رفتن به مطلب

نظرتون راجب این رم؟؟؟

Recommended Posts

سلام عزیزان نظرتون راجب این رم چیه؟ خوبه؟ میخام 4 تا بخرم لطفا نظرتون رو بگید

https://www.silicon-power.com/web/product-DDR4_Unbuffered_DIMM_Heatsink

لینک به دیدگاه

من در این حد می تونم بگم که اگه بوجه دارید و مادربرد هم ساپورت می کنه، ایده آل اینه که رم با سرعت 2666 بگیرید. سرعت های بالاتر از اون خیلی گرون هستن و شاید ارزش نداشته باشن. نکته دوم هم اینه که به خاطر هیت سینک، این رم از رم معمولی مقداری بلند تره و قبل خرید حتما کولر CPU و ارتفاع اون رو چک کنید که روی سیستم اشکال ایجاد نکنه. اگه سیستم رایزن باشه نوع رم خیلی مهمه و حتما چک کن که دقیقا این مدل رو ساپورت کنه، اینتل خیلی مهم نیست.  

در آخر اگه می خوای هزینه نکنی بی خودی سراغ این مدل های هیت سینک دار نرو  و از اون ساده ها بگیر، همون 2400 هم کافیه و عملا خیلی فرقی نمی کنه.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

من در این حد می تونم بگم که اگه بوجه دارید و مادربرد هم ساپورت می کنه، ایده آل اینه که رم با سرعت 2666 بگیرید. سرعت های بالاتر از اون خیلی گرون هستن و شاید ارزش نداشته باشن. نکته دوم هم اینه که به خاطر هیت سینک، این رم از رم معمولی مقداری بلند تره و قبل خرید حتما کولر CPU و ارتفاع اون رو چک کنید که روی سیستم اشکال ایجاد نکنه. اگه سیستم رایزن باشه نوع رم خیلی مهمه و حتما چک کن که دقیقا این مدل رو ساپورت کنه، اینتل خیلی مهم نیست.  

در آخر اگه می خوای هزینه نکنی بی خودی سراغ این مدل های هیت سینک دار نرو  و از اون ساده ها بگیر، همون 2400 هم کافیه و عملا خیلی فرقی نمی کنه.

ممنونم بابت پاسخت دوست عزیز

قیمتش با بدون هیت سینکیا 10 تومن اینا فرق داره زیاد فرقی نداره

سیستمم AMD هستش

اسلات رم ها میوفته بغل cpu و کولر به عرض و ارتفاع درگیر نیست

فقط خاستم ببینم این رم مناسبه؟

چیزی هست بجز این 2400 پیشنهاد بدید؟ ازین بالاتر یکم گرونن 

لینک به دیدگاه

سلام ارسلان جان. داداش کم پیدایی. دیگه نمیای حاجی. بی وفا شدی. نه احتمال زیاد اینا ناسازگار باشن. بخاطر اینکه خیالت راحت باشه یا جی اسکیل ریپچاوز بخر یا گیل ای ام دی ادیشن.

لینک به دیدگاه

من دقیق نمی دونم، خودم 2400 جیل، معمولی و بدون هیتسینک دارم (Cl l7)/  تنها چیزی دیگه ای که می مونه اینه که اگه فروشگاه نزدیکه و امکانش هست، 1 دونه یا 2 تا بخرید و اگه جواب داد، بقیه رو بخرید. مثلا اگه مشکلی بود و کار نکرد یا راضی نبودید، پس دادن/فروختن 1 دونه یا دوتا خیلی ساده تر از 4 تا است. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

سلام ارسلان جان. داداش کم پیدایی. دیگه نمیای حاجی. بی وفا شدی. نه احتمال زیاد اینا ناسازگار باشن. بخاطر اینکه خیالت راحت باشه یا جی اسکیل ریپچاوز بخر یا گیل ای ام دی ادیشن.

سلام اتفاقا میخاستم پی ام بدم گفتم الان خوابی 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

من دقیق نمی دونم، خودم 2400 جیل، معمولی و بدون هیتسینک دارم (Cl l7)/  تنها چیزی دیگه ای که می مونه اینه که اگه فروشگاه نزدیکه و امکانش هست، 1 دونه یا 2 تا بخرید و اگه جواب داد، بقیه رو بخرید. مثلا اگه مشکلی بود و کار نکرد یا راضی نبودید، پس دادن/فروختن 1 دونه یا دوتا خیلی ساده تر از 4 تا است. 

تو فروشگاها انلاین فقط دیدمش...از جیل راضی هستید؟ کدوم مدلش رو دارید

لینک به دیدگاه

سیستم من اینتل هست و رم ها هم Geil-  pristine بدون هیت سینک، نهایت 30 مگ هم پایدار اورکلاک می شن. 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، arsalan159 گفته است :

تو فروشگاها انلاین فقط دیدمش...از جیل راضی هستید؟ کدوم مدلش رو دارید

اگه گیل میخای بگیری حتما حتما باید ای ام دی ادیشن بگیری.

جی اسکیل کلا مشکل نداره راحت میتونی بخری. ولی خب 4 تا  4گیگ فک نکنم فکر خوبی باشه همین دوتا 8 خوبه بعدا دوتا 8 دیگه اضاف میکنی.

لینک به دیدگاه

درود دوستان

اسپم نباشه ولی شخصا با دیزاین هیت سینکشون خیلی حال کردم دقیقا طرح ماشین های مسابقه ایه ، خیلی باحاله ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...