رفتن به مطلب

دوال گرافیک Rx580

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. دوستان الان یک کارت msi gtx 1060 خریدم . ولی میخوام بفروشم دو تا Rx580 بخرم. میخوام ببینم کراس فایر دوتا کارت Rx580 قوی تر از یدونه 1070 تی آی یا 1080 معمولیه یا به صرفست ؟

لینک به دیدگاه

سلام . داداش به جای این کار یه دفعه یه کارت قویتر استفاده کنید بهتره که 

کراس برای کارت 580 به نظرم اصلا جالب نیست . 1- به خاطر گرمای بالای 580 که کنار هم قرار بگیرن . 2- همه گیم ها کراس رو ساپورت نمیکنن و حرکت جالبی نیست . حالا سوای مصرف برق که خیلی بالاتر میره از خرید یه کارت قوی تر 

خرید یه کارت 1070 یا 1070 ti به نظرم خیلی هم باصرفه تر هست و هم کم دردسرتر 

لینک به دیدگاه

اهان. پس قدرتشون در این حده ؟ من الان یه کارت 1060 دارم. میخوام ببینم Rx580 قوی تر از 1060 عه ؟ توی دایرکت های ایکس 12 به نظرم اینطوره ولی در کل به نظرتون به صرفس عوض کنم ؟ کلا ازین کارت خوشم نیومده من

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

اهان. پس قدرتشون در این حده ؟ من الان یه کارت 1060 دارم. میخوام ببینم Rx580 قوی تر از 1060 عه ؟ توی دایرکت های ایکس 12 به نظرم اینطوره ولی در کل به نظرتون به صرفس عوض کنم ؟ کلا ازین کارت خوشم نیومده من

سلام قدرتشون یکی عست نهایت پنج درصد اختلاف دارند ، ولی 1070 حدود 30الی 40 درصد قویتر از این ها هست 

لینک به دیدگاه

سلام حاجی این اشتباهو نکن! از هرچیش بگذری دماشو نمیتونی مهار کنی! حالا اینکه باید پاور 800 وات به بالا هم بخری براش بماند. درضمن برای بازی نه کراسفایر نه اس ال ای پیشنهاد نمیشه.

لینک به دیدگاه

یدونه چی. یدونه 580 بگیرم به جای این 1060 ؟ عوضکنم

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، sisaco گفته است :

یدونه چی. یدونه 580 بگیرم به جای این 1060 ؟ عوضکنم

مگه 1060 چشه؟ اینو در نظر بگیر 580 کارت داغی هست یکم شاید بهتر باشه و وی رمش بیشتر. میخاستم بگم 1070 بگیر ولی از سیاست های انویدیا نمیشه سردراورد ماهی 5تا کارت داره میده بیرون

1.jpg.550d445ae716c9871aaf21660a8e664f.jpg

به نظرمن شمایی که 1060 داری سمت 580 نرو حداقل یه کارت قویتر بخر مثل 590 یا وگا 56 و ازین دست کارتا.

لینک به دیدگاه

سلام

کراس فایر و SLI جز در موراد خاص پیشنهاد نمیشه . ( هرچند کارت 580 مدل 8 گیگ در کراس نتیجه خوبی میده اما گرمای زیادی تولید می کنه و دفع این گرما کار سختی هستش )

رفتن از 1060 به 580 در حالت کلی ارزش نداره . چون این دو کارت عملا همرده هستند . مهاجرت از 1060 به وگا 56 یا 1070 و حتی 590 بهتره .

کمی صبر کنید 1660Ti وارد بازار بشه . اینجا در مورد این کارت مطالبی درج شده مطالعه کنید :

اگر می شد کارت وگا 56 رو با قیمت 270 - 80 دلار خرید عالی می شد . از 1660Ti و 1070 قویتره .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر بودجه خرید دو تا rx580 رو دارید پیشنهاد میشه به جای اون یک 1070ti تهیه کنید و اگر بودجه تون کمتر هست یک 1070 معمولی انتخاب خوبی هست؛ در مورد کارت 1660ti هم که دوستمون فرمودند ،از اونجایی که مشخص نیست چه زمانی و با چه قیمتی وارد بازار ایران بشه (مملکت ما هم که حساب و کتاب نداره) پیشنهاد میکنم منتظر چیزی نمونید! 😐 

ویرایش شده توسط AssassiN HAWK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کراس دو تا 580 در حدود 1080 هستش شاید یکمی قویتر هم بیاد تستها رو نگاه نکردم ولی چرا انویدیا قابلیت اس ال آی 1060 غیرفعال کرد در اون صورت با دو تا 1060 میشد قدرتی در حد 1080 گرفت با قیمت کمتر حالا 580 یه درصد جزئی قویتره ولی در کل پیشنهاد نمیشه علاوه بر مصرف بالا و پشتیبانی نکردن همه بازیها ، 580 کارت داغی هستش باید کیس با تهویه خیلی خوب داشته باشین که از پسش بر بیان بهتره به فکر وگا 56 یا 1070ti باشید

لینک به دیدگاه

اقا تشکر. پس روی همین کارتم بمونمو با ۵۸۰ تعویض نکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...