رفتن به مطلب

جشنواره‌های اینترنت ADSL, VDSL, LTE, TD-LTE, Wireless, WiMax, FTTH, Point to Point، تانوما و فیبر نوری در مناسبت‌های خاص؛ پیشنهاد، تجربیات راجب isp ها

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بعد از کلی کشمکش با پشتیبانی و وصل شدن به پشتیبانی لایه دو  annex M رو برام فعال کردن و کشش اپلود بیشتر شد  مقدار Line Att هم کمتر شد  ( اگه می بینید اسپید دانلود داغونه برای اینه که خودم اوردم اینقدر که شب ها استیبل باشه )
image.thumb.png.342a97e1ee303543be0e4b11c0479e6b.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 454
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

چقدر اوضاع خط های دوستان بده!

اینم خط من:

سرویس ای دی اس ال 16 مگ مخابرات

مودم هم tenda d301 v1 - بدون هیچ قطعی ، پرش، پکت لاست یا افزایش پینگ

1.jpg

ویرایش شده توسط Arthur
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Arthur گفته است :

چقدر اوضاع خط های دوستان بده!

اینم خط من:

سرویس ای دی اس ال 16 مگ مخابرات

مودم هم tenda d301 v1 - بدون هیچ قطعی ، پرش، پکت لاست یا افزایش پینگ

1.jpg

بنده هم اوضاع خطم زمانی که از مخابرات مستقیم سرویس میگرفتم عالی بود حتی از خط شما بهترولی از زمانی که اومدم پیشگامان snr اومده روی 9 سرعت دریافتیمم رسیده به 13 مگ ولی بخاطر قیمتهای نجومی مخابرات سرویس پیشگامان برام خیلی بهتره.معمولا کسایی که از خود مخابرات مستقیم سرویس میگیرن کیفیت خط و سرویس دریافتیشون فوق العاده خوب میشه ولی امان از حجم دزدیهای مخابرات و گرونفروشیهاشون

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

عجب! سمت من بهترین کیفیتو اراعه میده. سرعت و ادواتشون بهتر از شرکت های دیگه هست. اکثرا هم دارن به آسیاتک کوچ میکنن.

سلام مهندس جان
کلا این بحث اینترنت ها شهر به شهر، جا به جا فرق میکنه کیفیت
اما اگر کمی وارد باشی میری حالشونو میگیری و برات درست میکنن.
خط من با چندین شکایت به 195 اوکی شد، از مخابرات زنگم میزدن جواب نمیدادم!
تا درست شد جواب دادم خخخخ
پی نوشت: البته من یه فرضیه ای هم دارم هم اینه که مخابرات یه کاری مخیواد بکنه که ملت از کیفیت خطشون راضی نباشن و بیان
از خود مخابرات بگیرن پس اگه قبلا اوضاع خططون اوکی بوده حتما 195 شکایت کنین و زیر بارشون نرین تا درست بشه.
پی نوشت 2: سرویسی که من میگیرم 20 مگابیت هستش اما خودشون از ترس گذاشتن رو 32 مگابیت! لطفا کوتاه نیاین

Untitled.thumb.png.aa157a00cd5bcc549c7ddbc6df87c545.png

ویرایش شده توسط Nsm1000
لینک به دیدگاه

سلام. این وضع خط من هستش. 

مودم رو هم بردم سر خط اصلی تست کردم ولیsnr حدودا 0.5 تا 1 بهتر شده مشکلی از داخل خونه وجود نداشته/ و تمام تلفن ها رو هم از پریز کشیدم و با اسپلیتر تست کردم. 

کسی راهی برای درست کردن این اوضاع داره به جز شکایت توی 195؟؟.

Capture.PNG

Capture1.PNG

Capture2.PNG

Capture1.PNG

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است :

سلام. این وضع خط من هستش. 

مودم رو هم بردم سر خط اصلی تست کردم ولیsnr حدودا 0.5 تا 1 بهتر شده مشکلی از داخل خونه وجود نداشته/ و تمام تلفن ها رو هم از پریز کشیدم و با اسپلیتر تست کردم. 

کسی راهی برای درست کردن این اوضاع داره به جز شکایت توی 195؟؟.

Capture.PNG

Capture1.PNG

Capture2.PNG

Capture1.PNG

چه طوری وصل کردی به مودم؟

سیم اصلی خط رو سربه سر به سیم تلفنی که به مودم بود وصل کردین؟یا از ترمینال خروجی سیم تلفن رو به مودم وصل کردین؟

ترمینال کروز بود؟یا ازاین قدیمیا؟ عکس از سرخط مربوط به خونتون میزاری؟

اگر این وضعیت باشه تنها راه همون شکایت و..هست وکاری از دست شما بردیگه نمیاد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

چه طوری وصل کردی به مودم؟

سیم اصلی خط رو سربه سر به سیم تلفنی که به مودم بود وصل کردین؟یا از ترمینال خروجی سیم تلفن رو به مودم وصل کردین؟

ترمینال کروز بود؟یا ازاین قدیمیا؟ عکس از سرخط مربوط به خونتون میزاری؟

اگر این وضعیت باشه تنها راه همون شکایت و..هست وکاری از دست شما بردیگه نمیاد

سلام. سیمی که از جعبه تقسیم میاد بیرون رو مستقیم به مودم وصل کردم.

خوشبختانه یا متاسفانه سیم من که داخل جعبه بود ترمینال نداشت و با چسب برق بسته شده بود.

باشه برم ببینم اگه شد یک عکس درستی میزارم ولی فکر نکنم که چیزی معلوم باشه چون جعبه تقسیم خیلی داغون بود.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است :

سلام. سیمی که از جعبه تقسیم میاد بیرون رو مستقیم به مودم وصل کردم.

خوشبختانه یا متاسفانه سیم من که داخل جعبه بود ترمینال نداشت و با چسب برق بسته شده بود.

باشه برم ببینم اگه شد یک عکس درستی میزارم ولی فکر نکنم که چیزی معلوم باشه چون جعبه تقسیم خیلی داغون بود.

خداقوت

خود سیم خط  روش زیاد اکسید شده بود؟(چون اهواز هستید باید زیادی اکسید شده باشه)

تمیزش کردین؟(اگر نکردین با تیغ موکت بری یا چاقو تیز روشو بکشین (خراش بدین) و دوباره تست کنید (اکسید شدن سیم خیلی رو کیفیت تاثیر میزاره)

اگر بازم تغییری ایجاد نشد دیگه خودت رو خسته نکن 😅

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

خداقوت

خود سیم خط  روش زیاد اکسید شده بود؟(چون اهواز هستید باید زیادی اکسید شده باشه)

تمیزش کردین؟(اگر نکردین با تیغ موکت بری یا چاقو تیز روشو بکشین (خراش بدین) و دوباره تست کنید (اکسید شدن سیم خیلی رو کیفیت تاثیر میزاره)

اگر بازم تغییری ایجاد نشد دیگه خودت رو خسته نکن 😅

سلام.

من الآن اراکم. 

سیم نه زیاد اکسید نشده بود ولی این دفعه میرم تمیزش میکنم و بررسی میکنم ببینم درست شده یا نه.

ممنون از توضیحتون.

لینک به دیدگاه

اقا همیش بستگی به تجهیزاتشون داره. الان دزفول اسیتک تجهیزاتش هواوی هست و به روزه . مشکلیم نداره . ضمنا. فاصله از مرکز هم لامصب خیلیه. 3 کیلومتر . اهواز من دوتا خطم 16 مگابیت دارم واقعا صفاسیتیه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان من مبین نت دارم ولی مثل بقیه اپراتور ریده هست و از ۴۰ مگابیت معمولا ۱۸ مگابیته تعرفه هاش هم جالب نیست 

نظرتون راجب ایرانسل ثابت هست زده سقف سرعت هشتاد مگ هست ولی من چشمم اب نمیخوره بنظر شما خرید یسته ثابت یرانسل منطقیه میخوام بالای سی مگ سرعت داشته باشه و در مورد اینترنت شاتل طرح نقره ایش زده ۱۶ مگابیت حالا این ۱۶ مگابیت ثابته یا نوسان داره اصلا خرید adsl منطقیه چونمن مصرفم زیاده تعرفه هاش خوبه 

در رابطه با انلاک کردن مودم میتونم مودم مبین نت  رو انلاک کنم بعد سیمکارت ایرانسل بزارم روش😁😁😁

لینک به دیدگاه

دیده بان نت دارم

سرعت 8 مگ خریدم ماهانه تقریبا 80 تومن

سرعتی که از طرف اپراتور داده میشه بسته به شرایط و میزان شلوغی بین 10 تا 12 مگ هست

قطعی نداره

حجم دانلود بین الملل ماهانه حدود 2 ترابایت هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، Arsham mahmoode گفته است :

دوستان من مبین نت دارم ولی مثل بقیه اپراتور ریده هست و از ۴۰ مگابیت معمولا ۱۸ مگابیته تعرفه هاش هم جالب نیست 

نظرتون راجب ایرانسل ثابت هست زده سقف سرعت هشتاد مگ هست ولی من چشمم اب نمیخوره بنظر شما خرید یسته ثابت یرانسل منطقیه میخوام بالای سی مگ سرعت داشته باشه و در مورد اینترنت شاتل طرح نقره ایش زده ۱۶ مگابیت حالا این ۱۶ مگابیت ثابته یا نوسان داره اصلا خرید adsl منطقیه چونمن مصرفم زیاده تعرفه هاش خوبه 

در رابطه با انلاک کردن مودم میتونم مودم مبین نت  رو انلاک کنم بعد سیمکارت ایرانسل بزارم روش😁😁😁

با رومینگ و آنتن همراه اول تست کردید سرعت رو ؟ البته از من 110 تومن پارسال برای فعالسازی گرفتن

انتن بهتر میشه

راجب انلاکش هم یه توضیحی میدید _چون مدتی دنبالش بودم) خصوصی بفرستید بهتره ممنون 

لینک به دیدگاه

من برگشتم اهواز. 

دوباره به ای دی اس ال خودم رسیدم.

پینگم روی 60 هست

سرعت دانلود 2.6 مگابایت ثابت ثابت ثابت . دمش گرم 

لینک به دیدگاه

اوه اوه 

رفقا خط ها چقدر داغونه

منم رفتم مودم رو سر خط وصل کردم برای کاهش نویز که از 25 شد 23... عملا از  سمت من نبود

به شاتل هم گفتم میگه شما 1.5 کیلومتر از مرکز مخابراتی فاصله دارید و خط کشش نداره ..

سرعت فعلی هم 8 مگ هست که ماکسیموم سرعت 1.5 هست...

چون من نت عملا برای گیمه و مشکل اصلی پینگ هست که افزایش داشته ....

از طرفی هم میخواستم بلکه اپلودم بالاتر بره که نشد .. چون شاتل تا 2 مگ اپلودش بازه ولی برای من تا 800k میره..

این سرویس های کاهش پینگم که تاثیر نداره....

عملا من برای دانلود از همون نت همراه اول شبانه استفاده میکنم که تا 10m میره..

photo_2020-07-14_11-04-25.jpg

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، sisaco گفته است :

من برگشتم اهواز. 

دوباره به ای دی اس ال خودم رسیدم.

پینگم روی 60 هست

سرعت دانلود 2.6 مگابایت ثابت ثابت ثابت . دمش گرم 

عزیز میشه بپرسم از کدوم شرکت خریدی؟

و اینکه پینگ رو از کدوم آی پی گرفتید؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

عزیز میشه بپرسم از کدوم شرکت خریدی؟

و اینکه پینگ رو از کدوم آی پی گرفتید؟

سلام. مخابرات ام چند ساله من 

Untitled.thumb.jpg.becb728c2863c70782e96fba1544a63d.jpg

Untitled.thumb.jpg.01f95c7d4b9756dc60cfc1f5cdd4571c.jpg

ویرایش شده توسط sisaco
لینک به دیدگاه

این پینگا بنظر من هیچ دوایی نمیکنه 

اصل تو بازی هست که شما چند پینگت هست😬

Screenshot (276).png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

این پینگا بنظر من هیچ دوایی نمیکنه 

اصل تو بازی هست که شما چند پینگت هست😬

Screenshot (276).png

به خدا اینو راست میگه/ توی بازی کالاف وارزون کثافت پینگم روی 150 هست با پکت لاست 20 . شبا که خلوت تره میاد روی 130 کثافت

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

به خدا اینو راست میگه/ توی بازی کالاف وارزون کثافت پینگم روی 150 هست با پکت لاست 20 . شبا که خلوت تره میاد روی 130 کثافت

به سرورای خود بازی هم مربوط میشه،بازیای رایگان معمولا بیش از حد بازیکن دارن و فشار رو سرور هاشون زیاده

لینک به دیدگاه

درود رفقا

من اینترنت مخابرات دارم خطم نویز داره ؛ زنگ زدم مخابرات میگه نویزت داخلیه میتونه از سیمی که اوردی به اسپیلیتر و خود اسپلیتر و سیمی که به مودم زدی باشه ( حالا نمیدونم منو سر کار گذاشت یا نه ) ولی میخوام کابل داخل خونه رو عوض کنم حالا میخوام بدونم بهترین سیمی که بشه خرید تو بازار و از دم در خونه کشید تا به اسپیلیتر چیه تا عوضش کنم ؟

ممنون میشم کمک کنید 💗

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

به سرورای خود بازی هم مربوط میشه،بازیای رایگان معمولا بیش از حد بازیکن دارن و فشار رو سرور هاشون زیاده

اون که بله 

ولی بازی رنبوسیکس و اپکس و ....هم ماداریم ..همشون همین وضعیته

........

بهترین بازی که پینگ درش بسیار پایین هست ...زولا😁😅

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، DAVID SUN گفته است :

درود رفقا

من اینترنت مخابرات دارم خطم نویز داره ؛ زنگ زدم مخابرات میگه نویزت داخلیه میتونه از سیمی که اوردی به اسپیلیتر و خود اسپلیتر و سیمی که به مودم زدی باشه ( حالا نمیدونم منو سر کار گذاشت یا نه ) ولی میخوام کابل داخل خونه رو عوض کنم حالا میخوام بدونم بهترین سیمی که بشه خرید تو بازار و از دم در خونه کشید تا به اسپیلیتر چیه تا عوضش کنم ؟

ممنون میشم کمک کنید 💗

Untitled.jpg

من خودم از کابل های (آمل) استفاده میکنم ...کیفیتش خوبه ...قبلا خلوص مسش بیشتر بوده(شایدم اینکی که من تازه گرفتم فیکش باشه😁) ولی الانم کیفیت خوبی باز داره

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

اقا 90 درصد ماجرا بر میگرده به تجهیزات مخابراتیتون. و اینکه اون مرکز مخابرات با فیبر سرویس میگیره ا نه ؟

یادمه انحصار دست مخابرات بود. الانو نمیدونم. !

الان مخابرات محل ما 4 سال پیش تجهیزاتش رو باز هم به روز کرد و از هواوی داره استفاده میکنه ! 

اینم که میگن نویز نویز نصفش داستانه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

با رومینگ و آنتن همراه اول تست کردید سرعت رو ؟ البته از من 110 تومن پارسال برای فعالسازی گرفتن

انتن بهتر میشه

راجب انلاکش هم یه توضیحی میدید _چون مدتی دنبالش بودم) خصوصی بفرستید بهتره ممنون 

به برنامه ای به اسم DC unlocker که مودم انلاک میکنه تو اینترنت هست ولی کلا تاحالا اپراتور خوب ندیدم تو دفتر بابام وایفای سپنتا داره سرعتش سه مگا بایت😐😐😐😐 بعد مال من که مثلا TD LTE پرسرعت هست یک مگابایته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...