رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

control باید با اختلاف اول بشه

نوچ!

Death Stranding حقشه اول شه!

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

نوچ!

من که حال نکردم باش بازیش اسلو موشنه. مثل fallout که اصلا درکش نمیکنم 👀😎

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

نوچ!

خواستم برات تو پیکوفایل اپلود کنم سرعت اپلود اونجا حدود 1.1 کیلوبایت بود که یه چند هزار ساعتی طول میکشید این بود که اینجا اپلود کردم :)

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

خواستم برات تو پیکوفایل اپلود کنم سرعت اپلود اونجا حدود 1.1 کیلوبایت بود که یه چند هزار ساعتی طول میکشید این بود که اینجا اپلود کردم :)

خیلی ممنون

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، micpet گفته است :

فقط Control

در 6 ساعت قبل، Mantel گفته است :

control باید با اختلاف اول بشه

من نصبش کردم ولی خیلی بازیش نکردم، در اون حد بازی خوبیه؟

در 6 ساعت قبل، MojArch گفته است :

و همچنان نت موبایل رو وصل نکردن ما بتونیم ببینیم😔😒

پ.ن:کسی دستش رسید اینو تو پیکو فایلی جایی اپلود کنه ماببینیم. کیفت رو در حد توانتون بذارید(من خودم معمولا 720 یا 1080 میبینم ولی چون اینجوری حجمش براتون برای دانلود و اپلود دوباره زیاد میشه هرچی گذاشتید لطف بسیار کردید)

لینک از آپارات اضافه کردم.😄

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AJOR گفته است :

من نصبش کردم ولی خیلی بازیش نکردم، در اون حد بازی خوبیه؟

من که خیلی خوشم اومد، البته گرافیکش یک کوچولو میتونست بهتر باشه.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ASTS گفته است :

متشکرم🌺🌺

لینک به دیدگاه

امسال بازی ویژه ای که باعث شه کف بر شم ندیدم. پارسال god of war رو داشتیم ولی امسال نه. control و outer worlds رو واقعا دوست نداشتم. stranding رو هنوز بازی نکردم ولی اگه از این بازیاس که الکی وقت آدمو تلف میکنن فک نکنم بپسندم. sekiro احتمالا بازی محبوب امسالم باشه. metro و gears5 و resident evil هم بد نبودن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، alireza fattahi گفته است :

امسال بازی ویژه ای که باعث شه کف بر شم ندیدم. پارسال god of war رو داشتیم ولی امسال نه. control و outer worlds رو واقعا دوست نداشتم. stranding رو هنوز بازی نکردم ولی اگه از این بازیاس که الکی وقت آدمو تلف میکنن فک نکنم بپسندم. sekiro احتمالا بازی محبوب امسالم باشه. metro و gears5 و resident evil هم بد نبودن

دقیقا موافقم. ولی بنظرم از بازی‌های کپکام Devil May Cry 5 می‌تونست نامزد بهتری باشه نسبت به Resident Evil 2

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

دقیقا موافقم. ولی بنظرم از بازی‌های کپکام Devil May Cry 5 می‌تونست نامزد بهتری باشه نسبت به Resident Evil 2

,واقعا ؟
طراحی مراحل بسیار بد قابل مقایسه با  DMC 3 که 14 سال پیش عرضه شده نیست
devil may cry  هیچ وقت داستان محور نبوده امداستان DMC V کلا چرت و پرت بود
طراحی هنری بد

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

,واقعا ؟
طراحی هنری بد

سلام خدمت شما دوست عزیزم

واقعا، طراحی مراحل بازی رو کاملا قبول دارم در مقایسه با نسخه‌های قبلی مخصوصا نسخه ۴ ولی در مورد داستان بازی، هیچوقت داستان محور نبوده؟ بیخیال! DMC همیشه در کنار گیم‌پلی استایلیش داستانش بوده که می‌درخشیده و بنظرم نسخه ۵ هم از نظر داستانی هیچ کم و کاستی نداشت. طراحی هنری بد رو متوجه نمیشم اگر منظورتون طراحی شخصیت‌ها و جلوه‌های بصری بازی بوده که به نظر خودم (نظر شخصی) بازی با انجین RE خیلی خوب تطبیق پیدا کرده بود و حتی خود بنده که طرفدار ظاهر قدیمی شخصیت‌های بازی بودم از این طراحی جدید و ریلیستیک بدم نیومد.

تنها ایرادات بازی (نظر شخصی) می‌تونه گیم‌پلی نسبتا خسته‌کننده‌ شخصیت V و لوکیشن‌های تکراری و طراحی مراحل بد باشه، البته شاید خسته‌کننده نباشه ولی بنظرم با استایل گیم‌پلی اصلی بازی جور در نمیومد ولی خود شخصیتش جالب بود و دیالوگ‌هاش خیلی عالی بودن. من از RE2 بدم نیومد که اینو گفتم چرا که همین نسخه بازسازی شده RE2 رو ۴ بار تموم کردم اینقدر که خوشم اومده بود ازش، ولی واقعا در حق DMC5 کم لطفی شد.

لینک به دیدگاه

,واقعا ؟
طراحی هنری بد

سلام خدمت شما دوست عزیزم

واقعا، طراحی مراحل بازی رو کاملا قبول دارم در مقایسه با نسخه‌های قبلی مخصوصا نسخه ۴ ولی در مورد داستان بازی، هیچوقت داستان محور نبوده؟ بیخیال! DMC همیشه در کنار گیم‌پلی استایلیش داستانش بوده که می‌درخشیده و بنظرم نسخه ۵ هم از نظر داستانی هیچ کم و کاستی نداشت. طراحی هنری بد رو متوجه نمیشم اگر منظورتون طراحی شخصیت‌ها و جلوه‌های بصری بازی بوده که به نظر خودم (نظر شخصی) بازی با انجین RE خیلی خوب تطبیق پیدا کرده بود و حتی خود بنده که طرفدار ظاهر قدیمی شخصیت‌های بازی بودم از این طراحی جدید و ریلیستیک بدم نیومد.

تنها ایرادات بازی (نظر شخصی) می‌تونه گیم‌پلی نسبتا خسته‌کننده‌ شخصیت V و لوکیشن‌های تکراری و طراحی مراحل بد باشه، البته شاید خسته‌کننده نباشه ولی بنظرم با استایل گیم‌پلی اصلی بازی جور در نمیومد ولی خود شخصیتش جالب بود و دیالوگ‌هاش خیلی عالی بودن. من از RE2 بدم نیومد که اینو گفتم چرا که همین نسخه بازسازی شده RE2 رو ۴ بار تموم کردم اینقدر که خوشم اومده بود ازش، ولی واقعا در حق DMC5 کم لطفی شد.

لینک به دیدگاه

تخفیفات پاییز استیم ساعاتی دیگر شروع میشود !

لینک به دیدگاه

,واقعا ؟
طراحی هنری بد

سلام خدمت شما دوست عزیزم

لینک به دیدگاه

در در 2 آذر 1398 در 16:20، MojArch گفته است :

نتایج استادیا خیلی جالب بوده!

ایول داره

فقط به درد ما نمیخوره دیگه فک کنم متوجه باشید چرا

دیجیتال فاندری میگفت سرعت اینترنتم 350 مگابیته ولی گوگل استدیا میگه 33 مگ . موندم من با 8مگابیت adsl چه سرعتی میگیرم 😐

---

1.thumb.PNG.ecd515a0f637ce945417a63b6866dea9.PNG

ویرایش شده توسط Aimbot
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Aimbot گفته است :

دیجیتال فاندری میگفت سرعت اینترنتم 350 مگابیته ولی گوگل استدیا میگه 33 مگ . موندم من با 8مگابیت adsl چه سرعتی میگیرم 1f610.png

---

1.thumb.PNG.ecd515a0f637ce945417a63b6866dea9.PNG

از نظر فاندری ۴۳ مگابایت برثانیه سرعت نت داری 

از نظر استدیا ۴ مگابایت بر ثانیه 

اینترنتتم در واقعیت ۱ مگابایت برثانیه هست

دی

حالشو ببر بده؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ruby گفته است :

سلام خدمت شما دوست عزیزم

طراحی هنری منظورم طراحی محیط و  دشمنان

DevilMayCry5_2019_05_26_13_11_37_041.thumb.jpg.03e77081afe4b7e6bca89f7fa53f9efa.jpg

مراحل اخر و درخت فاجعه است

image.thumb.jpeg.0cec21b7026ec57697df0c5189b55e70.jpeg
DevilMayCry5_2019_05_26_13_22_16_482.thumb.jpg.b06821363fad6b653578c9081b0be40e.jpg

داستان بازی فاجعه است
خوشحال می شم نکات مثبت داستان برام تعریف کنید

ویرایش شده توسط ghost of sparta
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

طراحی هنری منظورم طراحی محیط و  دشمنان

مراحل اخر و درخت فاجعه است

داستان بازی فاجعه است
خوشحال می شم نکات مثبت داستان برام تعریف کنید

به نظر من خیلی بهتر میتونست بشه DMC V ولی همه بخاطر گیم پلیش دوس دارنش و البته ژاپینا بحثشون جداس که کلا عاشق این جور داستانان 

لینک به دیدگاه

NVIDIA GeForce 441.41 WHQL

پشتیبانی از Halo: Reach  و Quake II RTX v1.2 و فیکس چند باگ در rdr2 .

لینک به دیدگاه

تخفیفات استیم شروع شد !

https://store.steampowered.com

استیم آوارد هم تکمیل کنید

https://store.steampowered.com/steamawards/nominations?snr=1_4_autumnsale__autumn2019-SteamAwards

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

تخفیفات استیم شروع شد !

استیم آوارد هم تکمیل کنید

https://store.steampowered.com/steamawards/nominations?snr=1_4_autumnsale__autumn2019-SteamAwards

🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭🤐😭

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

تخفیفات استیم شروع شد !

به درد بخور توش پیدا میشه؟

من رکوئیست فرستادم برات توی استیم 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

به درد بخور توش پیدا میشه؟

من رکوئیست فرستادم برات توی استیم 

نه منکه دنبال چیز خاصی نیستم،شاید nierبگیرم که تخفیف نخورده پس نمیخرم،الانم نمی خوام پولامو نابود کنم 10روز دیگه Red Dead میاد دوستان پولاشونو در تخفیفات حدر ندن

تایید شد رفیق😎

در 54 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png1f910.png1f62d.png

i know right😓

لینک به دیدگاه

حدس من راجع به برنده گیم آوردز:

به نظرم death stranding بهترین بازی میشه دیگه توی رودروایستی گیر میکنن که بنده خدا این همه روش وقت گذاشته و زحمت کشیده...

از دوستان کسی بازی توی سبک ساخت و ساز و شهرسازی که حجم بالا نباشه شبیه بازی be richest یا diner dash اینا میشناسه؟ از be richest خیلی خوشم اومده ولی دیگه شبیه یا بهتر ازش پیدا نکردم.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

نه منکه دنبال چیز خاصی نیستم،شاید nierبگیرم که تخفیف نخورده پس نمیخرم،الانم نمی خوام پولامو نابود کنم 10روز دیگه Red Dead میاد دوستان پولاشونو در تخفیفات حدر ندن

تایید شد رفیق1f60e.png

موافقم، من 2400 ARS آماده کردم تا بیاد :D

:100_pray:👌

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...