رفتن به مطلب

*تخفیف تا آخر ماه پست آخر* GALAX 970 GTX BLACK EXOC فوق العاده تمیز*کاهش قیمت فقط ٩٠٠ تومان*

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

قصد فروش کارت رو دارم فوق العاده تمیز و سالم تمام متعلقات کامل و تمیز عین روز اول   گارانتی ماه گذشته تمام شده کارتش موجوده جعبه و خود کارت مشابه نو 

اسیک بسیار خوب 79 تا حالا اور نشده حتی 1 ثانیه تحت فشار هم نبوده کارت خنک بی صدا و بسیااااار قوی

قیمت پایه 950            900 فوری 1 میلیون                 950        فقط تا آخر ماه 880

پایان مزایده 1 تیر

تعویض ندارم

تهران حضوری شهرستان واریز بعد ارسال

90zp2zaeaoj2h2hhjz5g.jpg

3l34kkpeq3a5g108raz1.jpgtqeyjnd9nay09xcwc6d0.jpg

56j1z2ir674quz7ptdtg.jpg

3l6sd6ay403bwhgs66ka.jpg3y03gklr4cq2cx5vsze6.jpg

tkmkvhdsy5td0sajgesf.jpg

ویرایش شده توسط fiscker
لینک به دیدگاه

به به آقا میلاد عزیز با چه کارتی.. حیف من چند ماه قبل یه 970 خریدم وگرنه بخدا خودم برمیداشتم

آقا ایشون کاملا تایید میشه بنده قبلا ازش خرید داشتم. میلاد از وسایلاش خیلییییی درست نگه داری و مصرف میکنه  @};-

لینک به دیدگاه

به به آقا میلاد عزیز با چه کارتی.. حیف من چند ماه قبل یه 970 خریدم وگرنه بخدا خودم برمیداشتم

آقا ایشون کاملا تایید میشه بنده قبلا ازش خرید داشتم. میلاد از وسایلاش خیلییییی درست نگه داری و مصرف میکنه  @};-

ممنونم  آقا یعفوب گل و دوست داشتنی لطف داری عزیز

قابل شما رو نداره  داداشم  :)

لینک به دیدگاه

سلام

میشه بگین توی عکسی که قرار دادین چرا یکی از فنها در حال چرخیدن هست ولی اون یکی استپ کرده؟! :-?

ویرایش شده توسط omidvar777
لینک به دیدگاه

سلام

میشه بگین توی عکسی که قرار دادین چرا یکی از فنها در حال چرخیدن هست ولی اون یکی استپ کرده؟! :-?

با اجازه استارتر

سلام

تو زمان های بیکاری یه فن خاموشه همیشه

لینک به دیدگاه

سلام

درود 

بله همون طور که دوستمون گفتن برای تولید نویز کمتر و مصرف انرژی کمتر در حالت بیکاری یکی از فن ها خاموش هستش اسم این تکنولوژی Fan Less  هست روی اکثر کارت های جدید هم هستش 

با اجازه استارتر

سلام

تو زمان های بیکاری یه فن خاموشه همیشه

ممنون از راهنماییتون @};-

لینک به دیدگاه

با 270x سافایر تعویض داری؟

خیر دوست عزیز پست اول گفتم تعویض ندارم

لینک به دیدگاه

داداش یه لینک ازش میدی ؟

بفرماييد دوست عزيز

http://lioncomputer.ir/product/5372/کارت+گرافیک+گالکس+GTX+970+EXOC/

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...