رفتن به مطلب

مشکلات کیبوردهای مکانیکی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. می خواستم در مورد مشکلاتی که کیبوردهای مکانیکی دارن حرف بزنم و ببینم آیا همه و تمام کیبوردهای مکانیکی این مشکل رو دارن یا فقط مال من اینطور شده.

کیبورد مکانیکی که خودم دارم razer black widow هست. مشکلی که من باهاش از روز اول درگیرم اینه که دکمه ها عمل نمی کنن و معلوم نیست زیرشون گرد و خاک میره یا چی ولی به هر حال از کار میوفتن و من مجبور میشدم زیر دکمه ها رو بشورم تا بلکه کار کنن. حتی روش دستمال انداختم تاا گرد و خاک نره زیرش اما بازم بعد یه مدت از کار افتاد و این عمل نکردن دکمه به شدت رو اعصابه و باعث میشه مدام اشتباه تایپ کنی و پاک کنی. آخرین بار که آب زدم داخل کیبورد پر آب شد و کیبورد از کار افتاد سشوار گرفتم و دکمه ها آب شد و کج شدن و بعد اینکه خشک شد کار کرد اما بازم برخی دکمه ها عمل نمی کنه.

آیا تمام کیبوردهای مکانیکی این مشکل رو دارن؟

پ. ن : شستن کیبورد مشکلی ایجاد نمی کنه فقط برق نباشه و اگر از کار افتاد نگران نباشید خشک بشه درست میشه.

پ. ن ۲ : به هیچ عنوان به کیبورد خیس سشوار نگیرید که دکمه هاش آب میشه و خراب میشه.

پ. ن ۳ : به هیچ عنوان از اسپری خشک که بازار موجوده برای تمیز کردن کیبورد استفاده نکنید بکلی خراب میشه و درست نمیشه و صدای دکمه ها عوض میشه.

سوال منم جواب بدید

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk

لینک به دیدگاه

تا جایی که بنده دیدم تو سطح نت چنین مشکلاتی رو بیشتر کیبورد های ریزر و لاجیتک داشتن البته تعداد کسانی که چنین مشکلی دارن بسیار کم هسن ولی افرادی که مشکل دارند بیشتر از این دو برند هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کیبردهای مکانیکی که دارای کلیدهای CheryMX باکیفیت هستن ازین قاعده مستثنی هستن وبراچندین سال متوالی براتون کارمی کنن.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، patteerr گفته است :

سلام. می خواستم در مورد مشکلاتی که کیبوردهای مکانیکی دارن حرف بزنم و ببینم آیا همه و تمام کیبوردهای مکانیکی این مشکل رو دارن یا فقط مال من اینطور شده.

کیبورد مکانیکی که خودم دارم razer black widow هست. مشکلی که من باهاش از روز اول درگیرم اینه که دکمه ها عمل نمی کنن و معلوم نیست زیرشون گرد و خاک میره یا چی ولی به هر حال از کار میوفتن و من مجبور میشدم زیر دکمه ها رو بشورم تا بلکه کار کنن. حتی روش دستمال انداختم تاا گرد و خاک نره زیرش اما بازم بعد یه مدت از کار افتاد و این عمل نکردن دکمه به شدت رو اعصابه و باعث میشه مدام اشتباه تایپ کنی و پاک کنی. آخرین بار که آب زدم داخل کیبورد پر آب شد و کیبورد از کار افتاد سشوار گرفتم و دکمه ها آب شد و کج شدن و بعد اینکه خشک شد کار کرد اما بازم برخی دکمه ها عمل نمی کنه.

آیا تمام کیبوردهای مکانیکی این مشکل رو دارن؟

پ. ن : شستن کیبورد مشکلی ایجاد نمی کنه فقط برق نباشه و اگر از کار افتاد نگران نباشید خشک بشه درست میشه.

پ. ن ۲ : به هیچ عنوان به کیبورد خیس سشوار نگیرید که دکمه هاش آب میشه و خراب میشه.

پ. ن ۳ : به هیچ عنوان از اسپری خشک که بازار موجوده برای تمیز کردن کیبورد استفاده نکنید بکلی خراب میشه و درست نمیشه و صدای دکمه ها عوض میشه.

سوال منم جواب بدید

توقع همچین مشکلی اونم از کیبردهای مکانیکی رو نداشتم (یه g105 و g213  دارم دریغ از یدونه مشکل)

یه نکته در مورد کلید :درسته اب بخوره و خشک بشه کار میکنه اما شروع به سولفاته زدن میکنه.مثل اینکه کلیدها رو باید عوض کنید !

برای تمیز کردن کیبرد مکانیکا یا ساده بهتره دکمه ها رو دربیارید و با اب و صابون بشویید بدنه کیبرد هم با مسواک با قلم مو تمیز کنید

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

بنده لاجیتک دارم و بعد 3 سال مشکلی نداره

تمیز کردن با اب به علت داشتن ناخالصی زیاد توصیه نمیشه باعث سولفاته میشه و برد خراب میکنه  

برای تمیز کاری بهتره از ایزوپروپیل الکل با خلوص بالا مثلا 99 درصد استفاده بشه چون بعد استفاده سریع بخار میشه و رد و اثری نمیذاره 

لینک به دیدگاه

در در 29 مهر 1398 در 16:13، Alirezatha گفته است :
تا جایی که بنده دیدم تو سطح نت چنین مشکلاتی رو بیشتر کیبورد های ریزر و لاجیتک داشتن البته تعداد کسانی که چنین مشکلی دارن بسیار کم هسن ولی افرادی که مشکل دارند بیشتر از این دو برند هستن

بله دقیقا کیبورد منم ریزر هست و این مشکل پدرم رو درآورده. کار منم برنامه نویسی هست و مدام تایپ میکنم و دیگه به تک تک حروف دقت نمی کنم وقتی یه ذره دقیق میشم میبینم ای بابا همش غلطه.
من چی بخرم به نظرتون؟ یه کولرمستر تو انجمن گذاشتن برا فروش اونو بخرم خوبه؟

در در 29 مهر 1398 در 18:56، Maxwell گفته است :
درود
کیبردهای مکانیکی که دارای کلیدهای CheryMX باکیفیت هستن ازین قاعده مستثنی هستن وبراچندین سال متوالی براتون کارمی کنن.

ریزر مگه جنس بی کیفیت میزنه؟ من واقعا در زمینه کیبورد درمانده شدم. به مکانیکی عادت کردم نمی تونم برگردم عقب و کیبورد قدیمی خودمو استفاده کنم.

در در 29 مهر 1398 در 19:26، Sabertooth گفته است :
توقع همچین مشکلی اونم از کیبردهای مکانیکی رو نداشتم (یه g105 و g213  دارم دریغ از یدونه مشکل)
یه نکته در مورد کلید :درسته اب بخوره و خشک بشه کار میکنه اما شروع به سولفاته زدن میکنه.مثل اینکه کلیدها رو باید عوض کنید !
برای تمیز کردن کیبرد مکانیکا یا ساده بهتره دکمه ها رو دربیارید و با اب و صابون بشویید بدنه کیبرد هم با مسواک با قلم مو تمیز کنید

دست دوم پیدا میشه؟ چه قیمته؟ کدوم بهتره؟ 213 یا 105؟

راستی یه سوال. دکمه های اسلیم بهتره یا اون یکی؟

یدونه کولر مستر و یه رپو دیدم تو انجمن برا فروشه؟ کدومش به صلاحه؟

لینک به دیدگاه

بحث بی کیفیت نیست بیشتر بحث نحوه استفاده مطرحه

سوییچ های مکانیکال به گرد و خاک حساس هستند برای همین هم هستش بعضی شرکت ها از مدل های متفاوتی استفاده میکنند  که دارای سوییچ های تغییر یافته هستند تا از نفوذ گرد و خاک جلوگیری کنند.

image.thumb.png.7ab762ea2d5e93590ca119380a24dddb.png

در مورد سوالی که پرسیدید در مورد اینکه چه کیبردی تهیه کنید باید بگم که کیبرد های کورسیر ثابت شده هستند و بنده شخصا این کیبرد ها رو به کیبرد های برند ریزر ترجیح میدم هرچند یه زمانی خودم قصد خرید کیبرد ریزر داشتم.

لینک به دیدگاه

همونطور که دوستان اشاره کردند برند کورسیر در زمینه کیبرد واقعا امتحان پس داده هست و ارجحیت داره نسبت به سایر برند ها.

بنده هم قویا توصیه میکنم یه کیبرد کورسیر تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، patteerr گفته است :

بله دقیقا کیبورد منم ریزر هست و این مشکل پدرم رو درآورده. کار منم برنامه نویسی هست و مدام تایپ میکنم و دیگه به تک تک حروف دقت نمی کنم وقتی یه ذره دقیق میشم میبینم ای بابا همش غلطه.

قطعا اگر قرار باشه یک برند رو به عنوان بهترین برند کیبورد انتخاب کنیم کورسیر هست 

ولی محصولات کولر مستر هم بسیار عالی هستن 

درباره مشکلتون هم که میگید مگه ریزر جنس بد میزنه خیر ریزر یکی از برند های مطرح دنیا هست هر چند تو ایران بیش از اندازه بزرگش کردن ولی خوب بازم برند توانایی هست این مشکل کیبورد هم با اینکه وجود داره ولی تعداد افرادی که این مشکل رو دارن خیلی زیاد نیست و یه جورایی این شانس شما هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، patteerr گفته است :

ریزر مگه جنس بی کیفیت میزنه؟ من واقعا در زمینه کیبورد درمانده شدم. به مکانیکی عادت کردم نمی تونم برگردم عقب و کیبورد قدیمی خودمو استفاده کنم.

متاسفانه محصولات ریزرازکیفیت مطلوب برخوردارنیستن وبعدیه مدت استفاده خراب میشن 

بهتره به کیبوردهای مکانیکی چری ام ایکس کولرمستریا کورسیریه نگاهی بیندازیدمحصولات این برندها رضایت مصرف کننده بالایی نسبت به ریزر دارن 

ریزر فقط پول برندشو می خوره وچیزقابل توجهی برای کاربرنداره.

لینک به دیدگاه

در در 30 مهر 1398 در 03:19، ASTS گفته است :

سوییچ های مکانیکال به گرد و خاک حساس هستند برای همین هم هستش بعضی شرکت ها از مدل های متفاوتی استفاده میکنند  که دارای سوییچ های تغییر یافته هستند تا از نفوذ گرد و خاک جلوگیری کنند.

image.thumb.png.7ab762ea2d5e93590ca119380a24dddb.png

در مورد سوالی که پرسیدید در مورد اینکه چه کیبردی تهیه کنید باید بگم که کیبرد های کورسیر ثابت شده هستند و بنده شخصا این کیبرد ها رو به کیبرد های برند ریزر ترجیح میدم هرچند یه زمانی خودم قصد خرید کیبرد ریزر داشتم.

ممنون . فکر کنم کولر مستر هم از همین سویچ ها که عکسشو گذاشتید استفاده می کنه . اینترنت و انجمنم زیر و رو کردم و از کورسیر چیزی پیدا نکردم . 

در در 30 مهر 1398 در 06:33، alimogharehabed گفته است :

همونطور که دوستان اشاره کردند برند کورسیر در زمینه کیبرد واقعا امتحان پس داده هست و ارجحیت داره نسبت به سایر برند ها.

بنده هم قویا توصیه میکنم یه کیبرد کورسیر تهیه کنید

نیست فکر کنم تو ایران . 

در در 30 مهر 1398 در 06:33، Alirezatha گفته است :

قطعا اگر قرار باشه یک برند رو به عنوان بهترین برند کیبورد انتخاب کنیم کورسیر هست 

ولی محصولات کولر مستر هم بسیار عالی هستن 

درباره مشکلتون هم که میگید مگه ریزر جنس بد میزنه خیر ریزر یکی از برند های مطرح دنیا هست هر چند تو ایران بیش از اندازه بزرگش کردن ولی خوب بازم برند توانایی هست این مشکل کیبورد هم با اینکه وجود داره ولی تعداد افرادی که این مشکل رو دارن خیلی زیاد نیست و یه جورایی این شانس شما هست

فعلا یدونه کولرمستر پیدا کردم اگه فروشنده راه بیاد شاید اونو بگیرم . از کورسیر هم هیچی پیدا نکردم تو نت . 

در در 30 مهر 1398 در 12:31، Maxwell گفته است :

متاسفانه محصولات ریزرازکیفیت مطلوب برخوردارنیستن وبعدیه مدت استفاده خراب میشن 

بهتره به کیبوردهای مکانیکی چری ام ایکس کولرمستریا کورسیریه نگاهی بیندازیدمحصولات این برندها رضایت مصرف کننده بالایی نسبت به ریزر دارن 

ریزر فقط پول برندشو می خوره وچیزقابل توجهی برای کاربرنداره.

من به شخصه گول اسم و برندشو خوردم که خریدم وگرنه مالی نیست  . کورسیر نیست ولی کولرمستر یکی پیدا کردم . 

در در 30 مهر 1398 در 03:19، ASTS گفته است :

دادا شما هر چی کیبورد بود تو انجمن همه رو خریدی که . اون کورسیر ه خریدی چطوره ؟ خوبه ؟ نمی فروشیش ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام.

چند وقت قبل یکی از دوستان تاپیکی زد درباره اورجینال بودن موس هایی ک ب دست ما میرسه.

قبلتر بنده یک عدد دث ادر ریزر خریدم با یه عالمه شوق و ذوق و شروع کردم به استفاده و در نهایت نهایت نهایت ناباوری بعد از 6 ماه اسکرول موس شروع ب پریدن کرد!!!! موس قبلی من ینی بلادی a4tech بعد 2 سال دلمو زد ک اینو خریدم!! بعد از چند بار شست و شو با الکل و ... اسکرول درست شد و استفاده کردم ولی بعد از 2 ماه گریپ روی موس شروع کرد به از بین رفتن و دوباره اسکرول شروع به پریدن کرد! تقریبا میتونم بگم بعد از فهمیدن قضیه عموی سوباسا این دومین شکست بزرگ تو زندگیم بود.

از همون موقع تو فکرش بودم ک بفهمم قضیه چیه! این قطعات فیکن؟! اخه تو دنیا خیلی کم به این مشکل بر خوردن! ریزر واسه من 1 سال هم کار نکرد! خنده داره، کل دنیا میگن لاجیتک و ریزر ک میخری باید ازش خسته شی تا جایگزینش کنی! من وقت نکردم ازش خسته شم از اون نظر البته.

واقعا قضیه بو داره!

تو خدمت ی کیبرد زیر دستم بود وقتی کلیدش رو فشار میدادی تقریبا 3 ثانیه طول میکشید برگرده سر جاش! تقریبا نمیشد باهاش تایپ کرد. ی روز خسته شدم زدم بازش کردم با اب و تاید شستمش!😀 درخاست کیبرد نو هم کرده بودیم. روی برد دیدم ک محصول لاجیتک و ساخت سال 2003 هست و 13 سال از عمرش گذشته! بعد از شستنش از کیبرد اکبند و نوی تسکو ک برامون اورده بودن یه دنیا بهتر بود از هر نظر! نه به اون محصول نه به این جدیدا.

در 10 ساعت قبل، ASTS گفته است :

علی تو رو خدا کیبرد منو از من نگیر،  ما با هم خاطره ها داریم خیلی بهش وابستم تو رو خدا از من نگیرش.😥

میگن اتاق علی یه جوریه ک اگر اشتباهی دستتو یه جایی بزاری ی فحش نافرم تایپ میشه!

در 55 دقیقه قبل، patteerr گفته است :

دادا شما هر چی کیبورد بود تو انجمن همه رو خریدی که . اون کورسیر ه خریدی چطوره ؟ خوبه ؟ نمی فروشیش ؟ 

این معتاده به خرید کیبرد. مواظب باش کلا نظر داره به کیبرد همه.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

تقریبا میتونم بگم بعد از فهمیدن قضیه عموی سوباسا این دومین شکست بزرگ تو زندگیم بود.

علی تو رو خدا کیبرد منو از من نگیر،  ما با هم خاطره ها داریم خیلی بهش وابستم تو رو خدا از من نگیرش.1f625.png

میگن اتاق علی یه جوریه ک اگر اشتباهی دستتو یه جایی بزاری ی فحش نافرم تایپ میشه!

این معتاده به خرید کیبرد. مواظب باش کلا نظر داره به کیبرد همه.

xDxDxD🤣🤣🤣

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، micpet گفته است :

محصولات کورسیر اصلا پیدا میشه ؟

به صورت واردات رسمی خیر

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، ahmad91 گفته است :

بنده لاجیتک دارم و بعد 3 سال مشکلی نداره

تمیز کردن با اب به علت داشتن ناخالصی زیاد توصیه نمیشه باعث سولفاته میشه و برد خراب میکنه  

برای تمیز کاری بهتره از ایزوپروپیل الکل با خلوص بالا مثلا 99 درصد استفاده بشه چون بعد استفاده سریع بخار میشه و رد و اثری نمیذاره 

اب مقطر چی مشکلی نداره؟

محلول ایزوپروپیل کجا میشه تهیه کرد؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که زیاد میخواین تایپ کنن فقط باید کیبرد ماکروسافت تهیه کنن. من خودم الان کیبرد مکانیکی ای فورتک دارم کاملا راضی هستم و به خوبی دکمه ها کار میکنن و مشکلی تا الان باهاش نداشتم. بازم تاکید می‌کنم برای تایپ فقط کیبرد ماکروسافت. 

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، moly گفته است :

اب مقطر چی مشکلی نداره؟

محلول ایزوپروپیل کجا میشه تهیه کرد؟

الکل خاصیت تمیزکنندگی و حلال چربی هم داره و بهتره

ایزوپروپیل الکل از فروشنده های لوازم ازمایشگاه و یا مواد شیمیایی  میتونید تهیه کنید

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، zen گفته است :

دوستانی که زیاد میخواین تایپ کنن فقط باید کیبرد ماکروسافت تهیه کنن. من خودم الان کیبرد مکانیکی ای فورتک دارم کاملا راضی هستم و به خوبی دکمه ها کار میکنن و مشکلی تا الان باهاش نداشتم. بازم تاکید می‌کنم برای تایپ فقط کیبرد ماکروسافت. 

مایکروسافت کیبورد های رده بالا نداره

یا بهتر بگم کیبورد مایکروسافت به خاطر قیمت و کیفیت میتونه بهترین انتخاب برای یک اداره مدرن باشه ولی در اکثر مواقع برای مصرف کننده شخصی گزینه های بهتری هست خصوصا تو قیمت های بالا

لینک به دیدگاه

من هم مارک رپو مکانیکی دارم هم کوگار با کلید های چرری MX هر دشون یک مشکل همسان دارن اون هم دابل کلیکی شدن بعد بعد از یک مدتی.

شنیدم  که بعضی شرکت ها با آپگرید کردن فورم ویر پردازنده ی داخلی کیبورد هاشون این مشکل رو برطرف میکنن تا حدی . مشکلشون اینه. بعد از این همه خرج کردن روی کیبورد برگشتم روی ممبران مدل 200K کوگار استفاده میکنم در حال حاظر.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام 

متاسف هستم بابت کیبورد شما که این مشکل داشته کاش پس میدادید اگه کیبوردتون گارانتی داشته.

من نزدیک به سه سال از کیبورد مکانیکال کورسیر استفاده میکنم و کیبورد من بصورت مداوم ازش استفاده شده کار من طوریه که یه سره پا سیستم هستم.. اگه کارمم تموم شده باشه در حال گیم زدن هستم باهاش

به شما این اطمینان میدم که  کیبورد مکانیکال (حداقل) این مدلی که من دارم  از استفاده  زیاد خراب نمیشن ، تازه من زود به زود تمیز و گردگیری هم نمیکنم.. نهایت دو سه ماه یک با ر کی کپ هار بر میدارم و با دستمال سطح کیبورد تمیز میکنم. شما بنظر به شدت بد شانس میاید که کیبوردتون اینطوری شده 

مدل دقیق کیبورد من  Corsair Strafe RGB با سوییچ های آبی چری هست. عاشق این کیبورد هستم اما دوتا مشکل داره که یکیش فک میکنم مختص سری strafe باشه و اون یکیش احتمالا بین همه مدل های کورسیر( حداقل مدل های چند سال پیشش )  مشترک باشه 

اولین مشکل کی کپ های کورسیر هستن. من تقریبا بعد 6 ماه ( یا شاید کمتر)  استفاده از کیبورد متوجه شدم کلید هایی که استفاده بیشتر استفاده میکنم رنگشون داره میره.. همین الان که دارم  این پست مینویسم  روی کلید های شیفت و اکس تقریبا سفید شده متاسفانه شکل بدی به کیبورد دادن  در صورتی که  کیبورد های ارزون تر دیدم خیلی دیرتر این اتفاق میفته براشون در کل از کی کپ های کورسیر راضی نیستم

دومین مشکل اینه اگه دقت  کنید کیبوردهای سری strafe زیر کلیدهاشون یه صفحه سفید قرار داده شده( برای انعکاس بیشتر نور ) که نور کلید ها بیشتر دیده شه اما متاسفانه این قسمت هم کیفیت نداره باره اول که تمیز میکردم دیدم اشغال ریزی بهش چسبیده وقتی کندمش کلا یه قسمت از لایه کیبورد هم ازش کنده شد در کل با یه ناخن کشیدن در میاد..

اما در کل بعد از گذشت سه سال از کحاظ کارایی  هنوز مثل روز اول که خریدم هستش مخصوصا سوییچ ها به هیچ عنوان هیچ تغییری حس نمیشه بین کلید هایی که یک سره استفاده شدن و کلید های بلااستفاده کیبورد

حالا بعد سه سال واقعا خسته شدم از سوییچ های چری آبی و میخوام  سوییچ های دیگه امتحان کنم

نظرتون درمورد gateron brown چی هست؟ 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-accessories/keyboard/cooler-master/cooler-master-ck550-gkgm1-us-gateron-gaming-keyboard.html

کاربرا reddit  بیشترشون نظرشون منفی روی سوییچ های قهوه ای

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، rewiecs گفته است :

بله تقریبا همه کی کپ های کورسیر اینطوری هستند ولی عوض کردنشون که اب خوردنه و قیمتی هم ندارند

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ASTS گفته است :

بله تقریبا همه کی کپ های کورسیر اینطوری هستند ولی عوض کردنشون که اب خوردنه و قیمتی هم ندارند

بله متاسفانه هیچ فروشگاهی تو ایران ندیدم کی کپ داشته باشه مگر اینکه از سایت های واسطه سفارش بدید (کی کپ های کیبورد msi یکی از دوستام تست کردم. حس  کردم صددرصد فیت این نیستن)

امروز میخوام کیبورد جدید سفارش بدم شما از سوییچ های قهوه ای اسفاده کردید تاحالا؟

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، rewiecs گفته است :

بله متاسفانه هیچ فروشگاهی تو ایران ندیدم کی کپ داشته باشه مگر اینکه از سایت های واسطه سفارش بدید (کی کپ های کیبورد msi یکی از دوستام تست کردم. حس  کردم صددرصد فیت این نیستن)

امروز میخوام کیبورد جدید سفارش بدم شما از سوییچ های قهوه ای اسفاده کردید تاحالا؟

بله اونا هم برا کیبرد کورسیر بودند که نسبتا خوب بود ولی من نپسندیدم چون بیشتر به سوییچ های پر سر و صدا علاقه دارم

@Alirezatha

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

بله اونا هم برا کیبرد کورسیر بودند که نسبتا خوب بود ولی من نپسندیدم چون بیشتر به سوییچ های پر سر و صدا علاقه دارم

@Alirezatha

من خودم عاشق کلید های پر سروصدا هستم. اما حس میکنم بعد این مدت طولانی تنوع لازمه یکم  مخصوصا برای من که مداوم پای کامپیوتر هستم  و  امیدوارم با یه کیبورد سبک تر (45 گرم) شاید کمتر  انگشتامو خسته کنه  دلیل دوم برای عوض کردن کیبوردم اینکه بعضی وقتا ممکنه تا صبح در حال کار باشم که صداش بقیه رو آزار میده یکم  تو خونه کوچیک ( میدونم دلیل محکمی نیست 😆)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...