رفتن به مطلب

Recommended Posts

داداش من در عجبم شما چرا مدل پاورتو نمیگی؟ این بار  چندمه ازتون میپرسم. اگه تو پستای قبلیم گفتین من ندیدم! گفتنش ضرر نداره. دوتا پاتو کردی تو یه کفش ماشالا کوتاه هم نمیای.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش من در عجبم شما چرا مدل پاورتو نمیگی؟ این بار  چندمه ازتون میپرسم. اگه تو پستای قبلیم گفتین من ندیدم! گفتنش ضرر نداره. دوتا پاتو کردی تو یه کفش ماشالا کوتاه هم نمیای.

تتو یکی از پست ها اینجوری گفتن 

مدل پاورشم next 16000mV یا 1600mV ،خیلی یادم نیست ولی همینه.

از این متفرقه هاست احتمال قریب به یقین مشکل پاور هستش

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مشکل دوتا شد 

مادربرد عتیقه ولی DDR3 

و مشکل پاور ضعیف :D

Next 1600 وات 

2500 واتش به تور من خورده نمیتونه دوتا هاردو با GT240 1gb DDR5 روشن کنه :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما از دسته دو فروش های پاور مثل اقای موسی شعبانی یک عدد پاور RedMax 350W بگیر به احتمال 99% مشکلت حل میشه 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

در 9 دقیقه قبل، M4t1n گفته است :

مشکل دوتا شد 

مادربرد عتیقه ولی DDR3 

و مشکل پاور ضعیف :D

Next 1600 وات 

2500 واتش به تور من خورده نمیتونه دوتا هاردو با GT240 1gb DDR5 روشن کنه :D

در 8 دقیقه قبل، M4t1n گفته است :

دوست عزیز شما از دسته دو فروش های پاور مثل اقای موسی شعبانی یک عدد پاور RedMax 350W بگیر به احتمال 99% مشکلت حل میشه 

منم همینو میخام بگم ایشون همه چیو زیر نظر دارن الا پاور. اخرشم مشخص میشه مشکل از پاوره.

صرف اینکه پاور شش پین داره داره دلیل نمیشه توان کافی داشته باشه مخصوصا تو مدلای متفرقه.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

@Fix3r 

گلم شما درست نخواندی پست منو گفتم خود خود بایوس سیو بگیر و بفرست فایل فلش بایوس در gpu z گذینه save as بزنید ادرس برای ذخیره فایل بایوس میخواد اون فایل من خواستم گلم 

بعد علما در idle توان گرافیک اگر n پینم باشه مصرفش در حد چند لامپ ال دی هست !  

خلاصه دو دو تا 4 تا ست 

گرافیک خرابه ! 

ویرایش شده توسط mahdix3
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

پاورتون رو حتما تعویض کنین ، گرافیک رو اندرکلاک و اندرولت کنین تا مصرفش کمتر شه

لینک به دیدگاه

من دوبار مشابه مشکل شما رو چند سال پیش داشتم که هر دوبار با وجودی که علایم ظاهری اش مشابه بود اما دو دلیل مختلف داشت. اول با کارت گرافیک انویدیا GTS 8800  که مشخص  شد ایراد از پاوره وبا تعویض پاور مشکل حل شد .

مورد دوم اونمهمین اواخر  پیش یک کارت گرافیک RADEON سافایر 6850 داشتم که همین علایم شما رو داشت با این تفاوت که  تغییر ورژن درایور نه حالش رو بدتر می کرد و نه بهتر که اون هم مشخص شد ایراد از کارت گرافیکه که اونطور که تعمیر کار میگفت قطعه چیپ حافظه اش در اثر خرابی پاور معیوب شده . تصویر میداد توی ویندوز اما موقع دیدن فیلم یا بازی تصویر خاموش میشد و ویندوز کلا فریز میشد و صدای خود بازی انگار که گیر کرده از اسپیکر پخش میشد و حتی ری استارت خود کیس هم از کار می افتاد و باید برق پاور و قطع می کردم.

اما مشکل شما یه مقدار فرق میکنه  ورژن درایور حالش رو بدتر کرده که در وهله اول نگاه ها به مشکل نرم افزاری معطوف میشه . اما این دلیل کاملی نمیتونه باشه چو ن گرچه درایور حالش رو وخیم کرده اما با توجه به اینکه همین ورژن درایور ادرنالین آخرین نسخه غیر بتا  روی  سایر سیستم ها داره کارش رو میکنه فقط نشون میده که کار گرافیک  شما  سالمه اما یکی دیگه از قطعات شما در این بین وظیفه شو خوب انجام نمیده که در این بین باید اول همه  پاور تست بشه و در مرحله بعدی رم ها .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 11 اسفند 1397 در 10:26، irajshop گفته است :

سلام دوست عزیز

پاورتون رو حتما تعویض کنین ، گرافیک رو اندرکلاک و اندرولت کنین تا مصرفش کمتر شه

کارت گرافیکم رو من شخصا به هیچ وجه اورکلاک نمیکنم . اکثرا رو سایلنس میذارم که مشکلی پیش نیاد . بعد من الان میترسم پاوره رو بگیرم ، بعد معلوم بشه مشکل از یه جای دیگست . بنده رو الان بچلونی هفتادو پنج تومن تو کارتمه ، هیچ حامی مالی ای هم ندارم . بعدش رو دیگه خودتون میدونید. الان تو این اوضاع ممکنه بفهمیم که مشکل از مادربرد عتیقس که برقرسانی نمیکنه (آخه کارت گرافیک تمام برقشو از مادربرد میگیره) . اونوقت مشکل چهارتا میشه ، اونوقت باید پاور و مادربرد و سی پی یو و رم ها رو هم عوض کنم .... یکهو باید کلا یه کامپیوتر جدید بگیرم :(

در در 10 اسفند 1397 در 12:11، mahdix3 گفته است :

@Fix3r 

گلم شما درست نخواندی پست منو گفتم خود خود بایوس سیو بگیر و بفرست فایل فلش بایوس در gpu z گذینه save as بزنید ادرس برای ذخیره فایل بایوس میخواد اون فایل من خواستم گلم 

بعد علما در idle توان گرافیک اگر n پینم باشه مصرفش در حد چند لامپ ال دی هست !  

خلاصه دو دو تا 4 تا ست 

گرافیک خرابه ! 

دوست عزیز اتفاقا رفتم gpuZ زدم ، دفعه پیش همون کده رو تو نوت پد دیدم ، اینبار که انجام دادم (البته gpuZ قبلش آپدیت هم نبود اما ربطی هم  نداره ) یه فایل ROM تشکیل داد ، از این جهت گفتم بایوس رو فرستادم

okay , take it , I hope it become USEFUL

Baffin.rom

شرمنده که اینقدر دیر شد سر بزنم . اما بلاخره امشب وقت شد اومدم ...

میدونم که همه گرفتارن و وضعشون صد برابر داغون تر از من ، ولی خواهشا هیچ گونه کمکی (فکری ، آدرسی ، مطلبی) رو ازمون دریغ نکنید .

از وضع داغون گفتم ؛ یاد سیل زدگان افتادم ...اگر کسی میتونه کمکی به هموطنامون بکنه ، یک لحظه دریغ نکنه و قدم اول رو برداره ... اولین کمک هم اطلاعرسانی و فرا خوانی دیگرانه...

همچنین این اوضاع نابسامان و این فاجعه رو به همه هموطنامون تسلیت میکنم .

پیشاپیش سپاسگذارم

F1X3R♦

ویرایش شده توسط Fix3r
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Fix3r گفته است :

کارت گرافیکم رو من شخصا به هیچ وجه اورکلاک نمیکنم . اکثرا رو سایلنس میذارم که مشکلی پیش نیاد . بعد من الان میترسم پاوره رو بگیرم ، بعد معلوم بشه مشکل از یه جای دیگست . بنده رو الان بچلونی هفتادو پنج تومن تو کارتمه ، هیچ حامی مالی ای هم ندارم . بعدش رو دیگه خودتون میدونید. الان تو این اوضاع ممکنه بفهمیم که مشکل از مادربرد عتیقس که برقرسانی نمیکنه (آخه کارت گرافیک تمام برقشو از مادربرد میگیره) . اونوقت مشکل چهارتا میشه ، اونوقت باید پاور و مادربرد و سی پی یو و رم ها رو هم عوض کنم .... یکهو باید کلا یه کامپیوتر جدید بگیرم :(

دوست عزیز اتفاقا رفتم gpuZ زدم ، دفعه پیش همون کده رو تو نوت پد دیدم ، اینبار که انجام دادم (البته gpuZ قبلش آپدیت هم نبود اما ربطی هم  نداره ) یه فایل ROM تشکیل داد ، از این جهت گفتم بایوس رو فرستادم

okay , take it , I hope it become USEFUL

Baffin.rom

یه پاور 500 وات کارکرده کارت رو راه میندازه ، از برند گرین تهیه کن  

اگر مشکل برق رسانی باشه ، باید اسلات pci رو بررسی کنی ، گراف رو جابجا کنی 

البته بعیده مشکل از مادربورد باشه ، بنده مشابه همین مادربورد رو داشتم ، اصلا خرابی نمیشناسه که چیه 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، irajshop گفته است :

یه پاور 500 وات کارکرده کارت رو راه میندازه ، از برند گرین تهیه کن  

اگر مشکل برق رسانی باشه ، باید اسلات pci رو بررسی کنی ، گراف رو جابجا کنی 

البته بعیده مشکل از مادربورد باشه ، بنده مشابه همین مادربورد رو داشتم ، اصلا خرابی نمیشناسه که چیه 

میبخشید من خیلی از الکترونیک سررشته ندارم.ممکنه بیشتر توضیح بدید؟

اگر منظورتون جابجا کردن کارت گرافیکه ، که صدبار درش آوردم و دوباره گذاشتم سر جاش . اگر منظورتون چیز دیگه ایه واقعا نمیدونم ،(گفتن نمیدانم نیمی از علم است XD )

ولی یه سوال داشتم ، شما در خارج کشور هستید؟ الان ساعت چهاره ها ! :)

ویرایش شده توسط Fix3r
لینک به دیدگاه

راستی یه موضوع ...

من قبل از اینکه کارت RX460 رو بگیرم ، یه RADEON HD 5450 1GB داشتم . یکم قبل از زمانی که هارد قبلیم شروع کرد به بد سکتور شدن ، به ندرت (شاید دو سه بار) از بعضی بازی ها میپریدم بیرون و پیغام diplay driver has bees stopped working and has recovered رو (که الان دیگه مرتبا میبینم) رو اون زمان میدیدم . اما توجهی هم نمیکردم ، چون خیلی نزدیک به هم اتفاق نمیفتاد . ویندوزم اون زمان 8 بود.

بعد از دو ماه هاردم بد سکتور شد و من همچنان مجبور بودم ازش استفاده کنم (کارتم همچنان 5450 بود) . آخرین باری که از اون هارد استفاده کردم ، برای splintercell black list بود که وسطش ناگهان اون فریز شدن معروف (با صدای نویز وحشتناک بلندی که در اول تاپیک ویسش موجوده) اتفاق افتاد ؛ این اولین برخوردم با اون حادثه بود و به سرعت کامپیوتر رو از برق کشیدم و خیال کردم مشکل از هارد بد سکتور بوده (دیگه گفتم سوخته)

بعدها  هارد رو عوض کردیم (کارت هنوز 5450 بود ). مشکل پریدن از بازی ها همچنان برقرار بود . ویندوزم ۱۰ شد ، باز هم مشکل برقرار بود . اما من بعد از عوض کردن کارت  شاید دوبار بیشتر ندیدم . بعد از اون دیگه هیچوقت فریز (با نویز و ...) نشد .

اما از وقتی که کارت رو عوض کردم به RX460 مشکلات سرازیر شده . کارت قبلی هم انگار بعد از تعویض دیگه سوخته و کار نمیکنه .

شاید این مسئله دیگه بتونه به شما جواب قطعی رو بده به امید خدا ... و امیدوارم که البته خیلی خرج رو دستم نذاره

سپاسگذارم ، شدید ♥

ویرایش شده توسط Fix3r
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Fix3r گفته است :

راستی یه موضوع ...

من قبل از اینکه کارت RX460 رو بگیرم ، یه RADEON HD 5450 1GB داشتم . یکم قبل از زمانی که هارد قبلیم شروع کرد به بد سکتور شدن ، به ندرت (شاید دو سه بار) از بعضی بازی ها میپریدم بیرون و پیغام diplay driver has bees stopped working and has recovered رو (که الان دیگه مرتبا میبینم) رو اون زمان میدیدم . اما توجهی هم نمیکردم ، چون خیلی نزدیک به هم اتفاق نمیفتاد . ویندوزم اون زمان 8 بود.

بعد از دو ماه هاردم بد سکتور شد و من همچنان مجبور بودم ازش استفاده کنم (کارتم همچنان 5450 بود) . آخرین باری که از اون هارد استفاده کردم ، برای splintercell black list بود که وسطش ناگهان اون فریز شدن معروف (با صدای نویز وحشتناک بلندی که در اول تاپیک ویسش موجوده) اتفاق افتاد ؛ این اولین برخوردم با اون حادثه بود و به سرعت کامپیوتر رو از برق کشیدم و خیال کردم مشکل از هارد بد سکتور بوده (دیگه گفتم سوخته)

بعدها  هارد رو عوض کردیم (کارت هنوز 5450 بود ). مشکل پریدن از بازی ها همچنان برقرار بود . ویندوزم ۱۰ شد ، باز هم مشکل برقرار بود . اما من بعد از عوض کردن کارت  شاید دوبار بیشتر ندیدم . بعد از اون دیگه هیچوقت فریز (با نویز و ...) نشد .

اما از وقتی که کارت رو عوض کردم به RX460 مشکلات سرازیر شده . کارت قبلی هم انگار بعد از تعویض دیگه سوخته و کار نمیکنه .

شاید این مسئله دیگه بتونه به شما جواب قطعی رو بده به امید خدا ... و امیدوارم که البته خیلی خرج رو دستم نذاره

سپاسگذارم ، شدید ♥

موقعی که مشکل رو از قبل داشتین چرا فکر کردین مشکل از کارت گرافیکه؟

هرچند که پاور خیلی خیلی مهم بوده و  با درست کار نکردنش، به قطعات کامپیوتر صدمه زده و احتمال داره الان هم گرافیکتون یا مادربردتون مشکل پیدا کرده باشه. 

در کل پیشنهاد من اینه یه پاور از یکی امانت بگیر و تست کن، اگه مشکل کماکان پابرجا بود اون موقع به بقیه توصیه های دوستان عمل کن.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام . پس از غیبتی طولانی در نهایت برگشتم .

خوشبختانه با یک نتیجه ی جالب خدمتتون رسیدم که فکر کنم ابعاد کاررو روشن تر میکنه .

من دوتا مسئله جدید پیش اومده برام که اولی رو میگم و بعد با مسئله دوم ، مسئله اولمو نقض میکنم .

اول اینکه از یک نفری شنیدم که ممکنه مشکل کارت گرافیک باشه ، به این صورت که یکی از خازن هایی کارت گرافیک پایه محکمی نداره ، یا اینکه پایه اون جدا شده . وقتی کارت گرافیک شروع به کار سنگین میکنه ، دما بالا میره و بر اثر گرما این پایه از اتصال خارج میشه و این یعنی هنگ کردن و ارور دادن . و حالا وقتی یکم بگذره دومرتبه خنک میشه و برمیگرده سر جاش و اتصال دو مرتبه برقرار میشه (و این یعنی سیستم بعد از هنگ دوباره عادی میشه)

مورد دوم  : خوشبختانه مشکل کامپیوتر بنده هم دقیقا مثل همه ی مشکلات صعب العلاج ، یک نقطه در رویی داره که این مشکل به طرز عجیب و شگفت انگیزی بهش جواب نمیده . شاید این یکی یه مسئله ی جدیدی برای من و شما بوجود بیاره که «آخه چطور ممکنه؟» .

اون راه دررو فقط یک بازی ، تکرار میکنم ، یک بازی بود و اونم modern combat Versus  هست که به طرز شگفت انگیزی هیچ هنگی نمیکنه ،‌هیچ پرش صفحه ای نداره (البته بگم برش عرضی هنوز هست)  ، و همچنین هیچ قفل سیستم و سر و صدایی نداره و در کمال قدرت و امنیت نرخ 60 تا 70 فریم هم بهم میده روی ultra و بالاترین رزولوشن .  این مسئله از این جهت عجیبه که من بازی های زیادی (خیلی خیلی زیاد) رو امتحان کردم . شما تصور کن nfs mw 1 یا مثلا ballance (که واقعا عتیقس) و حتی بازی های با گرافیک ۲ بعدی هم از گزند این مشکل مستثنی نیستند . اما این بازی با قدرت و سرعتش منو شگفتزده کرد!!! و باعث شد این نظریه در ذهنم ایجاد بشه که «نکنه مشکل سخت افزاری نیست؟؟؟ » چون همونطور که قبلا هم گفتم furmark  هم مشکلی گزارش نکرد ، حتی رو دما هایی که اگر تو بازی داشتم کامپیوتر میسوخت . ولی خب یه نظریه دیگه هم ایجاد شد ، و اون اینه که این بازی بر خلاف تصورات حتی از یک درصد هارد هم استفاده نمیکنه (یا من ندیدم که استفاده کنه) ، به هر حال این هم یک مسئله ایه که ممکنه مشکل رو به هارد نسبت بدیم . نه به پاور یا کارت گرافیک .

با تشکر از حوصله ی شما ...

.::F1x3r::.

ویرایش شده توسط Fix3r
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، Fix3r گفته است :

سلام . پس از غیبتی طولانی در نهایت برگشتم .

خوشبختانه با یک نتیجه ی جالب خدمتتون رسیدم که فکر کنم ابعاد کاررو روشن تر میکنه .

من دوتا مسئله جدید پیش اومده برام که اولی رو میگم و بعد با مسئله دوم ، مسئله اولمو نقض میکنم .

اول اینکه از یک نفری شنیدم که ممکنه مشکل کارت گرافیک باشه ، به این صورت که یکی از خازن هایی کارت گرافیک پایه محکمی نداره ، یا اینکه پایه اون جدا شده . وقتی کارت گرافیک شروع به کار سنگین میکنه ، دما بالا میره و بر اثر گرما این پایه از اتصال خارج میشه و این یعنی هنگ کردن و ارور دادن . و حالا وقتی یکم بگذره دومرتبه خنک میشه و برمیگرده سر جاش و اتصال دو مرتبه برقرار میشه (و این یعنی سیستم بعد از هنگ دوباره عادی میشه)

مورد دوم  : خوشبختانه مشکل کامپیوتر بنده هم دقیقا مثل همه ی مشکلات صعب العلاج ، یک نقطه در رویی داره که این مشکل به طرز عجیب و شگفت انگیزی بهش جواب نمیده . شاید این یکی یه مسئله ی جدیدی برای من و شما بوجود بیاره که «آخه چطور ممکنه؟» .

اون راه دررو فقط یک بازی ، تکرار میکنم ، یک بازی بود و اونم modern combat Versus  هست که به طرز شگفت انگیزی هیچ هنگی نمیکنه ،‌هیچ پرش صفحه ای نداره (البته بگم برش عرضی هنوز هست)  ، و همچنین هیچ قفل سیستم و سر و صدایی نداره و در کمال قدرت و امنیت نرخ 60 تا 70 فریم هم بهم میده روی ultra و بالاترین رزولوشن .  این مسئله از این جهت عجیبه که من بازی های زیادی (خیلی خیلی زیاد) رو امتحان کردم . شما تصور کن nfs mw 1 یا مثلا ballance (که واقعا عتیقس) و حتی بازی های با گرافیک ۲ بعدی هم از گزند این مشکل مستثنی نیستند . اما این بازی با قدرت و سرعتش منو شگفتزده کرد!!! و باعث شد این نظریه در ذهنم ایجاد بشه که «نکنه مشکل سخت افزاری نیست؟؟؟ » چون همونطور که قبلا هم گفتم furmark  هم مشکلی گزارش نکرد ، حتی رو دما هایی که اگر تو بازی داشتم کامپیوتر میسوخت . ولی خب یه نظریه دیگه هم ایجاد شد ، و اون اینه که این بازی بر خلاف تصورات حتی از یک درصد هارد هم استفاده نمیکنه (یا من ندیدم که استفاده کنه) ، به هر حال این هم یک مسئله ایه که ممکنه مشکل رو به هارد نسبت بدیم . نه به پاور یا کارت گرافیک .

با تشکر از حوصله ی شما ...

.::F1x3r::.

با پاور دیگه که تست نکردین ؟ با درایورهای قدیمیتر گرافیکه که مشکلی باهاش نداشتید هم تست کنید 

لینک به دیدگاه

سلام . با درایور های دیگه تست نکردم . اما این درایوری که حدودا دو ماهه ریختم ترکیبی از جدیدترین نسخه adrenalin 19.1.1 با یک نسخه قدیمی تر 17.4.3 crimson (برای پایداری بیشتر ) هست . میتونم بگم اینقدر بازی پایداره که حتی وقتی power efficiency هم فعال نیست ، میشه رفت داخلش و بازی کرد .

در مورد پاور هم ... بنده نتونستم پاور دیگه ای تهیه کنم و فکر نمیکنم عاریه ای گرفتن  یک پاور در یک شهر غریب بدون آشنا و دوست مثل قرض گرفتن یک کتاب باشه :(...

به هر حال این مسئله یک معضلی شده و فکر میکنم بایستی به این موضوع خاتمه داد .

ببخشید که هم شما رو تو این تاپیک ها اذیت کردم و هم نمیتونم یک جواب درست و حسابی بدم. از همه ی شما که حتی به اندازه فشار دادن یک کلیک برای مشکل بنده اقدام کردید عمیقا سپاسگزارم و امیدوارم که خدا عوضش رو به همه شما بده .

با سپاس از همه ی شما

تاپیک خاتمه یافت...

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام دوست عزیز منم تقریبا مشکل شما رو دارم میخواستم بدونم تا الان راحلی پیدای کردی؟ یه راه تماس بهم میدی  

سلام دوست عزیزم

منم مشکل شما رو دارم میخواستم بدونم تونستی راحلی پیدا کنی؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام من هم این مشکل رو دارم ولی متعسفانه روی لپتابم زمان زیادیه که این لپتاب رو دارم و از اول هم این مشکل رو داشته گرافیک  gt540 بطور مداوم در هر بازی ای که فکرشو بکنید صدای ناجور +فریز شدن صفحه خدارو شکر که لپتابم ۲ تا گرافیک داره و من از گرافیک انبردش که intel hd3500هست استفاده میکنم ولی هیچ زوری نداره درایور هم از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ تک تکشو امتحان و عوض کردم ولی جوابی نگرفتم اگر واقعا میتونید کمک کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

این تاپیک قدیمیه نمی‌دونم استارتر محترم مشکلشون حل شده یا نه

اگر حل شده که خداروشکر

ولی اگر هنوز حل نشده بعد باز کردن بازی قبل اینکه مشکلات کرش و هنگ کردن و اینا رخ بده، تموم دیوایس های متصل به usb هارو رو جدا کنید(عملا هیچ دیوایس خارجی بجز مانیتور وصل نباشه) ببینید چی میشه آیا باز هم کرش می‌کنه یا نه

شاید بنظر مسخره برسه ولی خودم مشکل مشابه رو داشتم البته نه با این شدت فقط در حد پرش های متداوم صفحه و با کارت انویدیا که بعد معلوم شد مشکل تا حد زیادی به یکی از usb ها ربط داشته و وقتی دیوایسی به اون usb وصل میشد این اتفاق میفتاد که خیلی دور از ذهن بود و خب به نوعی خیلی خیلی هم عجیب بود این قضیه برام!!!

حالا شما هم اگه هنوز مشکلتون حل نشده این حرکت رو بزنین ببینید چی میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...