رفتن به مطلب

مشکل با 570 برای ماین

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب،
امروز صبح نمی دونم چه مشکلی پیش اومده که هشریتم 0 شده بود ، بعد از چک کردم ریگ فهمیدم که گویا سیستم گرافیک ها رو شناسایی نمی کنه.
بعد از نصب درایور برای گرافیک ها و پچ زدن ، همه گرافیک ها شناخته میشن ولی توی کلیمور هر گرافیک هشریتش شده 17 در حالیکه قبلا 30 بود

چکار کنم عزیزان؟

لینک به دیدگاه

درایور آپدیت شده

درایور رو پاک کنید درایور بلاک چین مجدد نصب کنید

لینک به دیدگاه

سلام 
قربان من 4 تا گرافیک رو درایور نصب کردم و پچ زدم و سپس درایور بلاکچین زدم ولی باعث شد که کلا 4 تا گرافیک رو دوباره نشناسه ،

دقیقا میشه بفرمایید که چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

جناب، یک بررسی کنید بایوس مادربورد رو که گزینه ی Above 4 GPU برای ماینینگ، فعال شده باشه، همه ی کارها رو در ویندوز انجام بدید (مثل نصب درایور بلاکچین و پچ) و در آخر آورکلاک کنید، ولی بعد از خاموش کردن ریگ، فیش مانیتور رو بزنید به مادربورد (گرافیک مجتمع درون سی پی یو) کار میفته، و بدین شکل بایستی تمام گرافیک های شما شناسایی بشن.

اگر نشد سعی کنید تک به تک گرافیک ها رو به ریگ متصل کنید (همه رو خارج کنید،دونه دونه وصل کنید رستارت کنید)
احتمالش هست یکی از رایزر ها خراب باشه و باعث بشه بطور کامل پاور شما کار نکنه و یک سری از گرافیک ها رو برق نرسونه، احتمالش هست کلا پاور سوخته باشه و ایرادی داشته باشه،که البته امیدوارم کار به اونجا نرسه.

اگر به گرافیکی رسیدید که به محض متصل کردنش داره مشکلی بوجود میاد و قطع و وصلی های مکرر یا نشناختن گرافیک ها دقیقا بعد از وصل شدن گرافیک شماره ی فلان شروع شد، شک کنید به رایزر.

موفق باشین.

ویرایش شده توسط TechBaMohsen
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، TechBaMohsen گفته است :

جناب، یک بررسی کنید بایوس مادربورد رو که گزینه ی Above 4 GPU برای ماینینگ، فعال شده باشه، همه ی کارها رو در ویندوز انجام بدید (مثل نصب درایور بلاکچین و پچ) و در آخر آورکلاک کنید، ولی بعد از خاموش کردن ریگ، فیش مانیتور رو بزنید به مادربورد (گرافیک مجتمع درون سی پی یو) کار میفته، و بدین شکل بایستی تمام گرافیک های شما شناسایی بشن.

اگر نشد سعی کنید تک به تک گرافیک ها رو به ریگ متصل کنید (همه رو خارج کنید،دونه دونه وصل کنید رستارت کنید)
احتمالش هست یکی از رایزر ها خراب باشه و باعث بشه بطور کامل پاور شما کار نکنه و یک سری از گرافیک ها رو برق نرسونه، احتمالش هست کلا پاور سوخته باشه و ایرادی داشته باشه،که البته امیدوارم کار به اونجا نرسه.

اگر به گرافیکی رسیدید که به محض متصل کردنش داره مشکلی بوجود میاد و قطع و وصلی های مکرر یا نشناختن گرافیک ها دقیقا بعد از وصل شدن گرافیک شماره ی فلان شروع شد، شک کنید به رایزر.

موفق باشین.

سلام
با تشکر از پاسخ شما ولی بنده همه این کار ها رو انجام دادم ، مشکلم اینه که هش ریت پایینه
در ضمن فقط 4 تا گرافیک هست
پاور و ... همه سالم هستن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...