رفتن به مطلب

مشخصات فنی و تخصصی اسپیکر چیه؟؟

asadaga
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1397/10/05, 20:08:57، Mahdi D گفته است :

سلام،

وقت به خیر.

بنده سال ها است که خودم تقویت کننده ی صدا طراحی یا از طراحی های دیگران استفاده می کنم. و در طی این مدت، بهترین سایتی که برای مشورت و یافتن طراحی های مفید و کارا دیدم سایت زیر است:

www.diyaudio.com

در این انجمن عضو شوید و از طراحی های ناب آن ها استفاده کنید.

اگر مصرف برق و هزینه برای تان چندان مهم نیست و به دنبال کیفیت صدای بسیار زیاد هستید به موضوع ساخت Krell KSA 50 سر بزنید. بنده چندین سال پیش، از طراحی این تقویت کننده ی صوتی برای ساخت تقویت کننده ای 5.1 کانال استفاده کردم و صدای شگرفی داشت! بی اغراق بسیار خطی، گرم و خالص! و پس از آن به دلیل مصرف زیاد(حدود 1 کیلو وات) و پیشنهاد مبلغی قابل توجه فروختمش.

کم ترین قیمت این تقویت کننده ی استریو حدود 3.000 دلار آمریکا است.

لینک به دیدگاه

در در 1397/10/11, 08:47:53، +Wise+ گفته است :

سلام،

وقت به خیر.

بنده سال ها است که خودم تقویت کننده ی صدا طراحی یا از طراحی های دیگران استفاده می کنم. و در طی این مدت، بهترین سایتی که برای مشورت و یافتن طراحی های مفید و کارا دیدم سایت زیر است:

www.diyaudio.com

در این انجمن عضو شوید و از طراحی های ناب آن ها استفاده کنید.

اگر مصرف برق و هزینه برای تان چندان مهم نیست و به دنبال کیفیت صدای بسیار زیاد هستید به موضوع ساخت Krell KSA 50 سر بزنید. بنده چندین سال پیش، از طراحی این تقویت کننده ی صوتی برای ساخت تقویت کننده ای 5.1 کانال استفاده کردم و صدای شگرفی داشت! بی اغراق بسیار خطی، گرم و خالص! و پس از آن به دلیل مصرف زیاد(حدود 1 کیلو وات) و پیشنهاد مبلغی قابل توجه فروختمش.

کم ترین قیمت این تقویت کننده ی استریو حدود 3.000 دلار آمریکا است.

ممنونم بابت توضیحات و معرفی مرجع ، صد البته کل هدف از این پروژه کاهش هزینه ها و چاره اندیشی برای به دست اوردن صدای 5.1 با کیفیت قابل قبول در برابر هزینه کمتر از بازار هست.

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام خسته نباشید من یه ساب ووفر دارم دوتا باند قدیمی زدم بهش ولی فقط صدا داره باندا بیس ندازه میشه راهنمایی کنید چکار کنم بیس باندا بیاد

لینک به دیدگاه

۱۱ ساعت قبل، Amir۳esh گفته است:

سلام خسته نباشید من یه ساب ووفر دارم دوتا باند قدیمی زدم بهش ولی فقط صدا داره باندا بیس ندازه میشه راهنمایی کنید چکار کنم بیس باندا بیاد

از اول نداشت یا الان نداره

احتمالا ایسی صدا سوزونده

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام برو بچ گل لیون

دم بچه های اینجا گرم که هر سرچی میکنی یه تاپیک لیون میاد بالا 😉

یه بنده خدایی این دو تا اسپیکرو داره . میخوام یکیشو ازش بردارم .

قیمت هر دو یکیه .

من تست صدام گرفتم . کریتیو صداش بیشتره . ادیفایر به نظر صداش قشنگتر

از این وات /snr/rms /و این چیز میزام چیزی نمیدونم .

ممنون میشم دوستان مطلع بگن کدوم یکی از اینا رو برای استفاده عادی بهتر میدونن

Edifier M1360 Speaker

CREATIVE SBS 2.1 370

🙏🙏

ff.thumb.jpg.97b5fcdfd2d4e78eb32f85794a8faf61.jpg

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

سلام . من معلم هستم . هیچ شناختی از اسپیکر ندارم . یه اسپیکر میخوام برای کلاس . حدودا بین ۳۰ تا ۴۰ متر فضاست . و ۴۰ تا دانش آموز دارم.  چی بگیرم ؟ چه مشخصاتی باید داشته باشه بلندگو ؟ 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، منیره گفته است:

سلام . من معلم هستم . هیچ شناختی از اسپیکر ندارم . یه اسپیکر میخوام برای کلاس . حدودا بین ۳۰ تا ۴۰ متر فضاست . و ۴۰ تا دانش آموز دارم.  چی بگیرم ؟ چه مشخصاتی باید داشته باشه بلندگو ؟ 

سلام. منم معلم هستم. پیشنهاد میکنم یه چیز با کیفیت و سبک بگیرید. مدل زیر رو پیشنهاد میکنم.

کریتیو مدل Muvo Play

خوبیش این ه بعدا میتونید یکی دیگه تهیه کنید و بهش وصل کنید دو تا بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...