رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب پاور مناسب

Recommended Posts

سلام دوستان قصد ارتقا پاور را دارم پاور 

• پردازنده
    ryzen 5 1600x
  • مادربورد
    gigabyte ab350 gaming 3
  • رم
    team group delta rgb 16gb
  • کارت گرافیک
    Msi gtx1060 6gb gaming x
  • ذخیره سازی
    toshiba p300 1tb 7200rpm/king stone A400 120GB

منبع تغذیهcooler master b500 v2
  • کیسsharkoon tg5
  •  
  • خنک کنندهdeep cool captain 120 ex
  • یک پاوری باشه که داخل کیس جا شود 
  • بین گزینه هایی از گرین ایا پاور های گرین قابل اعتماد هستند و در سوال دوم چه مدل هایی از گرین بهتر هستند ؟ایا پاور دست دوم(ماین نشده)ریسک هست خریدش ؟
  • تا رنج 600-700 که پاور فعیلم فروش بره این مقدادر بودجه پاور نو/ دست دوم  چی پیشنهاد میکنید 
  • ترجیحا 550وات به  بالا باشه 
  •  
ویرایش شده توسط mohammadhossein
لینک به دیدگاه

شما عملا نیازی به ارتقا پاور ندارید ولی شدیدا نیاز به خرید اس اس دی دارید از نظر من 

سیستم شما 500 وات پاور نیاز داره و شما پاور مورد نیاز رو دارید مگر اینکه قصد ارتقا گرافیک رو داشته باشید هیچ نیازی به تعویض پاور نیست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، The.13east گفته است :

شما عملا نیازی به ارتقا پاور ندارید ولی شدیدا نیاز به خرید اس اس دی دارید از نظر من 

سیستم شما 500 وات پاور نیاز داره و شما پاور مورد نیاز رو دارید مگر اینکه قصد ارتقا گرافیک رو داشته باشید هیچ نیازی به تعویض پاور نیست

سلام اس اس دی دارم  در مورد کافی بودن پاور هم یک مشکلی هست

راستش من یک ۱۰۶۰ ۶ گیگ نو خریدم اکبند از روز اول کویل واین داشت بردم گارانتی از زیرش در رفت برای قبول کویل واین بعد گفتن ممکنه با تعویض پاور مشکل رفع شه 
پاورمم cooler master b500 v2 هستش گارانتیش یه 1 ماه دیگه تموم میشه و یه دور دور کیس ار جی بی ۵۰۵۰ دارم وقتی کارت میره زیر فشار  زیاد نسبتا  ارجی بی ها چشمک خیلی سریع میزنه هم زمان با صدای کویل واین انگار فرکانس ار جی بی ها بیا پایین    و وقتی متوسط میره زیر فشار کارت اینجوری نمیشه تو ایدلم اوکیه گفتم شاید با توجه به این سیستمم این پاور کم باشه ولی داخل سایت های محاسباتی وات مورد نیاز 470 بیشتر نیست 

ویرایش شده توسط mohammadhossein
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

پاور ماین شده اصلا نخرید  پاور های green خوب هستند بالای 800 وات برای سیستم خریداری کنید

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، bahman55 گفته است :

پاور ماین شده اصلا نخرید  پاور های green خوب هستند بالای 800 وات برای سیستم خریداری کنید

سلام پاور 800 وات برای سیستم بنده خیلی زیاده ولی بنده یک پاور شارکون 650 وات برنز به صورت اکبند خریداری کردم و فعلا راضی هستم

لینک به دیدگاه

سلام داداش گلم پاورت واسه این سیستم به شدت لب مرز هست . منم سیستمم شبیه شماست (گرافیکم فرق داره با شما .ولی اوایل۱۰۶۰ بود) وقتی سیستم جمع کردم یه پاور ۵۳۵ گیرین داشتم که بعدش با هزار بدبختی و مشکل مالی عوضش کردم و ۷۵۰ کولر مستر انداختم.حداقلش اینه که دیگه الحمدلله خیالم راحته.پس پیشنهادم به شما هم همینه.همیشه توصیه شده هر چقدر که توان مصرفی سیستمتون هست یه پاور با حداقل ۳۰درصد قدرت بیشتر از مقدار توصیه شده سیستم باشه.روی این سیستم اصلا ریسک نکن یه پاورحداقل ۶۰۰ وات بگیر و خیال خودت راحت .اگر خدایی نکرده فقط به یه سی پی یوت تو این شرایط  بهش صدمه وارد بشه ۲۵۰۰ تومان ضرر کردی حالا بیا و جبران کن.....

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

سلام داداش گلم پاورت واسه این سیستم به شدت لب مرز هست . منم سیستمم شبیه شماست (گرافیکم فرق داره با شما .ولی اوایل۱۰۶۰ بود) وقتی سیستم جمع کردم یه پاور ۵۳۵ گیرین داشتم که بعدش با هزار بدبختی و مشکل مالی عوضش کردم و ۷۵۰ کولر مستر انداختم.حداقلش اینه که دیگه الحمدلله خیالم راحته.پس پیشنهادم به شما هم همینه.همیشه توصیه شده هر چقدر که توان مصرفی سیستمتون هست یه پاور با حداقل ۳۰درصد قدرت بیشتر از مقدار توصیه شده سیستم باشه.روی این سیستم اصلا ریسک نکن یه پاورحداقل ۶۰۰ وات بگیر و خیال خودت راحت .اگر خدایی نکرده فقط به یه سی پی یوت تو این شرایط  بهش صدمه وارد بشه ۲۵۰۰ تومان ضرر کردی حالا بیا و جبران کن.....

یک پاور شارکون 650 وات برنز به صورت اکبند خریداری کردم و فعلا راضی هستم

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، mohammadhossein گفته است :

یک پاور شارکون 650 وات برنز به صورت اکبند خریداری کردم و فعلا راضی هستم

الحمدلله .انشالا دیگه هیچوقت به مشکل نخوری

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

الحمدلله .انشالا دیگه هیچوقت به مشکل نخوری

انشالله ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...