رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای مود کردن کیس Green X3

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت دوستان

ازونجا که کیس Green x3 ساید شیشه ای نداره، خودم میخواستم این قضیه رو ایجاد کنم

خوشبختانه تنها نکته مثبت این کیس این بود که درب کیس توسط خود گرین برش خورده بود و بعد از باز کردن فن متوجهش شدم و از یه جهت خوشحال شدم از یه جهت ناراحت!

خوشحال چون برش خورده و دیگه دردسر برش زدن ندارم و ناراحت چون زدن نابود کردن برای یه قاب پلاستیکی ای 16 تا پیچ استفاده کردن و سوراخ سوراخه اما خب چاره ای نیست

این تصویر از درب

photo_2018-11-16_13-13-09.thumb.jpg.0db02eadffc3f7bc531a51ac155ebf62.jpg

حالا مشکلی که هست من یه دوستی داشتم که شیشه های پلاستیکی توی سایز مورد نیاز برام فراهم میکرد و همیشه توی مود کردن کیس ها به دردم میخورد اما وقتی دلار به 8 تومن رسید رفت اونور آب!

الان دیگه بنده کسیو نمیشناسم نمیدونم ازین شیشه های پلاستیکی متناسب کیس ها و در اندازه مورد نیازمو از کجا میتونم گیر بیارم!

و به غیر از شیشه نوار های ال ای دی هم میخوام که دور شیشه بکشم تا داخل کیس رو روشن کنه

ممنون میشم اگه پیشنهاداتتون رو ارائه کنید :)

این هم کیس بیچاره ی من که درب بازه

پ.ن.: شاید براتون مسخره باشه که این سیستم معمولی رو میخوام براش پنل شیشه ای درست کنم، اما باور کنید با اینکه 5 سال گذشته از وقتی این سیستمو بستم هنوز بهش نگاه میکنم و روحیه میگیرم! قطعه به قطعه ی این کیس رو با حقوق ساعتی 6 هزار تومن ساعت به ساعت کار کردم و ذخیره کردم و هر ماه یه قطعه گرفتم تا شده این... :( ازون جالب تر اینه که پنج سال پیش ساعتی 6 تومان میگرفتم و هنوز هم ساعتی 6 تومان میگیرم!

photo_2018-11-16_13-41-38.thumb.jpg.1fc35cfee49ab286a6c28f320b60b926.jpg

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

سلام برادر. مخلصیم... 

در مورد پلکسی گلس یکی از دوستان فکر میکنم بودند ک آشنایی در این مورد داشتند. آقای رحمانشاهی بودند فک کنم. حواست باشه پلکسی روش ممکنه خط و خش بیفته و بعد ی مدتی هم حس میکنی کدر میشه.اگه بتونی شیشه بزاری بهتره بنظرم ولی خوب مواظب باش نشکنه!!!!!! 

کجا ساعتی 6 میدن بگو منم بیام??

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، muphas گفته است :

سلام برادر. مخلصیم... 

در مورد پلکسی گلس یکی از دوستان فکر میکنم بودند ک آشنایی در این مورد داشتند. آقای رحمانشاهی بودند فک کنم. حواست باشه پلکسی روش ممکنه خط و خش بیفته و بعد ی مدتی هم حس میکنی کدر میشه.اگه بتونی شیشه بزاری بهتره بنظرم ولی خوب مواظب باش نشکنه!!!!!! 

کجا ساعتی 6 میدن بگو منم بیام1f600.png1f600.png

اخه شیشه ؟! چجوری سوراخ سوراخش کنم که جای پیچا پیچ کنم :D

حالا این پلکسی قیمتش چنده تو هر شهری گر میاد؟! اون دوستمون میفروشن اینترنتی!؟

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
برو دنبال پارچه برزنت طرح دار بکش روش ولی دیگه راه برگشتی نداره چون باید چسب کاری کنی

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

داداش اگه گرافیکت برات ارزش داره سریع تر بجای این کارای بیهوده پاورت را عوض کن و اون molex را از گرافیک جدا کن...

یا خدا!

لرزه به تنم انداختی

چطور؟

اخه من خودم کلا مخالفم ازین کار اما قضیه اینه  که این گرافیک کلا 6 پین بیشتر برق نمیخواد در حقیقت و اون 6 پین اضافه فکر کنم برا چیه؟ نورپردازیشه؟! gtx960 هست  پاور 430 هم کافیه براش

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

استریپ led بنده ۳‌عدد‌فروشی دارم

تاپیک دارین؟

لطف میکنید لینکشو؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، amir.coder گفته است :

اخه شیشه ؟! چجوری سوراخ سوراخش کنم که جای پیچا پیچ کنم :D

حالا این پلکسی قیمتش چنده تو هر شهری گر میاد؟! اون دوستمون میفروشن اینترنتی!؟

خود کسی ک میبره سوراخ هم میزنه. 

اره تو هر شهری هست اسم دیگش آکریلیکه بستگی ب ابعاد و نوعش قیمتش فرق داره مات و رنگ دار و اینجور چیزا

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

عزیز هدف از ایجاد پنل شیشه ای دیدن قطعات داخل کیس و تمیزی و ... هست.

تصویری که شما از داخل کیستون گذاشتید خیلی شلوغ و ب هم ریختس. اول شروع کنید به اسمبل مجدد و همه چی رو تمیز کنید. مثلا سیم سی پی یو ک از وسط کیس رد شده بندازید پشت سینی. اگر جا نداره خودتون برش بزنید.

یکی از مهمترین چیزایی هم ک لازم دارید کاور پاور هست که دوستان درست میکنن براتون. حتما کاور پاور بزارید.

موفق باشید دوست من.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...