رفتن به مطلب

سرویس استریم بازی

sajad564
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام...دوستان میخواستم بدونم آیا هیچ سرویس استریم بازیی سراغ دارید که به صورت رایگان باشه و یا حداقل تستش رایگان باشه و تو ایران در دسترس باشه؟؟و همچنین ممنون میشم تجربیات شخصی خودتون رو در این مورد با بنده و دوستان ب اشتراک بگزارید...درسته این فناوری در ابتدای راه هستش و حداقل در کشورهای جهان سومی ممکنه برای ثمربخش بودن نیاز ب چندین سال زمان باشه ولی خب کنجکاو شدم بدونم با نت شونزده مگ یک بازی حتی توی رزولیشن پایین چطور اجرا میشه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، sajad564 گفته است :

با سلام...دوستان میخواستم بدونم آیا هیچ سرویس استریم بازیی سراغ دارید که به صورت رایگان باشه و یا حداقل تستش رایگان باشه و تو ایران در دسترس باشه؟؟و همچنین ممنون میشم تجربیات شخصی خودتون رو در این مورد با بنده و دوستان ب اشتراک بگزارید...درسته این فناوری در ابتدای راه هستش و حداقل در کشورهای جهان سومی ممکنه برای ثمربخش بودن نیاز ب چندین سال زمان باشه ولی خب کنجکاو شدم بدونم با نت شونزده مگ یک بازی حتی توی رزولیشن پایین چطور اجرا میشه

اره!

آپارات سرویس استریم داره رایگانم هست خوبم جواب میده من تست کردم راضیم

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

اره!

آپارات سرویس استریم داره رایگانم هست خوبم جواب میده من تست کردم راضیم

منظورم اجرای بازی روی سرور بود

لینک به دیدگاه

درود، دوست من 16 مگ کافی نیست به نظرم علاوه اینترنت ایران اصلا Stable نیست واسه چنین کاری!

حداقل VDSL یا فیبر نیازه.

من خودم الان 16 مگ دارم ولی تنها 9 مگش رو دریافت میکنم به خاطر زیر ساخت های عالی شرکت مخابرات .

در هر حال این میتونه کمک کنه : https://rainway.io/technology/

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...