رفتن به مطلب

تا حالا‌ کسی در حین خدمت تو ناجا ایست خدمت ( معافیت موقت ) گرفته ؟

میلاد بهرامن
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگه‌ کسی معافیت موقت در حین خدمت به خاطر عمل یا هر چی  دیگه ای گرفته ( تصویه کرده بعد چند ماه مثلا ۶ ماه دوباره برگشته سر ادامه خدمت ) لطفا همینجا اعلام‌ کنه سوال دارم . فقط کسانی که ناجا بودن 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام میلاد جان.

زمان خدمت من تو ستاد کل یگان ویژه ارش عدل پرور(ap) اومد ستاد خدمت کنه. وسطش گفت من دیسکم درد گرفته و رفت عمل کرد. حدود 2 ماه ایست خدمت گرفت و بعدش اومد تسویه کرد و معافیت پزشکی گرفت و رفت.

ی دکتر هم داشتیم ک میخاست بره مقاله ارائه بده حدود 1 ماه ایست خدمت گرفت و رفت و اومد برگشت سر جاش. 6 ماه عدد زیادیه خیلی باید کار مهمی باشه ک 6 ماه بدن فک کنم. تا 2 3 ماه رو راحت میدن فک کنم.

البته به خاطر عمل به راحتی میتونی مرخصی استعلاجی بگیری. کسی رو داشتیم ک تو 6 ماه خدمتش حدود 3 ماه استعلاجی گرفته بود! قانونی نیست ولی استعلاجی رو ببری بهداری کل تایید کنه هیچ کس نمیتونه رد کنه.

بهداری هم افراد درس خونده و باشعور 😄 ناجا هستن بهتر از بقیه میفهمنت.

لینک به دیدگاه

سلام

ناجا کجاش؟ستاد داریم هتل و صدا و سیما و غیره..کلانتری و پاسگاه

جا با جا فرق میکنه

ولی قانونا میشه

حالا میخاد برا درس باشه ،یا برای عمل ،کلا چند سال پیش که من بودم ۴۵روز استعلاجی هر کس داشت،اگه این عمل و استراحت بعدش بیشتر ۴۵روز میشد،ایست میزدن،اگه کمتر استعلاجی حساب میشد

لینک به دیدگاه

دوستان من معافیت موقت به دلیل افسردگی داشتم چند ماهه برگشتم سر خدمت ولی بعد ۴ ماه حقوقم هنوز واریز نمیشه . پیگیری کردم تو سیستم زده پایان خدمت ولی تاریخ حضور برگشتن سر خدمت رو زده .

گفتن ایست خدمتی ها همین طور هستن تا اطلاعاتشون ریکاوری و بازیابی بشه چند ماه طول میکشه تا حقوق بیاد .

خواستم ببینم کی اینجا ایست خدمت داشته بینم چند وقت بعد براش حقوق برقرار شده . خصوصا دوستانی که نیرو انتظامی بودن .

چون یکی گفت بعید میدونم دیگه بهت حقوق بدن ترسیدم ولی نیرو انسانی گفت دست تهرانه چند ماهی طول میکشه شایدم‌ موقع اتمام خدمت 

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

...

میلاد جان همین الان میتونی بری نیروی انسانی کل استانتون و درخاست توضیح بکنی.

اخر خدمت موقع تسویه حقوقی ک گرفتی و نگرفتی رو مثل فیش حقوقی بهت میدن و مطمعن باش الان ندن اخرش میدن خود من 1 ماه نگرفته بودم اوکی کردن و هفته بعد از تسویم برام زدن.

ولی اینکه الان تو سیستم چی خورده رو فقط تو نیرو انسانی مرکز میتونی بفهمی همین.

لینک به دیدگاه

ایست خدمت فرق داره .

نیرو انسانی گفت از تهرانه باید برقرار کنه

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

چون یکی گفت بعید میدونم دیگه بهت حقوق بدن ترسیدم ولی نیرو انسانی گفت دست تهرانه چند ماهی طول میکشه شایدم‌ موقع اتمام خدمت

یکی از بچه های هم خدمتیم بعداز درس دوباره اومد خدمت ،تقریبا یکی دوماهی طول داد تا حقوقش رو ریختن،البته مسئول نیرو انسانی شهرستان خودش ادم کار درست و پیگیری بود،طوری که من خدمتم تموم شد تقریبا ۱۵روز بعدش کارت اومد در خونه

لینک به دیدگاه

در در 30 بهمن 1398 در 16:44، Silvermanhhh گفته است :

یکی از بچه های هم خدمتیم بعداز درس دوباره اومد خدمت ،تقریبا یکی دوماهی طول داد تا حقوقش رو ریختن،البته مسئول نیرو انسانی شهرستان خودش ادم کار درست و پیگیری بود،طوری که من خدمتم تموم شد تقریبا ۱۵روز بعدش کارت اومد در خونه

ممنون

اپ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...