رفتن به مطلب

Lenovo G510 i7 4702 8GB 1TB 4GB

Recommended Posts

با سلام.

لپتاپ مذکور به بالاترین پیشنهاد فروش میره و هیچ عجله ای هم ندارم!

ارومیه حضوری. شهرای دیگه هم هزینه ارسال نصف نصف. ضمنا مثل همه قطعاتی که از دیگران خریدم و اول واریز کردم، اینم اول واریز بعد ارسال. هر تستی هم بخوایین میذارم.

فعلا قیمت بر اساس پیشنهادها 4500

ایراد: جک صدا کار نمیکنه (برای اینکه روی مینبورده و نمیخواستم لپتاپ کامل باز بشه، تعمیرش نکردم.) یه خط خیلی ریز سیاهم رو صفه هست که پیکسلاشم سالمن، تقریبا قابل رویت نیست. ولی بعضیا رو این چیزا حساسن گفتم بگم.

مشخصات: باتری اصلا استفاده نشده و فقط در حد سالم نگه داشتنش شارژ و دشارژ شده و بین 3 تا 5 ساعت با استفاده معمولی جواب میده.

مانیتور، کیبرد و موس لپتاپم معمولا استفاده نمیشه، البته یه مدت از کیبردش برا تایپ استفاده کردم و یه گوشه اسپیسش یکم از ماتی افتاده و لبه صفه روی لپتاپم طبیعتا یه اپسیلون بعضی جاهاش رنگش رفته. به غیر از اینا کاملا سالم و بی خط و خشه و اگه لپتاپو ببینین فرقی با صفرش نداره.

ضمنا فقط درب پشت برای تعویض هارد با ssd باز شده و خود لپتاپ باز و تعمیر نشده و کاملا سالمه.

کارتونشم موجوده.

cpu: i7 4702mq

vga: amd r7 m265 4gb ddr3

ram: 8gb ddr3

hdd: 1tb wdb

2xUSB3 و 1xUSB2

lan 100mbit/s

hdmi &dsub

باتری 6 سلولی

شارژر فابریک کاملا سالم

رزولوشن صفه HD 1366*768

درایورای ویندوز 8.1 و 10 رو خود لنوو برا دانلود گذاشته. البته سی دی درایورای 8.1 رو هم داره.

گارانتیشم فکر کنم دو سالی بشه تموم شده. عمر لپتاپ هم حدود سه سال و نیمه

فکر نکنم چیزی مونده باشه توضیح ندم.

با تشکر.

20181017_145137.thumb.jpg.d4c30b6274888aedce8b9558d1aacbda.jpg

20181017_135728.jpg

ویرایش شده توسط ST92
تعویض عکس
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...