رفتن به مطلب

گربه‌ی سفید ایسوس: شرکت ایسوس از کارت‌گرافیک GTX 1070 DUAL رونمایی کرد

Recommended Posts

h8w19iw44txtpnh0e3j6.jpg

شرکت ایسوس امروز از پنجمین کارت‌گرافیک GTX 1070 خود، به نام GTX 1070 DUAL (مدل: DUAL-GTX1070-O8G) رونمایی کرد. این کارت به برد مدار چاپی سفارشی ایسوس و خنک‌کننده‌ی دو فنه (گرچه سیستم خنک‌کنندگی DirectCU II نیست) مجهز شده است و خنک‌کننده‌ی آن دارای پوششی است که زبان طراحی آن، همان زبان طراحی است که در بعضی از ماردبردهای سری X99 و Z170 استفاده شده است. این خنک‌کننده از یک جفت فن با پره‌های بال‌مانند تشکیل شده است و نویز کمی تولید می‌کند. این کارت همچنین به اورکلاک کارخانه‌ای تجهیز شده و کلاک پایه و بوست آن برابر 1582 و 1771 مگاهرتز است. کلاک حافظه‌ی آن دست نخورده باقی مانده و برابر 8.00 گیگاهرتز (GDDR5 موثر) است. کارت مذکور، انرژی مورد نیازش را از یک کانکتور 8 پین PCIe دریافت. درگاه‌های خروجی تصویر آن نیز شامل سه درگاه DisplayPort 1.4 و یک درگاه HDMI 2.0b است.

10vy9j0rts91aj1eyygh.jpg

krmxq06sfyslwc9inxhr.jpg

o49kvq8o63xhcidqdbh.jpg

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

من اگه بخوام از بین مدل‌های سری 10 ایسوس یکی رو انتخاب کنم، 100% اینو انتخاب میکنم. چون هم خوشگله، هم سادست، هم LED نداره. هم اندازش مناسبه.

لینک به دیدگاه

من اگه بخوام از بین مدل‌های سری 10 ایسوس یکی رو انتخاب کنم، 100% اینو انتخاب میکنم. چون هم خوشگله، هم سادست، هم LED نداره. هم اندازش مناسبه.

البته اگر قیمت تفاوت خاصی داشته باشه ارزش داره....

به زودی موجود میشه  =)) به زودی به زودی .........

لینک به دیدگاه

خیلیییی خوشگله [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

لینک به دیدگاه

باحاله. ایسوس اگه یک مقدار طراحی کارت هاش رو تغییر بده خیلی بهتر میشه  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کولر قشنگی هست ...   :clapping:

لینک به دیدگاه

طراحی ظاهریش که خیلی ضعیفه. در مقایسه با رقبا هم که Gaming X ام اس آس و G1 گیگا  چیزی برای عرضه نداره مگر اینکه این کمبودهارو با قیمت پایینش جبران کنه ایسوس.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خیلی از این سفیدا دوست دارم یا بقیه هم دوس دارن؟ :D

لینک به دیدگاه

من که سفید دوست ندارم . اگه باز تم نظامی داشت یه چیزی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...