رفتن به مطلب

مشکل در نصب درایور (فوووووووووووریییییییییییییییییییییییی)

Ashkan.teh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستم یه گرافیک 9400gt داره موقع اجرای بازی nfs the run میگه باید درایورو اپدیت کنی بعد رفتیم از سایتش گرفتیم ولی موقع نصب ارور میده چیکار کنیم؟ (عکس گذاشتم)

post-9224-0-57946500-1322148866_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

شما درایور درست رو دانلود کردی دیگه ؟ مربوط به همین کارت و همین ویندوز . اگر اینکار رو کردی درایور قبلی رو از روسیستم پاک کن ، سیستم رو ریست کن و این درایور رو نصب کن .

لینک به دیدگاه

شما درایور درست رو دانلود کردی دیگه ؟ مربوط به همین کارت و همین ویندوز . اگر اینکار رو کردی درایور قبلی رو از روسیستم پاک کن ، سیستم رو ریست کن و این درایور رو نصب کن .

من دقیقا 9400 gt با وین 7 32 رو انتخاب کردم و درست دانلود کردم ولی نمیدونم بازم مشکل داره! :( :(

ویرایش شده توسط Ashkan.teh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یه سوال ؟برد گرافیگتون چیه؟یعنی اسم کارت گرافیکتون چیه؟

چون من یه سری با پلیت و یه سری متاسفانه با 240GTگیگا همچین موردی داشتم که فقط اون درایوری که تو CD راه اندازش بود نصب میشد!؟

چند جا سوال کردم کسی دلیل منطقی پیدا نکرد.

1-(.net fram work 4)نت فرم وورک 4 رو نصب کن و اگر مشکل پا برجا بود تعویض ویندوز آخرین پیشنهاده/

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و درست دانلود کردم

اگر درست دانلود نشه اصلا همون اول بهت اخطار میده.چون این مدل درایورهای گرافیک یه بار استخراج(EXtract) میشه تو درایو ویندوز بعد از اونجا شروه به نصب میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام

اين مورد براي منم اتفاق افتاده!

شما مطمئن باش درايور قبلي رو درست پاك نكردي

چون اگه ويندوز رو عوض كني ميبيني كه به راحتي نصب ميشه

براي رفع مشكل اول از توي add/remove پاكش كن بعد ابتدا از طريق device manager روي display رايت كليك كن بعد آپديت رو بزن و ادرس جايي رو بده كه درايور اونجا extract شده تا اول خود درايور رو نصب كنه بعد سيستم رو ريست كن و سپس شروع به نصب درايور به حالت اول كن(روي setup درايور كليك كن)

يا علي

لینک به دیدگاه

درود

یه سوال ؟برد گرافیگتون چیه؟یعنی اسم کارت گرافیکتون چیه؟

چون من یه سری با پلیت و یه سری متاسفانه با 240GTگیگا همچین موردی داشتم که فقط اون درایوری که تو CD راه اندازش بود نصب میشد!؟

چند جا سوال کردم کسی دلیل منطقی پیدا نکرد.

1-(.net fram work 4)نت فرم وورک 4 رو نصب کن و اگر مشکل پا برجا بود تعویض ویندوز آخرین پیشنهاده/

موفق باشید

من نمیدونم ولی از دوستم میپرسم که کارتش چیه مدلش یه عکسم میزارم براتون از gpu-z در ضمن net fram work 4 هم میگم بریزه اگه نشد میگم وین رو عوض کنه. از دست این بازی ها :crying:

:mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

به نظر من یه بار هم روش دوست خوبم goldsky رو امتحان کن قبل از نصب ویندوز فقط چک کن از درایور قبلیت چیزی باقی نمونه و کامل پاک شه.با تون آپ و یه سری برنامه دیگه هم میتونی کامل پاکش کنی.Full uninstall

لینک به دیدگاه

البته ممکنه گرافیکتون تقلبی باشه

لطفا با نرم افزار چیپشو چک کنید ببینید چیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته ممکنه گرافیکتون تقلبی باشه

لطفا با نرم افزار چیپشو چک کنید ببینید چیه

نکته خیلی خوبی بود بررسی کنید

لینک به دیدگاه

تو درایور های جدید انویدیا یه گزینه ای هست به نام clean install . موقع نصب این رو تیک بزن بزن ببین درست میشه؟!

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...