رفتن به مطلب

پر پر کردن فن cpu و صفحه نمایش واتر کولینگ

Recommended Posts

دوستان سلام خسته نباشید من جدیدا یک سیستم بستم که مادر برد asus tuf gaming b460 plus . پردازنده corei 5 10400f و گرافیک nvidia 1060 6g با یه رم 8g ddr4 موقعی که دکمه استارت سیستم و میزنم حدودا یک ثانیه طول میکشه تا روشن بشه مثل قبل همون موقع روشن نمیشه و یه واتر کولینگ گرین دارم برایcpu که صفحه مانیتورش و فنش به مادر برد وصله برخلاف بقیه فن هام که همه مستقیم به پاور وصلن موقع روشن شدن همچین پرپر میکنه برای حدود 3 تا 4 ثانیه بعد حالت عادی میشه انگار چند باز برقش قطع و وصل بشه یه همچین حالتی تو بازی و کارهای روزمرم هیچ مشکلی ندارم و دمای پردازندم از 32 تا44 هستش 
پاورم یه fsp hexa +500 میخواستم ببینم این مدل روشن شدن عادیه یا پاور مشکل داره یا کلا عادیه؟
ممنون میشم راهنمیم کنید خیلی نگرانم که نکنه جایی از سیستم مشکل داشته باشه و جاهای دیگرم خراب کنه

لینک به دیدگاه

در ۳۶ دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

مشکلی نداره

یعنی عادیه این طوری روشن بشه؟

بعد این پاور برای این سیستم اوکیه؟

لینک به دیدگاه

پاورتون مشکل داره.

اگر برای پمپ و فن رادیاتور از یک هدر استفاده کردید، تجدید نظر کنید و هر کدوم رو به یک هدر مجزا متصل کنید.

لینک به دیدگاه

در ۵۷ دقیقه قبل، Devileytion گفته است :

پاورتون مشکل داره.

اگر برای پمپ و فن رادیاتور از یک هدر استفاده کردید، تجدید نظر کنید و هر کدوم رو به یک هدر مجزا متصل کنید.

دوتا سیم جداست که هر کدوم رو جدا به مادر برد وصل کردم

مطمئنید که مشکل از پاوره؟ یعنی کم میاره پاور؟ 

چون من تو بازی یا کاربرد روزانه باهاش هیچ مشملی ندارم فقط موقع روشن شدنش برام این طرز روشن شدن عجیب بود و نگران کرده بود

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

درود بر شما؛ با توجه به نوع سوکت 24 پین پاور فکر نمیکنم پاورتون حتی استاندارد 80+ معمولی هم داشته باشه! مدل پاور دقیق ذکر کنید.

سلام چرا استاندارد ۸۰رو داره و شرکتش شرکت نسبتا معتبریه تو ایران شناخته شده نیست به این اسم و بیشتر محصولاتشو با اسم هایی مثل کولرمستر تولید میکنه 

Fsp hexa500+

در 4 ساعت قبل، Hadi MP گفته است :

درود بر شما؛ با توجه به نوع سوکت 24 پین پاور فکر نمیکنم پاورتون حتی استاندارد 80+ معمولی هم داشته باشه! مدل پاور دقیق ذکر کنید.

https://www.fsplifestyle.com/PROP161000099/ اطلاعات دقیق

لینک به دیدگاه

دقیق متوجه نشدم.

ولی احتمالا نوسان ولتاژ داری

اصلا روشن نکن سیستم با یه پاور دیگه تست کن اگر حالتش یکی بود که سیستم مشکلی نداره.ازش استفاده کن.

پاوری که داری معمولی است. اگه قطعاتت گران قیمت است. سعی کن یه چیز بهتر ببندی. البته هرچند با این قیمت ها دیگه نمیشه خرید.

ویرایش شده توسط ali-0098
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ali-۰۰۹۸ گفته است :

دقیق متوجه نشدم.

ولی احتمالا نوسان ولتاژ داری

اصلا روشن نکن سیستم با یه پاور دیگه تست کن اگر حالتش یکی بود که سیستم مشکلی نداره.ازش استفاده کن.

پاوری که داری معمولی است. اگه قطعاتت گران قیمت است. سعی کن یه چیز بهتر ببندی. البته هرچند با این قیمت ها دیگه نمیشه خرید.

الان حدود سه هفتس دارم سیستم و استفاده میکنم و هیچ مشکل نرم افزاری یا دما باهاش نداشتم تو بازیم هیچ مشکلی ندارم زیر 30 ثانیه ویمدوز میاد بالا
بنظرتون بازم مشکل از پاوره؟
تنها چیزی که منو یکم متعجب کرده بود همین نوع روشن شدن واتر کولینگ بود تو چندجاهم دیدم که نوشته بودن مدل این نوع بایوس ها اینطوری هست و عادیه
حالا بازم بنظرم به شما مشکل از پاوره منه جناب؟
اگه اره که یه پاور 500 وات گرین خوبه بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، محمد حسین پ گفته است :

دوتا سیم جداست که هر کدوم رو جدا به مادر برد وصل کردم

مطمئنید که مشکل از پاوره؟ یعنی کم میاره پاور؟ 

چون من تو بازی یا کاربرد روزانه باهاش هیچ مشملی ندارم فقط موقع روشن شدنش برام این طرز روشن شدن عجیب بود و نگران کرده بود

کار درست رو انجام دادید. احتمال دیگه ای که میمونه تنظیم سرعت "پمپ" توسط کاربر هست. داخل بایوس سرعت پمپ روی چه حالتی هست؟

لینک به دیدگاه

در ۱۸ ساعت قبل، محمد حسین پ گفته است :

الان حدود سه هفتس دارم سیستم و استفاده میکنم و هیچ مشکل نرم افزاری یا دما باهاش نداشتم تو بازیم هیچ مشکلی ندارم زیر 30 ثانیه ویمدوز میاد بالا
بنظرتون بازم مشکل از پاوره؟
تنها چیزی که منو یکم متعجب کرده بود همین نوع روشن شدن واتر کولینگ بود تو چندجاهم دیدم که نوشته بودن مدل این نوع بایوس ها اینطوری هست و عادیه
حالا بازم بنظرم به شما مشکل از پاوره منه جناب؟
اگه اره که یه پاور 500 وات گرین خوبه بگیرم؟

نگفتم که حتما پاور بری بخری. یه نفر که سیستم داره ، پاورش قرض بگیر چک کن . ییا ببر خدمات کامپیوتری با یه پاور دیگه برات چک کنه.

معلوم نیست مشکل از  پاور باشه . شاید سیستمش همین باشه. همه چیز درست باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...