رفتن به مطلب
  • جدید...

تاپیک جامع پیدا کردن دوست و هم تیمی در بازی های تحت شبکه(آنلاین)

پست‌های پیشنهادی

سلام خدمت گیمر ها

تاپیکی در این فروم در این مورد پیدا نکردم اگه هم بودن مخصوص یه بازی خاص بوده و تاپیک جامعی ندیدم(اگرم بوده که رفته زیر خاک)

پس تصمیم گرفتم خودم این تاپیک رو باز کنم .

برای در خواست قالبی به این شکل داشته باشه تا نظم تاپیک رعایت بشه:

««سلام

در بازی «......» در قسمت«....»نیاز به هم تیمی دارم ID یا اسم پروفایل من «.....»هست »»

بحث های جدا از تاپیک نکنید،نظم تاپیک بهم نخوره تاپیک خودتونه خودتون اذیت میشین.

باشد که در بازی آنلاین لذت ببرید.

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در ۱۴۰۰/۳/۳ در 21:09، Coffee Addicted گفته است :

😟

سلام

در بازی رانبو(!) سیسک(همون R6) نیاز به هم تیمی(شاید اسکوادی) دارم ID یا اسم پروفایل من I--MAhmoOD--I هست.(کاراکتر اول و آخر عای بزرگ هست) (کسی رینبو میزنه اد فرند بده انلاین بودیم یه مچ پلی بدیم، مردیم از دست این هم تیمیای تاکزیک و نوب، رنکمونو رسوندن به کوپر)

لینک به پست
  • کاربر ویژه
در در ۱۴۰۰/۳/۳ در 23:30، ali-0098 گفته است :

بیا استارتر جان برات لینک گذاشتم ولی من اکثرا single میرم یا اگه وضعیت کاهش پینگ خوب باشه DBD

https://steamcommunity.com/id/Coffee_Addicted/

لینک به پست
  • کاربر ویژه

رینبو سیکس

رنک سیلور به سوی گلد

ایدی در استیم و یوپلی : Alirezatha

پلتفرم پی سی

مهم ترین موضوع برام ادب و احترام بین اسکواد هست سطح پلی و غیره تو پله های بعدی ...

البته اشاره کنم یه 9 ماهی هست پلی ندادم ولی ادفرند بدین به زودی  بر میگردم  ...

لینک به پست

آقا توی هر پلتفرمی این آیدی مارو سرچ کنین هست

Mehrdad1419

توی استیم اکثر بازی های آنلاین رو دارم، فقط قبل ادد کردن یه پیام اینجا بدین که بدونم شما هستین، جدیدن پروفایل های عجیب غریب زیاد ریکوئیست میفرستن منم همه رو بلاک میکنم🙂

لینک به پست

از ۱۹ پست تاپیک، فقط سه پست یا بهتر بگم سه نفر به حرف استارتر گوش دادن و مواردی که فرمودن رو درخواست کردن...

بقیه پست‌ها توی تاپیک های مربوط به خودشون و تاپیک های مشابه بارها و بارها بحث شدن

لطفاً نظم تاپیک رو به هم نزنیم‌...

تمام پست‌های اضافه پاک میشن

لینک به پست
  • کاربر ویژه

https://steamcommunity.com/id/itsveloria

استیم فقط گاهی csgo بازی می‌کنم. در حد دو سه ساعت در ماه. ولی کسی اگر بخواد esea یا faceit بازی کنیم بدم نمی‌یاد. بالاترین رنکم وقتی زیاد بازی می‌کردم سوپریم بوده

در 4 ساعت قبل، MasoudK96 گفته است :

https://steamcommunity.com/id/itsveloria

استیم فقط گاهی csgo بازی می‌کنم. در حد دو سه ساعت در ماه. ولی کسی اگر بخواد esea یا faceit بازی کنیم بدم نمی‌یاد. بالاترین رنکم وقتی زیاد بازی می‌کردم سوپریم بوده

اینم بگم

من ۱۶-۰ هم ببازم هیچوقت غر نمی‌زنم. ممکنه به چیتر بودن طرف مقابلم اعتراض کنم نهایتا. ولی واقعا حوصله داد و بیداد و فحش‌کاری وسط مچ ندارم و احتمالا مستقیم می‌رم از همچین تیمی بیرون 😁

اگه کسی پایست برا esea اد کنه

لینک به پست

به این گفتگو ملحق شوید

شما می‌توانید حالا پست خود را ارسال کنید و بعدا اقدام به ثبت نام نمایید. اگر حساب کاربری دارید, وارد حساب کاربری خود شوید تا با استفاده از حساب کاربری خود پست ارسال کنید.
توجه: پست شما پس از ارسال، در انتظار تایید مدیریت خواهند ماند و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

Only 75 emoji are allowed.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جایگذاری شد.   نمایش به عنوان یک لینک به جای

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.