رفتن به مطلب

تبریک به تو ایرانی عزیز!

M1K41L
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان پیروزی تیم ملی والیبال ایران در برابر تیم قدرتمند لهستان (یکی از 3 تیم همیشه اول جهان ) رو تبریک میگم .

بازی سختی بود که به لطف خدای بزرگ و بچه های زحمتکشمون تیم لهستان رو هم شکست دادیم.

بازیهای تیم ملی رو با علاقه دنبال کنید .

والیبال کشورمون را با علاقه دنبال کنید.(برعکس فوتبال)

79306971858977516470.jpg

ویرایش شده توسط love_of_brazil
لینک به دیدگاه

میکائیل جان خبر بسیار عالی گذاشتید و دست مریزاد به غیرتشون . اینقدر به فوتبال توجه شده باقیه ورزشها رو قبرشون کردن و واقعا فکر میکنم همه ماها حمایت کنیم فقط با تماشای خودمون از اینجور بازیها حتما کمک بزرگی کردیم و به تمام ایرانیها تبریک میگم =D>

لینک به دیدگاه

واقعا ایول به غیرتشون و همتی که دارن و تا لحظه اخر واسه هدفشون جنگیدن و به لطف خدا پیروز هم شدن.بی نهایت خوشحال شدم.به اکثر دوستام زنگ زدم و بهشون تبریک گفتم.و اینجا هم از میکائیل دوست خوبم که خودشونم والیبالیست هستن بابت زدن این تاپیک تشکر میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تصویر مربی لهستان بعد از بازی با مربی دوران بازیگریش(مربی فعلی تیم ملی ما).

72641049298619175096.jpg

47369364935397026236.jpg

جزئیات خبر!!!

تصویری از تماشاچیان غیرتمند ایرانی در ژاپن

74478887960044119899.jpg

لینک FIVB

لینک به دیدگاه

واقعا گل کاشتن و هیچ چیزی جز آفرین به غیرتشون نمیشه گفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

اینقدر برای فوتبال حاشبه درست میشه و اینقدر بهش توجه میشه ولی من تا به حال ندیدم یه مقام درست و حسابی تو سالهای اخیر بدست اورده باشن . بیشتر پولها توی همین فوتبال جابجا میشه ولی دریغ از یک ذره اعتماد به نفس . هر روز که بغل روزنامه فروشی میایستم فقط میخونم فلانی برای فلانی خط و نشون کشیده و و خیلی از همین بازیکنها فکر میکنن چه کاری دارن برای ورزش ما میکنن واینقدر مغرورانه صحبت میکنن که ادم حالش از هر چی ورزشکاره بهم میخوره .

والیبال و خیلی از ورزشها هستن که اصلا بهش توجه نمیشه ولی مطمئنم فقط یه ذره به این ورزشکاران عزیز توجه بشه حتما مقامهایی در سطح جهانی میارن که همرو انگشت به دهن میگذارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینقدر برای فوتبال حاشبه درست میشه و اینقدر بهش توجه میشه ولی من تا به حال ندیدم یه مقام درست و حسابی تو سالهای اخیر بدست اورده باشن . بیشتر پولها توی همین فوتبال جابجا میشه ولی دریغ از یک ذره اعتماد به نفس . هر روز که بغل روزنامه فروشی میایستم فقط میخونم فلانی برای فلانی خط و نشون کشیده و و خیلی از همین بازیکنها فکر میکنن چه کاری دارن برای ورزش ما میکنن واینقدر مغرورانه صحبت میکنن که ادم حالش از هر چی ورزشکاره بهم میخوره .

والیبال و خیلی از ورزشها هستن که اصلا بهش توجه نمیشه ولی مطمئنم فقط یه ذره به این ورزشکاران عزیز توجه بشه حتما مقامهایی در سطح جهانی میارن که همرو انگشت به دهن میگذارن

درود

کاملا درست فرمودید و با شما کاملا موافقم.

تو این چند ساله تو ورزشهای:

کاراته.تکواندو.وزنه برداری.والیبال.کشتی.پرتاب دیسک.دوچرخه سواری.فوتسال و ... بهترین ها رو داشتیم و هرساله مدالهای زیادی گرفتن چه در سطح آسیا و چه در سطح جهانی ولی جالب بدونید که تمام فدراسیونهای ورزشی بودجه و حمایتی که از جانب دولت میگرن یک سوم بودجه ای که به فوتبال تخصیص میدن رو ندارن متاسفانه و هرسال بدتر از قبل...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صحبت های hex عزیز رو کاملتر کنیم بد نیست !

الان مد شده هر تیم حداقل یک بازیکن خارجی با قرار داد بالا بیارن تو تیم .

چرا از بازیکنان خودمون بازیکنانی همچون بازیکنان تیم ملی اسپانیا نمیشه؟!!!

چرا همیشه ایران فقط 1 نیمه باید خوب بازی کنه و نیمه دوم منتظر باخت باشه؟!

بنظر شخصی من" تیم فوتبال ما با این روند هیچ وقت به جایی نمیرسه مگر با تغییر روند."

لینک به دیدگاه

من اصلا فوتبال نگاه نمیکنم و هیچ علاقه ای بهش ندارم و هیچ وقت علاقه ای چیدا نمیکنم مگر اینکه یه رتبه درست و حسابی بیارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ادعای شگفتی سوم مربی ایران با یاری خدا و دلیر مردان والیبال ایران رنگ حقیقت گرفت.

پیروزی زیبای تیم ملی ایران در برابر آرژانتین را به همه شما عزیزان تبریک میگم.

تصاویر این بازی زیبا از سایت FIVB

تصویر بهترین بازیکن امروز

vb62brmwcz8x89sl5lxj.jpg

7d0zzmvrgrws7gs79ao.jpg

n9wiyqrj1k87xqf29td6.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماشاالله .. به این غیرت مردان ایرانی ... واقعا گل کاشتن .... excited.gifexcited.gifexcited.gif

آرژانتین رو با خاک مالامال کردند ...boxing.gifboxing.gifboxing.gif

اینم موج مکزیکی : groupwave.gif

لینک به دیدگاه

لول ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل آرژانتین :D

ماشالله به غیرتتون

لینک به دیدگاه

من که کلی ذوق کردم

عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

خب فکر نمیکنید اگه به والیبال و سایر ورزش ها هم توجه بشه میشن مثل فوتبال؟:دی

پس بهتره که اهمیت داده نشه بلکه این طوری مقام بیارن!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایران باز هم برد. اینبار مصر قهرمان آفریقا رو مات کرد. :clapping: :clapping: :clapping:

3-0

25-18

25-21

25-15

فعلا ایران چهارم جهان هست ولی باید بمونیم چند تل بازی دیگر هم انجام بشه.

تصاویر بازی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی خوشحالم و هم از شما دوستان که تیم ملی رو همایت میکنید تشکر میکنم. :wub: (*)

تیم ملی ایران با اقتدار قهرمان آفریقا را به زانو درآورد .

لینک به دیدگاه

افرین به این والیبالیستای عزیز.

بعد از وزنه برداری نوبت گل کاشتن این عزیزانه.

:D

لینک به دیدگاه

واقعا دارن کولاک به پا میکنند تو ژاپن

لینک به دیدگاه

امروز که مقابل چین واقعا گل کاشتن!!! اما گلش بیشتر شبیه کاکتوس بود D:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم چرا اینقدر امروز ضعیف نشون دادن.چین تا خالا برد نداشته تو این مسابقات.حالا میاد ایرانو میبره.شکست در مقابل آمریکا و چین خیلی به ضرر ایران شد.تازه تو دور بعدی با روسیه.ایتالیا و برزیل دارند که بازیهای سختی هست ومن براشون آرزوی موفقیت میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...