو بر میدارند.مثل همین دیدبان.البته برخی ها هم طرح هاشون رو تا 20 فرودین تمدید کردند.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

من 6ماه پیش سرویس پس پرداخت رو خریده بودم 700گیگ 175گیگ بین المللی ماهی 40تومن که خیلی عالی بود

الان مدت شش ماه تموم شده،  از ماه قبل جاش اومدن  واسم این رو گزاشتن و فعال کردن 240گیگ 60گیگ بین المللی 40تومن:|

اومدن بیشتر از نصفه سرویس قبلی  حجم ترافیک رو کم کردن با همون قیمت 40 قالب میکنن به مشتری:|

مصرف دانلودم بالاست این 60 گیگ بین المللی به یه هفته نمیرسه تموم میشه

متاسفانه جز مخابرات از جای دیگه نمیتونم نت بگیرم

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

من 6ماه پیش سرویس پس پرداخت رو خریده بودم 700گیگ 175گیگ بین المللی ماهی 40تومن که خیلی عالی بود

الان مدت شش ماه تموم شده،  از ماه قبل جاش اومدن  واسم این رو گزاشتن و فعال کردن 240گیگ 60گیگ بین المللی 40تومن:|

اومدن بیشتر از نصفه سرویس قبلی  حجم ترافیک رو کم کردن با همون قیمت 40 قالب میکنن به مشتری:|

همه جا همینه، دارن گرون میکنن...

اولینش هم شاتل بود

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Vikings گفته است :

تا اونجا که میدونم سرویس پس پرداخت دیگه قرار دادی نیست و تقریبا تا بیشتر از 5سال براتون فعال میمونه ولی سرویس شما سرویس های قرار دادیه معمولا از 3ماه شروع میشه تا 1ساله و اینکه به صورت دوره ای هست یعنی جشنواره ایه

بعد از اون مدت مطعمنن دیگه مهلت جشنوارش تموم شده و دیگه نمیتونید تمدید کنید یکی از بدیاش همینه که کوتاه مدت باید روش حساب کنید

60گیگ رو تو 1هفته تموم میکنید؟ این سرویس ها سرویس های دانلودی نیست برای دانلود باید فکر دیگه بکنید این سرویس بدرد کارای متوسط در حد فیلم دیدن و اینستا و اپلود در سطح متوسط میخوره

و خوب اگه مدیریت مصرف داشته باشید (برنامه های مدیریتی ) تقریبا صرفه جویی میکنید و بازحجم الکی هدر نمیره

مثلا کیفیت fhd با hd زیاد فرقی ندارن(سمت 60fps نرید چون حجم 2برار میشه و به صرفه نیست) حتی 480 هم خیلی خوب واضحه

یا تبلیغات هایی که باز میشن رو سعی کنید  با افزونه های مرورگر چه درسطح سایت  چه در سطح فیلم جلوشو بگیرید سرویس های ویندوز رو کنترل کنید و اجازه ندید از شما به عنوان سرور استفاده کنه و دیگران از شما دانلود داشته باشن....

همین ریزکاریا خیلی حجمو نگه میداره

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

photo_2019-05-29_00-26-29.thumb.jpg.5a900bb88377138c454274f567f79ee4.jpg

بهار امسال را با پیشنهاد شگفت‌انگیز شاتل به خاطر بسپارید.  🎉

یک سال اینترنت پرسرعت ثابت با سرعت ۸ مگابیت بر ثانیه و ۲۴۰  گیگابایت ترافیک بین‌الملل تنها به قیمت ماهانه ۲۵٬۰۰۰ تومان 

فقط تا پایان خرداد...

به همراه امکان ویژه خرید اشتراک نماوا (برای تماشای آنلاین فیلم و سریال) با ۳۰ درصد تخفیف 🎉
اطلاعات بیشتر در:
https://bit.ly/2VpzplF
تلفن سراسری:  ۹۱۰۰۰۰۰۰

لینک به دیدگاه

درود 
دوستان برای گیم حتما پارس آنلاین رو امتحان کنید
217887084_fort123.png.252979bdfa4b371afcfa7d01783107c1.png
 پینگ با سرور فرانکفورت Fortnite
86.png.1b74a12bf766627ad88c6d9218d82c49.png
پینگ با گوگل
سرعت 8 مگ و پروفایل گیمینگ خاموشه...

لینک به دیدگاه

اینم داستن من با شاتل

4.PNG.e8734855713ae66fe4717433e0a8e0d5.PNG5.PNG.865bef3da60f74bc0f4000e87c3158b9.PNG

و های وب

3.PNG.37c33a45ae1bf635c0321343ce56e7c2.PNG2.PNG.60018b0bc6f847919ff02526ef449092.PNG

البته شاتل امروز کردم 16 تا دیروز 8 بود نویز  همینطور بود ، گفتم حداقل اخر عمری حجم شاتل شخم بزنم پولشم ندم

شاتل نه تنها کیفیتش از دست داده بلکه هزینه ها هم برده بالا مجبورم کرد بعد از 10 سال بخوام جمعش کنم

راه اندازی و ... های وب کلا اندازه تمدید سرویسم تو شاتل هم نشد.

---------------------------------

این نکته هم بگم: روی خطی که های وب گذاشتم قبلا شاتل بود که نویز داشت و .. خط جدید از مخابرات گرفتم شاتل بردم روی خط جدید ( هزینه رانژه ازم گرفتن ) ولی بازم کیفیت همونطوری که میبینید بود بخوام تعداد ایمیل و .. که به شاتل زدم بدم بهتون دیوانه میشید چندباریم شکایت زدم https://195.cra.ir و 2 روزی نویزم درست بود ولی بازم مثل سابق شد! دیدم شاتل دیگه مثل سابق نیست و نخواهد شد دنبال پول رفته دیگه فاتحش خونده شده

های وب که اول وصل شده بود همون نویز که شاتل داشتم گرفتم سرعت اپلود 512 بود و دانلود روی 6100 کیلوبیت فک کنم بسته شده بود سر نویز 15-10 بعد پشتیبانی زنگ زد گفت الان درست میکنم و چند ثانیه بعد! نویزم شد 25-30 و سرعت و ریتم هم رفت بالا عکسش بالا گذاشتم. برام جالبه پس نویز خط هم دست خود شاتل بود ربطی به پهناباند من نداشت چون همین پهناباند روی همون خط های وب داره با نویز عالی بهم میده

ویرایش شده توسط Golds
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Golds گفته است :

اینم داستن من با شاتل

و های وب

البته شاتل امروز کردم 16 تا دیروز 8 بود نویز  همینطور بود ، گفتم حداقل اخر عمری حجم شاتل شخم بزنم پولشم ندم

شاتل نه تنها کیفیتش از دست داده بلکه هزینه ها هم برده بالا مجبورم کرد بعد از 10 سال بخوام جمعش کنم

راه اندازی و ... های وب کلا اندازه تمدید سرویسم تو شاتل هم نشد.

--------------------------------

این نکته هم بگم: روی خطی که های وب گذاشتم قبلا شاتل بود که نویز داشت و .. خط جدید از مخابرات گرفتم شاتل بردم روی خط جدید ( هزینه رانژه ازم گرفتن ) ولی بازم کیفیت همونطوری که میبینید بود بخوام تعداد ایمیل و .. که به شاتل زدم بدم بهتون دیوانه میشید چندباریم شکایت زدم https://195.cra.ir و 2 روزی نویزم درست بود ولی بازم مثل سابق شد! دیدم شاتل دیگه مثل سابق نیست و نخواهد شد دنبال پول رفته دیگه فاتحش خونده شده

های وب که اول وصل شده بود همون نویز که شاتل داشتم گرفتم سرعت اپلود 512 بود و دانلود روی 6100 کیلوبیت فک کنم بسته شده بود سر نویز 15-10 بعد پشتیبانی زنگ زد گفت الان درست میکنم و چند ثانیه بعد! نویزم شد 25-30 و سرعت و ریتم هم رفت بالا عکسش بالا گذاشتم. برام جالبه پس نویز خط هم دست خود شاتل بود ربطی به پهناباند من نداشت چون همین پهناباند روی همون خط های وب داره با نویز عالی بهم میده

همه ی ما اینجا کاربرای قدیمی شاتل بودیم،شاتل دیگه دورانش تموم شد مثل اینکه خودشونوم نمیدونن چه خبره

ولی منم معتقدم نصف این داستانای نویز دست خودشونه ! الان اگر دقت کنید تو بحث نویز تفاوتی بین سرویس گیم و سرویس معمولی تو شاتل نیست ! در واقع نباید اینطوری باشه

وقتی مدولاسیون ADSL  بر روی FAST PATHقرار داره(سرویس گیم)باید نویز زیادی به همراه داشته باشه و این طبیعه، اما زمانی که روی Interleavedقرار میگیره(سرویس معمولی)نباید نویز داشته باشه اما متاسفانه الان تفاوتی بین این دو سرویس از طرف ISPشاتل وجود نداره و کارمنداش همهچی توضیحی در این باره ندارن

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان واسه خط فیبر نوری فقط از مخابرات میشه سرویس گرفت ؟

لینک به دیدگاه

Screenshot_20190812-143001.thumb.png.93a88cc7015cc97d2ece42654cac85b7.png

سلام دوستان :)

این بسته رو همین الان دیدم 

میخواستم بدونم سرعت 8 مگابیت چند مگابایت و با فعال سازی پروفایل گیمینگ چه پینگی رو بهم ارائه میده؟ 

تا کی هست این پیشنهاد؟ 

به گمونم مناسب هست نه؟ 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

میخواستم بدونم سرعت 8 مگابیت چند مگابایت و با فعال سازی پروفایل گیمینگ چه پینگی رو بهم ارائه میده؟ 

تا کی هست این پیشنهاد؟ 

به گمونم مناسب هست نه؟ 

درود.

8 مگ میشود 1 مگابایت و با فعال کردن پروفایل گیمینگ، سرعت به 512 و کمتر هم خواهد رسید.

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است :

درود.

8 مگ میشود 1 مگابایت و با فعال کردن پروفایل گیمینگ، سرعت به 512 و کمتر هم خواهد رسید.

خب من که قدیم 16 مگابیت هم می‌گرفتم سرعتم همین حدودا بود 512 تا 1 مگابایت 

شرمنده شما می‌دونی این بسته تا کی فعال هستش؟ برای مشترکین جدید هست یا قدیمی؟ 

بعد اینکه پینگم واسه فیفا و بتلفیلد و فورت و اینا چند میاد؟ 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Only gamer گفته است :

خب من که قدیم 16 مگابیت هم می‌گرفتم سرعتم همین حدودا بود 512 تا 1 مگابایت 

شرمنده شما می‌دونی این بسته تا کی فعال هستش؟ برای مشترکین جدید هست یا قدیمی؟ 

بعد اینکه پینگم واسه فیفا و بتلفیلد و فورت و اینا چند میاد؟ 

متاسفانه اطلاعی ندارم. 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ShQringQn گفته است :

درود.

چقدر ناعادلانه! یادش بخیر فن آوا داشتم. با فعال سازی سرویس گیمینگ هر سرعتی که بودید به ۴ مگابیت تنزل پیدا میکرد و من که سرویس ۴ مگابیت داشتم هیچ افت سرعتی نداشتم

لینک به دیدگاه

از هرجا نت میگیرین از مخابرات حروم زاده نگیرین ک دزدن طرح هاشون همه گرون ... حجم خوری هم میکنه همه میدونند! 
گفتم واس تازه واردا!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، SaeedPCM گفته است :

از هرجا نت میگیرین از مخابرات حروم زاده نگیرین ک دزدن طرح هاشون همه گرون ... حجم خوری هم میکنه همه میدونند! 
گفتم واس تازه واردا!

فکر کنم تابه حال از سرویس فیبر مخابرات استفاده نکردین:

test.jpg

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، 🅰️🅼🅸🅽 گفته است :

فکر کنم تابه حال از سرویس فیبر مخابرات استفاده نکردین:

test.jpg

اهصنط! شما در کدوم بخش  ولایت حضور دارین

1476897099320.gif

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Only gamer گفته است :

Screenshot_20190812-143001.thumb.png.93a88cc7015cc97d2ece42654cac85b7.png

تا کی هست این پیشنهاد؟ 

به گمونم مناسب هست نه؟ 

این رو من قبل عید گرفتم چند هفته دیگه تموم میشه

بسته خوبیه دانلود 1 مگ هست و اپلود 512 که من زنگ زدم گذاشت 1مگ

پینگ هم 80 تا 90 هست 4.2.2.4

عالیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...