رفتن به مطلب

مشکل ذوب شدن اتصال PCI e در پاور 650OCPT با یک گرافیک!

Recommended Posts

عزیز دل نرم افزار قابل اطمینان نیست.همیشه ولتاژها رو کمتر از حد معمول نشون میده و اونوقت شما فکر میکنید مشکلی وجود داره .هرچند مختارید

نرم افزار هایی مثل occt و hwmonitor

لطفا مدل مادر برد و پاورتون رو دقیقا اعلام کنید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

سلام.  من با 650 همین مدل 4 تا 1060 گیگا بستم برای دوستان ماینر هنوز داره مثل رخش کار میده.(کارهای خطر ناک خ خ خ البته مصرف هر کارت در نرم افزار حدود 98 وات بود چون آندر ولت و آندر کلاک بودن)

چند مورد مقاله های gamer nexus  رو میدیدم میگفت برای اکثر گرافیک های حال حاظر(سیستم با یک گرافیک یا گرافیک های تک GPU) توان واقعی مصرفی پاور ها در حد 450 تا 480 وات هست. اینم باز ممکنه در مورد 1080ti صادق نباشه . اگر روی دو کانکشن لود پخش میشد این طوری نمیشد قطعا...البته نقص فنی هم پیش میاد حتی برای EVGA و کروسر.

https://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&IsNodeId=1&N=100007657 600112163 600014085

لینک بالا لیست در حال فروش پاور های پلات 650 وات هست 

همشون 2 تا کانکتور گرافیک دارند!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

https://www.newegg.com/Product/ProductList.aspx?Submit=ENE&IsNodeId=1&N=100007657 600112163 600014085

لینک بالا لیست در حال فروش پاور های پلات 650 وات هست 

همشون 2 تا کانکتور گرافیک دارند!!!!!!!!!

در در 1396/06/24, 21:25:55، Poorya_Lion گفته است :

درود بر شما،

پاور 650 انرمکس با 4 کانکتور 8پین:

http://www.enermax.com/home.php?fn=eng/product_a1_1_3&lv0=1&lv1=70&no=247

پاور 650 کوسیر با 4 کانکتور 8پین:

http://www.corsair.com/en-us/rmx-series-rm650x-650-watt-80-plus-gold-certified-fully-modular-psu

پاور 650 کورسیر با 4 کانکتور 8پین:

http://www.corsair.com/en-us/rmi-series-rm650i-650-watt-80-plus-gold-certified-fully-modular-psu

پاور 650 ترمال تک با 4 کانکتور 8پین:

http://www.thermaltake.com/products-model.aspx?id=C_00001819

پاور 650 EVGA با 4 کانکتور 8پین:

https://www.evga.com/products/Specs/PSU.aspx?pn=9d224a7d-d321-4350-a2fa-c8366df799a4

و ...

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Poorya_Lion گفته است :

درود بر شما

1) من با شما نبودم

2) هیچ کدوم از این پاور ها پلات نیست ( یعنی شرایط مساوی با پاور استارتر را ندارند)

3) حوصله بحث بی مورد با شما ندارم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

عزیز دل نرم افزار قابل اطمینان نیست.همیشه ولتاژها رو کمتر از حد معمول نشون میده و اونوقت شما فکر میکنید مشکلی وجود داره .هرچند مختارید

نرم افزار هایی مثل occt و hwmonitor

لطفا مدل مادر برد و پاورتون رو دقیقا اعلام کنید

سلام main asus z170 A 

پاور گرین 650auk 

مشخصات کامل سیستم در پروفایلم است. 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mrp7 گفته است :

درود بر شما

1) من با شما نبودم

2) هیچ کدوم از این پاور ها پلات نیست ( یعنی شرایط مساوی با پاور استارتر را ندارند)

سلام. 

نقل قول

1) من با شما نبودم

اینجا یک انجمن تحت وب هستش و همه کاربران می تونند در بحث ها شرکت کنند. از اون گذشته این تالار مربوط به بخش پشتیبانی محصولات با برند تجاری GREEN هستش و بنده، آقای شعبانی و آقای آذین مسئول پشتیبانی و رفع شبهات ایجاد شده در این تالار هستیم.

نقل قول

خب اینکه برعکس شد. همکار بنده چندین مورد پاور با تکنولوژی و کارایی پاین تر از مدل های دارای گواهینامه 80PLUS Platinum به شما معرفی کردند که دارای 4 عدد کانکتور 8Pin PCIe هستند. این در حالیه که پاورهای دارای گواهینامه 80PLUS Platinum قیمت کارایی و امکانات بیشتری دارند. 

از اون گذشته علاوه بر مسائل فنی این سیاست های فروش و بازاریابی یک شرکت هست که در این سطح در تعیین امکانات یک پاور دخیل هستش. سیاست های یک کمپانی به گونه ای هست که برای سود بیشتر کاربر رو مجبور می کنه که برای داشتن 4 کانکتور 8Pin PCIe بره سراغ پاورهای 750W و بالاتر و یک کمپانی با توجه به قیمت تمام شده محصول تصمیم میگیره تا همین تعداد کانکتور PCIe رو برای پاور 650W تعبیه کنه.

برای مثال همین آقای استارتر در چند پست بالاتر توضیح دادند که در کاربردهای ماینیگ 4 عدد کارت گرافیک GTX 1060 رو به همین پاور GP650B-OCPT متصل کردند. در واقع با استفاده از تکنیک محدود سازی توان مصرفی این 4 عدد کارت گرافیک و مصرف روی هم رفته قطعات در نهایت به نتیجه مطلوبی هم رسیدند.

این هم 2 مثال از پاورهای 650W دارای استاندارد 80PLUS Platinum و 4 عدد کانکتور 8Pin PCIe: 

https://www.thermaltake.com/Power_Supply/Toughpower_Series_/Toughpower_Grand/C_00002570/Toughpower_Grand_650W_Platinum_Fully_Modular_/Specification.htm

https://seasonic.com/prime-ultra-platinum#specification

https://www.kitguru.net/components/power-supplies/zardon/seasonic-prime-650w-platinum-psu-review/2/

ضمناً دو مورد از پاورهایی که خودتون لینک دادید هم دارای 4 کانکتور 8Pin PCIe هستند: 

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817151172

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16817151219

نقل قول

مجدداً عرض میکنم خدمتتون که اینجا انجمن های پشتیبانی محصولات گرین هستش و ما وظیفه داریم شبهات موجود را برطرف کنیم. امیدوارم جسارت بنده و همکار بنده رو ببخشید و این انتظار رو از شما داریم که احترام متقابل در هر شرایطی حفظ بشه.

ویرایش شده توسط Mahdi_Moosavi
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

سلام. 

اینجا یک انجمن تحت وب هستش و همه کاربران می تونند در بحث ها شرکت کنند. از اون گذشته این تالار مربوط به بخش پشتیبانی محصولات با برند تجاری GREEN هستش و بنده، آقای شعبانی و آقای آذین مسئول پشتیبانی و رفع شبهات ایجاد شده در این تالار هستیم.

خب اینکه برعکس شد. همکار بنده چندین مورد پاور با تکنولوژی و کارایی پاین تر از مدل های دارای گواهینامه 80PLUS Platinum به شما معرفی کردند که دارای 4 عدد کانکتور 8Pin PCIe هستند. این در حالیه که پاورهای دارای گواهینامه 80PLUS Platinum قیمت کارایی و امکانات بیشتری دارند. 

از اون گذشته علاوه بر مسائل فنی این سیاست های فروش و بازاریابی یک شرکت هست که در این سطح در تعیین امکانات یک پاور دخیل هستش. سیاست های یک کمپانی به گونه ای هست که برای سود بیشتر کاربر رو مجبور می کنه که برای داشتن 4 کانکتور 8Pin PCIe بره سراغ پاورهای 750W و بالاتر و یک کمپانی با توجه به قیمت تمام شده محصول تصمیم میگیره تا همین تعداد کانکتور PCIe رو برای پاور 650W تعبیه کنه.

برای مثال همین آقای استارتر در چند پست بالاتر توضیح دادند که در کاربردهای ماینیگ 4 عدد کارت گرافیک GTX 1060 رو به همین پاور GP650B-OCPT متصل کردند. در واقع با استفاده از تکنیک محدود سازی توان مصرفی این 4 عدد کارت گرافیک و مصرف روی هم رفته قطعات در نهایت به نتیجه مطلوبی هم رسیدند.

این هم 2 مثال از پاورهای 650W دارای استاندارد 80PLUS Platinum و 4 عدد کانکتور 8Pin PCIe: 

https://www.thermaltake.com/Power_Supply/Toughpower_Series_/Toughpower_Grand/C_00002570/Toughpower_Grand_650W_Platinum_Fully_Modular_/Specification.htm

https://seasonic.com/prime-ultra-platinum#specification

https://www.kitguru.net/components/power-supplies/zardon/seasonic-prime-650w-platinum-psu-review/2/

مجدداً عرض میکنم خدمتتون که اینجا انجمن های پشتیبانی محصولات گرین هستش و ما وظیفه داریم شبهات موجود را برطرف کنیم. امیدوارم جسارت بنده و همکار بنده رو ببخشید و این انتظار رو از شما داریم که احترام متقابل در هر شرایطی حفظ بشه.

من شرکتم کنار چراغ برقه دیدم جنس های آ شغالی چینی رو به جای آلمانی و ژاپنی و ... میدند به مردم بدبخت

کلا هیچ شرکتی روی شرکتتون نظارت نمیکنه

پس معلوم نیست اون پاوری برای تست فرستادید پلاتینیم بگیره با پاوری که میدید دست مردم یکی باشه

هیچ 650 پلاتی کانکتور تکی نداره اما گرین با افتخار برای اینکه هزینه کمتر در بیاد این کار رو میکنه

فعلا که آمار دلاراتون در اومده یکم روی اون کار کنید

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/08, 16:42:11، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

قبل از خرید 1080 تی آی ، 1070 تی آی داشتم با پاور V650 کولر مستر ،از رگلاسیون ولتاژ کولر مستر راضی نبودم در زمان لود کارت گرافیک 1070 تی آی ولتاژ بر روی سرک های تغذیه گرافیک تا 11.78 پایین میومد.جالب قضیه این بود که ولتاژ روی سوکت 24 پین مادر برد 11.9 بود و که این موردبرای یک پاور تک ریل اصلا قابل پذیرش نیست و دلیل اون هم فقط میتونه استفاده از کابل بی کیفیت و ایجاد افت ولتاژ تا ورودی کارت گرافیک باشه.

دوست عزیز نمیخوام تهمت بزنم اما چرا دروغ میگید؟؟؟

شما همیشه بحثی از گرین میشه میاید و دفاع میکنید و معلوم جزئی از این باند هستید!

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

من شرکتم کنار چراغ برقه دیدم جنس های آ شغالی چینی رو به جای آلمانی و ژاپنی و ... میدند به مردم بدبخت

کلا هیچ شرکتی روی شرکتتون نظارت نمیکنه

پس معلوم نیست اون پاوری برای تست فرستادید پلاتینیم بگیره با پاوری که میدید دست مردم یکی باشه

هیچ 650 پلاتی کانکتور تکی نداره اما گرین با افتخار برای اینکه هزینه کمتر در بیاد این کار رو میکنه

متاسفم . برای اینکه بدون دلیل و مدرک و شاید به دلیل عدم آگاهی تهمت می زنید متاسفم. 

رسماً از شما دعوت می کنیم افتخار بدید همراه با نماینده ما و لیون کامپیوتر تشریف ببرید بازار و هر یک از محصولات گرین که اراده کردید با هزینه ما خرید کنید و اصالت قطعات به کار رفته در اون رو بررسی و برای کاربران تشریح کنید. 

ما بیش از 2 سال است که در حال پیگیری ارسال محصولات گرین به سایت های معتبر جهانی برای تست و بررسی هستیم ولی متاسفانه به اتفاق وقتی از ایرانی بودن برند بهشون میگیم پا پس می کشند و تحریم ها رو بهانه می کنند. امیدوارم این مشکل حل بشه به زودی ...

نقل قول

پاور GP650B-OCPT دارای 2 کانکتور PCIe روی بخش ماژولار پاور هستش که به واسطه دو کابل که هر یک دارای 2 کانکتور 2+6 پین PCIe هستند جمعاً 4 عدد کانکتور 6+2  پین PCIe در خروجی ارائه می کند. 

این پیکربندی تقریباً در اکثر پاورهای هم رده اجرا میشه. مثل همین مدل Seasonic-prime-650w-platinum که خودتون لینک دادید.

1234.thumb.PNG.48f8dab22009efb992ad6d2784651578.PNG

نقل قول

شما فقط اختلاف 2.3 برابری بین دلاری 3800 تومنی و 8500 تومنی همین سامانه نیما که تنها بخشی از نیازهای ارزی شرکت گرین رو پوشش می دهند ضرب در قیمت های قبل از عید محصولات گرین بکنید و محاسبه کنید که قیمت های کنونی آیا بالاست یا خیر؟ قیمت محصولات ما رو با مدل های مشابه کنونی مقایسه کنید و باز هم بفرمایید قیمت ها چگونه است. 

افزایش جهانی برخی قطعات اولیه به دلیل جنگ تجاری بین چین و آمریکا، افزایش سرسام آور هزینه های حمل و نقل و بسته بندی و .... نیز جزو مواردی هستند که از گفتن آن ها صرف نظر کردم. 

بنده با توجه به وظایفم تمامی عرایضم را به صورت فنی و مثال های مستند برای شما بیان کردم ولی شما از بحث اصلی خارج و ناحق تهمت می زنید بدون هیچ دلیل و مدرکی. این بار اولتون نیست و بارها مشاهده شده که علیه بنده، همکاران و سایر کاربران این کار رو تکرار کردید. امیدوارم بخش مدیریتی این انجمن در این باره تصمیم به حق اتخاذ کنند.

@Hamed

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

کلمه معلوم نیست تهمته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا جملات رو درست نمیخونید

یا به دنبال دلسوزی برای شرکت خودتون هستید

من  نه وقت دارم نه حوصلشو دارم بیام شرکتتون یکم بیشتر هزینه میکنم ولی مطمعنم شرکتی تولید کرده که تو رقابت بوده.

نه مثل شرکت شما که رقیبی ندارید تقریبا

رقابت باعث پیشرفت میشه و نبود رقابت باعث درجا زدن یا پسرفت میشه

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Mahdi_Moosavi گفته است :

شما فقط اختلاف 2.3 برابری بین دلاری 3800 تومنی و 8500 تومنی همین سامانه نیما که تنها بخشی از نیازهای ارزی شرکت گرین رو پوشش می دهند ضرب در قیمت های قبل از عید محصولات گرین بکنید و محاسبه کنید که قیمت های کنونی آیا بالاست یا خیر؟ قیمت محصولات ما رو با مدل های مشابه کنونی مقایسه کنید و باز هم بفرمایید قیمت ها چگونه است. 

افزایش جهانی برخی قطعات اولیه به دلیل جنگ تجاری بین چین و آمریکا، افزایش سرسام آور هزینه های حمل و نقل و بسته بندی و .... نیز جزو مواردی هستند که از گفتن آن ها صرف نظر کردم. 

بنده با توجه به وظایفم تمامی عرایضم را به صورت فنی و مثال های مستند برای شما بیان کردم ولی شما از بحث اصلی خارج و ناحق تهمت می زنید بدون هیچ دلیل و مدرکی. این بار اولتون نیست و بارها مشاهده شده که علیه بنده، همکاران و سایر کاربران این کار رو تکرار کردید. امیدوارم بخش مدیریتی این انجمن در این باره تصمیم به حق اتخاذ کنند.

سلام 

من خودم پاور 885b گرین دارم تو این 3 سال خداییش خوب بوده تازه سری قدیمی هست فن مشکی هم هست ! البته اخرش نفمیدم فرقش چیه کامل که ایا ریفره یا نه ! اما درکل تا الان خوب بوده مشکلی نبوده 

اما این حرفتون که می گین قیمت های ما مناسب هست درست نیست الان دلار به هم ریخته شده 16 17 تومن قیمتا نجومی شده  اما اگر دلار به همون منوال قبلی یا حتی 10 تومن بشه رقابت با این قیمتا براتون سخت می شه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوست عزیزم 

قبلا هم همچین حرفی به من زده شده?

من خوزستانی هستم و از شهر بهبهان هستم و هیچ ارتباطی هم با شرکت گرین ندارم.حتی شغل من هم هیچ ارتباطی به کامپیوتر نداره.

تحصیلات من فوق لیسانس برق قدرت هستش و در نیروگاه سیکل ترکیبی شهدای پیروز بهبهان کار میکنم.

دوست هم دارید از محل کارم یا محل زندگیم لینک گوگل مپ بدم تا باور کنید?

هیچ سودی هم از طرفداری از شرکت گرین نمیبرم.

دیگه دروغ گویی و باند بازی یک مقدار زیاده روی هستش گلم❤️

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، testaccount گفته است :

پست من چرا از این تاپیک پاک شده؟ در کل چرا پست ها در تاپیک های گرین پاک میشه؟ سانسور در این حد؟ متاسفم برای این فروم

دوست عزیز اگر حرفی زدم که باعث رنجیدگی خاطر شما و بقیه دوستان در فروم شده واقعا معذرت میخوام❤️

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان لیونی مخصوصاً آقای موسوی که بنده از همین تریبون ازشون از صمیم قلب پوزش می‌طلبم @Mahdi_Moosavi

وقتتون رو نمیگیرم و خلاصه میکنم

بنده تا چند وقت پیش یکی از سر سخت ترین مخالفان پاور های گرین بودم و حتی چند بار بحث پیش اومد چون اولین تجربه ام به تجربه تلخی مبدل شده بود و همین تفکر کهنه رو نگه داشته بودم و همینطور منتقلش میکردم .

تا این که دیروز از پاور hp + دوستم تست گرفتم...

وقتی نتایج نویز رو دیدم و کیفیت ساخت بالا اون رو با قیمت مناسب و گارانتی عالیش دیدم تعجب کردم! واقعاً به جرات میتونم بگم این پاور خیلی خیلی جلوتر ازسایر پاور های میانرده  و حتی بالا رده برند های به اصطلاح معتبره ، اینو مطمئن باشید ، هیچ وقت در خرید پاور های این شرکت هم شک نکنید بنده هم به زودی پاوری از این برند تهیه میکنم و تست می‌زارم تا دوستانی که طرز فکرشون مثل من بوده  آگاه بشن و طرز فکر اشتباهشون رو مثل بنده کنار بگذارند.

و باز هم از آقای موسوی و دوستانی هم که قصد راهنمایی منو داشتن و من نمی‌پذیرفتم  عذر خواهی میکنم و تقاضا دارم عذر خواهی بنده رو بپذیرید.

موفق و موید باشید.

ویرایش شده توسط Chabouk
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

کلمه معلوم نیست تهمته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یا جملات رو درست نمیخونید

یا به دنبال دلسوزی برای شرکت خودتون هستید

من  نه وقت دارم نه حوصلشو دارم بیام شرکتتون یکم بیشتر هزینه میکنم ولی مطمعنم شرکتی تولید کرده که تو رقابت بوده.

نه مثل شرکت شما که رقیبی ندارید تقریبا

رقابت باعث پیشرفت میشه و نبود رقابت باعث درجا زدن یا پسرفت میشه

داداش اگه من واقعا مثل شما از کامپیوتر سر در میاوردم به همراه یکی از سران گرین میرفتم بازار یه پاور میخریدم تو همین فروم فیلم تستاشو انلاین میزاشتم(به همراه ناظران گرین)

اقای موسوی هم راست میگه اگه واقعا از پاور و اینچیزا سر در میاری یه روزو اختصاص بده به این کار(البته اگه مفتی باشه)

لینک به دیدگاه

با سیستم بدون اندر کلاک ماین شده وصلام. این مورد برام رو پاور کولر مستر و حتی evga پیش اومده. 

لینک به دیدگاه

واقعا چرا یکی خلاف حرفتون حرف میزنه بهش تهمت میزنید ؟!یا میگین جیره خور؟! خب شما دارین از برند مورد علاقتون دفاع میکنید این دوستمون آقای اسماعیلی هم دارن تجربشون رو میگن ؟!

هیچکسی(جز ناظرین)  حقی نداره به کسی تو این فروم بگه پست منو ریپلای نکن! میخوای پستتو ریپلای نکنن یا کسی باهاتون حرف نزنه لطفا نیاین مجازی چون فضای مجازی فضای بحث کردن و تبادل اطلاعاته!واقعا خیلی از دوستان قدیمی بخاطر همین بچه بازیا دیگه تو فروم پاسخگوی کسی نیستن

البته میدونم الان در جواب منم میگن فن بوی ولی اصلا برام مهم نیس

لینک به دیدگاه

صلوات محمدی ختم کنید دوستان.

دوستان من تخصصی در قسمت اتصالات پاور ندارم مشاهداتمو گفتم. میفرستم خدمات گارانتی گرین برسی کنن.

تاپیک زدم خاستم تجربیاتتون رو بدونم دوستان هم تا الان کسی به من نگفته من همچین مشکلی داشتم که PCI e این طوری شده.

اینم بگم نه کسی تهدید کرده بنده رو  نه زوری گفتن تاپیک بزنم نه زوری هست که بگن تاپیک پاک بشه (فقط میخاستم شفاف سازی کنم).

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

صلوات محمدی ختم کنید دوستان.

دوستان من تخصصی در قسمت اتصالات پاور ندارم مشاهداتمو گفتم. میفرستم خدمات گارانتی گرین برسی کنن.

تاپیک زدم خاستم تجربیاتتون رو بدونم دوستان هم تا الان کسی به من نگفته من همچین مشکلی داشتم که PCI e این طوری شده.

اینم بگم نه کسی تهدید کرده بنده رو  نه زوری گفتن تاپیک بزنم نه زوری هست که بگن تاپیک پاک بشه (فقط میخاستم شفاف سازی کنم).

سلام سعید جان، برادر به قول خارجیا لانگ تایم نو سی ?

اگه برای گارانتی ارسال نکردی، بفرست بیاد دست خودم روش قید کن بخش R&D اینجا بررسیش می کنیم،

یک درد دل کوچک هم با دوستانی که همیشه در تاپیک های گرین نظرات مثبت و منفی ارسال می کنن دارم، عزیزان تبادل نظر خوبه ولی خواهشاً اولویتتون این باشه که به کسی که تاپیک زده کمک کنید ، نه که بگید چون نظر من اینه بیام نظرم رو بگم، نظراتی که کمکی به صاحب تاپیک نمی کنه و آف تاپیک به حساب میاد ممکنه حذف بشن. به خدا همه این فروم کسی که طرفدار گرینه و ضد گرینه رو می شناسه. دیگه الکی بحث ها را کش ندید خواهشاً. ? ممنون که رعایت می کنید

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در در 1397/07/08, 13:58:06، RoTeL1TY گفته است :

دوست گرامی وقت بخیر.
دوستانه بهتون میگم از پاور گرین استفاده نکنید.

این مشکلی که من میبینم یا اتصالی + -  داشته- که فکر نمیکنم -
  یا آمپر کشیده که اون پین آهنی داخل سوکت توان عبور اون آمپر از خودش نداشته که باعث شده به اون فلز فشار بیاد و آب بشه

به هر حال در پاور کولر مستر و کورسیر اگر سیم + - بهم اتصال کنن  بلافاصله خاموش میشه پاور طبق استاندارد های محافظتی که داره.
ولی پاور گیرین اینطور نیست به همین سادگی خاموش نمیشه  جای یه دستگاه جوش میشه استفاده کرد نه پاور

یکی از مشتری هام پاور گیرین که داشت گرافیک کل سیستم نابود کرده بود همینطور کابل ها و تمامی کانکتور ها آب شده بودن
که خودشون اومدن  تاپیک زدن عکس گذاشتن   تاپیک بی علت پاک شد با اونم کاری نداریم

خلاصه موضوع گیرین بهترین پاور ایران هست ما ازش بد نمیگیم چیزی که میبینید اتفاق افتاده
تا الان هم پاور با برند دیگه تو جایی یا تاپیک ها ندیدم اینطوری بشه

اگر دلتون به حال خودتون میسوزه پاور از برند کورسیر یا کولر مستر تهیه کنید.تا بقیه قطعات نسوزن خدایی نکرده.

من با شما کاملا مخالفم درست نیس بخاطر چند تجربه این حرف زده بشه در حالی که من تجربه ی برعکس داشتم

من تا حالا نزدیک به ۲۰ پی سی کامل جمع کردم هر دفعه از پاور گرین استفاده 《نکردم》 پاور سوخته

مورد اول پاور ممونیکس بود که مادر بورد رو سوزوند

مورد دوم به اصرار فروشنده جای گرین oc, پاور کولر مستر گلد بستم که سوخت و مادر بورد رو سوزوند

مورد بعدی هم برای سیستم محل کار که فقط یه cpu و رم و دو تا هارد داشت، جای پاور گرین، پاور انرمکس استفاده کردم به اصرار فروشنده، اونم پاور ۵۵۰ وات که خیالم راحت باشه هیچ اتفاقی برای سیستم نمی افته

همین ۴ روز پیش پاور سوخت و دو روز سیستم بدون پاور موند تا رفتم یه پاور ۳۳۰ گرین گرفتم

پاور های گرین سنگین و با کیفیت هستن، اگر موردی هم پیش بیاد با توجه به تعداد بالای فروشش منطقیه

برای منی که توی ۲۰ سیستم هرچی جز گرین بستم سوخته چ توجیهی وجود داره؟

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

من با اون دوستمون کار ندارم ولی پست منو بخونین

من پاور کولر مستر گلد داشتم سوخت مادر بوردم سوزوند

هرچی جز گرین داشتم سوخته اونم تو ۲۰ تا پی سی!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amirff1 گفته است :

من با اون دوستمون کار ندارم ولی پست منو بخونین

من پاور کولر مستر گلد داشتم سوخت مادر بوردم سوزوند

هرچی جز گرین داشتم سوخته اونم تو ۲۰ تا پی سی!

دوست عزیز ولتاژ این مولتی متر رو ببینید!شاهکار پاور فول ماژولار v650 کولر مستر  با کارت گرافیک  1070ti هستش در ضمن با گارانتی آواژنگ هم در میون گذاشتم و حتی حاظر نشدند به حرف من گوش بدند و اصلا برخورد خوبی هم نکردند.حالا خودتون این برخورد رو با طرز برخورد آقای موسوی مقایسه کنید.

من قبل از خرید این v650  یه 580es داشتم و در زمان فول لود کامل تا 11.9 میومد.

هشتصد و پنجاه هزار پاور خریدم اما 400 فروختم

پاور 600hp+  زدم به 1080ti ولتاژ 12 ولت سر 8 پین از 11.98 پایین نمیومد.

IMG_20181001_214605.png

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amirff1 گفته است :

من با شما کاملا مخالفم درست نیس بخاطر چند تجربه این حرف زده بشه در حالی که من تجربه ی برعکس داشتم

من تا حالا نزدیک به ۲۰ پی سی کامل جمع کردم هر دفعه از پاور گرین استفاده 《نکردم》 پاور سوخته

پاور های گرین سنگین و با کیفیت هستن، اگر موردی هم پیش بیاد با توجه به تعداد بالای فروشش منطقیه

برای منی که توی ۲۰ سیستم هرچی جز گرین بستم سوخته چ توجیهی وجود داره؟

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی.

مطمعنا برند گرین برند خوبیه ولی شما برای تایید این جمله داریدبه شعور مخاطبان و افراد حاضر تو فروم توهین میکنید.

ب نظرتون پاور کیلویی فروخته میشه؟ وزن بیشتر دلیلی بر خوب بودن یه پاوره؟ میدونید مواد لازم جهت ساخت یه سویچینگ چیه؟ مگه دارید سلف میخرید که با بیشتر شدن دور و وزن امپر بیشتر بشه و ولتاژ استیبل تر؟؟؟؟

ب نظرتون فروش پاورهای گرین بیشتره یا کولرمستر و کورسیر؟؟ به نظرتون فروش پاورهای گرین خیلی زیاده؟ بله وقتی کلا یه شرکت هست که با پشتیبانی دولتی داره psu تولید (مونتاژ) میکنه تو ایران همه شرکت های دولتی با این برند قرارداد دارن و یکی از دلایل فروش زیادی این برند همینه. ولی تو بحث پاور های پریمیوم خیلی قابل رقابت نیس تو فروش منظورمه.

ب استارتر قبلتر گفتم مشکل از جای دیگست. یه پروتکت هست به اسم شرت سیرکویت ک کارش اینه ک به محض اتصال مثبت و منفی جریان رو قطع میکنه وتا  قطع نشدن ac ورودی،  این پروتکت قطع نمیشه.

یه استاندارد دیگه ای هم هست که نمیزاره از یه شاخه مقدار زیادی جریان کشیده بشه و در صورت این اتفاق مثل قبلی پروتکت میکنه و جریان رو قطع میکنه. این دو استاندارد از پاور های سوکت 478 ب بعد الزامیه و هست. بالای 100 پاور خریدم چون کارم سیستم صوتیه و ارزونترین راه برای راه اندازیه یه پخش ماشین پاور کامپیوتره. هر برند و توانی هم دستم اومده و همشون بی استثنا این دو استاندارد رو داشتن. پس نمیشه خرده گرفت به برند گرین سر این دو استاندارد چون داشته و داره.

ولی اینکه بیایم بگیم گرین از کولرمستر و کورسیر بهتره یه جورایی درست نیست. چرا؟ چون همین گرین داره تمام تلاششو میکنه که نزدیک همون دو برند بشه از هر نظری.

طبیعتا وقتی یه جایی بازار انحصاری بشه پیشرفت به شدت کم میشه. میتونید ببینید که گرین از چ تاریخی شروع به استفاده از کابل های فلت کرد و بقیه برند ها از چ تایمی.

میشه بازار خودرو رو مثال زد که وقتی همه ماشین های اداری و نظامی ما ایرانی هستن و الزام به خریدشون. وقتی بالای 3 برابر قیمت اصلی خودرو رو لازمه پرداخت کنید برای خودرو غیر ایرانی طبیعتا خودرو ایرانی فروشش زیاد میشه ولی این دلیلی بر خوب بودن این خودرو نیست و اینکه بگیم چون تعداد فروش این خودرو زیاده پس مشکلاتش هم طبیعه رسما توهینه به افرادی ک دارن مطالعه میکنن این متن رو.

توصیه میکنم دیدتون رو عوض کنید. نه این برند گرین برند بدیه مطمعنا خوبه ک این همه ساله تو بازار هست. ولی بقیه برند ها هم خوب هستن.

ب امید نسوختن هیچ پاوری از هیچ برندی.

در 2 ساعت قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

دوست عزیز ولتاژ این مولتی متر رو ببینید!شاهکار پاور فول ماژولار v650 کولر مستر  با کارت گرافیک  1070ti هستش در ضمن با گارانتی آواژنگ هم در میون گذاشتم و حتی حاظر نشدند به حرف من گوش بدند و اصلا برخورد خوبی هم نکردند.حالا خودتون این برخورد رو با طرز برخورد آقای موسوی مقایسه کنید.

من قبل از خرید این v650  یه 580es داشتم و در زمان فول لود کامل تا 11.9 میومد.

هشتصد و پنجاه هزار پاور خریدم اما 400 فروختم

پاور 600hp+  زدم به 1080ti ولتاژ 12 ولت سر 8 پین از 11.98 پایین نمیومد.

سلام خدمت شما دوست گرامی.

ولتاژ 11.87 تو فول لود کاملا استاندارده و مشکلی نداره. شما مشکلی برخوردید؟

قیمت بالا دلیل بر خوب بودن جنس نیست مخصوصا مخصوصا که ما تو ایران زندگی میکنیم. گارانتی کولرمستر رو با گارانتی ایرانی مقایسه نکنید. شرکت های گارانتی کننده ایران که همه ثابت شدن چون هیچ کدومشون قابلیت تعمیر خیلی از محصولات رو ندارن سعی در شونه خالی کردن از زیر بار مسئولیت میکنن.

گرین یه شرکتیه که در حال مونتاژ و تولید پاوره، اطراف قم هست شرکت تولید و مونتاژشون پس براشون تعمیر یه پاور کاری نداره با یه برندی که تو ایران رسما گارانتی نداره مقایسه نکنید.

درباره ولتاژ هم 11.8 هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. مهم اینه که بعد 5 سال این 11.8 نشه 11 اون 11.98 هم نشه 11 شما 5 سال استفاده کن ببین اخرش چی میشه.

جنس های چینی همیشه اولش بهتر از اصلی هستن. نمونش اسپیکرهاشون. پخش مای ماشینشون خیلی چیزای دیگه ک همه میدونیم ولی بعد از گذشت یه تایمی متوجه فرق جنس اصلی و چینی میشیم.

=====-====

خلاصه حرفم اینکه برند گرین یه برند خوبه گارانتیش عالیه پاسخگوییشون معرکس. شکی تو این موارد نیست.

ولی برای رسیدن به برند های بالاتر هنوز کار داره.

موفق باشید.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست گرامی.

مطمعنا برند گرین برند خوبیه ولی شما برای تایید این جمله داریدبه شعور مخاطبان و افراد حاضر تو فروم توهین میکنید.

ب نظرتون پاور کیلویی فروخته میشه؟ وزن بیشتر دلیلی بر خوب بودن یه پاوره؟ میدونید مواد لازم جهت ساخت یه سویچینگ چیه؟ مگه دارید سلف میخرید که با بیشتر شدن دور و وزن امپر بیشتر بشه و ولتاژ استیبل تر؟؟؟؟

ب نظرتون فروش پاورهای گرین بیشتره یا کولرمستر و کورسیر؟؟ به نظرتون فروش پاورهای گرین خیلی زیاده؟ بله وقتی کلا یه شرکت هست که با پشتیبانی دولتی داره psu تولید (مونتاژ) میکنه تو ایران همه شرکت های دولتی با این برند قرارداد دارن و یکی از دلایل فروش زیادی این برند همینه. ولی تو بحث پاور های پریمیوم خیلی قابل رقابت نیس تو فروش منظورمه.

ب استارتر قبلتر گفتم مشکل از جای دیگست. یه پروتکت هست به اسم شرت سیرکویت ک کارش اینه ک به محض اتصال مثبت و منفی جریان رو قطع میکنه وتا  قطع نشدن ac ورودی،  این پروتکت قطع نمیشه.

یه استاندارد دیگه ای هم هست که نمیزاره از یه شاخه مقدار زیادی جریان کشیده بشه و در صورت این اتفاق مثل قبلی پروتکت میکنه و جریان رو قطع میکنه. این دو استاندارد از پاور های سوکت 478 ب بعد الزامیه و هست. بالای 100 پاور خریدم چون کارم سیستم صوتیه و ارزونترین راه برای راه اندازیه یه پخش ماشین پاور کامپیوتره. هر برند و توانی هم دستم اومده و همشون بی استثنا این دو استاندارد رو داشتن. پس نمیشه خرده گرفت به برند گرین سر این دو استاندارد چون داشته و داره.

ولی اینکه بیایم بگیم گرین از کولرمستر و کورسیر بهتره یه جورایی درست نیست. چرا؟ چون همین گرین داره تمام تلاششو میکنه که نزدیک همون دو برند بشه از هر نظری.

طبیعتا وقتی یه جایی بازار انحصاری بشه پیشرفت به شدت کم میشه. میتونید ببینید که گرین از چ تاریخی شروع به استفاده از کابل های فلت کرد و بقیه برند ها از چ تایمی.

میشه بازار خودرو رو مثال زد که وقتی همه ماشین های اداری و نظامی ما ایرانی هستن و الزام به خریدشون. وقتی بالای 3 برابر قیمت اصلی خودرو رو لازمه پرداخت کنید برای خودرو غیر ایرانی طبیعتا خودرو ایرانی فروشش زیاد میشه ولی این دلیلی بر خوب بودن این خودرو نیست و اینکه بگیم چون تعداد فروش این خودرو زیاده پس مشکلاتش هم طبیعه رسما توهینه به افرادی ک دارن مطالعه میکنن این متن رو.

توصیه میکنم دیدتون رو عوض کنید. نه این برند گرین برند بدیه مطمعنا خوبه ک این همه ساله تو بازار هست. ولی بقیه برند ها هم خوب هستن.

ب امید نسوختن هیچ پاوری از هیچ برندی.

سلام خدمت شما دوست گرامی.

ولتاژ 11.87 تو فول لود کاملا استاندارده و مشکلی نداره. شما مشکلی برخوردید؟

قیمت بالا دلیل بر خوب بودن جنس نیست مخصوصا مخصوصا که ما تو ایران زندگی میکنیم. گارانتی کولرمستر رو با گارانتی ایرانی مقایسه نکنید. شرکت های گارانتی کننده ایران که همه ثابت شدن چون هیچ کدومشون قابلیت تعمیر خیلی از محصولات رو ندارن سعی در شونه خالی کردن از زیر بار مسئولیت میکنن.

گرین یه شرکتیه که در حال مونتاژ و تولید پاوره، اطراف قم هست شرکت تولید و مونتاژشون پس براشون تعمیر یه پاور کاری نداره با یه برندی که تو ایران رسما گارانتی نداره مقایسه نکنید.

درباره ولتاژ هم 11.8 هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه. مهم اینه که بعد 5 سال این 11.8 نشه 11 اون 11.98 هم نشه 11 شما 5 سال استفاده کن ببین اخرش چی میشه.

جنس های چینی همیشه اولش بهتر از اصلی هستن. نمونش اسپیکرهاشون. پخش مای ماشینشون خیلی چیزای دیگه ک همه میدونیم ولی بعد از گذشت یه تایمی متوجه فرق جنس اصلی و چینی میشیم.

=====-====

خلاصه حرفم اینکه برند گرین یه برند خوبه گارانتیش عالیه پاسخگوییشون معرکس. شکی تو این موارد نیست.

ولی برای رسیدن به برند های بالاتر هنوز کار داره.

موفق باشید.

ممنون از توضیحات شما

من هم این قضیه رو انگار نمیکنم که گیرین با برندهای جهانی فاصله زیادی داره.مخصوصا توی کیس و کولینگ

ولتاژ 11.87 کاملا نرماله اما چند مورد باعث شد پاور رو بفروشم.

افت ولتاژ تا 11.7 بعد از اورکلاک پردازنده تا 3.8 

برخورد زننده گارانتی آواژنگ

اضافه بر اون من 850 هزینه کردم بودم و واقعا توی ذوقم خورده بود و ناراحت بودم  چرا که محاسبه گر پاور کولر مستر این پاور رو بهم پیشنهاد داد و اضافه بر اون قصد خرید 1080 تی آی داشتم و با خودم حساب کردم اگر با این پاور برم روی 1080 تی آی حتما ولتاژ تا 11.5 پایین میادو واقعا از این خرید پشیمون شدم.من قصدم این بود که تا مدتی با این پاور 1080 تی آی رو ساپورت کنم تا بعدا بتونم پاور رو تعویض کنم اما با این وضع افت ولتاژ مجبور شدم پاور رو با ضرر بسیار بفروشم و یه 700 وات اچ پی پلاس بخرم

لینک به دیدگاه

در در 1397/07/10, 08:45:13، Poorya_Lion گفته است :

سلام سعید جان، برادر به قول خارجیا لانگ تایم نو سی 1f600.png

اگه برای گارانتی ارسال نکردی، بفرست بیاد دست خودم روش قید کن بخش R&D اینجا بررسیش می کنیم،

یک درد دل کوچک هم با دوستانی که همیشه در تاپیک های گرین نظرات مثبت و منفی ارسال می کنن دارم، عزیزان تبادل نظر خوبه ولی خواهشاً اولویتتون این باشه که به کسی که تاپیک زده کمک کنید ، نه که بگید چون نظر من اینه بیام نظرم رو بگم، نظراتی که کمکی به صاحب تاپیک نمی کنه و آف تاپیک به حساب میاد ممکنه حذف بشن. به خدا همه این فروم کسی که طرفدار گرینه و ضد گرینه رو می شناسه. دیگه الکی بحث ها را کش ندید خواهشاً. 1f337.png ممنون که رعایت می کنید

سلام مهندس. خوبی؟  دقیقا :8_laughing:

خیر ارسال نشده تا براش جایگزین تهیه کنم. میفرستم R&D حتما.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...