رفتن به مطلب

جشنواره‌های اینترنت ADSL, VDSL, LTE, TD-LTE, Wireless, WiMax, FTTH, Point to Point، تانوما و فیبر نوری در مناسبت‌های خاص؛ پیشنهاد، تجربیات راجب isp ها

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، DAVID SUN گفته است :

درود رفقا

من اینترنت مخابرات دارم خطم نویز داره ؛ زنگ زدم مخابرات میگه نویزت داخلیه میتونه از سیمی که اوردی به اسپیلیتر و خود اسپلیتر و سیمی که به مودم زدی باشه ( حالا نمیدونم منو سر کار گذاشت یا نه ) ولی میخوام کابل داخل خونه رو عوض کنم حالا میخوام بدونم بهترین سیمی که بشه خرید تو بازار و از دم در خونه کشید تا به اسپیلیتر چیه تا عوضش کنم ؟

ممنون میشم کمک کنید 💗

Untitled.jpg

شما خطتون خوب هست (نیازی به سیم کشی ندارید). فقط سرعتتون رو باید کمتر ست بکنن تا پایدار بشه و اون همه ارور از بین بره.

لینک به دیدگاه

• ارسال 454
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 5 ساعت قبل، DAVID SUN گفته است :

درود رفقا

من اینترنت مخابرات دارم خطم نویز داره ؛ زنگ زدم مخابرات میگه نویزت داخلیه میتونه از سیمی که اوردی به اسپیلیتر و خود اسپلیتر و سیمی که به مودم زدی باشه ( حالا نمیدونم منو سر کار گذاشت یا نه ) ولی میخوام کابل داخل خونه رو عوض کنم حالا میخوام بدونم بهترین سیمی که بشه خرید تو بازار و از دم در خونه کشید تا به اسپیلیتر چیه تا عوضش کنم ؟

ممنون میشم کمک کنید 💗

Untitled.jpg

اگر نوسان شدید  SNR ندارید

بهشون بگید سرعت آپلود 1.5 مگابیت و سرعت دانلود 16 مگابیت براتون ببندند

و همین طور که کاربر قبلی گفتن نیازی به سیمکشی نیست

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

image.thumb.png.439456171dcb7fe6f8d33fe113979482.png

اگر هارد رو بخوای بسوزونی هم نمیتونی تو سه ماه با 8 مگ  اینقدر دانلود کنی😂😂😂😂😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان

یه سوال داشتم ممنون میشم تجربیات خودتونو در اختیارمون بزارین

من چند روزی میشه اینترنت مخابرات گرفتم بیشتر واسه csgo و pubg استفاده میکنم که در کل مصرف زیادی ندارن،اولش چون میخواستم ببینم سرویس دهی خوبی دارن یا نه بسته کم حجم گرفتم ۱۰ گیگ سرعت ۵۱۲ ولی ظرف ۴ روز ۱۰ گیگ تموم شد! فقط هم خودم مصرف میکنم و میزان مصرف دستمه حتی تو خود سایت مخابرات هم حساب میکنم میبینم نهایتا ۵ گیگ مصرف داشتم پس این ۵ گیگ دیگه کجا رفته؟

به نظرتون دارن حجم خوری میکنن؟

اگه یه isp خوب میشناسین که حجم خوری نداره ممنون میشم معرفی کنین.

ویرایش شده توسط Rexpowercolt
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Rexpowercolt گفته است :

سلام دوستان

یه سوال داشتم ممنون میشم تجربیات خودتونو در اختیارمون بزارین

من چند روزی میشه اینترنت مخابرات گرفتم بیشتر واسه csgo و pubg استفاده میکنم که در کل مصرف زیادی ندارن،اولش چون میخواستم ببینم سرویس دهی خوبی دارن یا نه بسته کم حجم گرفتم ۱۰ گیگ سرعت ۵۱۲ ولی ظرف ۴ روز ۱۰ گیگ تموم شد! فقط هم خودم مصرف میکنم و میزان مصرف دستمه حتی تو خود سایت مخابرات هم حساب میکنم میبینم نهایتا ۵ گیگ مصرف داشتم پس این ۵ گیگ دیگه کجا رفته؟

به نظرتون دارن حجم خوری میکنن؟

اگه یه isp خوب میشناسین که حجم خوری نداره ممنون میشم معرفی کنین.

سلام 

مخابرات شاه دزده. حجم بسیار کمتری نسبت به سایر ISP ها میدن و یه 2-3 ماهی هست که احساس می کنم گاها حتی محتوای داخلی را نیم بها هم حساب نمی کنند ( چه برسه به 1/4 که ادعا می کنند)

اگر فیبر نوری نیستید و به اجبار خطتون در انحصار مخابرات نیست واقعا دیوانگیه از این شرکت اینترنت خریدن.

کیفیت اینترنتش هم ماشالا افتضاحه انقدر تایم اوت داره که بازی کردن باهاش غیر ممکنه، شما فکر کن تو منطقه ما اینترنت همراه اول، ثبات بیشتری از مخابرات داره.

من که خط رو جمع کردم و متاسفانه به دلیل انحصار فیبر نوری نمیتونم ADSL از جای دیگه بگیرم و به ناچار دارم از 4G همراه اول استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mreza123 گفته است :

سلام 

مخابرات شاه دزده. حجم بسیار کمتری نسبت به سایر ISP ها میدن و یه 2-3 ماهی هست که احساس می کنم گاها حتی محتوای داخلی را نیم بها هم حساب نمی کنند ( چه برسه به 1/4 که ادعا می کنند)

اگر فیبر نوری نیستید و به اجبار خطتون در انحصار مخابرات نیست واقعا دیوانگیه از این شرکت اینترنت خریدن.

کیفیت اینترنتش هم ماشالا افتضاحه انقدر تایم اوت داره که بازی کردن باهاش غیر ممکنه، شما فکر کن تو منطقه ما اینترنت همراه اول، ثبات بیشتری از مخابرات داره.

من که خط رو جمع کردم و متاسفانه به دلیل انحصار فیبر نوری نمیتونم ADSL از جای دیگه بگیرم و به ناچار دارم از 4G همراه اول استفاده میکنم.

قبلا از شرکت ماکس نت استفاده میکردم خیلی منصفانه حساب میکردن ولی پشتیبانی خیلی ضعیفی داشتن واسه همین گفتم عوض کنم که اومدم مخابرات

خیلی بد حساب میکنن هرجور فکر میکنم و حساب کتاب میکنم نمیشه من تو 4 روز 10 گیگ مصرف کرده باشم

باید دنبال یه شرکت بهتر بگردم مخابرات که افتضاح بود

ممنون از راهنماییتون.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

قبلا از شرکت ماکس نت استفاده میکردم خیلی منصفانه حساب میکردن ولی پشتیبانی خیلی ضعیفی داشتن واسه همین گفتم عوض کنم که اومدم مخابرات

خیلی بد حساب میکنن هرجور فکر میکنم و حساب کتاب میکنم نمیشه من تو 4 روز 10 گیگ مصرف کرده باشم

باید دنبال یه شرکت بهتر بگردم مخابرات که افتضاح بود

ممنون از راهنماییتون.

خب پس اگر فیبر نوری نیستید، از سرویس گیم شاتل استفاده کنید. ( حتما سرویس مخصوص گیم)

خیلی ها رو دیدم استفاده کردند و راضی بودند. زمانی که سرور های Warzone داغون بودند، شاتل بدون استفاده از V.pn پینگ 80 میداد. خیلی از استریمر های ایرانی هم استفاده می کردند و راضی بودند. حالا شما می خواید یه تحقیق در مورد این شرکت در منطقه تون بکنید.

البته این سرویس های گیم شاتل به درد کسایی میخوره که نیاز زیادی به دانلود ندارند و فقط به دنبال یه نت پایدار برای بازی هستند، چون از نظر حجم چندان تفاوتی با مخابرات ندارند.

ویرایش شده توسط Mreza123
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Mreza123 گفته است :

خب پس اگر فیبر نوری نیستید، از سرویس گیم شاتل استفاده کنید. ( حتما سرویس مخصوص گیم)

خیلی ها رو دیدم استفاده کردند و راضی بودند. زمانی که سرور های Warzone داغون بودند، شاتل بدون استفاده از V.pn پینگ 80 میداد. خیلی از استریمر های ایرانی هم استفاده می کردند و راضی بودند. حالا شما می خواید یه تحقیق در مورد این شرکت در منطقه تون بکنید.

البته این سرویس های گیم شاتل به درد کسایی میخوره که نیاز زیادی به دانلود ندارند و فقط به دنبال یه نت پایدار برای بازی هستند، چون از نظر حجم چندان تفاوتی با مخابرات ندارند.

قبلا یه بار شاتل استفاده کردم چند سال پیش,اتفاقا بهترین پینگی که داشتم از شاتل بوده

بین پارس آنلاین و شاتل میخوام یکیو انتخاب کنم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Rexpowercolt گفته است :

قبلا یه بار شاتل استفاده کردم چند سال پیش,اتفاقا بهترین پینگی که داشتم از شاتل بوده

بین پارس آنلاین و شاتل میخوام یکیو انتخاب کنم

به نظرم همون شاتل رو بگیرید.

یکی از بچه ها اینترنت پارس آنلاین داشت برای بازی Warzone ولی پکت لاس داشت ( مثل سایر ISP ها).

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Mreza123 گفته است :

سلام 

ببخشید شما که مخابرات داشتید و فیبرنوری سرویس هایی مثل تانوما بهتون میدادن یا نه؟ من هم مخابرات دارم و فیبرنوری ولی نه تانوما میدن نه vdsl

لینک به دیدگاه

در در 13 شهریور 1399 در 12:49، Mreza123 گفته است :

یکی از بچه ها اینترنت پارس آنلاین داشت برای بازی Warzone ولی پکت لاس داشت ( مثل سایر ISP ها).

حله پس میرم واسه شاتل

ممنون از راهنماییتون.

در در 13 شهریور 1399 در 12:51، M.Data گفته است :

ببخشید شما که مخابرات داشتید و فیبرنوری سرویس هایی مثل تانوما بهتون میدادن یا نه؟ من هم مخابرات دارم و فیبرنوری ولی نه تانوما میدن نه vdsl

نه هیچکدوم ندادن فقط adsl

در در 13 شهریور 1399 در 12:49، Mreza123 گفته است :

اگه امکانش هست یه لینک از صفحه سرویس مخصوص گیم شاتل بدین ممنون میشم نتونستم پیداش کنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

کسی از فن آوا نت داره؟بین دیده بان و فن آوا موندم لطفا اگر کسی داره راهنمایی کنه

لینک به دیدگاه

در در 13 شهریور 1399 در 12:58، Rexpowercolt گفته است :

اگه امکانش هست یه لینک از صفحه سرویس مخصوص گیم شاتل بدین ممنون میشم نتونستم پیداش کنم

نداره همچین چیزی  برای فعال کردنش باید زنگ بزنید پشتیبانی

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان یه سوال

برای خواهرم میخوایم فیبر نوری بگیرم خط الانش مسیه اگه درخواست بدیم بدون هزینه فیبر میکنن چقدر زمان میبره ؟ یا میشه یه خط جدید گرفت که فیبر باشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام من که مخابرات استفاده می کنم اوایل خیلی حساب می کردن مثلا 3 گیگ مصرف می کردم توی سایت برام 4 گیگ می نوشتن بعد که باهاشون دعوا کردم همه چی حل شد الان منصفانه می نویسن (توی ایران همه چی با دعوا و شکایت حل میشه)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من اینترنت آسیاتک با پروفایل گیمینگ دارم ولی بازم هر روز قطع و وصلی شدید و پینگ بالا دارم سیم تلفن هم مستقیم بدون هیچ تلفنی مستقیم به مودم وصله 
شنیدم دیده بان نت خوبه پینگش میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه استفاده ازش رو داشته؟

لینک به دیدگاه

سلام. من دیروز از شاتل وی دی اس ال گرفتم !

50 مگابیت سرعت هست. پینگمم خوبه.

ولی خب ترافیک خیلی کم داره . 24 گیگ یک ساله !!!!

هر گیگ 2200

لینک به دیدگاه

در در 24 تیر 1399 در 00:28، Alirezatha گفته است :

دیده بان نت دارم

سرعت 8 مگ خریدم ماهانه تقریبا 80 تومن

سرعتی که از طرف اپراتور داده میشه بسته به شرایط و میزان شلوغی بین 10 تا 12 مگ هست

قطعی نداره

حجم دانلود بین الملل ماهانه حدود 2 ترابایت هست

درود 

برای حجم 2 ترابایت ماهانه  هزینه چقدر میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sisaco گفته است :

هر گیگ 2200

مودم جدا میخواد نمیشه با همون مودم های adsl؟

لینک به دیدگاه

در در 1 آبان 1399 در 14:26، Arsham mahmoode گفته است :

مودم جدا میخواد نمیشه با همون مودم های adsl؟

نه. باید مودم بگیرید. مودمی که بهم دادن از قیمت بازار یه سیصد تومنی ارزون تر بود 

لینک به دیدگاه

در در 1 آبان 1399 در 13:41، sisaco گفته است :

هر گیگ 2200

سلام.شاتل خوبه.ولی حجم رو زیاد میزنه.ولی خدایی کیفیتش عالیه.پینگ من 14 هست.تو بورس بدون سرور سر خطیام همه میگیرن.

ویرایش شده توسط amir.t.1261
لینک به دیدگاه

در در 28 مهر 1399 در 14:19، Aydin گفته است :

سلام دوستان من اینترنت آسیاتک با پروفایل گیمینگ دارم ولی بازم هر روز قطع و وصلی شدید و پینگ بالا دارم سیم تلفن هم مستقیم بدون هیچ تلفنی مستقیم به مودم وصله 
شنیدم دیده بان نت خوبه پینگش میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه استفاده ازش رو داشته؟

دیده بان نت پینگش افتضاح نیست .. خوب هم  نیست رو 150 هست م

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، بامداد گفته است :

دیده بان نت پینگش افتضاح نیست .. خوب هم  نیست رو 150 هست م

ممنون از راهنماییتون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...