رفتن به مطلب

جشنواره‌های اینترنت ADSL, VDSL, LTE, TD-LTE, Wireless, WiMax, FTTH, Point to Point، تانوما و فیبر نوری در مناسبت‌های خاص؛ پیشنهاد، تجربیات راجب isp ها

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان

به زودی اینترنت adsl فعلی بنده که سرویس ADSL با سرعت 8 مگ از شرکت دیده بان نت هست تموم میشه و با توجه به از بین رفتن طرح های نامحدود  این شرکت  ناچارا مجبور به تهیه اینترنت TDLTE از زیتل هستم.

با توجه به این موضوع که نت بی سیم برای گیم چنگی به دل نمیزنه میخواستم ببینم بنظرتون من برای نت دوم که کاربری صرفا گیمینگ بنا هست داشته باشه از همین دیده بان نت یه سرویس تهیه کنم ( از پینگش راضی هستم کاملا)

یا اینکه برم  سراغ مخابرات ؟ ( چون طبق برداشت ذهنی خودم نت مخابرات با واسطه کمتری برقرار میشه و در نتیجه پینگ کمتری داره)

و اینکه آیا سرعت 4 مگ برای گیم کافیه یا باید 8 بگیرم؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 454
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام 

با توجه به اینکه نت یه سیمی چه بیسیم ،بستگی به شهر و منطقه داره ،باید از همشهری ها و حتی هم محله ای ها بپرسید 

برای بازی حتما سرعت بیشتر رو بگیرید سرعت بیشتر روی یک اپراتور خاص،پینگ کمتر و بهتری میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من مخابرات دارم و توی گیم هم همیشه پینگم نسبت به بقیه هم اسکوادی ها پایین تره.

مخابرات کلا یه باگ داره و فقط ماه اولی که از سرویسش استفاده میکنید، سرعت همون سرعته که خریداری کردید، بعدش snr کم میشه و در عوض سرعت، به حداکثر سرعت خط محدود میشه، مثلا ممکنه سرویس 4 مگ گرفته باشید، اما سرعت بعد 1 ماه میشه 16 مگ، برای استفاده عادی خیلی خوبه، اما برای گیم یکم میره رو مخ و هر ماه باید از توی پنل یه تیکت بزنید که اصلاحش کنن و snr رو درستش کنن.

من رینبو پلی میدم، جدیدا یه سرور امارات هم اضافه شده که روی اون با مخابرات پینگ 18 هم داشتم، معمولا هم پینگم 30 هست و بقیه دوستام که سرویس های دیگه دارن پینگشون 50 عه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

من مخابرات دارم و توی گیم هم همیشه پینگم نسبت به بقیه هم اسکوادی ها پایین تره.

مخابرات کلا یه باگ داره و فقط ماه اولی که از سرویسش استفاده میکنید، سرعت همون سرعته که خریداری کردید، بعدش snr کم میشه و در عوض سرعت، به حداکثر سرعت خط محدود میشه، مثلا ممکنه سرویس 4 مگ گرفته باشید، اما سرعت بعد 1 ماه میشه 16 مگ، برای استفاده عادی خیلی خوبه، اما برای گیم یکم میره رو مخ و هر ماه باید از توی پنل یه تیکت بزنید که اصلاحش کنن و snr رو درستش کنن.

من رینبو پلی میدم، جدیدا یه سرور امارات هم اضافه شده که روی اون با مخابرات پینگ 18 هم داشتم، معمولا هم پینگم 30 هست و بقیه دوستام که سرویس های دیگه دارن پینگشون 50 عه

من خودم در حال حاضر پینگ رینبوم حدود 60 70 هست و با این حسابی که شما میگین قطعا مخابرات بهتر از شرکت های ثالث هست و البته موضوع کاملا منطقی هم هست.

مخابرات از نظر سرعت در چه وضعیتی هست؟

مثال بزنم من الان که دیده بان نت دارم و سرویس 8 مگ از طرف شرکت برام رو 12 ست کردن که من این طرف قطعا سرعت 8 رو دریافت کنم ( اگر سرعت رو 8 ست بشه من 6 میگیرم)

میخواستم ببینم مخابرات هم همینطوره؟ مثلا اگر من سرویس 4 مگ بخرم بهم 6 میدن که من 4 واقعی رو دریافت کنم؟ یا اسما من 4 میخرم و نهایتا 2 3 میگیرم؟

لینک به دیدگاه

در ۲۵ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

من خودم در حال حاضر پینگ رینبوم حدود 60 70 هست و با این حسابی که شما میگین قطعا مخابرات بهتر از شرکت های ثالث هست و البته موضوع کاملا منطقی هم هست.

مخابرات از نظر سرعت در چه وضعیتی هست؟

مثال بزنم من الان که دیده بان نت دارم و سرویس 8 مگ از طرف شرکت برام رو 12 ست کردن که من این طرف قطعا سرعت 8 رو دریافت کنم ( اگر سرعت رو 8 ست بشه من 6 میگیرم)

میخواستم ببینم مخابرات هم همینطوره؟ مثلا اگر من سرویس 4 مگ بخرم بهم 6 میدن که من 4 واقعی رو دریافت کنم؟ یا اسما من 4 میخرم و نهایتا 2 3 میگیرم؟

نه مخابرات همون سرعت واقعی میده.  سرعتش کمتر از مقدار روی کاغذ نمیشه. پینگ و ... هم خوبه نسبتا. قیمت هاشم به نسبت بقیه متعادل تره سرویس 16 مگ با 190 گیگ بین الملل میفته 88 تومن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان خسته نباشید

من زیاد سر رشته دقیقی از p2p ندارم ، ولی بنا به دلیلی نیاز به سرعت آپلود بالا دارم  که متاسفانه adsl جوابگو نیست حتی سرویس VDSL هم نیومده تو شهرستان ما و فیبر نوری هم نیست.

یه گوشی سونی زد 2 دارم که ایرانسل روش فعاله ، با اون نت LTE اینقدر ضعیفه یعنی بالاترین سرعت دانلود روی 1.5 مگابیت هستش سرعت آپلود هم که دیگه نگم براتون.

بنا به پیشنهاد یکی از دوستان ، تصمیم گرفتم p2p بگیرم ، ولی هنوز نرفتم برای درخواست بررسی یه مشکلی که هستش توی گیلان خونه ها ویلایی هستن و نهایت ارتفا 4 الی 5 متره  ،  شرکت ها مثل شاتل و آسیا تک گفتن حتما باید خونه سه طبقه باشه 

فاصله هوایی رو در نظر بگیرم از خونه تا مخابرات کم تر از 2 کیلومتره ، قبل از درخواست بررسی به مخابرات خواستم از شما مشورت بگیرم چه اقداماتی باید انجام بشه چقدر هزینه بر هستش

ویرایش شده توسط mtostar
لینک به دیدگاه

دکل ایرانسل دقیقا چند کیلومتر با منزل شما فاصله داره؟ خب نگفتی داخل منزل تست سرعت گرفتی و یا در پشت بام و... چون همینقدر هم که موج فرکانسها به منزل شما میرسد جای امیدواریه پس پیشنهاد میکنم به خرید روتر و انتن LTE هم فکر کنید البته اگر مشکل مالی هم ندارید که دستتان باز باشد حتما روتر و انتن بیرونی تهیه کنید

ویرایش شده توسط xshya
لینک به دیدگاه

سلام درست گفتن باید بین اون پاپ سایت و خونه خودتون مانع در بین راه تو دید نباشه و الا اصلا سیگنال جالبی نمیرسه شما میتونی به اون شرکتی که میخوای درخواست بدی اما شما میگید ویلایی باید مد نظر قرار بدی البته مهم این دور بر خونه شما چطوری باشه ساختمان بلند هست یا نه در کل برای بررسی نهایی باید بگید خودشون بیان چک کنن چون شما نمیدونی پاپ سایت کجاست 

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۱۲ در 06:34، xshya گفته است :

دکل ایرانسل دقیقا چند کیلومتر با منزل شما فاصله داره؟ خب نگفتی داخل منزل تست سرعت گرفتی و یا در پشت بام و... چون همینقدر هم که موج فرکانسها به منزل شما میرسد جای امیدواریه پس پیشنهاد میکنم به خرید روتر و انتن LTE هم فکر کنید البته اگر مشکل مالی هم ندارید که دستتان باز باشد حتما روتر و انتن بیرونی تهیه کنید

سلام دکل ایرانسل از نظر هوایی شاید 1.2 کیلومتر فاصله داشته باشه ، و دکل همراه اول کم تر از 1 کیلومتر ، ولی سیگنال خوبی نداره مخصوصا از نظر LTE اتفاقا یکی هم به من پیشنهاد خرید HUAWEI 4G/TD-LTE مدل Router 2 Pro B612 داده ولی با توجه به سیگنال LTE فعلا  دست نگه داشتم ، ساختمون بلند  هم کم تر از 5 تا باشه تا دکل ایرانسل و تا دکل همراه اول باز هم کم تر از 5 تا

در در ۱۴۰۰/۵/۱۲ در 13:52، Pooriya_sh گفته است :

سلام درست گفتن باید بین اون پاپ سایت و خونه خودتون مانع در بین راه تو دید نباشه و الا اصلا سیگنال جالبی نمیرسه شما میتونی به اون شرکتی که میخوای درخواست بدی اما شما میگید ویلایی باید مد نظر قرار بدی البته مهم این دور بر خونه شما چطوری باشه ساختمان بلند هست یا نه در کل برای بررسی نهایی باید بگید خودشون بیان چک کنن چون شما نمیدونی پاپ سایت کجاست 

سلاام ،همینطور که به دوست عزیزمون گفتم دکل ایرانسل از نظر هوایی شاید 1.2 کیلومتر فاصله داشته باشه ، و دکل همراه اول هم کمتر از 1 کیلومتر ، ساختمون بلند  هم کم تر از 5 تا باشه تا دکل ایرانسل و تا دکل همراه اول باز هم کم تر از 5 تا

اینو هم لازمه بگم تو استان گیلان نمیشه ساختمون بلند ساخت ، ساختمون ها نهایش 5 طبقه هستن

دوستان این عکس دقیقا فاصله تا مرکز مخابراتیه

=====

در پست جدید عکس به روز شد

ویرایش شده توسط mtostar
لینک به دیدگاه

من نمیدونم با نبود vdsl  وفیبر نوری اون سرویسهای مخابراتی محل شما چقدر سرعت بشما میدهد اول از سرعت و کیفیت مطئن شو و  اگر سرعت خوبی بشما میدهند بفکر خرید مودم و سفارش سرویس باش!!!1کیلومتر فاصله با دکل زیاد نیست  و بنظرم اگر  شما با یک تلفن همراه باکیفیت  هردو باند 3 و 7 و سرعت اینترنت را تست کنی و مطمئن بشی سیگنال خوبی نسبت به دکلها در منزل شما یا همسایه شما یا و... وجود دارد پس مودم و دو عدد انتن تقویتی که هرکدام 10 الی 15 متر هم کابل داشته باشند تهیه کن .شما با یک وسیله فلزی مثل لوله یا و...  ارتفاع هم 10 الی 15 متر افزایش بدی نتیجه بهتری میگیری!  بجای اون نقشه مرکز مخابراتی نقشه دکلهای منطقه  رو اپلود میکردی :)

بعضی دکلها فقط باند3 هستند و بعضی هردو باند برای پشتیبانی از سرویس 4.5g

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، xshya گفته است :

من نمیدونم با نبود vdsl  وفیبر نوری اون سرویسهای مخابراتی محل شما چقدر سرعت بشما میدهد اول از سرعت و کیفیت مطئن شو و  اگر سرعت خوبی بشما میدهند بفکر خرید مودم و سفارش سرویس باش!!!1کیلومتر فاصله با دکل زیاد نیست  و بنظرم اگر  شما با یک تلفن همراه باکیفیت  هردو باند 3 و 7 و سرعت اینترنت را تست کنی و مطمئن بشی سیگنال خوبی نسبت به دکلها در منزل شما یا همسایه شما یا و... وجود دارد پس مودم و دو عدد انتن تقویتی که هرکدام 10 الی 15 متر هم کابل داشته باشند تهیه کن .شما با یک وسیله فلزی مثل لوله یا و...  ارتفاع هم 10 الی 15 متر افزایش بدی نتیجه بهتری میگیری!  بجای اون نقشه مرکز مخابراتی نقشه دکلهای منطقه  رو اپلود میکردی :)

بعضی دکلها فقط باند3 هستند و بعضی هردو باند برای پشتیبانی از سرویس 4.5g

حقیقتش اینه که فیبر نوری فقط برای ساختمان هایی هستش که تا 500 متر با مخابرات فاصله دارن ، قابل اقدام هستش ، مشکل اینجاست که تو سایت ایرانسل زده شهرستان ما حتی 4.5g هم ساپورت میکنه ولی هفته پیش به پشتیبانی ایرانسل اطلاع دادم گفت 14 روز طول میکشه تا مشکل شما بررسی بشه ، گوشی خودم هم سونی Z2 هستش که از باند 1800 و 2600 پشتیبانی میکنه ، ولی باور کنید فقط مرکز شهر 3 خط آنتن فورجی پر میشه و بیرون از مرکز شهر جایی که هستیم با زور 1 خط آنتن فورجی نمایش داده میشه روی گوشی ، من حتی اسکرین شات از خط آنتن فورجی برای پشتیبانی ایرانسل فرستادم ، حتی با اینکه دکل همراه اول به ما خیلی خیلی نزدیک هوایی شاید کم تر از 900 متر ، اونم سرویس دهیش مثل ایرانسل هستش ، همسایه های ما اصلا براشون سرعت  دانلود آپلود مهم نیستن چون بیشترشون سن و سالشون بالاست دکل های ایرانسل و همراه اول هم مشخص کردم

مسافت هوایی از محل زندگی تا دکل ها

از خونه تا دکل همراه اول  : 0.76 کیلومتر

از خونه تا ایرانسل : 1.41 کیلومتر

از خونه تا مرکز مخابرات : 1.69 کیلومتر

2021-08-04 (2).png

ویرایش شده توسط mtostar
لینک به دیدگاه

همراه اول هم تست کن ،اینترنت TD-LTE نوسان داره با 4Gاینو اشتباه نگیر 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

همراه اول هم تست کن ،اینترنت TD-LTE نوسان داره با 4Gاینو اشتباه نگیر 

سلام ، دوست عزیز ، اگر منظور شما اینترنت ثابت همراه اول هستش پوشش نداره تو شهرستان ما حتی از پشتیبانشون هم پرسیدم ، تو سایت همراه اول هم رفتم بررسی کردم ، ولی 4G رو تحت پوشش هستش که متاسفانه قدرت دریافت سیگنال 4G گوشی مثل ایرانسل ضعیفه کماکان بدتر از ایرانسل هم میشه گاهی اوقات

اینم نمونه ای از آنتن دهی 4G ایرانسل در داخل خونه

photo_2021-08-04_18-09-17.jpg

ویرایش شده توسط mtostar
لینک به دیدگاه

منظوم عکس دقیقتر همراه با id دکلها بود مثل عکس زیر البته اگر همین عکس درسته که چه بهتر چون همینطوری از شهر رشت قرار دادم. ببینید دکلهایی که باند 3,7 دارند از 4.5G پشتیبانی میکنند. بنظر من همون یک خط انتن هم کافیه و اگر سرعت تا 300کیلوبایت هم بشما بده پس حتما بسمت خرید روتر و انتن تقویتی بروید و اگر بخوبی و دقیق تنظیم و نصب کنید حدس میزنم حداقل سرعت دانلود 50 مگابیت با اپلود 20مگابیت داشته باشید. فقط سعی کنید روتری تهیه کنید که قابلیت انلاک و نصب فریمور ویرایش شده هم داشته باشد که از اپلیکیشن اندرویدی برای متصل شدن به مودم و تنظیم انتن ها استفاده کنید. در مورد موبایل شما هم اصلا نباید انتن داخل گوشی را با انتنهای تقویتی مقایسه کنید چون حداقل قدرت دریافت این انتنها 15dbi است که اصلا با انتن گوشی شما قابل مقایسه هم نخواهد بود:)

spacer.png

ویرایش شده توسط xshya
لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، xshya گفته است :

منظوم عکس دقیقتر همراه با id دکلها بود مثل عکس زیر البته اگر همین عکس درسته که چه بهتر چون همینطوری از شهر رشت قرار دادم. ببینید دکلهایی که باند 3,7 دارند از 4.5G پشتیبانی میکنند. بنظر من همون یک خط انتن هم کافیه و اگر سرعت تا 300کیلوبایت هم بشما بده پس حتما بسمت خرید روتر و انتن تقویتی بروید و اگر بخوبی و دقیق تنظیم و نصب کنید حدس میزنم حداقل سرعت دانلود 50 مگابیت با اپلود 20مگابیت داشته باشید. فقط سعی کنید روتری تهیه کنید که قابلیت انلاک و نصب فریمور ویرایش شده هم داشته باشد که از اپلیکیشن اندرویدی برای متصل شدن به مودم و تنظیم انتن ها استفاده کنید. در مورد موبایل شما هم اصلا نباید انتن داخل گوشی را با انتنهای تقویتی مقایسه کنید چون حداقل قدرت دریافت این انتنها 15dbi است که اصلا با انتن گوشی شما قابل مقایسه هم نخواهد بود:)

spacer.png

دوست عزیز  پس شما میگید نیازی به p2p نیست ؟؟

میشه  چند نمونه روتر خوب و آنتن تقویتی مناسبش رو نام ببرید ؟

و یک سوال دیگه  چطوری میشه ایدی دکل های مخابراتی یا ایرانسل و همراه رو پیدا کرد ؟

ویرایش شده توسط mtostar
لینک به دیدگاه

اون هم خوبه ولی منزل شما بقول خودتون کم ارتفاع است !!! البته اگر هم این اتفاق افتاد پیشنهادم اینه با هردو سمت ماژول 5GHz و همین انتنها با گین و پهن باند بالا لینک بزنید..... همین  مودمهای هواوی جدید 5G/4G و نسبتا قدیمی مثل B525 پیشنهاد میکنم البته خودم هم از این مدل b525دارم خیلی خوب جواب میده( مثلا قابلیتی مثل انتخاب دکل هم تست کردم جواب میده😅 این مدل هم انلاک کارخانه ای است که کار شمارو راحت میکنه) اگر  قصد خرید  4G/5Gداریدکه چه بهتر چون هزینه  برای آیندست 😉 و نکته مهمتر چیپهای قویتر و بروزتری است که در این مودمهای 5G استفاده شده در کل الان از مدلهای جدید نمیتونم مدل دقیق بگم خریداری کنید چون وضعیت بازار اصلا جالب که نه فاجعه است!!! این مودم b525 هم دیدم در ایسام برای فروش قرار دادند البته اگر سالم باشد :) انتن تقویتی هم داخل همان سایت برای فروش موجوده

اگر منظورتون چک کردن مشخصات اینترنت 4G و ارتباط با دکل با موبایل است خب چندتا اپلیکیشن موجوده کافیه در گوگل بزبان شیرین فارسی جستجو بفرمائید:)

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، xshya گفته است :

اون هم خوبه ولی منزل شما بقول خودتون کم ارتفاع است !!! البته اگر هم این اتفاق افتاد پیشنهادم اینه با هردو سمت ماژول 5GHz و همین انتنها با گین و پهن باند بالا لینک بزنید..... همین  مودمهای هواوی جدید 5G/4G و نسبتا قدیمی مثل B525 پیشنهاد میکنم البته خودم هم از این مدل b525دارم خیلی خوب جواب میده( مثلا قابلیتی مثل انتخاب دکل هم تست کردم جواب میده😅 این مدل هم انلاک کارخانه ای است که کار شمارو راحت میکنه) اگر  قصد خرید  4G/5Gداریدکه چه بهتر چون هزینه  برای آیندست 😉 و نکته مهمتر چیپهای قویتر و بروزتری است که در این مودمهای 5G استفاده شده در کل الان از مدلهای جدید نمیتونم مدل دقیق بگم خریداری کنید چون وضعیت بازار اصلا جالب که نه فاجعه است!!! این مودم b525 هم دیدم در ایسام برای فروش قرار دادند البته اگر سالم باشد :) انتن تقویتی هم داخل همان سایت برای فروش موجوده

خیلی ممنون از راهنماییت البته یه نفر قبلا این مودم 4G LTE هوآوی مدل B612 را پیشنهاد داده بود ولی یه سوال اینجا که شما گفین

نقل قول

این مودم b525 هم دیدم در ایسام برای فروش قرار دادند البته اگر سالم باشد :) انتن تقویتی هم داخل همان سایت برای فروش موجوده

دقیقا انتن تقویتی رو چطوری اتصال میدن به مودم ؟؟؟

ببخشید که زیاد سوال پرسیدم چون تو همچین شرایطی نبودم و تجربه ای ندارم اصلا

ویرایش شده توسط mtostar
لینک به دیدگاه

در ۲ ساعت قبل، xshya گفته است :

spacer.png

راهنمایی میکنی چجور این مپ رو گرفتی؟

من برای مشهد میخوام

لینک به دیدگاه

در در ۱۴۰۰/۵/۱۳ در 19:40، mtostar گفته است :

خیلی ممنون از راهنماییت البته یه نفر قبلا این مودم 4G LTE هوآوی مدل B612 را پیشنهاد داده بود ولی یه سوال اینجا که شما گفین

دقیقا انتن تقویتی رو چطوری اتصال میدن به مودم ؟؟؟

ببخشید که زیاد سوال پرسیدم چون تو همچین شرایطی نبودم و تجربه ای ندارم اصلا

اگر روتر کانکتور SMA داشته باشه باید کابل با همین نوع کانکتور خریداری کنی و سعی کن از دو انتن استفاده کنی

اصلا سمت اون روتر نروی بهتره چون بنظرم دیگه قدیمی شده! خودم هم وقتی اون روتر در بازار موجود شده بود تقریبا قیمتش 150-200 هزار تومان بود که خودم هم خریداری کردم ولی خب الان با این قیمت ارزش خرید اصلا ندارد و بهتره مودم قویتر و بروزتری خریداری کنید

در در ۱۴۰۰/۵/۱۳ در 20:32، rfadayi گفته است :

راهنمایی میکنی چجور این مپ رو گرفتی؟

من برای مشهد میخوام

وبسایت ونرمافزار متن باز و  اپلیکیشن اندرویدی زیاده در این مورد کافیه گوگل جستجو کنی وگرنه ادرس دقیق پ.خ کن محل دقیق دکها را روی نقشه قرار میدم

البته همیشه هم دکلی با id مورد نظر شما در نقشه وجود ندارد :) و بخاطر نبود محل مناسب برای نصب دکل خب یک بیس استیشن توسط اوپراتور در ساختمان بلندی در منطقه قرار داده میشود :)

سعی کنید ففقط روی مودم تمرکز نکنید و حتما انتن خوبی خریداری کنید حتی اگر شده رفلکتور هم برایش نصب کنید😅 واقعا خودم در همان محلی که با مودم b525   نهایت 1مگابایت سرعت میگیرم با مودم nighthawk m1 cat16 هم تست میکنم همینقدر سرعته چون بعضی مواقع همه چیز به انتن مودم بستگی دارد مخصوصا در محلهایی که دکل نزدیک نیست

ویرایش شده توسط xshya
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، xshya گفته است :

سعی کنید ففقط روی مودم تمرکز نکنید و حتما انتن خوبی خریداری کنید حتی اگر شده رفلکتور هم برایش نصب کنید😅 واقعا خودم در همان محلی که با مودم b525   نهایت 1مگابایت سرعت میگیرم با مودم nighthawk m1 cat16 هم تست میکنم همینقدر سرعته چون بعضی مواقع همه چیز به انتن مودم بستگی دارد مخصوصا در محلهایی که دکل نزدیک نیست

فعلا منتظر هستم ، بررسی  p2p تموم بشه ببینیم امکانش هستش یا نه فعلا که چند روز گذشته هنوز به  من جوابی ندادن تا تکلیف مشخص بشه ، در صورتی که نبود یه مودم خوب براش میگیرم واگر سیگنال فورجی ضعیف بود یه انتن تقویتی هم میگیرم براش ،الان همچی بستگی به بررسی داره

ویرایش شده توسط mtostar
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام .

یه اگهی توی دیوار دیدم

https://divar.ir/v/اینترنت-نامحدود-یکساله-adsl_لوازم-و-تجهیزات-شبکه_شهرکرد__دیوار/QYcgrUAC?ref=android

میگه ۱۰ هزار گیگ بین الملل یک ساله با هزینه رانژه و مالیات ۳۳۰ تومن

کسی تا حالا همچین طرحی رو گرفته ؟

بعد میگه تو پنل کاربریتون فاکتور میاد انلاین پرداخت میکنین . دفترشم تو تهرانه

لینک به دیدگاه

اپراتوری که خوب باشه کارش به آگهی گذاشتن تو دیوار نمیرسه

لینک به دیدگاه

در ۴۵ دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

اپراتوری که خوب باشه کارش به آگهی گذاشتن تو دیوار نمیرسه

میگه همچین طرحی تو تو سایتمون نیست این طرح ها برای گسترش شبکه فروش فقط برای پنل نماینده ها فعال هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همینی که روی خط تلفنه یعنی بدون از الان زیر تعهدش زده.

لینک به دیدگاه

در ۱۳ دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

همینی که روی خط تلفنه یعنی بدون از الان زیر تعهدش زده.

سلام ایمان جون

متوجه نشدم اول جملتونو . توی چت دیوار پیام دادمش

اخه وقتی تو پنل فاکتور میده و حجمو با قیمتش میزنه چطور میخواد بزنه زیرش ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...