رفتن به مطلب

Cpu شکست smd

amir1155
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت بخیر یه مشکلی هست بنده از بروز کالا خرید کردم یه cpu q9400 این سی پی یو یکی از smd هاش شکسته منم حواسم نبود اینو چک کنم بعد الان 20 روز از خرید اش گذشته می تونم ازشون شکایت کنم یا تعویض می کنن یا اصلا قابل تعمیر هست 

98368_1061241.jpg

لینک به دیدگاه

اول تست کن ببین تصویر میده یا نه(شاید کار کنه)

لینک به دیدگاه

از کار کردن کار میکنه ولی دماش به 60 میرسه و fbs  بعد چند دقیقه خاموش میشه 

لینک به دیدگاه

سلام ، داداش نهایت ۷ روز مهلتوتست داشته باشه کاری نمیشه کرد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من...

قابل تعمیر هست، باید یه cpu مشابه که از کار افتاده، اون قطعه از روش اوراق بشه و روی cpu شما سوار بشه...و یه مشکل دیگه اینکه سه تا پین پایین همون قطعه از روی cpu "برد کن" شده(متالیزه های مسی ش کنده شده) کسی که بخاد اون قطعه رو روی این سیپیو سوار کنه یه سیم کشی هم باید روی سیپیو انجام بده که هزینه ش شاید 2 برابر ارزش سیپیو تموم شه(شایدم بیشتر)

لینک به دیدگاه

یه تاپیک جامع باید بزنیم سایتا و گارانتیای دزد رو مشخص کنیم 

هر کی هر بلایی سرش میاد بنویسه که درس عبرتی بشه واسه سایتا و شرکت گارانتی ، که شاید دست از دزدی و تلکه مردم بردارن

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، amir1155 گفته است :

سلام وقت بخیر یه مشکلی هست بنده از بروز کالا خرید کردم یه cpu q9400 این سی پی یو یکی از smd هاش شکسته منم حواسم نبود اینو چک کنم بعد الان 20 روز از خرید اش گذشته می تونم ازشون شکایت کنم یا تعویض می کنن یا اصلا قابل تعمیر هست 

98368_1061241.jpg

سلام عزیز باید زیر لوپ ببینی برد رو از زاویه مستقیم عکس میگرفتی بهتر بود ولی بنظر نمیاد پایه ها کف کن شده باشه میشه اوکیش کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...