رفتن به مطلب

دوراهی انتخاب بین کارت گرافیک ایسوس و گیگابایت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت عزیزان

اگه اشتباه نکنم تا چند سال پیش محصولات گیگابایت خیلی بیشتر تو بازار بود و  نسبت به محصولات ایسوس قیمت بیشتری هم داشت.از نظر کیفیتی هم میگفتن فرق زیادی ندارن ولی گیگابایت با دوام تره.ولی الان تو بازار اوضاع دقیقا برعکس شده هم تنوع ایسوس ها بیشتره هم قیمتاشون بالاتره.

میخواستم بدونم آیا گیگابایت افت کرده ؟ چون من میخوام یه سیستم جمع کنم واسه کارهای گرافیکی  (افترافکت-فتوشاپ-لایت روم)  و روزانه هم 9-10 ساعت کار میکنم .آیا محصولات گیگابایت مثل قدیم هنوز بادوام هستن یا بهتره برای انتخاب مادربرد و کارت گرافیک  از بین محصولات ایسوس یا ام اس آی انتخاب کنم.

الان با قیمت حدودی 4.2 میلیون کدوم از این 2 گزینه بهتره؟با توجه به این که 1660 جدیدتر و تا حدودی قوی تر از 1060 هستش. 

در رابطه با مادربرد هم سوال مشابهی دارم که تو بخش مادربرد مطرح میکنم.

ASUS STRIX-GTX 1060-DC26G

GIGABYTE GeForce GTX 1660 GAMING OC 6G

لینک به دیدگاه

مورد دوم جدید تره .

قدرتشونو نمیدونم ولی گیگا معمولا خنکن و گارانتیشونم بهتره اگه اواژنگ باشه . گارانتی های ایسوز زیاد خوب نیستن

لینک به دیدگاه

قطعا 1660 قوی تره و بهتر! گیگابایت هم هیچ مشکلی نداره!

ضمنا گارانتی آواژنگ به همش میارزه!

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، _Erfan_ گفته است :

سلام 

اگر قیمتاشون یکیه که مسلما باید ۱۶۶۰ رو انتخاب کنید به خاطر همون دلایلی که خودتون فرمودید

ویرایش شده توسط nobody
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...