رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مشاوره تخصصی در خرید کارت گرافیک

gpu-bg-slider.jpg

مطمئنا میدانید که قلپ تپنده هر سیستم گیمینگی کارت گرافیک است و همچنین احتمالا  میدانید که داغترین بحث های صنعت سخت افزار و حتی انجمن لیون کامپیوتر مربوط به کارت گرافیک است،به رغم اینکه تاپیک ویژه ای به منظور مشاوره در خرید قطعات ایجاد شده اما تقریبا هر روز شاهد ایجاد تاپیک های متعدد در مورد مشاوره در خرید کارت گرافیک هستیم،این پراکندگی باعث طرح سوالات تکراری و بی نظمی می شود.

برای اینکه یک مرجع  پرسش و پاسخ در خرید کارت گرافیک داشته باشیم این تاپیک را با اجازه و همکاری شما عزیزان ایجاد می کنم که در آن فقط به مشاوره تخصصی در مورد کارت گرافیک ها خواهیم پرداخت.

اهداف این تاپیک:

• مشاوره تخصصی درباره کارت گرافیک
  • ایجاد یک بانک پرسش و پاسخ در مورد کارت گرافیک
  • کاستن از تعداد سوالات تکراری

صمیمانه از همکاری شما عزیزان متشکرم @};- @};- @};- 

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

يه سوال: فقط شما مي بايستي مشاوره بديد يا دوستان هم ميتونن تو مشاوره شرکت کنن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم منظورش اینه که این تایپیک بشه مرجع 

مثه تایپیک مشاوره برای خرید سیستم کامل 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نه همه دوستان میتونن مشاوره بدن هدف اینه که این تاپیک مرجع پرسش و پاسخ گرافیک بشه،یعنی دیگه دوستان فقط تو این تاپیک سوال کنن

فکر کنم منظورش اینه که این تایپیک بشه مرجع 

مثه تایپیک مشاوره برای خرید سیستم کامل 

درود مهدی جان

دقیقا

لینک به دیدگاه

بسم الله !

گرافیک تا نهایت 400 ، 500 برای 3dmax و کمی گیم چی پیشنهاد میدید ؟؟؟

ای ام دی یا انویدیا فرقی نمیکنه !

آک و دست دو بودن رو هم لحاظ کنید !

ممنون !!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسم الله !

گرافیک تا نهایت 400 ، 500 برای 3dmax و کمی گیم چی پیشنهاد میدید ؟؟؟

ای ام دی یا انویدیا فرقی نمیکنه !

آک و دست دو بودن رو هم لحاظ کنید !

ممنون !!!!!!!!!!

درود جناب کریمی عزیز

با 400 یا 500 نمیشه گرافیک برا 3dmax گرفت اما در هرحال فرض رو بر این میگیریم که حداکثر بودجه ممکنه،برای چنین کاربری هایی تایتان و فایرپرو/کوادرو مناسبه.

در این باره من  دست دو رو پیشنهاد میدم،اگه با کمی بالا پایین بتونی 270X با 270 رو تهیه کنی میتونه گزینه خوبی باشه.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود جناب کریمی عزیز

با 400 یا 500 نمیشه گرافیک برا 3dmax گرفت اما در هرحال فرض رو بر این میگیریم که حداکثر بودجه ممکنه،برای چنین کاربری هایی تایتان و فایرپرو/کوادرو مناسبه.

در این باره من  دست دو رو پیشنهاد میدم،اگه با کمی بالا پایین بتونی 270X با 270 رو تهیه کنی میتونه گزینه خوبی باشه.

مرسی !

3dmax در حد یاد گیری سطح 0

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی !

3dmax در حد یاد گیری سطح 0

میتونید دنبال کارت 660ti هم باشید برای کاره 3d Max  بهتر از AMD جواب میده 

یا یه 650ti Boost  با حافظه 2 گیگ 

لینک به دیدگاه

سلام . کارتهای AMD برای کار در نرم افزار 3DMAX کارایی کمتری نسبت به کارتهای انویدیا دارن . برای نرم افزارهای 3D و گرافیک انیمیشنی بهتره که از کارتهای انویدیا استفاده بشه . هسته های کودا نقش زیادی در این نرم افزارها دارن . شما اگر بتونی یک کارت 660ti دست دوم تهیه کنی خیلی بهتره . البته همونطور که گفته شد ، این مقدار بودجه برای 3Dmax کمه . ولی برای استارت کار خوبه .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام به نظرتون کارت گرافیک gtx 960 SLI با gtx 980 چقدر فرق دارن و خریدن کدوم بهتره و قدرتشون به چه اندازس چون اون دو تا کارت gtx 960 و اون یکی هم یک عدد gtx 980 کدوم یک بیشترین بازده رد تو بازی میدن و خریدن کدوم یک بهتر هست ممنون میشم راهنماییم کنین

لینک به دیدگاه

سلام به نظرتون کارت گرافیک gtx 960 SLI با gtx 980 چقدر فرق دارن و خریدن کدوم بهتره و قدرتشون به چه اندازس چون اون دو تا کارت gtx 960 و اون یکی هم یک عدد gtx 980 کدوم یک بیشترین بازده رد تو بازی میدن و خریدن کدوم یک بهتر هست ممنون میشم راهنماییم کنین

هیچکدام

پیشنهاد من: zotac 970amp!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خرید کارت 980 اصلا پیشنهاد نمیشه 

شما یه 970 خوب بردارید که کلاک بالایی داشته باشه مثه G1 یا EVGA با یه 980 رفرنس برابری میکنه 

2 تا 960 هم به خاطره مموری کم اصلا برای گیم پیشنهاد نمیشه (جدا ازارزش کار)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=40505

لینک به دیدگاه

خرید کارت 980 اصلا پیشنهاد نمیشه 

شما یه 970 خوب بردارید که کلاک بالایی داشته باشه مثه G1 یا EVGA با یه 980 رفرنس برابری میکنه 

2 تا 960 هم به خاطره مموری کم اصلا برای گیم پیشنهاد نمیشه (جدا ازارزش کار)

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=40505

مگه وقتی دوتا باشه روی یک پی سی حافظه مگه ۴ گیگ نمیشه؟
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مگه وقتی دوتا باشه روی یک پی سی حافظه مگه ۴ گیگ نمیشه؟

هنوز قرار ه تو ویندوز 10 حافظه های کارت گرافیک ها یا هم یکی بشن و بشن 2 برابر 

هنوز نه

970 ارزش بیشتری داره که بعدا SLI این کارت هم خیلی بهتر جواب گو هست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخام کارت گرافیک بگیرم حالا بنظرتون اگه یه 7950دیگه بخرم و با مال خودم کراسفایر کنم تا دوسال دیگه جواب میده یا اینکه کلا مال خودمم بفروشم و کارت جدیدتر بگیرم؟

لینک به دیدگاه

هنوز قرار ه تو ویندوز 10 حافظه های کارت گرافیک ها یا هم یکی بشن و بشن 2 برابر 

هنوز نه

970 ارزش بیشتری داره که بعدا SLI این کارت هم خیلی بهتر جواب گو هست

یعنی این خبر حتمیه که حافظشون تو ویندوزه ده دوبرابر بشه ؟

سوال دوم بهترین نوع gtx 970 چیه؟ ام اس ای خوبه؟

سوال سوم پاور مورد نیاز چقدره؟

سوال چهارم من از شهرستانم اگر از لیون سفارش بدم به صورت پلمپ واسم میفرسته یا خودش اسمبلش میکنه؟ و دقیقا کی میرسن به دستم

ممنون از کمکت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1 = مایکروسافت گفته این اتفاق قراره بیفته 

2 بهترین 970 از لحاظ قیمت و کارایی 

http://lioncomputer.ir/product/5102/Zotac+GTX+970+AMP%21+Omega+CORE+Edition+4GB+GDDR5/ 

هست که 1.400 حدودا 

3 این کارت 170 وات مصرف داره با کل سیستم باید جم بزنی ولی حدودا اگه سیستم هم مصرف بالا نباشه 600 وات 

4 از لایون اگر کیس کامل بگیرید هم میتونن اسمبل شده بفرستن و هم پلم تا خودتون جم کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان من میخام کارت گرافیک بگیرم حالا بنظرتون اگه یه 7950دیگه بخرم و با مال خودم کراسفایر کنم تا دوسال دیگه جواب میده یا اینکه کلا مال خودمم بفروشم و کارت جدیدتر بگیرم؟

با توجه به قیمت خوبه 7950 (فکر کنم استوکش رو بینه 550 تا 600 میشه خرید حتی کمتر)

اگر از لحاظ مصرف برق مشکلی ندارید انتخابه خوبیه 

با اومدن ویندوز 10 و یکی شدنه تمام مشخصات گرافیک ها میتونه تو گیم کمک خوبی باشه 

لینک به دیدگاه

با توجه به قیمت خوبه 7950 (فکر کنم استوکش رو بینه 550 تا 600 میشه خرید حتی کمتر)

اگر از لحاظ مصرف برق مشکلی ندارید انتخابه خوبیه 

با اومدن ویندوز 10 و یکی شدنه تمام مشخصات گرافیک ها میتونه تو گیم کمک خوبی باشه

بنظرتون از r9 290قویتر یا در حد اون میشه تو حالت کراس؟
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظرتون از r9 290قویتر یا در حد اون میشه تو حالت کراس؟

مشخصات سیستم شما خوبه پس گلوگاه شدن منتفی هست 

میشه همچین کارایی ای 

BF3_01.pngDirt_01.png

FC3_01.pngBioshock_01.png

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

به نظر من کارت رو بفروش و یه دست دوم 290x بگیر البته رفرنس نباشه هم جدیده هم بی دردسر

لینک به دیدگاه

سلام خب دوستان خیلی مزاحمتون میشم چون دارم هی واسه یه سیستم قوی گیمینگ برنامه ریزی میکنم به نظرتون این کارت ASUS R9 295x2 8GB GDDR5

چقدر ارزش خرید داره درسته که قویه و پنج میلیون قیمتشه ارزشی داره چون اگر عالیه که عالی هست میخواماینو بخرم و تابستون هم کار کنم مادربرد و بقیه قطعات رو جور بکنم لطفا پس سوالاتمو میپرسم

۱ این کارت چه قدر ارزش دارد و با این قیمت میشود کارت انویدیا خرید اگر میتوان مدل ان چیست

۲ سیستمی مناسب با این کارت گرافیک برام تهیه کنین بدون زحمت مادربرد در حد هفتصد تومن باشه سی پی یو هم i5 باشه هارد اس اس دی نمیخوام رم تا هشت گیگ کافیه مانیتور نمیخوام میخوام بودجه بندی کاملی بکنم ممنون راهنماییم بکنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خب دوستان خیلی مزاحمتون میشم چون دارم هی واسه یه سیستم قوی گیمینگ برنامه ریزی میکنم به نظرتون این کارت ASUS R9 295x2 8GB GDDR5

چقدر ارزش خرید داره درسته که قویه و پنج میلیون قیمتشه ارزشی داره چون اگر عالیه که عالی هست میخواماینو بخرم و تابستون هم کار کنم مادربرد و بقیه قطعات رو جور بکنم لطفا پس سوالاتمو میپرسم

۱ این کارت چه قدر ارزش دارد و با این قیمت میشود کارت انویدیا خرید اگر میتوان مدل ان چیست

۲ سیستمی مناسب با این کارت گرافیک برام تهیه کنین بدون زحمت مادربرد در حد هفتصد تومن باشه سی پی یو هم i5 باشه هارد اس اس دی نمیخوام رم تا هشت گیگ کافیه مانیتور نمیخوام میخوام بودجه بندی کاملی بکنم ممنون راهنماییم بکنین

این کارت برای سیستمی که بالای  9 تومن باشه پیشنهاد میشه 

بهترین انتخاب حال حاظر (اگر نو بخاین 2 تا 970 هست و اگر استوک باشه باز موارد دیگه ای میاد وسط)

با این کارت شما یه i5 نمیشه استفاده کرد حد اقل i7 4770 یا 4790K پیشنهاد میشه برای 2 عدد 970 هم پیشنهاد میدم i7 تهیه بشه 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من یه کارت گرافیک Sapphire Hd6870 داشتم که متاسفانه چند روز پیش سوخت.

از اونجایی که سیستمم قدیمیه و نمیخام زیاد خرج کنم براش اگه میشه یه کارت گرافیک خوب در حد همون قبلی بهم معرفی کنید که قیمت مناسبی داشته باشه

مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب تا چه قیمتی برادر

post-11230-0-76596100-1430234263_thumb.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...