رفتن به مطلب

کلید پاور قطع هست ولی برق توی قطعات انگار هست

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان چند روزی میشه که پاور جدید خریدم 

پاور 530 گیرین eud رو گرفتم 

برق مصرفی سیستمم 330 تا 400 وات هست 

همه چیز درسته اما کابل پاور به برق وصل هست و کلیدی که پشت پاور گذاشتن روی حالت قطع قرار دادم اما بازم بعد 10 دقیقه چراغ گرافیکم یه لحظه روشن خاموش میشه 

انگار یه لحظه برق میاد تو سیستم و سریع تخلیه میشه 

میخواستم بدونم این اتفاق مشکلی به وجود نمیاره 

قائدتا وقتی کلید پشت پاور روی حالت قطع هست نباید برقی وارد بشه 

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، icymaster گفته است :

سلام خدمت دوستان چند روزی میشه که پاور جدید خریدم 

پاور 530 گیرین eud رو گرفتم 

برق مصرفی سیستمم 330 تا 400 وات هست 

همه چیز درسته اما کابل پاور به برق وصل هست و کلیدی که پشت پاور گذاشتن روی حالت قطع قرار دادم اما بازم بعد 10 دقیقه چراغ گرافیکم یه لحظه روشن خاموش میشه 

انگار یه لحظه برق میاد تو سیستم و سریع تخلیه میشه 

میخواستم بدونم این اتفاق مشکلی به وجود نمیاره 

قائدتا وقتی کلید پشت پاور روی حالت قطع هست نباید برقی وارد بشه 

سلام.دوشاخه برق رو برعکس بزنید ببینید درست میشه یا نه.خونه ارت داره؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

سلام.دوشاخه برق رو برعکس بزنید ببینید درست میشه یا نه.خونه ارت داره؟

سلام 

دو شاخه رو برعکس زدم تغییری نکرد و همین اتفاق دوباره میوفته

بله ارت داره 

امکان داره این تداخل ولتاژ از محافظ باشه ؟

ویرایش شده توسط icymaster
لینک به دیدگاه

نمیدونم علت مشکل چیه

ولی قطعا غیر طبیعی هست و حتما پیگیری کنین

داخل فروم خود گرین با آقای موسوی ارتباط برقرار کنین به طور تخصصی تر  و دقیق تر راهنمایی تون میکنن

تو خود این فروم هم آقای ایمان خالقی هستن 

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

نمیدونم علت مشکل چیه

ولی قطعا غیر طبیعی هست و حتما پیگیری کنین

داخل فروم خود گرین با آقای موسوی ارتباط برقرار کنین به طور تخصصی تر  و دقیق تر راهنمایی تون میکنن

تو خود این فروم هم آقای ایمان خالقی هستن 

ممنون از شما 

دوستان اگر کسی میتونه نظری درمورد این موضوع بده ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، icymaster گفته است :

سلام 

دو شاخه رو برعکس زدم تغییری نکرد و همین اتفاق دوباره میوفته

بله ارت داره 

امکان داره این تداخل ولتاژ از محافظ باشه ؟

قبلا اینطوری نبود؟ارت واقعی هست یا فقط پریز داره؟مستقیم به برق بزنید ببینید باز هم مشکل هست؟و اینکه اگه برق وصل باشه ولی کامپیوتر خاموش باشه چراغ روشنه در حالت طبیعی؟اگه اینطوریه بیشتر به این حالت میخوره که برق فاز در کامپیوتر جریان داره.ولی حتما پیگیری کنید.اگه طبیعی نباشه ممکنه آسیب بزنه.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، amir.t.1261 گفته است :

قبلا اینطوری نبود؟ارت واقعی هست یا فقط پریز داره؟مستقیم به برق بزنید ببینید باز هم مشکل هست؟و اینکه اگه برق وصل باشه ولی کامپیوتر خاموش باشه چراغ روشنه در حالت طبیعی؟اگه اینطوریه بیشتر به این حالت میخوره که برق فاز در کامپیوتر جریان داره.ولی حتما پیگیری کنید.اگه طبیعی نباشه ممکنه آسیب بزنه.

سلام 

بله دو قسمت اهنی شکل که روی پیریز ها هست مگه همون ارت نیست ؟ خودم سیم جدا به چارچوب در وصل کردم و وصل کردم به بدنه کیس اما هنوز مشکل سر جاش هست

بزارید لیست قطعات رو بگم 

1650s

H310 mk

I3 9100f

Ram 8

من قبلا روی این سیستم پاور 380 گیرین رو گذاشته بودم پاوری که خیلی قدیمی بود شاید برا 5 6 سال پیش و اینکه بخاطر کمبود بودجه یکی دوماه روی همین سیستم بود تا این پاور رو خریدم 

و قبلا اینطوری نبود کلید پشت پاور که خاموش بود برقی هم روی قطعات نبود

و اگر برق وصل باشه کامپیوتر هم خاموش باشه و ( کلید پاور روی حالت وصل باشه ) بله برق توی قطعات هست و تا وقتی پاور وصله برق هم هست از اون لحاظ مشکلی نداره

ویرایش شده توسط icymaster
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، icymaster گفته است :

سلام 

بله دو قسمت اهنی شکل که روی پیریز ها هست مگه همون ارت نیست ؟ خودم سیم جدا به چارچوب در وصل کردم و وصل کردم به بدنه کیس اما هنوز مشکل سر جاش هست

بزارید لیست قطعات رو بگم 

1650s

H310 mk

I3 9100f

Ram 8

من قبلا روی این سیستم پاور 380 گیرین رو گذاشته بودم پاوری که خیلی قدیمی بود شاید برا 5 6 سال پیش و اینکه بخاطر کمبود بودجه یکی دوماه روی همین سیستم بود تا این پاور رو خریدم 

و قبلا اینطوری نبود کلید پشت پاور که خاموش بود برقی هم روی قطعات نبود

و اگر برق وصل باشه کامپیوتر هم خاموش باشه و ( کلید پاور روی حالت وصل باشه ) بله برق توی قطعات هست و تا وقتی پاور وصله برق هم هست از اون لحاظ مشکلی نداره

عجیبه.همونطور که دوستمون گفتند توی انجمن گرین بپرس.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من دقیقا همین مشکل رو دارم.پاورمم 580 Eud هست. حتی وقتی سیستم به برق هم نباشه یه لحظه چراغ روی مادربرد چشمک میزنه، مشکل از اسپیکرم بود و هر چند ثانیه داخلش الکتریسیته جمع میشد و توی کیس تخلیه میکرد، کابل اسپیکر رو که جدا کردم حل شد.

شما وسایل جانبی رو از کیس جدا کن و امتحان کن. حل میشه. ممکنه از پورت لن یا مانیتور برق وارد کیس بشه

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

درود

من دقیقا همین مشکل رو دارم.پاورمم 580 Eud هست. حتی وقتی سیستم به برق هم نباشه یه لحظه چراغ روی مادربرد چشمک میزنه، مشکل از اسپیکرم بود و هر چند ثانیه داخلش الکتریسیته جمع میشد و توی کیس تخلیه میکرد، کابل اسپیکر رو که جدا کردم حل شد.

شما وسایل جانبی رو از کیس جدا کن و امتحان کن. حل میشه. ممکنه از پورت لن یا مانیتور برق وارد کیس بشه

سلام 

توی انجمن گرین هم موضوع رو مطرح کردم و اونجا هم همین راهکار شما رو دادن

دوستان نمیتونم بگم 100 درصد موضوع حل شده ولی بعد از 20 بار آزمایش این حرف رو میزنم 

اگر بعد از جدا کردن همه وسایل جانبی باز هم مشکل سر جاش بود با یک پریز دیگه توی خونه تست کنید و کامپیوتر رو وصل کنید به برق

( بدون محافظ تست کنید با محافظ هم تست کنید ) من این کار رو انجام دادم تا الان مشکلی که گفتم حل شده 

دلیل اینکه 90 درصد گفتم 

10 درصد ممکنه موقتی باشه این موضوع و مشکل برگرده اما از هیچی بهتره

ممنون از دوستانی که توی این تاپیک شرکت کردن و کمک کردن 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...