رفتن به مطلب

جشنواره‌های اینترنت ADSL, VDSL, LTE, TD-LTE, Wireless, WiMax, FTTH, Point to Point، تانوما و فیبر نوری در مناسبت‌های خاص؛ پیشنهاد، تجربیات راجب isp ها

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، invoker گفته است :

واسه کسانی خوبه که فاصلشون تا دکل Host حداقل 50 متر باشه ! عینه لن میمونه دیگه ولی در غیر این صورت به شدت نوسان داره ! )

50 متر 😶 فاصله ی 20 کیلومتر به شرط اینکه دو رادیو داشته باشین مثل لن میمونه .

َگزینه ی َAirView رو فعال میکنید بعد از 5 یا 10 دقیقه که اسکن انجام شد . بهترین و خلوت ترین فرکانس و چنل در محدوده ی محل سکونت شما مشخص میشه  هر دو رادیو رو روی همون فرکانس و چنل ست میکنید. وقتی تمام این کارها رو انجام دادین AirMax روی هردو رادیو فعال میکنید و تیک گذینه ی transparent رو میزنید.

بمب اتم هم بزنن نویز روی ارتباط شما با دکل ایجاد نمیشه. ولی باید خوندن AirView رو بلد باشین.

spectrum_analyzer_2.png

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • ارسال 454
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

کد تخفیف 25% برای دیده بانی ها فقط برای امروز

yalda98

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سرویس ADSL
ویژه مشترکین جدید
6 ماهه با سرعت 8 مگابیت
6144 گیگابایت ترافیک
قیمت با احتساب مالیات 218 هزار تومان
جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید
1571

وب سایت دیده بان نت : www.didi.ir

لینک به دیدگاه

• دوره سرویس: 12 ماه
  • سرعت اتصال: Mbps 8
  • سرعت آپلود: Mbps 1
  • سقف مصرف منصفانه کل دوره: 1800 گیگابایت ترافیک بین‌الملل (سقف مصرف منصفانه ماهیانه 150 گیگابایت ترافیک بین‌الملل)

• قیمت بسته: 399.000 تومان
  • به مبلغ اعلامی، ۹% مالیات بر ارزش‌افزوده اضافه می‌گردد.
  • سرعت پس از اتمام ترافیک مصرف منصفانه ماهیانه:آپلود: 128Kbps - دانلود:۱۲۸Kbps

(با خرید  ترافیک مازاد و فشفشه، سرعت دریافتی به‌سرعت سرویس افزایش پیدا خواهد کرد.)

اطلاعات بیشتر

لینک به دیدگاه

جشنواره شرکت شبدیز

سرویس 8مگابیت دو ماهه با قیمت 50تومان ویژه عید با 1400گیگ ترافیک

اطلاعات بیشتر 

https://cp.shabdiznet.com/aff.php?aff=082

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 4 اسفند 1398 در 02:19، xXxHO3EiNxXx گفته است :
  • دوره سرویس: 12 ماه
  • سرعت اتصال: Mbps 8
  • سرعت آپلود: Mbps 1
  • سقف مصرف منصفانه کل دوره: 1800 گیگابایت ترافیک بین‌الملل (سقف مصرف منصفانه ماهیانه 150 گیگابایت ترافیک بین‌الملل)

• قیمت بسته: 399.000 تومان
  • به مبلغ اعلامی، ۹% مالیات بر ارزش‌افزوده اضافه می‌گردد.
  • سرعت پس از اتمام ترافیک مصرف منصفانه ماهیانه:آپلود: 128Kbps - دانلود:۱۲۸Kbps

(با خرید  ترافیک مازاد و فشفشه، سرعت دریافتی به‌سرعت سرویس افزایش پیدا خواهد کرد.)

اطلاعات بیشتر

های وب مدینه فاضله منه ! فقط اگه خدا ما رو از شر این غول 7 سر مخابرات راحت کنه 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

من الان از دیده بان سرویس گرفتم. تا فردا رانژه شه ببینیم چطوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، sisaco گفته است :

من الان از دیده بان سرویس گرفتم. تا فردا رانژه شه ببینیم چطوره

گرون کرده ارزش نداره مثل قبل منم احتمالا تخلیه کنم های وب بگیرم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

گرون کرده ارزش نداره مثل قبل منم احتمالا تخلیه کنم های وب بگیرم

اقا من فرار کردم از های وب. شما میگی از های وب میگیری ؟

دیده بان که مفته. من الان 8 مگابیت با 2 ترابایت ترافیک خارجی ازش گرفتم شد 98 تومن . ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

اقا من فرار کردم از های وب. شما میگی از های وب میگیری ؟

دیده بان که مفته. من الان 8 مگابیت با 2 ترابایت ترافیک خارجی ازش گرفتم شد 98 تومن . ! 

همین 8 مگ قبلا با یک ترا ترافیک خارجی 50 بود خدوم سرویس 3 مگ میگیرم قبلا 35 بود الان 50 شده بعضی سرویسها بیشتر از 2 برابر شده

صبانت و رای نت هم در نظر دارم

دلیل فرارتون چی بود؟

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

همین 8 مگ قبلا با یک ترا ترافیک خارجی 50 بود خدوم سرویس 3 مگ میگیرم قبلا 35 بود الان 50 شده بعضی سرویسها بیشتر از 2 برابر شده

دلیل فرارتون چی بود؟

اقا پشتیبانی افتضاح 

سرویس ها کیفیت اشغال. 

پینگ فضایی

من تازه سرویس گرفتم و دارم جمع میکنم. اگر میخوای برو عضو شو بگم اعتبارمو انتقال بدن بهتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، sisaco گفته است :

اقا پشتیبانی افتضاح 

سرویس ها کیفیت اشغال. 

پینگ فضایی

من تازه سرویس گرفتم و دارم جمع میکنم. اگر میخوای برو عضو شو بگم اعتبارمو انتقال بدن بهتون

پس ولش 

لینک به دیدگاه

در در 21 مرداد 1398 در 07:23، SaeedPCM گفته است :

اهصنط! شما در کدوم بخش  ولایت حضور دارین

1476897099320.gif

همچچین چیزی مگه تو ایران پیدا میشه ؟ استان و محلتون کجاست ؟ فیبر قرار بود تا 50 مگ باشه ، این سرعت به عبارتی 1 گیگابیت بر ثانیه هستش که !!! 

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

همچچین چیزی مگه تو ایران پیدا میشه ؟ استان و محلتون کجاست ؟ فیبر قرار بود تا 50 مگ باشه ، این سرعت به عبارتی 1 گیگابیت بر ثانیه هستش که !!! 

بشنو و باور نکن. من با همراه اول بهترین جای ممکن ازدکل مخابراتی اختصاصی منطقه نفتی یاد اوران 400 مگابیت کشیدم ! ایجا هم 300 مگابیت میکشم. کسی اگر بیشتر از من بشکه بیاد بهش جایزه بدم

لینک به دیدگاه

سرعت هم نهایت کیفیت شما هست به اعدادی که نوشته دررابطه با تعرفه توجه نکنید ..خط خونتون 16 مگ  هم بکشه اون 16 رو به شما میده

ولی بنظر قابل مقایسه با تعرفه های اپراتور های دیگه نیست

نظر شما چیه؟

Screenshot (197)_LI.jpg

Screenshot (198)_LI.jpg

لینک به دیدگاه

در در 27 خرداد 1399 در 06:14، Hassan.SK گفته است :

دلیل فرارتون چی بود؟

سلام . اگه مجبور شدی دایال آپ استفاده کنی سمت رای نت بی ............... نرو . یه بلایی سرمن آوردن که به خدا دیگه داشتم سر به بیابون میذاشتم . آخرشم شکایت کردم 195 . 2 ماه طول کشید تا خطمو تخلیه کنن . میخواستم تاپیکشو بزنم که بی خیال شدم گفتم ولش کن 

اینم مدرک خدمتتون که نگی الکی میگم 

net.thumb.jpg.12b1d376da5279bb8efff4d571271fd5.jpg

آخرشم به خدا نمیدونم پول رو واریز کردن یا نه . دیگه اعصابم نمیکشید همین که خط رو خالی کردن گفتم بسه به اعصاب خوردیش نمی ارزه . روز اول با قسمت فروش صحبت کردم . گفتم دیده بان نت دارم 8 مگ گرون کرده دارم تعویض میکنم طرف برگشت گفت ما هرچی باشیم دیگه از دیده بان نت بهتریم . گفتم اگه بد بود چی . طرف گفت درخواست کنسلی میدی پولتو پس میگیری به همین راحتی . منم up to 24 خرید زدم . نتم وصل شد سرعت 512 کیلوبایت با قطعی فراوون و دقیقه ای . 2 روز کامل درگیر پشتیبانی بودم بالای 50 بار زنگ زدم آخرش گفتن یا خطت مشکل داره یا مودمت ایراد داره . مودم عوض کردم قبلا هم که 8 مگ دیده بان نت داشتم عالی بود خدایی . تو این 10 یا 12 سالی که نت دارم کلا این مقدار زنگ نزده بود پشتیبانی . گفتم جناب من راضی نیستم و نتونستید مشکل من رو حل کنید کنسل کنید و خط رو تخلیه کنید. طرف برگشت گفت ما اصلا عودت وجه نداریم و نمیشه قطع کرد . شکایت کردم 195 . و حدود 2 ماه کامل منو اذیت کردن و جواب نمیدادن تا بالاخره خط تخلیه شد ولی پولمو نمیدونم برگشت زدن یا نه . اس ام اس فعال نبود 

خلاصه اگر از بی اینترنتی بمیرم سمت این شرکت دزد نمیرم . 

دوباره برگشتم دیده بان نت و همون 8 مگ که دوبرابر کرده قیمتشو گرفتم ولی درود به شرفشون 10 مگ برام راه اندازی کردن و اصلا هم مشکلی باهاش ندارم . یه بار نشده من به دیده بان نت زنگ بزنم . فقط یه بار بابت پینگ زنگ زدم که سیستم گیمینگ برام راه اندازی کردن ولی سرعتم شد 6 مگ ولی پینگم تو دوتا 2 سرور دوبی شده بود 69 ولی برگردوندم . الان همون 10 رو دارم و دوتا2 هم با پینگ 120 میزنم اذیت نمیشم 

لینک به دیدگاه

امروز با پشتیبان انلاین دیدبان نت درارتباط بودم ...گفتن نمیتونن منطقه(شهرک) مارو تحت پوشش قرار بدن ولی خارج از اون مشکلی نداره 😟😟😕

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام . اگه مجبور شدی دایال آپ استفاده کنی سمت رای نت بی ............... نرو . یه بلایی سرمن آوردن که به خدا دیگه داشتم سر به بیابون میذاشتم . آخرشم شکایت کردم 195 . 2 ماه طول کشید تا خطمو تخلیه کنن . میخواستم تاپیکشو بزنم که بی خیال شدم گفتم ولش کن 

اینم مدرک خدمتتون که نگی الکی میگم 

net.thumb.jpg.12b1d376da5279bb8efff4d571271fd5.jpg

آخرشم به خدا نمیدونم پول رو واریز کردن یا نه . دیگه اعصابم نمیکشید همین که خط رو خالی کردن گفتم بسه به اعصاب خوردیش نمی ارزه . روز اول با قسمت فروش صحبت کردم . گفتم دیده بان نت دارم 8 مگ گرون کرده دارم تعویض میکنم طرف برگشت گفت ما هرچی باشیم دیگه از دیده بان نت بهتریم . گفتم اگه بد بود چی . طرف گفت درخواست کنسلی میدی پولتو پس میگیری به همین راحتی . منم up to 24 خرید زدم . نتم وصل شد سرعت 512 کیلوبایت با قطعی فراوون و دقیقه ای . 2 روز کامل درگیر پشتیبانی بودم بالای 50 بار زنگ زدم آخرش گفتن یا خطت مشکل داره یا مودمت ایراد داره . مودم عوض کردم قبلا هم که 8 مگ دیده بان نت داشتم عالی بود خدایی . تو این 10 یا 12 سالی که نت دارم کلا این مقدار زنگ نزده بود پشتیبانی . گفتم جناب من راضی نیستم و نتونستید مشکل من رو حل کنید کنسل کنید و خط رو تخلیه کنید. طرف برگشت گفت ما اصلا عودت وجه نداریم و نمیشه قطع کرد . شکایت کردم 195 . و حدود 2 ماه کامل منو اذیت کردن و جواب نمیدادن تا بالاخره خط تخلیه شد ولی پولمو نمیدونم برگشت زدن یا نه . اس ام اس فعال نبود 

خلاصه اگر از بی اینترنتی بمیرم سمت این شرکت دزد نمیرم . 

دوباره برگشتم دیده بان نت و همون 8 مگ که دوبرابر کرده قیمتشو گرفتم ولی درود به شرفشون 10 مگ برام راه اندازی کردن و اصلا هم مشکلی باهاش ندارم . یه بار نشده من به دیده بان نت زنگ بزنم . فقط یه بار بابت پینگ زنگ زدم که سیستم گیمینگ برام راه اندازی کردن ولی سرعتم شد 6 مگ ولی پینگم تو دوتا 2 سرور دوبی شده بود 69 ولی برگردوندم . الان همون 10 رو دارم و دوتا2 هم با پینگ 120 میزنم اذیت نمیشم 

مممنون از اشتراک گذاری ، نجاتم دادین

صبانت چجوره به نظرتون ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مممنون از اشتراک گذاری ، نجاتم دادین

صبانت چجوره به نظرتون ؟

راستش صبانت استفاده نکردم . من از خود شما مشاوره گرفتم برای دیده بان نت و گرفتم . دستتون هم درد نکنه خیلی راضیم فقط کاش یه دفعه اینقدر گرون نمیکردن . قبلا تعرفه هاش واقعا عالی بود 

اگر عجله نداشته باشید ببینم این طرفا کسی استفاده میکنه ازش میپرسم اطلاع میدم . 

لینک به دیدگاه

من تعرفه هارو نگاه کردم(دیدبان) نسبت به هر اپراتور دیگه ای مقایسه کنی قیمتش بهتر هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

من تعرفه هارو نگاه کردم(دیدبان) نسبت به هر اپراتور دیگه ای مقایسه کنی قیمتش بهتر هست

های وب فعلا گرون نکرده که اونم دوستان ناراضی بودن ، کیفیت خط من خرابه هر چی به دیده بان میگم ، میگه به ما ربطی به مخابرات بگو مخابرات هم هیچی دو بار رفتم بدهکار هم شدم باید دوباره برم

مشکل اصلی دیده بان گرونی و snr پایینه

لینک به دیدگاه

من شاتل دارم یه 4-6 ماهی هست که روز های تعطیل (تکرار میکنم فقط و فقط روز های تعطیل) که استفاد از نت میره بالا نت (چون منطقه  مسکونی هست) شروع میکنه به تایم اوت دادن ، همه چیز خوبه که 10 تا تایم اوت میده

وقتی فقط روز های تعطیل این جوری میشه کاملا مشخص هست مشکل از طرف من نیست ، زنگ هم میزنم بهشون میگن نویز داره (جالبه 4-5 روز هفته که تعطیل نیست نویز نداره ، از ساعت 3 صبح تا 11 ظهر که مردم کم تر از نت استفاده میکنن نویز نداره بعد فقط روز های تعطیل نویز داره) ، سر خط هم بردم دیدن مشکل همون هست میگه خط شما فرسوده شده همینی که هست

هر بار زنگ میزنی برای مشکل میگن برو سر خط ، کلا دنبال پیچوندن هست

اول میگه برو سر خط ،  بعد میگه با یه مودم دیگه بعد میگه  باید یک روز کامل سر خط باشه ما وضعیت شما رو مانیتور کنیم بعد 

بعد از یک روز سر خط بودن هم میگه ببخشید اشتباه شد شما باید  اول به ما اعلام میکردی سرویس گیم رو غیر فعال کنیم بعد مانیتور کنیم

همین و تمام هر بار هم  زنگ میزنی دوباره همه چیز از اول

من 8 ماه بدون مشکل استفاده کردم ، بعد الان8 ماه خط مشکل پیدا کرده

برن بمیرن :|

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

های وب فعلا گرون نکرده که اونم دوستان ناراضی بودن ، کیفیت خط من خرابه هر چی به دیده بان میگم ، میگه به ما ربطی به مخابرات بگو مخابرات هم هیچی دو بار رفتم بدهکار هم شدم باید دوباره برم

مشکل اصلی دیده بان گرونی و snr پایینه

دوست عزیز راست میگن ..مخابرات باید بیاد مشکل شمارو رفع کنه چون خط ماله مخابراته ....اگر شرکت به شما خط داده بود اون موقع عهده داشتن ...

قیمتشم با مقایسه چندین اپراتور بنظر بهتر هست ...نه خیلی ولی بهتر هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز راست میگن ..مخابرات باید بیاد مشکل شمارو رفع کنه چون خط ماله مخابراته ....اگر شرکت به شما خط داده بود اون موقع عهده داشتن ...

قیمتشم با مقایسه چندین اپراتور بنظر بهتر هست ...نه خیلی ولی بهتر هست 

آخه رفتم مخابرات گفتم خطم مشکل داره ، گفتن از ما نت نگرفتی از هر کی گرفتی درخواست کارشناس بفرستن به دیده بان میگم اونا پاس میدن به مخابرات

احتمال زیاد نت ما هم فیبر بشه چون دو ایستگاه پایینتر همشون فیبر کردن پارسال ، الان تجهیزات ندارن

البته تعدادی از همسایه ها فیبر کردن این وسط خط من از 8 مگ به 2-3 کشش خط کاهش دادن قطعی وصلی فراوان هیچ کس هم پاسخگو نیست 195 که هیچ ، به بازرسی هم شکایت زدم گفتن به مخابرات بگو اگه سهل انگاری کردن دوباره شکایت بزن که بعد اون قضیه گرافیک 480 با گرین شروع شد وو 2 ماه حال و حوصله پیگیری نداشتم

دوباره باید به مخابرات مراجعه کردم البته اینبار تلفنی 

در 10 دقیقه قبل، ATER گفته است :

من شاتل دارم یه 4-6 ماهی هست که روز های تعطیل (تکرار میکنم فقط و فقط روز های تعطیل) که استفاد از نت میره بالا نت (چون منطقه  مسکونی هست) شروع میکنه به تایم اوت دادن ، همه چیز خوبه که 10 تا تایم اوت میده

وقتی فقط روز های تعطیل این جوری میشه کاملا مشخص هست مشکل از طرف من نیست ، زنگ هم میزنم بهشون میگن نویز داره (جالبه 4-5 روز هفته که تعطیل نیست نویز نداره ، از ساعت 3 صبح تا 11 ظهر که مردم کم تر از نت استفاده میکنن نویز نداره بعد فقط روز های تعطیل نویز داره) ، سر خط هم بردم دیدن مشکل همون هست میگه خط شما فرسوده شده همینی که هست

هر بار زنگ میزنی برای مشکل میگن برو سر خط ، کلا دنبال پیچوندن هست

اول میگه برو سر خط ،  بعد میگه با یه مودم دیگه بعد میگه  باید یک روز کامل سر خط باشه ما وضعیت شما رو مانیتور کنیم بعد 

بعد از یک روز سر خط بودن هم میگه ببخشید اشتباه شد شما باید  اول به ما اعلام میکردی سرویس گیم رو غیر فعال کنیم بعد مانیتور کنیم

همین و تمام هر بار هم  زنگ میزنی دوباره همه چیز از اول

من 8 ماه بدون مشکل استفاده کردم ، بعد الان8 ماه خط مشکل پیدا کرده

برن بمیرن :|

قبلا که از اسیاتک نت داشتم نامحدود با دانلود محدود شده حداکثر 30 کیلوبایت ، روزهای عادی مشکلی نبود روزهای تعطیل و اعیاد اینا سرعت دانلود به 9 کاهش پیدا میکرد زنگ میزدم به پشتیبانی ، مودم سر خط ، ایراد مودم اینا رو بهانه میکردن جوابشونو که میدادم نویز خط بهانه میکردن آخرش به دختره گفتم چرا روزهای معمولی نویز خط ندارم فقط روزهای تعطیل ؟ آخرش گفت همینی که هست قطع کرد ! مدتی سر کردم که بعدش مصوبه جدید نت اومد که دیده بان گرفتم

فعلا دنبال جشنواره هستم در حال حاضر صبانت بد نیست 300 سالیانه 8 مگ 1000 گیگ ، البته من دنبال سرعت پایینتر و حجم بیشتر هستم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...